Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(ziit @ 2010 11 02, 07:09)
Na va dar vienas bandymas su piestukais biggrin.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/
dejau storiau gesso, tai tekstura geriau gavosi ir piestukas geriau "kimba"

Labai gražu
Atsakyti
ziit, ir man labai patiko biggrin.gif, spalvinis derinys gerulis mirksiukas.gif

Tai ir aš parodysiu savo naujausią naujieną ax.gif

user posted image

user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2010 11 02, 14:33)

Tai ir aš parodysiu savo naujausią naujieną  ax.gif

user posted image



Labai faina "banali" forma lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rene gražu,tik gal nešioti nepatogu
Atsakyti
Man labai ta banali forma thumbup.gif toks kaip kelio zenklas biggrin.gif .
Istikruju visai nebloga ideja butu koks kelio zenkliukas, pvz apribojimu pabaiga ar dar kazkas biggrin.gif

Dita, tai kad tokiu jau nepatogiu buna doh.gif . As manau, kad jis visai patogus-krasteliai uzapvalinti, nekibs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 03 lapkričio 2010 - 17:22
QUOTE(naca @ 2010 11 03, 18:20)
Man labai ta banali forma thumbup.gif toks kaip kelio zenklas  biggrin.gif .
Istikruju visai nebloga ideja butu koks kelio zenkliukas, pvz apribojimu pabaiga ar dar kazkas  biggrin.gif

Dita, tai kad tokiu jau nepatogiu buna doh.gif . As manau, kad jis visai  patogus-krasteliai uzapvalinti, nekibs.

Sutinku, kad nepatogių būna.Šiaip aš dažniausiai atsižvelgiu kad būtų patogus papuošalas man taip labiau patinka.
Nepatogių sugalvoti daug lengviau smile.gif .Kada tu idėsi savo grožybes?
Atsakyti
Ačiū už išsakytas nuomones 4u.gif . Man patinka banalios formos, dabar reikia į kompaniją apskritimo biggrin.gif . O dėl nepatogumo, mano nuomone, tik vestuvinis žiedas yra patogus, visi kiti yra daugiau ar mažiau patogūs ir bet kuri atsikišusi žiedo dalis gali kliūti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi as nuolat seku sia temele, tai siek tiek apie "nepatogius" papuosalus. Italai sioje industrijoje laisvesni, kai as pameginau padiskutuoti ir paaiskinti kaip jie moteris skriaudzia, kaip nepatogu, astru ir t.t.t.t.t.t.t. (ilga virtine nepatogumu), jie atsake, bet juk tai grazu, o antrasis nuginkluojantis argumentas buvo : "o aukstakulnius tau deveti patogu"... Tai vat ir renkames kasdienai vienokius papuosalus, vakarui kitokius (jei tai ziedas, labai grazus, bet astriais kampais, tai mano rankineje garbinga vieta uzima dar bent pora pedkelniu lotuliukas.gif )
Atsakyti
vis užeinu pasigrožėt pas jus.. 4u.gif

QUOTE(upytele @ 2010 11 04, 10:16)
(jei tai ziedas, labai grazus, bet astriais kampais, tai mano rankineje garbinga vieta uzima dar bent pora pedkelniu  lotuliukas.gif )


geras bigsmile.gif vadinas tie kurie gamina "nepatogius" ir "pavojingus" žiedus dar galėtu prie darbo pridėti atsarginių daiktų arsenalą (atsarginių pėdkelnių, praplatintų pirštinių, binto draugams, jei sužeisi ir pan.) ir niekas nebeprikibs lotuliukas.gif thumbup.gif
rene, man jis irgi neatrodo nepatogus, būna kur kas nepatogesnių.. irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 05 lapkričio 2010 - 19:36
trr, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif taigi lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir reikia dar pamineti, kad gynybai tokie nepatogus ziedai tai thumbup.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti