Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

nemelavo niekada
Atsakyti
Jau du kartus per pastaruosius pusė metų teigiamas NT suteikė viltį, deja ...
Atsakyti
Sveiki, man menesines veluoja 16 dienu jau. Kai velavo savaite dariausi NT ir buvo neigiamas, uzvakar pabandziau kita pasidaryt, bet sugadinau bedarydama.Iki gydytojos kol priims liko dvi savaites. Gal Vilniuje kur privaciai galma kraujo tyrima pasidaryt ir greit suzinot, nes nezinomybe mane nuzudys, o NT jau bijau daryt,kai prisiskaiciau kaip kitoms rodo neigiamus, nors buna nescios.
Atsakyti
QUOTE(Nestuke28 @ 2011 02 24, 15:03)
Sveiki, man menesines veluoja 16 dienu jau. Kai velavo savaite dariausi NT ir buvo neigiamas, uzvakar pabandziau kita pasidaryt, bet sugadinau bedarydama.Iki gydytojos kol priims liko dvi savaites. Gal Vilniuje kur privaciai galma kraujo tyrima pasidaryt ir greit suzinot, nes nezinomybe mane nuzudys, o NT jau bijau daryt,kai prisiskaiciau kaip kitoms rodo neigiamus, nors buna nescios.

Geromedoj Naugarduko gatvėj. Atsakymą po 3 val pasako. Kiek zinau Geromedoj pigiau nei SORPO
GEROMEDA, MEDICINOS TYRIMŲ IR KONSULTACIJŲ CENTRAS, UAB
Naugarduko g. 50-11, LT-03228, VILNIUS (5) 2162699

SORPO priėmimo skyriai
Vilnius-1
A. J. Povilaičio g. 18,
Tel.:
(8 5) 249 10 40 - bendra informacija
(8 5) 249 10 41 - tyrimų atsakymai
(8 5) 249 10 42 - teikiamos paslaugos, marketingo skyrius
Faks. (8 5) 240 12 24
Mob. tel. (+370 615) 28939
El.paštas sorpo.info@thermo.com
Darbo laikas: darbo dienomis 8.00 – 19.00
šeštadieniais: 9.00 –13.00


Vilnius-2
J. Baltrušaičio g. 11-119
Tel. (8 5) 270 36 07, Mob.tel. (+370 687) 29988
El.paštas sorpo.vilnius2@thermo.com
Darbo laikas: darbo dienomis 8.00 – 18.00
Atsakyti
Aciu tau labai ,bandysiu skambint ir uzsirasyti. Nes nezinomybe nervina labai, o drauge isvis sako ,kad mano nuotaiku kaita tik nescioms imanoma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestuke28 @ 2011 02 24, 15:11)
Aciu tau labai ,bandysiu skambint ir uzsirasyti. Nes  nezinomybe nervina labai, o drauge isvis sako ,kad mano nuotaiku kaita tik nescioms imanoma  lotuliukas.gif

ten nereikia užsirašyti. nueini jų darbo valandom ir iš karto "nuleidžia" kraują. labai norint galima susitarti kad ir po valandos atsakymą pasakytų wink.gif
Atsakyti
NA va, rengiuosi ir vaziuoju tyrimo darytis.Bijau baisiausiai ka man pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Nestuke28 @ 2011 02 25, 08:47)
NA va, rengiuosi ir vaziuoju tyrimo darytis.Bijau baisiausiai ka man pasakys.


sėkmės..

man testai nemelavo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pale_1 @ 2011 02 02, 22:38)
Sveikos mergickos  mirksiukas.gif
Kaip jums mano testukas-vaiduokliukas?  biggrin.gif aisku gyvai geriau matosi, bet galvoju ar dar kas nors matot,ar man jau cia tik taip atrodo  doh.gif (ispeju,labai neryskus,teks akis pavarvinti)  lotuliukas.gif
http://img832.images...i/86328856.jpg/

as matau, nes pas mane lygiai tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestuke28 @ 2011 02 25, 08:47)
NA va, rengiuosi ir vaziuoju tyrimo darytis.Bijau baisiausiai ka man pasakys.

na kaip sekėsi?
Atsakyti
Sveikos mamos. Siam skyreli esu naujoke, tikiuosi priimsite smile.gif Su vyru nekantriai laukiame vaikelio, nuo vasaros labai stengiames ir sirdis man kuzda, ka jau esu ne viena smile.gif Menesines paskutini karta buvo sausio pradzioje (bet kadangi pas mane jos nereguliarios , tai nzn) , pirma testuka dariausi pries savaite - nieko neparode sad.gif , kita pasidariau siandien ryte - pirmiausia nieko nerode, o po kokiu 20 min, kai isdziuvo pasirode neryskus vaiduokliukas... Jau kelias sav. pykina, nuotaikos kaita baisi, tai verkiu , tai juokiuosi, daznai maudzia pilva.. Ar gali buti, kad testukas melavo, nors tikiuosi, kad ne smile.gif Be to, gal zinote kokios kainos pasidaryti kraujos tyrima?
Atsakyti
QUOTE(makro @ 2011 02 26, 14:36)
Sveikos mamos. Siam skyreli esu naujoke, tikiuosi priimsite smile.gif Su vyru nekantriai laukiame vaikelio, nuo vasaros labai stengiames ir sirdis man kuzda, ka jau esu ne viena smile.gif Menesines paskutini karta buvo sausio pradzioje (bet kadangi pas mane jos nereguliarios , tai nzn) , pirma testuka dariausi pries savaite - nieko neparode sad.gif , kita pasidariau siandien ryte - pirmiausia nieko nerode, o po kokiu 20 min, kai isdziuvo pasirode neryskus vaiduokliukas... Jau kelias sav. pykina, nuotaikos kaita baisi, tai verkiu , tai juokiuosi, daznai maudzia pilva.. Ar gali buti, kad testukas melavo, nors tikiuosi, kad ne smile.gif Be to, gal zinote kokios kainos pasidaryti kraujos tyrima?


bandyk dar iš ryto pasidaryt kitą testuką, ar greičiau išryškės..man antrąkart irgi tik išryškėjo viena juostelė aiškiai, o antros nebuvo, padėjau testą į spintutę ir palikau..po keliolikos minučių pažiūrėjau - teigiamas ir turiu antrą dukrytę.. wub.gif
kraujo tyrimas hcg kiekiui nustatyti kainuoja 25-35lt maždaug
Atsakyti