Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(vikosiuks @ 2010 04 11, 10:24)
jei saskaitos numeris geras, privataus asmens vardas ir pavarde kaip suprantu gali buti ir klaidinga, bet pinigelius nusius.



Turi viskas sutapti, kitaip pinigai yra grazinami siuntejui. 4u.gif Sita tikrai zinau blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,turiu klausimuka,jei isvaziuoju i uzsieni ar galiu naudotis swedbank internetine bankininkyste ir apmoket saskaitas cia?pvz.mano mama nemoka naudotis internetu,tai as is ten noreciau apmoket saskaitas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ddijana @ 2010 06 25, 12:50)
Sveiki,turiu klausimuka,jei isvaziuoju i uzsieni ar galiu naudotis swedbank internetine bankininkyste ir apmoket saskaitas cia?pvz.mano mama nemoka naudotis internetu,tai as is ten noreciau apmoket saskaitas g.gif

galite aišku.
aš gyvenu užsienyje ir laisvai galiu naudotis el. bankininkyste, daryt pavedimus.
tik nepamirškit pasiimt su savim kodų, nepamirškit pasižiūrėt kortelės galiojimo. Aišku kortelėj turi būt pinigų, kurių jūs negalėsite įnešti būdama užsienyje. Jei tą norėsite padaryti, mokėsit didelius mokesčius banke, bent jau DK jie tikrai dideli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enora @ 2010 01 01, 20:24)
Sveikutės,gal ir nelabai į temą pataikysiu,o gal galėsit padėt,jei ne gal nukreipsit ten kur galėčiau sužinot.
Ten kur gyvenu,tame mieste nėra Vilniaus banko,pati turiu šio banko kortelę,dabar tvarkėmės dokumentus dėl vaiko pinigų(nuo 3m. ,iki tol pervesdavo į VB kortelę,nes dar kai tvarkiaus dok. gyvenom Kaune),mūsų savivaldybėj pasakė,kad norint pervest pinigus turiu turėt TO banko kortelę,kuris yra mūsų mieste.Bet man atsidarinėt atskirą sąskaitą vaiko pinigam gauti...na nėra didelio vargo,bet papildomai turėt dar vieną...gal tai nėra būtina?Nelabai suprantu koks yra skirtumas jiems pervedinėt į kokią sąskaitą,gal kažkokias sutartis sudaro ir pan. su tais bankais,o gal tiesiog kažką tingi padaryt savivaldybės darbuotoja,nes nieko ji nepaaiškina ir atrodo,kad pati nežino,o viska sako lyg išmokus. Man asmeniškai,nesudaro problemų išsiimti lt iš savo sąskaitos mūsų mieste,nes bankomatas VB yra. Nes jei neatsidarysiu neš paštu,o tai gan nepatogu,turėsiu dabot kada atneš ir niekur išvykt negalėsiu.


vaiko pinigeliu istaiga naudojasi savo miesto banko paslaugom. todel pervedineti i kt banko saskaita, tai istaigai reikia moketi vos keliais centais daugiau. Tad manau tai ne nuo buhalteres tingejimo priklauso, o tokia tvarka. 4u.gif jei paciai nesudaro problemu atsidaryti saskaita, manau tai bus tik i nauda. Pinigelius gausite laiku ir nereikes dabot kada atnes 4u.gif

Atsakyti
Turiu tokį klausimą... Kiek ilgiausiai teko laukti pinigėlių iš kito banko? (iš Nordea į Swedbank)Laukiu nuo birželio 11. Ko gero nebelaukt ir pardavinėt daiktą toliau? Kaip elgtumėtės jūs? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skinte: 28 birželio 2010 - 21:16
QUOTE(Skinte @ 2010 06 28, 21:16)
Turiu tokį klausimą... Kiek ilgiausiai teko laukti pinigėlių iš kito banko? (iš Nordea į Swedbank)Laukiu nuo birželio 11. Ko gero nebelaukt ir pardavinėt daiktą toliau? Kaip elgtumėtės jūs?  ax.gif

manau jau nebesulauksite
Atsakyti
sveikos. labai skubiai reikia pagalbos siuo klausimu.

israsant pinigini ceki tarkim is Amerikos, ji atsiuntus pastu i Lietuva, ir nuejus i banka

1) ar uz jo isgryninima YRA KOKS NORS MOKESTIS?

ir dar viena problema. Tarkim, cekyje yra nurodyta tam tikra suma, pvz 1000 euru.
ir as galiu is to cekio issigryninti tik kazkokia dali pinigu, o kitus issiusti kitam zmogui (irgi i uzsieni).

2) ar cekio israsymas kiek nors kainuoja?
ar galit smulkiau nupasakot kaip tas vyksta?

aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo macabee: 05 liepos 2010 - 18:32
Sveikos,

Nžn ar yra kam taip buve, bet noriu pasiklaust...Laikiau pinigus Seb banko einamojoje sąskaitoje ir vieną dieną atsidariusi elektroninę bankininkystę pamačiau , kad nuo mano sąskaitos nuiimti pinigai, matau vardą, pavrdę bet sito žmogaus neesu mačiusi gyvenime..skambinu i banką ir t.t. liepia ateiti rašyti pretenziją ir t.t. , Pamiršau paminėti, kad as laukiuosi 7 menesį.. doh.gif ir įsivaizduokit prasideda smagioji dalis mane pradeda tampyti po policijas doh.gif BET GI TAI NE MANO KALTĖ , KAD BANKAS NESUGEBA APSAUGOTI MANO VIDINIŲ SĄSKAITŲ negana to as jaučiu diskomfortą dėl pinigų, nes tai dar ir sveikatos trikdymai, ką tokiu atveju daryti???? Tai kam tada laikyti banke pinigus , kad pasirodo bet kurią akimirką gali jų netekti? juk kasmet moku bankui mokesčius ir t.t. netgi darant operacijas tarp savo saskatų as moku jų komisinius mokesčius? Bet kai atsitinka štai toks dalykas pasirodo kaltas pats žmogus??? Nebežinau kur kreiptis, kas atsakys už moralinę bei finasinę žalą? Ne duok Dieve tai dar paliestų ir mano nėštumą... verysad.gif
Atsakyti
manau policija yra butina.. kuo greiciau irodysite ,kad jus apsvarino kazkoks hakeris, tuo didesne galimybe, kad galbut atgausite pinigelius...
o pinigai nuimti nuo korteles ar internetu, kadangi matomas vardas ir pavarde- tai greiciausiai internetu, turite pildyti policijoje skunda, kad jus apvoge ir jei suma didesne nei 100lt bus pradeta baudziamoji byla..
labai idomi situacija, o bankas ka sako, negalejo buti pasalinis prisijungimas blogai atsijungus nuo internetines bankininkystes? g.gif
Atsakyti
Nukentėjusių nuo bankų asmenų asociacija
Atsakyti
Suma tukstanciai, tikrai kels byla, tik va ka daryti vargšui žmogeliui, kuris visus pinigus laiko sąskaitose, ir galvoja kad saugu, ir kažkoks sukčius viska išluoja. Internetine bankininkyste nesinaudojau todel kad bijojau kad kas neprisijungtu ir t.t. ir kai reikejo keliu tukstanciu pirkiniui netgi ejau i banka kad man is saskaitos pervestu i kortele kad galeciau nusiimti, nors ir pati galejau tai padaryti internetineje erdveje, bet saugojaus panasiu situaciju , bet ....

pinigai vaiksciojo per sąskaitas...is mano einamosios saskaitos jie padare pavedimus i savo saskaitas.. doh.gif

kiek žinau bankų sąskaitos yra draustos..turetu atstatyti..bet kyla klausimas kam tada laikyti pinigus banke?? Juk vistiek jokios atsakomybes prisiėmimo dar nematau, niekas net nepasidomejo ar turiu pinigeliu , o tik nesumokek kokios imokos laiku tuoj pat gausi bauda , nebent mes labai dosnus ir norime islaikyti visu valdzios nariu namus ir jiems krauti pelna... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulikee^: 06 rugpjūčio 2010 - 13:02
Sveiki, na, nezinau kokio atsakymo tikites , bet gal i policija reikia kreiptis del to zmogaus kuris is jusu saskaitos iseme pinigus. Juk jeigu sakot, kad matosi ir vardas ir pavarde tai ir turit parasyti pareiskima del vagystes, nesvarbu kad pinigiai tik skaitmeniniam formate buvo. Kad bankas galetu issireikalauti is to zmogaus, turbut jiem reikia uzvesti baudziamaja byla ( jei toks zmogus realiai egzistuoja). O del nestumo, tiesiog labai stipriai neimtik i sirdele ir viskas susitvarkys, jau zinau kelis atvejus savo pazystamu rate kai buvo isimti kazkieno pinigai, bet bankas grazino.

Sekmes smile.gif
Atsakyti