Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Rene @ 2010 10 03, 16:51)

zitt, turiu temelę, tik negaliu čia įkelti nuorodos į savo temą (nes paskui gausiu įspėjimą  doh.gif ). Temelę gali rasti skelbimų lentoje, rankdarbių subforume  mirksiukas.gif.


as nezinau g.gif niekur nematau skelbimu lentos rankdarbiuose schmoll.gif
Atsakyti
ziit, skelbimų lenta yra pats paskutinis SM forumas, virš narių sąrašo. Įdedu bendrą rankdarbių subforumo nuorodą mirksiukas.gif
http://www.supermama...p?showforum=119
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 04 spalio 2010 - 07:53
QUOTE(Rene @ 2010 10 04, 01:53)
ziit, skelbimų lenta yra pats paskutinis SM forumas, virš narių sąrašo. Įdedu bendrą rankdarbių subforumo nuorodą  mirksiukas.gif
http://www.supermama...p?showforum=119


radau doh.gif niekada iki cia nedaeidavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 10 04, 19:03)
radau  doh.gif  niekada iki cia nedaeidavau lotuliukas.gif


Tai matai, kai neaktualu, tai ir netraukdavo į tą pusę biggrin.gif

Dar vienas bandymas ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 07 spalio 2010 - 17:41
QUOTE(Rene @ 2010 10 07, 11:41)
Tai matai, kai neaktualu, tai ir netraukdavo į tą pusę  biggrin.gif

Dar vienas bandymas  ax.gif


net nezinojau, kad toks dalykas egzistuoja schmoll.gif lotuliukas.gif
Labai fainas "bandymas" lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rene, suzavejo mane tas ziedelis. Labai fainai issprestas dydzio klausimas bigsmile.gif Graziai akmenelis istatytas ax.gif . cia turbut apvalus akmenukas?
Atsakyti
ziit, kaip smagu, kad vykęs bandymas smile.gif. Ką dabar bandai?
naca, žiedas dėl dydžio funkcionalumo ir man patiko, beto labai patogus ant piršto mirksiukas.gif . Akmenuką dėjau apvalų ir šį kartą norėjau vientiso apsodėlio biggrin.gif
Ačiū, mergaitės smile.gif 4u.gif 4u.gif

naca, man labai patiko tavo raitytas koljė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 11 spalio 2010 - 17:31
QUOTE(Rene @ 2010 10 07, 18:41)
Dar vienas bandymas  ax.gif


o ar teko kam dėvėti tokį žiedą, su tarpu šone? ar nebus taip, kad ką nors keliant įžnybs pirštan? g.gif aš čia "kabinėjuos" dėl to praktiškumo.. blush2.gif g.gif turėjau žiedą, kur tarpas buvo iš vidaus per vidurį ir tai kartais sužnybdavo. tiesa, nešiojau jį kasdien nenusiimdama (nusidėvėjo žiauriai biggrin.gif ) taigi ir situacijų patyrė įvairių. bet apskritai žiedai mano silpnybė rolleyes.gif , ir sidabras, tad šitas žiedas man irgi laabai patinka wub.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 11 spalio 2010 - 23:38
Trr, as kazkaip nemanau , nes sone tas tarpelis g.gif . Gal mano pirstai tokie, kad niekas neznybia g.gif . Is vidaus , manau, labiausai ir turetu jaustis, nes ten daugiausia mesytes. Kartais irgi darau tuos reguliuojamo dydzio, irgi abejoju doh.gif Na bet sutinku, kad geriausia be tarpu .

Aciu , Rene. Toks neeilinis klientas buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 12 spalio 2010 - 13:32
QUOTE(naca @ 2010 10 12, 14:30)
  Na bet sutinku, kad geriausia be tarpu .



šiaip tarpas nėra blogis, manau jis pasiteisina ne tik dėl praktiškumo, juk neretai jis ir estetiniu požiūriu žaidžia, thumbup.gif na kaip pauzė muzikoj, irgi išraiškos priemonė, kompozicijos elementas.
na tas mano žiedas kartais persisukdavo, ir tarpas atsidurdavo šone, va tada ir įžnybdavo. o šiaip nu ne mirtina bėda aišku, kad dėl to gražaus žiedo atsisakyt biggrin.gif
o dėl pirštų, pirštų "pažastyse" kaip kad yra ir pas antis tarp pirštų plėvės (nežinau kaip vadinas), sujungiančios tuos pirštus, tai jos yra ir pas žmogų, tik labai silpnai išreikštos, tai va, nežinau ar kada atkreipėte dėmesį, bet pas visus žmones jos būna labai skirtingo aukščio/dydžio (nežinau kaip pasakyt). bigsmile.gif čia man muzikos mokytoja paaiškino, kai aš per tas "plėves" negalėdavau didelių akordų pasiekti. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 12 spalio 2010 - 16:18
is tikruju gerai tai cia aptarti, ypac kai as pati tokia ziedu nesiotoja doh.gif . Kai darau toki tradiciskesni zieda , tai ir dydi darau nereguliuojama. bet kai kazkoki labiau isskirtini, kuriam jau sunkiau susirasti seimininka, tai kartais surizikuoju rolleyes.gif

Va sitas yra su tarpeliu blogojoje puseje, na bet manau tikrai nepersisuks i sona biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
joo, toks tai tikrai nepersisuks lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 12 spalio 2010 - 19:53