Įkraunama...
Įkraunama...

Senelių priežiūra Vokietijoje

Labuka..
greitu laiku zadu isvykti i vokietija...priziureti seneliu...cia man bus pirmas kartas...gal kuri is savo patirties galetu kazka patarti..pasidalinti savo ispudziais ir pan..
Atsakyti
QUOTE(RUV @ 2010 04 10, 14:17)
Labuka..
greitu laiku zadu isvykti i vokietija...priziureti seneliu...cia man bus pirmas kartas...gal kuri is savo patirties galetu kazka patarti..pasidalinti savo ispudziais ir pan..


Kazkodel skamba itartinai.. g.gif O per kokia cia agentura jei ne paslaptis? ir kokie reikalavimaisiam darbui butu? Ar ne slaugytojos issilavinimas?
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2010 04 10, 17:01)
Kazkodel skamba itartinai.. g.gif O per kokia cia agentura jei ne paslaptis? ir kokie reikalavimaisiam darbui butu? Ar ne slaugytojos issilavinimas?

vaziuoju per draugus..jie ten dirba ir surado darba.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RUV @ 2010 04 10, 17:44)
vaziuoju per draugus..jie ten dirba ir surado darba.. rolleyes.gif

sveika RUV,o tu ten legaliai dirbsi?
Atsakyti
QUOTE(RUV @ 2010 04 10, 13:17)
Labuka..
greitu laiku zadu isvykti i vokietija...priziureti seneliu...cia man bus pirmas kartas...gal kuri is savo patirties galetu kazka patarti..pasidalinti savo ispudziais ir pan..

Mano drauges mama Vokietijoj bobute priziuri, tai parasysiu, ka zinau apie si darba, gal kitom bus idomu.
Marti surado internete vokiskos idarbinimo agenturos puslapi. Ji parase tai agenturai, nusiunte CV. Is agenturos jai kelis kartus paskambino, pasikalbejo. sutare data, kada ir i kur atvaziuos. Pasitiko stoty ir nuveze pas bobute. 3 savaites buvo isbandomas laikotarpis. Tada dirbo nelegaliai. Paskui idarbino legaliai. Jei sako tiesa, tai uzdirba 1000 euru + islaikymas (oficiali alga 800 euru). turejo padengti keliones islaidas, bet ar padenge, tai nezinau.
Visa laika reikia buti su bobute, gaminti valgyti, tvarkyti kambarius, zodziu, gyventi kartu ir rupintis. Jokio medicininio ar pan. issilavinimo nereikalauja, taciau tai yra privalumas (ir didesne alga). Ji nesiskundzia, sako geras darbas, kad tik bobute ilgiau gyventu thumbup.gif

Dar mano buvusi kaimyne (apie 55 m) Vokietijoj kelias bobutes priziurejo (iki kol tos numire). Tai praktiskai nieko nepasakoja, baisia paslapti laiko blink.gif Nei kiek uzdirbo, nei per kokia agentura. Na, gal algos irgi nesakyciau, bet pagailet agenturos pavadinimo verysad.gif tik sake, kad darbas priklauso, pas kokia bobute papulsi, nes jei labai priciuozus, tai gali kilt noras pabegt.
Atsakyti
QUOTE(RUV @ 2010 04 10, 13:17)
Labuka..
greitu laiku zadu isvykti i vokietija...priziureti seneliu...cia man bus pirmas kartas...gal kuri is savo patirties galetu kazka patarti..pasidalinti savo ispudziais ir pan..

RUV,as vietoj taves suzinociau gerai viska,jieskok kad butum ten legaliai,jei susirgsi ar kas nutiks jei neturesi sveikatos draudimo ka darysi....ir kur eisi,ir dar jei ta senike durna tai doh.gif zinai,seni zmones o kiti buna labai bjaurus.
Atsakyti
jei legaliai tai niekas moters is lietuvos nesamdytu, nes mokesciai labai dideli. O ar ir jus noretumete dirbti 70% algos atiduodama valstybei. plius mociute dar turi moketi kazkokius mokescius, tokiu atveju jei geriau samdyti "Pflegerin", o ne imigrante biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aunietuke79 @ 2010 04 19, 13:36)
jei legaliai tai niekas moters is lietuvos nesamdytu, nes mokesciai labai dideli. O ar ir jus noretumete dirbti 70% algos atiduodama valstybei. plius mociute dar turi moketi kazkokius mokescius, tokiu atveju jei geriau samdyti "Pflegerin", o ne imigrante  biggrin.gif


as noreciau Jusu paklausti, o Jus estate dirbuti toki darba Vokietijoje? Man labai idomiai nuskambejo jusu teiginys, kad is Lietuvos zmogaus niekas nesamdys ir kad dideli mokesciai. Kiek as zinau, tai Vokietijoje dirbant toki darba reikia moketi tik socialini draudima. Jei klystu, prasau pataisyti ir isanksto atsiprasau.
Be to, jei neapsimoketu vokieciu senukams samdyti lietuvaiciu, lenkiu ir t.t., tai nebutu pilna skelbimu ir agenturu ieskanciu tokiu darbuotoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristen: 19 balandžio 2010 - 15:44
Mano mama idarbina zmones is Lietuvos ir MB vokietis tai daugmaz zinau situacija. Mokescius reik moketi ir tas mokestis yra 70% nuo atlyginimo jei pageidaujate soc. draudimo ir etc. As ir sakau jei jiems reiktu moket mokescius jie geriau samdys vietinius darbuotojus, bet lietuviai dirba nelegaliai. Sakydama jiems reiktu moket mokescius turiu galvoje ta 70%, nes niekas nedirbs uz 300euru todel jiems teks moket atlyginima daug didesni, o jeigu jie negauna valstybes skiriamu pinigu pasisamdyti priziuretoja tai jau is ju kisenes, todel renkasi imigrantus is Lenkijos, Lietuvos ir Rumunijos. Ir nezinau nei vieno zmogaus kuris priziuretu senelius legaliai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RUV @ 2010 04 10, 13:17)
Labuka..
greitu laiku zadu isvykti i vokietija...priziureti seneliu...cia man bus pirmas kartas...gal kuri is savo patirties galetu kazka patarti..pasidalinti savo ispudziais ir pan..

RVU, kai jau dirbsite ir jei bus galimybe, pasidalinkite savo darbo ziniomis ir su mumis ax.gif Idomu suzinot, kas ir kaip. Ar legaliai? Ar visa savaite be laisvu dienu? Ar su kokia darbo sutartim? ir t.t.
Atsakyti
Isiterpsiu ir as i sia tema, uosvene mano jau 9 metai dirba ir gyvena Vokietijoje ir dirba butent priziuredama senukus, turi ir laisvu dienu, kuriomis dar speja ir kaip ji vadina ;valymus; pasidaryt.Per tuios 9 metus ji jau 3 senukus palaidojo.Ir visur dirbo legaliai, kadangi ir pacios amzius jau toks, kad likti be priejimo prie gydymo istaigu jai neparanku.Tad ji dirba tik legaliai, moka visus mokescius , pas gydytojus gydosi nemokamai.Ji gyvena tuose namuose kur ir dirba legaliai, maistas ir nuoma nekainuoja, turi savo kambari, turi kompiuteri, naudojasi internetu.Alga jos 1300 euru i rankas gauna 900 euru grynais, plius dar usidirba papildomai laisvom dienom. Kiek teko jai dirbt per tuos metus, jai reikedavo priziuret senukus, o kas susije su medicina, tai yra vaistu suleidimai, masazai,veziojimas i gryna ora viska atlieka atvaziavusios med sesutes.Ji yra patenkinta ir kaip pati sake, kai as pradejau dometis , nesdrauge nori vaziuot dirbt , tai jos zodziai buvo maziau klausyt kas ka sake ir pan. Nes ir ji pati sake daznai isgirsta nuomoniu kaip cia lietuviai yra engiami, kaip algas mazas gauna, ir ypac jei kalbos nemoka ar neturi specialybes, ji isvaziavo nei kalbos mokejo, nei kokia med . sesute yra, ir jei sako taip blogai butu senai buciau gryzus,tik jos patarimas buvo, stengtis nelyst i tas firmas kur idarbina lietuviai gyvenantys vokietijoj, nes tada suvargsta zmones, darbintis tik pas vokiecius tada ir problemu maziau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(S@lsa @ 2010 04 19, 19:52)
Mano mama idarbina zmones is Lietuvos ir MB vokietis tai daugmaz zinau situacija. Mokescius reik moketi ir tas mokestis yra 70% nuo atlyginimo jei pageidaujate soc. draudimo ir etc. As ir sakau jei jiems reiktu moket mokescius jie geriau samdys vietinius darbuotojus, bet lietuviai dirba nelegaliai. Sakydama jiems reiktu moket mokescius turiu galvoje ta 70%, nes niekas nedirbs uz 300euru todel jiems teks moket atlyginima daug didesni, o jeigu jie negauna valstybes skiriamu pinigu pasisamdyti priziuretoja tai jau is ju kisenes, todel renkasi imigrantus is Lenkijos, Lietuvos ir Rumunijos. Ir nezinau nei vieno zmogaus kuris priziuretu senelius legaliai.  4u.gif

Zinoma , kad ir neimanoma zinot, nes pasauly daug zmoniu ne tik tie , kuriuos idarbina jusu mama . Nes viena legaliai dirbanti zmogu ir priziurinti senukus galiu pateikt kaip pavz. tai yra mano uosvene mirksiukas.gif Ir jos visos drauges iskyrus kelias lenkes taip pat dirba tik legaliai, priziuri senukus, o dirbt nelegaliai ir negaletu, nes gyevna su seimom augina vaikus, kurie gauna ir pasalpas ir visa kas priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 04 19, 12:36)
jei legaliai tai niekas moters is lietuvos nesamdytu, nes mokesciai labai dideli. O ar ir jus noretumete dirbti 70% algos atiduodama valstybei. plius mociute dar turi moketi kazkokius mokescius, tokiu atveju jei geriau samdyti "Pflegerin", o ne imigrante  biggrin.gif

Pirma karta girdziu kad Vokietijoje zmones moka 70% mokiesciams. Niu nei bent bankininkai g.gif
Atsakyti