Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 11, 11:21)
Ta pati norejau klaust pas Sania biggrin.gif
Geriausias apsvietimas, kuri gali reguliuot su reguliatorium thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O miegamajam mane tai veza lengvas lengvas raudonas apsvietimas bigsmile.gif  wub.gif , tai sakiau kampe dar torsera statysiu su raudona lempute ax.gif . Tai miegamajam bus 2 lempos prie lovos, 1 ant lubu kabes ir kampe torseras.
Papildyta:

O jus cia apie tinkavima viduj ant blokeliu blush2.gif ? O kai susuktas gipskartonis, tai ta pati kaina? Kazkaip ne iki galo sita dali suprantu g.gif



ant gipso yra tik glaistoma smile.gif netinkuok, nebereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 06 11, 10:25)
o ką čia jūs ruošiatės ant gipso tinkuoti?  g.gif

Neklausiau MB, bet neabejoju, kad jis zino ka. Tik galvoju, cia ir mums kainuos 11lt. kvadratas tik uz darba g.gif . Tikiuosi neprazusim mes su savo tom kvadraturom lotuliukas.gif doh.gif
As kazkaip nebelabai domiuos kas ten kaip. Butu neblogai plyteles pradet ziurinetis g.gif .

Duris va i dusa nusipirkom, tamsinto stiklo, kaip ir norejau, nes baltas man nesiziuri schmoll.gif . GAL GALIT PASAKYT, KAIP TEN SU TUO PADU DUSO??? Ar pirma pada daryt su tom hidroizoliacijom ar pirma padaryt tas sieneles, apdet gipskartoniu, o tik tada ten ta pada gamint? Beje, maciau pas Simbarela, kad pirma padas ir pas ja jis pakeltas nemazai, tai ir galvoju ar reikia ji kelt? Ir isivaizdavau, kad pirma sieneles reik pasidaryt g.gif
Papildyta:
QUOTE(dier @ 2010 06 11, 10:34)
ant gipso yra tik glaistoma smile.gif netinkuok, nebereikia lotuliukas.gif

Nu va, sakau, kad kazka lyg girdejus biggrin.gif
Reiskias glaistysim ir speju, kad patys cool.gif
Kaip sulaukt to kraustymosi doh.gif , nes man jau laikas sustojes kazko doh.gif
Atsakyti

gal gali duoti kontaktus.. ir ar patenkinti meistrais ?

taip meistrais patenkinti ,keturis šimtus su virš kvadratu padarė per 4 dienas ir labai lygiai.
telefono nr. pas vyrą vakare arba rytoj parašysiu.
Pas mus einasi darbai sparčiai thumbup.gif ;ištinkuota,rozečiu dežutės sudėtos,stogas apšildintas,namas iš lauko apšiltintas,pirmadieni ves šildymą ir prades tinkuoti namą thumbup.gif
Na aš tikiuos rugpjūčio mėn jau kraustytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nyliuke @ 2010 06 11, 10:56)
Pas mus einasi darbai sparčiai thumbup.gif ;ištinkuota,rozečiu dežutės sudėtos,stogas apšildintas,namas iš lauko apšiltintas,pirmadieni ves šildymą ir prades tinkuoti namą thumbup.gif
Na aš tikiuos rugpjūčio mėn jau kraustytis mirksiukas.gif

WOW, fantastika thumbup.gif
O rozetes, jungtukus kokius pirkot/-it ??? Is kur ir po kiek?
Atsakyti
QUOTE(nyliuke @ 2010 06 11, 11:56)
gal gali duoti kontaktus.. ir ar patenkinti meistrais ?

taip meistrais patenkinti ,keturis šimtus su virš kvadratu padarė per 4 dienas ir labai lygiai.
telefono nr. pas vyrą vakare arba rytoj parašysiu.
Pas mus einasi darbai sparčiai thumbup.gif ;ištinkuota,rozečiu dežutės sudėtos,stogas apšildintas,namas iš lauko apšiltintas,pirmadieni ves šildymą ir prades tinkuoti namą thumbup.gif
Na aš tikiuos rugpjūčio mėn jau kraustytis mirksiukas.gif




SUPER thumbup.gif sauniai sukates, lauksiu kontaktu...
Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 06 11, 10:50)
Sveikos  4u.gif
  gal kas žinot kiek šiuo metu kainuoja kvadratinis metras tinkuoti kalkiniu tinku (vidinės sienos)  g.gif


mes tinkavom su kalkiniu uz darba po 10lt ir medziagos isejo kazkas apie 4,5 4u.gif Kas mate,sake neblogai istinkuota- nors man tai graziau su gipsiniu tinkuota ax.gif cia MB uzgaida buvo kalkiniu tinkuoti...
Atsakyti
QUOTE(nyliuke @ 2010 06 11, 12:56)
taip meistrais patenkinti ,keturis šimtus su virš kvadratu padarė per 4 dienas ir labai lygiai.
telefono nr. pas vyrą vakare arba rytoj parašysiu.


Gal būtų galima ir man kontaktus į až blush2.gif O jie dirba su savo medžiagom?
Atsakyti
QUOTE(nyliuke @ 2010 06 11, 11:56)
Na aš tikiuos rugpjūčio mėn jau kraustytis mirksiukas.gif

nu saunuoliai jus thumbup.gif thumbup.gif
As irgi isivaizdavau,kad rugsejo menesi galesim kraustytis, bet meistrai "nuramino"- sake jei viska iki galo norit, tai kazin ar kaledoms viskas viskas bus baigta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 11, 13:58)
mes tinkavom su kalkiniu uz darba po 10lt ir medziagos isejo kazkas apie 4,5  4u.gif Kas mate,sake neblogai istinkuota- nors man tai graziau su gipsiniu tinkuota  ax.gif cia MB uzgaida buvo kalkiniu tinkuoti...


Ačiū 4u.gif
gal irgi būtų galima kontaktus į až blush2.gif

kaži kas čia jiems, mano MB ir ant kalkinio užsiciklinęs, bet aš tai jau nesigilinsiu kuris tinkas geriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 11, 14:00)
nu saunuoliai jus  thumbup.gif  thumbup.gif
As irgi isivaizdavau,kad rugsejo menesi galesim kraustytis, bet meistrai "nuramino"- sake jei viska iki galo norit, tai kazin ar kaledoms viskas viskas bus baigta... verysad.gif



O ka Jus norite kraustytis i jau visiskai pabaigta nama? ax.gif Aisku, faina jei turit kur gyventi ir t.t. bet daug kas kraustosi i dalinai pabaigtus ir gyvenant tvarkaisi, net greiciau tada viskas vyksta, manau wink.gif

Nyliuke, kaip pas jus ten greitai viskas judas, saunuoliai ir toliau taip ir tikrai tada rugpjuciui jau kelsites ax.gif

RK,nepergyvenk ir tau tuoj rugpjutis ateis, tuoj galesi darbuotis tiek, kad net laiko prie sito psl neturesi kada prisijungti lotuliukas.gif As jau vakar desimt deziu su daikteliais isveziau ir nuomininkam saldytuva nupirkau, tai jau pradedu gyventi kraustymosi nuotaikom mirksiukas.gif viena deze sudedu, mano mazius ja iskrausto, tai as kol viska susidesiu tai manau ir tuoj liepos 1 ateis doh.gif doh.gif doh.gif
Siandien man virtuvini pradejo montuoti, siaubas kaip norisi nulekti paziureti, bet.....gaila nera kur maziaus palikti, o taip degu nekantrumu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2010 06 11, 13:36)
O ka Jus norite kraustytis i jau visiskai pabaigta nama?  ax.gif Aisku, faina jei turit kur gyventi ir t.t. bet daug kas kraustosi i dalinai pabaigtus ir gyvenant tvarkaisi, net greiciau tada viskas vyksta, manau wink.gif


nu yra toks noras biggrin.gif i visiskai pabaigta vistiek nepavyks isikraustyti- truks kai kuriu baldu, uzuolaidu, sviestuvu... jauciu kokiu plintusu is siaip visokiu pabaigimu verysad.gif na bet kaip nors... as sutikciau,kad garazas butu nepabaigtas,kad tik lauke trinkos butu sudetos,bet jauci,kad teks dar paklampoti per purvus... doh.gif
vakar buvom vienam nameli apsiziureti (toks kaip musu) - tai tas koridoriukas buvo tinkuotas dekoratyviniu tinku kazkokiu- kazin ar praktiska g.gif
Papildyta:
QUOTE(Simonne @ 2010 06 11, 13:21)
Ačiū  4u.gif 
   gal irgi būtų galima kontaktus į až  blush2.gif

   kaži kas čia jiems, mano MB ir ant kalkinio užsiciklinęs, bet aš tai jau nesigilinsiu kuris tinkas geriau  doh.gif


mb paklausiu kai gris 4u.gif
o tu saviski nusiusk kur nors,kad apsiziuretu kaip atrodo su kalkiniu tinkuota ir kur su gipsiniu- gal apsigalvos bigsmile.gif maniskis tai patenkintas kalkiniu- sako,naturalu, kvepuoja.. o kad kai uzsiglaistys gipsiniais glaistais tai nekazkas to naturalumo ir liks hihihi.gif

o tai tam kalkiniu medziagu nieko nereikia- atveza masina to tinko, isvercia kieme, o tinkoriai tada deda i ta aparata savo ir purskia sienas, paskui lygina... o nyliukes tinkoriai su motoriukais biggrin.gif laaabai greit apsisuko- pas mus 600kv- dirbdavo iki kol sviesos budavo, ir savaitgaliais, bet uztruko apie pora savaiciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 11 birželio 2010 - 13:08
QUOTE(rytorasa @ 2010 06 11, 12:12)
o kokius darbus dirbat miegamajame?  g.gif  hihihi.gif
Man kituose kambariuose irgi norisi ryškesnio apšvietimo, bet miegamajame norėčiau kažko prigesinto...  rolleyes.gif

Buna tam miegamajam darbu, kurie reikalauja sviesos:kambario valymas velai vakare, karts nuo karto rubu lyginimas(uzkinisa juos lygint palepej, kur nei Tv negali paziuret doh.gif ) ir t.t.
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 11, 12:21)
Ta pati norejau klaust pas Sania biggrin.gif
Geriausias apsvietimas, kuri gali reguliuot su reguliatorium thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O miegamajam mane tai veza lengvas lengvas raudonas apsvietimas bigsmile.gif  wub.gif , tai sakiau kampe dar torsera statysiu su raudona lempute ax.gif . Tai miegamajam bus 2 lempos prie lovos, 1 ant lubu kabes ir kampe torseras.


Tai miegamo sieniniai sviestuvai ir yra su reguliuojamais jungtukais. Tokie jungikliai yra ir vaiku kambariuose prie ju lovu. O kituose kambariuose, tai mum ju nereikejo(nematau tam prasmes, o dar zinant ju kainas... doh.gif )
Atsakyti