Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(rokoko @ 2010 07 06, 23:01)

rodžersija

aciu 4u.gif o kaip ji dauginasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2010 07 07, 13:13)
jei mėšlas tikrai perpuvęs, tai viskas ok, nes dažniausiai perspėjimai dėl šviežio mėšlo būna, va toks tai dažnai nerekomenduojamas būna. O jei tikrai atrodo labai jau "riebiai" ir kelia rimtų abejonių, tai tiesiog perkask šiek tiek su paprasta savo kiemo žeme

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Kokios daugiametės gėlės šiuo metu žydi žydra, mėlyna, violetine spalvomis?
Pas mane čiobreliai ir šalavijai. Būčiau dėkinga, jei parašytumėte savąsias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 07 07, 14:54)
Kokios daugiametės gėlės šiuo metu žydi žydra, mėlyna, violetine spalvomis?
Pas mane čiobreliai ir šalavijai. Būčiau dėkinga, jei parašytumėte savąsias  4u.gif

pas mane žydi karpatinis katilėlis, lavanda, Andersono tradeskantė, pradeda žydėti juozažolė
Atsakyti
Kaukazine gvaizdune, pentinis. O varpotoji veronika jau nuzydejo?
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2010 07 07, 15:40)
Kaukazine gvaizdune, pentinis. O varpotoji veronika jau nuzydejo?

jau į pabaigą - tik viršūnėlėse beliko.
Atsakyti
Pas mane tik aubrete zydi violetine.
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2010 07 07, 15:54)
Pas mane tik aubrete zydi violetine.



Keista. Aubretes jau senokai turetu but nuzydeje.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2010 07 07, 16:13)
Keista. Aubretes jau senokai turetu but nuzydeje.

Tai, kad maniske tik birzeli pradejo zydeti, pas kaimyne geguzes pradzioje jau visu grazumu zydejo. Pradziamoksle as, vis kas nors nepavyksta taip kaip turi buti doh.gif
Atsakyti


QUOTE(sidabrinekuoja @ 2010 07 07, 11:03)
Parodysiu pokycius. T.y. kaip pasikeite pernai dovanota ir i kiema istremta ziemot rozyte. As "apakus" nuo ziedu dydzio, tik gaila kazkas neblogai juos apvalge.

Tokia buvo tik gauta ir is plastikinio vazonelio persodinta i normalu.
My Webpage

Po ziemos sunkiai gaivaliojosi, puse krumelio lyg supuvo. Traukiau lauk keiciau zeme, klausiau Knifofijos patarimo. Knifofija sake, kad tai galejo buti net ne krumelis, o idaigintos atskiros sakeles su pumpurais. Manau, taip ir buvo. Bet kokius ziedus ta nupiepele uzaugino  wub.gif . Minetiuriniu rozyciu ir ziedeliai buna minetiuriniai, o sios dickiai ir kvepia  wub.gif
My Webpage
My Webpage


Tokia tortinė rožė.
QUOTE(staselė @ 2010 07 07, 12:52)
Prie statomo namo atvežė žemių su perpuvusiu mėšlu, aišku daržovėms tokia žemė tai labai patiks, bet  ar gerai tokia žemė sodinti gėlėms: tulpėms, narcizams, kardeliams, lelijoms  ir visoms kitoms gėlytėms g.gif  Nes rudenį tulpes ir narcizus, vilkdalgius,lelijas jau norėčiau  ten pasisodinti, kitus augalus pavasarį perkelsiu iš tėvų sodo.

Žinoma tiks, jei mėšlas tikrai supuvęs.

QUOTE(smth1 @ 2010 07 07, 16:13)
Keista. Aubretes jau senokai turetu but nuzydeje.

Turiu naują rūšį kuri žydi visą vasarą.
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 07 07, 14:54)
Kokios daugiametės gėlės šiuo metu žydi žydra, mėlyna, violetine spalvomis?
Pas mane čiobreliai ir šalavijai. Būčiau dėkinga, jei parašytumėte savąsias  4u.gif

Mano asortimentas labai panašus kaip Jolaxus ax.gif levandos, tradeskantės, juozažolė (jau kaip ji mane nustebino bigsmile.gif nesitikėjau iš tokio kuklaus augaliuko tokio įspūdingo žydėjimo bigsmile.gif ), šiuo metu kaip tik skleidžiasi pilnaviduris katilėlis (toks kaip čia) (aplamai tai dabar daug kur matau įvairiausius katilėlius žydinčius).
Ta proga parodysiu kaip prieš gerą savaitę pas mane žydėjo pušelė lotuliukas.gif .
Dar melsvės šiuo metu iškėlusios irgi šiek tiek melsvus (tiksliau alyvinius blush2.gif ) žiedynus.
QUOTE(smth1 @ 2010 07 07, 16:13)
Keista. Aubretes jau senokai turetu but nuzydeje.

Tikrai keista, bet pas mane tas pats - šiemet aubretė žydi ypač ilgai. Dar dabar yra nemažai žiedukų. Kažkas matyt jai patiko šią vasarą g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 07 07, 13:54)
Kokios daugiametės gėlės šiuo metu žydi žydra, mėlyna, violetine spalvomis?
Pas mane čiobreliai ir šalavijai. Būčiau dėkinga, jei parašytumėte savąsias  4u.gif

Limonium latifolium - pradeda zydeti ,
Palemonium caeruleum - as ji pastoviai per zydejima geniu, o jis pastoviai zydi thumbup.gif ,
Chaenarhinum - zydi, bet ne pas mane,
kazkas is Salvia - lapeliai tokios spalvos kaip foto (pilkai zalsvi), tik ziedai zydresnes spalvos, sliauzianti/svyranti, stipriai sakojasi. Vos nukarpius perzydejusius ziedynus, leidzia atzalas is pazasteliu su ziedais ir toliau zydi.
Atsakyti