Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(Tina* @ 2010 07 03, 23:13)
Pas mane irgi tuoj bus kontrastas su liguliarija. Geltona ir melyna. Siais metais ji biski uzvelavo, uztat pentiniai labai grazus ir tvirti, nors ju visai neparisusi.

tavo rusis sia prasme nera ''istizusi''.
siemet beje pastebejau, kad jie aukstesni nei iprastai - pas mane kaiminystej tokius augina.
o manieji, didieji tipo, gerokai mazesni nei iprastai.
Atsakyti
Tiksliai istizusiais ju nepavadinsi. Siandien vejas didelis. Siubuoja sau kaip juroj bangos ir nieko. O dar kol kelionej buvo, sake lietus merke juodai. Noreciau dar balto sio grozio wub.gif
Papildyta:
Tiesa, jie is seklu isauginti. Pirkau kaxkoki pokiuka.
Papildyta:
Is Kanaru parsiveziau labai grazaus medelio seklu: http://www.google.lt...e...sa=N&tab=wi

Turbut adaptuot LT be sansu? kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 04, 14:02)
Tiksliai istizusiais ju nepavadinsi. Siandien vejas didelis. Siubuoja sau kaip juroj bangos ir nieko. O dar kol kelionej buvo, sake lietus merke juodai. Noreciau dar balto sio grozio  wub.gif
Papildyta:
Tiesa, jie is seklu isauginti. Pirkau kaxkoki pokiuka.
Papildyta:
Is Kanaru parsiveziau labai grazaus medelio seklu: http://www.google.lt...e...sa=N&tab=wi

Turbut adaptuot LT be sansu? kaip manot?

Tik kambarį adaptuosis.
Atsakyti
Norėjau paklausti dėl rudgrūdėlės dauginimo.
Apgenėjau krūmelį ir bandžiau daiginti vandeny, paskui sukišau į žemę... kažko man gelsta tie daigeliai... levandos taip dauginamos prigijo... bet gal rūdgrūdėlei taip netinka?

Ir dar dėl vilkdalgių klausimėlis - ar jų dabar rpisodinus ir kai taip karšta ar reikia daug lieti, ar taip palikti? Ar nesudžiūs, jei neliesiu?

Ačiū už ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2010 07 05, 09:25)
Ir dar dėl vilkdalgių klausimėlis - ar jų dabar rpisodinus ir kai taip karšta ar reikia daug lieti, ar taip palikti? Ar nesudžiūs, jei neliesiu?

Ačiū už ats  4u.gif

bet koki augala pasodinus ar persodinus, net jei zeme dregna, reikia palieti, ir kuri laika ziureti, kad nebutu sausa.

na nebent perkunropems praktiskai nieko nereikia, isskyrus paliejima iskart po pasodinimo.
Papildyta:
QUOTE(vaidulka 30 @ 2010 07 02, 22:58)
labai gražu pas jus  4u.gif

noriu paklaus,ar kuri(s) nors  auginat puošnmedžius,visterijas ir miskantus-kaip jų priežiūra,žiemojimas ir t.t.man labai gražu,norisi pasisodint dabar mažučius,kad kol statybo svyks paaugtų ir galima būtų išsodint jau nemažus grožius į jų pastovaus augimo vietas

Visterijos gyventu nebent vakarineje LT dalyje kur nors mieste prie pietines pastato sienos uzuovejoje. kitaip nusals kuria ziema.

miskanta drasiai sodinkis, auginkis, kilnok 4u.gif siaip atsparumas irgi priklauso nuo veisles. bet yra neinoringu ir perziemojanciu visas ziemas LT.

apie pusmedzius kazkurioje temoje buvo geru nuorodu, paskaicius - bendra gera isvada, kad ziemoja LT, uzauga graziu dideliu medziu, taisyklingos lajos.
del persodinimo ypatybiu nieko nepamenu blush2.gif

Atsakyti
Mano jukyno evoliucija -

uzpernai susodinau visas prasciausias atliekas , viena buvo sugalvojusi net zydeti:
http://i199.photobuc.../IMG_5838-1.jpg

pernai, vietoj vidurines zydejusios (kuri perzydejusi nunyksta), isdygo per desimt "vaiku" :
http://i199.photobuc...77/IMG_7963.jpg

siemet zydi visos likusios, "vaikai" laukia kitu metu. Is viso 5 ziedynai thumbup.gif (du susidubliavo vienas uz kito), nesunku paskaiciuoti, kiek kitais metais turesiu prieauglio doh.gif :

user posted image

Pastebejimai -
auga labai labai prastoje, akmenuotoje zemeje, saules atokaitoje. Pusantro menesio nebuvo nei laso lietaus, nuolat kepino saule, o as specialiai nelaisciau - norejau galutinai isitikinti, kokias ekstremalias salygas jos gali iskesti.
Kitame gelyne auga daugiau juku, ten zeme ne is geruju, bet zymiai geresne ir ne tokia saules atokaita. Lapai anu zymiai veslesni, sodresnes spalvos, nei kiek nepagelte, bet ne tokie status kaip situ, truputi nulinke, o ziedynai, deja, beveik perpus zemesni.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 06 22, 16:54)
aciu uz patarima, uzsakiau didmasi mulcio ir kita savaite atvez ir kaina thumbup.gif


Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE
Mano jukyno evoliucija

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 07 06, 01:31)

kokie grazus toliai is tavo kiemelio matos-net supavydejau....
Atsakyti
vida777, kokia graži juka!
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 07 06, 01:31)

bet jau žiedynu dydis mega_shok.gif
Papildyta:
gal galit pasakyt kas tai per augalas??
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kaip angliskai voratinkline erkute? Itariu tas brudas uzpuole rozes. Atrodo kaip mazi juodi grudeliai ir voratinkliu kitoj lapo pusej priausta.
Atsakyti