Įkraunama...
Įkraunama...

Plaučių uždegimas

nu ka nuejau pasidariau plauciu nuotrauka ta ir parase = praplestos ir des periper infiltr *nu kazkaip to nepamenu, po to nunesiau daktarei ta lapa israsa o ji sako- ai dabar visiem taip raso. nieko cia nera. paklause sako plauciai svarus. nu blyn o tai ka tada reiskia PRAPLESTOS????? pasakykit del ko gali but taip praplestos,???doh.gif esu sukresta daktares elgesio
Atsakyti
Mano situacija panaši, kaip anksčiau čia rašiusių. Šiandien man diagnozavo plaučių uždegimą. Siptomai - tik varginantis nepraeinantis sausas kosulys. Temperatūros nebuvo. Einu į darbą.. gydausi jau 4 savaitė viskuom kuom galiu.. šiaip nieko ypatingo, tik stiprius antibiotikus geriu. unsure.gif
Atsakyti
Laba diena, mano sunus pries 3 savaite sir prasirgo plauciu uzdegimu, kadangi jam tik 1.2 metu, tai nezinau ar skaudejo raumenis, krutine, bet vienintelis simptomas kad pakilo vienkartine temperatura iki 39.5 ir karkalu buvo. Apsoliuciai jokio kosulio nebuvo. Temperatura numusem ir ji daugiau nepekilo. Kraujo tyrimas parode kad yra uzdegimas, o plauciu nuotrauka kad plauciu zudegimas. Gydemes Zinnat'u ir kvepavom ventolina. O dabar vejam visais budais karkalus lauk, nelabai pavyksta, tai greiciausiai kita savaite keliausim i sanatorija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 30 liepos 2010 - 16:39
Ar galima sergant plauciu uzdegimu darytis masazus??? Nugaros gydomaji arba bendra kuno? Gal kas zinot, ar nepakenks?? 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va, aš irgi jau pora ar tris savaites kaip su plaučių uždegimu, bet tikiuosi, kad jau baigiu pasveikti smile.gif o prasidėjo viskas prieš tris savaites. Sušalau vieną vakarą smarkiai ir visą savaitę ŽIAURIAI kosėjau. Turėjau ir temperatūros matyt, bet nelabai to paisiau.. Ėjau į darbą, vaikščiojau per lietų į visokius renginius, paskaitas ir tt. Na gavosi taip, kad po to savaitgalį temperatūrą užkilo iki 38 ir jos nebėjo numušti. Nuėjau pas gydytoją, be jokių tyrimų išrašė ambroxolį ir ospamox (antibiotikas!). Gulėjau visą savaitę lovoje, vartojau tuos vaistus, bet temperatūra kaip laikės 38, taip laikės.. Iki 38,6 net užkilus buvo. Vis tebekosėjau (niekaip neatsikosėdama). Savaitės gale pikta nuėjau pas gydytoją ir pareikalavau tyrimų. Išrašė stipresnių antibiotikų (ciprinol) ir liepė pasidaryt plaučių rentgeną ir kraujo tyrimą. Trečiosios savaitės pradžioj, sužinojau tyrimų rezultatus - tikrai, kairiojo plaučio uždegimas. Tačiau jau ir taip jaučiausi geriau, nes naujieji antibiotikai iškart numušė temperatūrą ir palengvino kosulį. Dabar trečiosios savaitės galas, mažai bekosiju, temperatūros nebėra visą savaitę, bet dar neinu į darbą. Reikės pakartoti rentgeną ir įsitikint kad pasveikau smile.gif Tokia vat mano istorija, ir moralas - neignoruoti pirmųjų ligos požymių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
*****,jauciu ir mane uzklupo plauciu uzdegimas (skauda giliai ikvepiant sonkauliu apacioj is nugaros puses,skauda krutine kostint,siaip toks podregnis kosulys,bet atkosejau tik viena karta kazka maza,puliu spalvos... doh.gif ).Nemeluojant-nezinau ka daryt.Dabar atostogauju Londone ir Lietuvon griztu tik ketvirtadieni.Pas gydytoja nueit abejoju ar rysiuosi,nes po to reiks nesistebet,kai uz kelis tyrimus ir apziura sumoket teks kokius 200 svaru,o be recepto cia grieztai neparduoda jokiu normalesniu vaistu ir kitaip nei Lietuvoj-ju neissimaldausi jokiais budais.Realiai pradejau vakar taip smarkiau koset,o maust kostint vakar vakare pradejo.Tai "gydausi" sirupu,padedanciu atsikoset ir arbatom...Kaip manot,ar nebus labai uzdelsta,jei nuo kosulio pradzios bus praejusios 5-6 dienos?Tik grizus,ketvirtadieni,pasidaryciau nuotrauka ir jamciau stiprius antibus,jei ras plauciu uzdegima ar bronchita.Esu atradus tokius neblogus leidziamus.
Atsakyti
sveikos,ir man manau panasiai g.gif ,dabar gyvenu norgej,bet buvau 3 sav lt viskas buvo ok,dabar grizau i norge ir antrad isbegau su dregna maikute iki masinos doh.gif ,aisku su striuke ant virsaus ,bet visvien manau perpute,ir ketvirtad pradejo skaudeti nugara,bet ne pacioj apacioj,o mazdaug toj vietoj kur liemenuk uzsisega,ir sonkaulius skauda apacioj,kartais kaip duria,pacios krutines kaip ikvepiu neskauda,vienu zodziu skausmas ypac suaktyveja vakare,temperat dazniausiai normal,bet kartais pagaunu ir 37,bet siaip pas mane 37 ir taip beveik visada buna,ypac kaip burnoje matuoju,o pazastyje 36.8,siaip apetitas normalus,truputi kutena gerkle,ir atsikoset negaliu,bet labai retai,tik sakau skauda tuos sonkaulius,ir galvoju kas cia gali buti?gal siaip koks sonkauliu uzdegimas?o gal cia tas saltasis plauciu? blink.gif vakar mb itryne nugara degtine tai iskart nueme,bet veliau vel atsiranda skausmai g.gif ,visa savaitgali geriu arbatas su medum,ir kaip isprotejusi matuoju temp blush2.gif bet dideles kaip ir nepagaunu,burnoje tik kartais 37 buna,bet kaip jau minejau pas mane puse gyvenimo tokia blink.gif dabar laukiu pirmad paziuresiu jeigu labai skaudes jauciu reiks varyt i poliklinika sviest tu plauciu,del ramybes sventos,norgej dar niekad poliklin nebuvau tai ir neisivaizduoju ko ten prasyt registaturoj ar kad duotu iskart rengena daryt,ar pries tai dar pas gydytoja vidaus apziuret,visvien moket paciai reikes uz viska doh.gif ,nes cia nedirbu,jauciu gal geriau iskart moket ir prasyt rengena daryt,o jeigu jau jie rengene suras uzdegima tai tada ir eit pas gydytoja jau blink.gif
Atsakyti
ax.gif
sveikutės
sergu, kosciu, kažkiek atrodo gerėja, kol nepradėjau nagrinėt plaučių rentg-mos. ten parašyta:abipus plaučiuose gausus plaučių piešinys.
radau internete kad tai plaučių uždegimas. ar gali taip būt susinervinau, nusiramint negaliu
tiesa, pas gydytoj buvau dar prieš rentgeną, tai antibiotikus ir taip jau leidžiuosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkrose: 02 vasario 2012 - 20:54
Pries susergant plauciu uzdegimu nieko nejauciau, ti tiek ,kad jei ilgiau pasededavau atsilosusi, tai pradedavo skaudet nugara, retkarciais sausas kosulys, temperatura budavo 37,0 iki 37,3. ,o kartais ir visai nebuvo. O kai nuejau pasidaryt plauciu nuotrauka, klausia manes: ar jus persirgot plauciu uzdegimu, sakau ne, doh.gif tai sako pas jus abieju pusiu plauciu uzdegimas. Matomai buvo uzslepta forma, gerai,kad viskas laimingai baigesi. Is poliklinikos nuveze tiesiai i ligonine.
Atsakyti
Sveiki.

gal bus kas patars, ka daryti, nes darosi neramu.

Mergaitei 1m ir 5 men. Per menesi apturejom du plauciu uzdegimus. Gyde antibijotikais. Temperaturos nebera, mergyte zvali. Taciau girdziu net nepridejusi ausies kaip kvepuojant "murkia". Koseti visai nekoseja, bet karkalai kazkur aukstai stovi. Kaip ju atsikratyti? bijau , kad vel neatkristu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasminete @ 2012 02 28, 21:43)
Sveiki.

gal bus kas patars, ka daryti, nes darosi neramu.

Mergaitei 1m ir 5 men. Per menesi apturejom du plauciu uzdegimus. Gyde antibijotikais. Temperaturos nebera, mergyte zvali. Taciau girdziu net nepridejusi ausies kaip kvepuojant "murkia". Koseti visai nekoseja, bet karkalai kazkur aukstai stovi. Kaip ju atsikratyti? bijau , kad vel neatkristu. verysad.gif


Tikiuosi, kad pasinaudosi jau išbandytais patarimais. Kartais netradicinis gydymas yra efektingesnis ir nekenksmingas. Ši moteris yra parašiusi labai daug naudingų straipsnių. Sveikite 4u.gif
http://www.draugauki...skes-kompresai/
Atsakyti
Gal kam teko susidurti-ar po plauciu uzdegimo priklauso kokia tais reabilitacija jei ne vaikas serga,o suauges ,ar ne?
Atsakyti