Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(jovana @ 2011 01 28, 14:35)
Nesvarbu, kad priimta.. manau, kad pinigėlių anksčiau nesulauksi... nebent tretieji asmenys jau irgi pateikę visą info... Bet kiek stebiu pinigų grąžinimą, tai VMI pirma spaudoj apsiskelbia, kad jau grąžina, paskui jau tada pradeda grąžinti..


Dėl grąžinimo pinigų čia aišku, kad anksčiau balandžio niekas negaus. Tiesiog šiemet operatyviai dirba vmi sistema. Aš pati jau pateikiau metinę FRO573 deklaraciją darbovietėj ir užpildžiau savąją asmeninę, bet nesitikėjau, kad priims iškart, nes kažkaip abejojau, kad buvusioje darbovietėje buhalterė taip pat taip anksti pateikė.

Taip VMI spaudoj paskelbia. Čia bus po vasario 15 d., nes iki tada turi pateikti metines GPM deklaracijas tretieji asmenys.
Atsakyti
Aš irgi jau pateikiau 573, bet dėl draudimų ir kt.trečiųjų visų - nesu garantuota...
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2011 01 28, 22:44)
Aš irgi jau pateikiau 573, bet dėl draudimų ir kt.trečiųjų visų - nesu garantuota...

tipo siais metais tokia forma reikia pildyt,ne tokia kaip praeitais metais pildem?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 28, 22:53)
tipo siais metais tokia forma reikia pildyt,ne tokia kaip praeitais metais pildem?

šiais metais 573 nerodomi jokie autoriniai, nuoma, ir t.t..
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 28, 21:53)
tipo siais metais tokia forma reikia pildyt,ne tokia kaip praeitais metais pildem?


Formą FRO573 pildo juridiniai (tretieji) asmenys. Gyventojams forma kol kas nepasikeite (GPM308) tik nauja versija.
Atsakyti
QUOTE(Dite25 @ 2011 01 30, 15:39)
Formą FRO573 pildo juridiniai (tretieji) asmenys. Gyventojams forma kol kas nepasikeite (GPM308) tik nauja versija.

ai tai gerai,nes galvoju,ligtais tokia pati forma turi buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 28, 21:53)
tipo siais metais tokia forma reikia pildyt,ne tokia kaip praeitais metais pildem?



QUOTE(Dite25 @ 2011 01 30, 14:39)
Formą FRO573 pildo juridiniai (tretieji) asmenys. Gyventojams forma kol kas nepasikeite (GPM308) tik nauja versija.

Tikrai taip..
Atsakyti
O man į el. paštą iš VMI atėjo laiškas, kad iki vasario 15d. turiu pateikti FR0573 deklaraciją, nors tikrai nesu juridinis asmuo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Berta @ 2011 02 01, 15:16)
O man į el. paštą iš VMI atėjo laiškas, kad iki vasario 15d. turiu pateikti FR0573 deklaraciją, nors tikrai nesu juridinis asmuo  g.gif

o laiške neparašyta kokiam juridiniam asmeniui adresuota?
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2011 02 01, 23:17)
o laiške neparašyta kokiam juridiniam asmeniui adresuota?

Viską išsiaiškinau Paskambinau į VMI, pasirodo ne tuo el. paštu išsiuntė karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Berta @ 2011 02 02, 10:49)
Viską išsiaiškinau Paskambinau į VMI, pasirodo ne tuo el. paštu išsiuntė  karsta.gif


Išvis keista, kad VMI jau dabar siuntinėja laiškus dėl FRO573 deklaracijos pateikimo, kai dar tik vasario 2 d. bigsmile.gif
Atsakyti
kazi o as galiu deklaruoti uz 2010metus jaigu iki rugsejo stovejau birzoj gavau pasalpa o po to mokinausi ir gavau naslaicio pasalpa?
Atsakyti