Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(Taikute @ 2010 06 09, 11:40)
Baltike, is kur toki grazu fototapeta gavai,  thumbup.gif ?

Nužiūrėjau tai Bauhofe, bet ten buvusio išmatavimai netiko. Tai pagooglinusi pagal gamintoją internete ir kitokių išmatavimų pirkti radau. ax.gif

QUOTE(Taikute @ 2010 06 09, 13:42)
Nu, zinai iki Baltikes atostogu svetur mums dar toli, nes pirma kruva skolu ir paskolu reik atsikratyti, o kada tas bus tai viens dievs tezino  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Na, kad Baltikes atostogos pigutėlės - neskaitant skudurams ir žaislams išleistų pinigų nei 500Lt nekainavo. O be Elzės tai ir su perpus mažesne suma būčiau prasisukus be vargo. LT, jaučiu, irgi vos ne tiek pat per savaitę išleidžiu. biggrin.gif

QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 09, 13:51)
MB tokios naturos, kad kol nepadarys, ka reik padaryt, nebus jokiu atsipalaidavimu ar atostogu cool.gif .

Maniškis irgi toks pats. Bet aš tik metus be atostogų ištempiau. O po to ultimatumais išsiderėjau kasmet savaitę jo laiko už mano sutaupytus pinigus biggrin.gif . Ir bent pusdienį per savaitę, skirtą vaikams. Tai per tą pusdienį vaikai irgi dažnokai tėtį kur už miesto ribų išsitempia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2010 06 09, 13:42)
As tikra klaipediete, taciau mano mama tai taip, is ten ir visa jos gimine wink.gif
O tu ka, Iloniux, is Mazeikiu????  rolleyes.gif



Kazkada buvau is Mazeikiu, dabar jau seniai klaipediete, oi atsiprasau, klaipedos rajoniete lotuliukas.gif

Baltike, bet mazoji man labai i tave panasi bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2010 06 09, 13:53)
Bet aš tik metus be atostogų ištempiau.

Pas tave 4 vaikai, pas mus 1, tai tau aisku sunkiau, o be to mes prisibludine pries tai buvom, tai dar ne taip pikta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2010 06 09, 15:53)
Nužiūrėjau tai Bauhofe, bet ten buvusio išmatavimai netiko. Tai pagooglinusi pagal gamintoją internete ir kitokių išmatavimų pirkti radau. ax.gif



O gal gali brukstelti is kokio net psl pirkai, nes man irgi i mazojo kambari reiks ziureti ka nors, o siena nemaza tai ir ismieru galiu tokiu nerasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2010 06 09, 16:19)
O gal gali brukstelti is kokio net psl pirkai, nes man irgi i mazojo kambari reiks ziureti ka nors, o siena nemaza tai ir ismieru galiu tokiu nerasti  4u.gif

Artidea. Ir mažiesiems lipdukus iš ten pat užsakėme. ax.gif
Atsakyti

QUOTE(Taikute @ 2010 06 08, 17:56)
Savaitgali buvome prie Mazeikiu Pusyno namai toks restoraneles su viesbutuku ten sventem jubilieju, ot fainiai atsipalaidavom  drinks_cheers.gif O kita savaitgali su baidarem reik plaukti, nes vyro naujoji darboviete organizuoja baliuka, tai nezinau kaip cia dabar bus darbu n....... ir to baliuko nevalia praleisti, nezinau kaip cia suksimes  doh.gif

Jei tik isena, butinai plaukite su baidarem-mes uzpernai MB gimtadieni su baidarem sventem- tai man jis pats paciausias thumbup.gif siais metais planuojam havajietiska vakareli jo gimtadienio proga ax.gif
QUOTE(skubanti @ 2010 06 09, 11:56)
Aha,del tvenkinio tetis paklause tokio paties klausimo, tai tik dabar susimastem kaip reiks daryti. Greiciausiai tai tinkline tvorele reiks tverti g.gif


kaip grazu pas jus wub.gif Mes irgi planuojam tvenkinuka- tik toki dekoratyvini ax.gif tai numate tvenkinukui tokia vieta turim,kad matytusi ir is virtuves ir is valgomojo ir is svetaines... daugiau neplanuojam jokios apsaugos- nes tos tvoreles- dar didesnis "masalas" vaikams doh.gif o taviske jau didcke, tai nebent nuo sveciu vaiku tvorele reikalinga g.gif

Baltike, saunus tavo vaikuciu kambariukai- tokie vaikiski wub.gif Mano mazasis tai tik lova jau issirinkes- anakart iejom i bladu parde,ziuri i ta masina lova ir sako- nu labai grazi ta masina lova, bet mano su boksteliu ir ciuozykla bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai dabar tik kankina abejones,ar priklijuoti kokiu vaikisku lipduku ant sienu taip kaip as noriu,ar leisti jam klijuotis ka jis nores g.gif

dar su MB smarkiai pasistumejome baldu pasirinkime lotuliukas.gif lotuliukas.gif sutareme,kad virtuvinis bus su rudom spintelem apacioje, minkstas kampas is "baldu parko" sviesus ir lova su odine atkalte lotuliukas.gif lotuliukas.gif ot daug pasistumejome i prieki doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 10, 10:51)
Jei tik isena, butinai plaukite su baidarem-mes uzpernai MB gimtadieni su baidarem sventem- tai man jis pats paciausias  thumbup.gif siais metais planuojam havajietiska vakareli jo gimtadienio proga  ax.gif
kaip grazu pas jus  wub.gif Mes irgi planuojam tvenkinuka- tik toki dekoratyvini  ax.gif tai numate tvenkinukui tokia vieta turim,kad matytusi ir is virtuves ir is valgomojo ir is svetaines... daugiau neplanuojam jokios apsaugos- nes tos tvoreles- dar didesnis "masalas" vaikams doh.gif o taviske jau didcke, tai nebent nuo sveciu vaiku tvorele reikalinga  g.gif

Baltike, saunus tavo vaikuciu kambariukai- tokie vaikiski   wub.gif Mano mazasis tai tik lova jau issirinkes- anakart iejom i bladu parde,ziuri i ta masina lova ir sako- nu labai grazi ta masina lova, bet mano su boksteliu ir ciuozykla bus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai dabar tik kankina abejones,ar priklijuoti kokiu vaikisku lipduku ant sienu taip kaip as noriu,ar leisti jam klijuotis ka jis nores  g.gif

dar su MB smarkiai pasistumejome baldu pasirinkime  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sutareme,kad virtuvinis bus su rudom spintelem apacioje, minkstas kampas is "baldu parko" sviesus ir lova su odine atkalte  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ot daug pasistumejome i prieki  doh.gif  lotuliukas.gif




daug jau pasistumejai lotuliukas.gif gerai, sukites-lauksim ikurtuviu ..
as tai vakar padariau dideli darba-su elektrikais paisem rozetes, jungtukus biggrin.gif palikom savaite dar apmastymams, po to jau vesim.. ir dar -turiu name nuomininkus lotuliukas.gif radu lizdeli su issiritusiais pauksciukais, mano mazasis pareiske, kad cia sese ir brolis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dier: 10 birželio 2010 - 11:18
QUOTE(dier @ 2010 06 10, 12:17)
radu lizdeli su issiritusiais pauksciukais, mano mazasis pareiske, kad cia sese ir brolis  lotuliukas.gif


nu su tais gyventojais, tai jau kažkoks košmaras.. rolleyes.gif pas mus irgi, kur tik pažvelgsi, visur lizdai.. unsure.gif
Atsakyti

dar su MB smarkiai pasistumejome baldu pasirinkime lotuliukas.gif lotuliukas.gif sutareme,kad virtuvinis bus su rudom spintelem apacioje, minkstas kampas is "baldu parko" sviesus ir lova su odine atkalte lotuliukas.gif lotuliukas.gif ot daug pasistumejome i prieki doh.gif lotuliukas.gif
[/quote]
O as jau noreciau visu tu rupesciu is naujo: statybu, irenginejimo, baldeliu rinkimu, spalvu...tapetu ...ir t.t Nors pas pacia dar daug ko truksta ne tik viduj, bet ir lauke... doh.gif biggrin.gif
Ikeliau keleta nuotrauku is lauko puses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 06 10, 12:17)
daug jau pasistumejai  lotuliukas.gif  gerai, sukites-lauksim ikurtuviu ..

na duok dieve, kad ikurtuves ivyktu kaledoms...pas mus nenumatyti darbai dabar- stiprinam namo apsauga bigsmile.gif - desim visam sklype pagal perimetra signalke, bo jau itariame,kad vyksta "zvalgytuves"... verysad.gif tai ir vel raus visa sklypa doh.gif tai apie zolyte tikrai galiu pamirsti siais metais, bet dar labai noreciau bent trinkelliu,nespriesingu atveju batus teks nusimauti lauke- nu baisiai daug zemiu, zvyru ir visokio brudo, kol aplinka nesutvarkyta verysad.gif atvaziuoju i statybas su svaria masina- ilipi isvaziuojant- kilimukai baisus... o jei dar su mazuoju- tai ir visa masina baisi doh.gif
QUOTE(sania @ 2010 06 10, 16:55)
O as jau noreciau visu tu rupesciu is naujo: statybu, irenginejimo, baldeliu rinkimu, spalvu...tapetu ...ir t.t Nors pas pacia dar daug ko truksta ne tik viduj, bet ir lauke... doh.gif  biggrin.gif
Ikeliau keleta nuotrauku is lauko puses smile.gif


nu grazu wub.gif as kartais vaziuoju i Gargzdus ir vis pamastau, kur cia sanios namas ax.gif dabar bent zinosiu,kokio namo zvalgytis ieskoti biggrin.gif biggrin.gif
O as tai noreciau,kad greiciau viskas baigtus doh.gif nors dar net neprasidejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 10 birželio 2010 - 16:17
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 10, 17:10)
na duok dieve, kad ikurtuves ivyktu kaledoms...pas mus nenumatyti darbai dabar- stiprinam namo apsauga bigsmile.gif - desim visam sklype pagal perimetra signalke, bo jau itariame,kad vyksta "zvalgytuves"... verysad.gif tai ir vel raus visa sklypa  doh.gif tai apie zolyte tikrai galiu pamirsti siais metais, bet dar labai noreciau bent trinkelliu,nespriesingu atveju batus teks nusimauti lauke- nu baisiai daug zemiu, zvyru ir visokio brudo, kol aplinka nesutvarkyta  verysad.gif atvaziuoju i statybas su svaria masina- ilipi isvaziuojant- kilimukai baisus... o jei dar su mazuoju- tai ir visa masina baisi  doh.gif
nu grazu  wub.gif as kartais vaziuoju i Gargzdus ir vis pamastau, kur cia sanios namas  ax.gif dabar bent zinosiu,kokio namo zvalgytis ieskoti  biggrin.gif  biggrin.gif
O as tai noreciau,kad greiciau viskas baigtus  doh.gif nors dar net neprasidejo  lotuliukas.gif




kodel turite toki itarima?
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 06 10, 17:23)
kodel turite toki itarima?


dingo siupele,kur duris paremdavom ir mano vaiko per talka surinkti buteliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif cemento pradaryto maiselio,ir kitekato etikeciu rulonelio neeme lotuliukas.gif
bazej tvora radom prakirpta, tai vadinasi kazkas slankioja,kazko iesko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 10 birželio 2010 - 16:30