Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(drasusisdrugelis @ 2011 02 03, 15:05)
gal kas galetu pasakyti kiek mazdauk laiko turetu praeiti po turejusiu,bet nepasirodziusiu mm,kad testas jau aiskiai rodytu nestuma?


Man abu nestumus testas parode jau ta diena kai nesulaukiau mm. Tiesa, pirmieji testukai labai neryskus, vaiduokliukai, bet po keliu d jau puikiausiai matesi.
Cia daug priklauso ir nuo testo jautrumo ir nuo organizmo. Kuo jautresnis testukas (as dariausi Viola, labai jautru) tuo anksciau parodo.
O siaip kam ner kantrybes laukt galima HCG kraujo tyrima pasidaryt nesulaukus mm, jei NT dar nieko nerodo. Tyrimukas visa tiesa atskleis smile.gif
Atsakyti
ateinu pasimetus ir nezinau ka galvoti g.gif paskutines mm buvo gruodzio 20diena,sausio 16diena truputi vos patepliojo galvojau jau geros dieneles,bet ne nieko tyla iki siol pasimetus dariau 26 diena testa [IMG=http://img194.imageshack.us/img194/3807/dscn3114c.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us cia paprasta testas,man atrodo kaip ir nieko,o stai darytas vakar vakare easy cup [IMG=http://img29.imageshack.us/img29/1449/dscn3125g.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us ir nezinau ka galvoti doh.gif nepastoju beveik 5metai ,gal testas meluoja g.gif kaip manot>?
Atsakyti
QUOTE(mikimauze @ 2011 02 04, 12:04)
ateinu pasimetus ir nezinau ka galvoti g.gif paskutines mm buvo gruodzio 20diena,sausio 16diena truputi vos patepliojo galvojau jau geros dieneles,bet ne nieko tyla iki siol pasimetus dariau 26 diena testa [IMG=http://img194.imageshack.us/img194/3807/dscn3114c.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us cia paprasta  testas,man atrodo kaip ir nieko,o stai darytas vakar vakare easy cup [IMG=http://img29.imageshack.us/img29/1449/dscn3125g.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us ir nezinau ka galvoti  doh.gif nepastoju beveik 5metai ,gal testas meluoja  g.gif kaip manot>?


Mikimauze, manau jau tave sveikinti galima?! Na bent as matau ta antra juostele, kad ir neryski bigsmile.gif
Man su antru nestumu irgi neaisku buvo, ar jau, ar ne, nes nuo pat nesulauktu mm dienos prasidejo tepliojimai, tai ir nezinojau kas daros, po poros d testas parode neryskia juostele, pasiskambinau ginei, tai ji sake testas gali meluot tik ankstyvo nestumo pradzioje nieko nerodydamas, bet jei jau rodo, vadinasi nestumas tikrai yra. Siulyciau HCG pasidaryt, tikrai jau pasakys visa tiesa, ir atsakymas ta pacia diena. Isivaizduoju, kad labai jau nekantru, jei taip ilgai nesiseke pastos. Sekmes kuo didziausios ir linkiu kad pasitvirtintu tai ko senai lauki! 4u.gif
Atsakyti
negaliu pasidaryti HCG nes kaime gyvenu,tai teks pasikliauti tik nestumo testais,kurie nezinia ka rodo,o pirmadieni nueisiu pas gine g.gif sirdele kazko rami net nezinau ax.gif nu ka padarysi jai testas pamelavo nepergyvensiu per tiek metu jau ypratau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikimauze @ 2011 02 04, 12:56)
negaliu pasidaryti HCG nes kaime gyvenu,tai teks pasikliauti tik nestumo testais,kurie nezinia ka rodo,o pirmadieni nueisiu pas gine  g.gif sirdele kazko rami net nezinau  ax.gif nu ka padarysi jai testas pamelavo nepergyvensiu per tiek metu jau ypratau  lotuliukas.gif

Linkiu, kad testa nemeluotu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandira @ 2011 02 04, 16:05)
Linkiu, kad testa nemeluotu  mirksiukas.gif


pakartosiu testa sekmadieni dar,aciu uz linkejimus 4u.gif
Atsakyti
neiskentus pasidariau siandien ryte ,stai rezultatas user posted image

kita testuka gadinsiu pirmadieni ryte ir poto keliausi pas gine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikimauze: 05 vasario 2011 - 13:08
QUOTE(mikimauze @ 2011 02 05, 14:08)
neiskentus pasidariau siandien ryte ,stai rezultatas user posted image

kita testuka gadinsiu pirmadieni ryte ir poto keliausi pas gine


Nu bet matos ta antra juostele neryski. Manau kazkas cia vyksta grazaus 4u.gif
Atsakyti
buna testai durniuoja man is 5 tik 1 parode, kad nescia doh.gif pirmi 2 neigiami 3 teigiamas ir vel 2 neigiami
Atsakyti
man tokiu vaiduokliuku simta jau yra rode...nebepasitikiu testais visai. ir net db veluoja 9 dienos vakar testa dariau rodo vaiduokli, bet man jie visada vaidenasi.. pries pora dienu maniau kad susirgau , nes po sekso su MB ISBEGO RUZAVU ISSKYRU . MANIAU PAREINA.. BET IKI SIOL RAMU.. schmoll.gif g.gif
Atsakyti
stai merginos siandien ryte darytasuser posted image

buvau pas gine tai rode kad matyt tik puslyte g.gif
ryt vaziuosiu hcg,daryti tada bus aisku,nes kitaip galima nuproteti blink.gif
o pozymiai pas mane pabrinkusi krutine,ir net mastitas pradejo vienoj krutinej darytis,ir dar ziauriau troskina dziusta lupos,ir viduriai uzkieteja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikimauze @ 2011 02 07, 15:26)
stai merginos siandien ryte darytasuser posted image

buvau pas gine tai rode kad matyt tik puslyte g.gif 
ryt vaziuosiu hcg,daryti tada bus aisku,nes kitaip galima nuproteti blink.gif
o pozymiai pas mane pabrinkusi krutine,ir net mastitas pradejo vienoj krutinej darytis,ir dar ziauriau troskina dziusta lupos,ir viduriai uzkieteja  ax.gif


Rašei, kad nesisekė pastoti 5 metus ? Kažkuris turite sutrikimų ar dar net nebandėt tirtis ?
Atsakyti