Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?

ant manes jei kazka pasako tai gauna atgal nemaza doze, sutinku, kad laikyt pykti ir nuoskaudas savyje- labai nesveika mirksiukas.gif
Atsakyti
jei mane įžeidžia aš nekalbu, bet kadangi ilgai pykt nemoku tai greit ir susitaikom, nes jis pradeda gerintis, o tik paskui suprantu kodėl čia taip biggrin.gif
Atsakyti
as nekalbu su juo, taip elgiuosi lyg jo nebutu salia blush2.gif
Atsakyti
ir man panasiai -as irgi tada nekalbu schmoll.gif ir isvis iseinu i kita kambari, o jei ateina jisai pas mane- tai dar ir apsizliumbiu blush2.gif
Atsakyti
jei izedzia kaip nors tai isreziu viska, mazai nepasairodo blink.gif
Atsakyti
Kai mane izedzia namie tylos dienos prasideda, tyliu ir as, ir jis. Dazniausiai net nesupranta ir ko gi as cia, ir kodel? Beje isizedziau (mano problemos), nu nieko praeis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2008 09 29, 15:37)
Kai mane izedzia namie tylos dienos prasideda, tyliu ir as, ir jis. Dazniausiai net nesupranta ir ko gi as cia, ir kodel? Beje isizedziau (mano problemos), nu nieko praeis. doh.gif



As irgi tada tyliu, kaip vandens prisemus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2008 08 13, 13:39)
Dazniausiai maniskis mane izeidzia to noredamas ir per daug negalvoadamas. Man skaudu girdeti kaip mano mylimas zmogus taip kalba, negerbia. Tada uzsiciaupiu ir nebekalbu (mintyse noriu skirtis doh.gif ), bet po keliu minuciu jis pradeda gerintis (o as ilgai pykti nemoku) ir susitaikom. Pas mus nera jokiu rekimu, man tai nepriimtina.

pas mus irgi taip buna, rezia negalvodamas bet ka doh.gif tik as pasiunciu ant triju raidziu arba pasakau kad kuo as kalta kad cia klykauji. jei labai supykstu tai irgi iseinu is kambario desimciai minuciu, po to vel geras pasidaro, atsipraso. bet kas nervina labiausiai-kad as pykti negaliu niekada! nesu pikta boba, o ir pykdyti manes niekad nepykdo maniskis, bet konfliktas is mano puses issaukia reakcija "uzsiciaupk"user posted image
QUOTE(Felicija077 @ 2008 09 29, 15:26)
As irgi tada tyliu, kaip vandens prisemus  biggrin.gif

o mane tyla zudouser posted imagetik pyktis kaupias viduj ir negera daros. vis apmastau is naujo ka vienas kitam pasakem ir taip bjauru ant dusios verysad.gif geriau is karto issiaiskint issikoliot, negu paskui sedet surukusiai kampe ir mastyt kad geriau jau viena buciauuser posted image
Atsakyti
Jei vyras mane izeidzia - as trigubai varau atgal. Tada jis su manim tris dienas nesneka doh.gif O mane tokie tyliadieniai dar labiau uzknisa biggrin.gif
Atsakyti
Anksciau nekalbedavau su juo ,galedavau ir savaite pratylet . Bandziau ismokint atsiprasyt ,bet viskas veltui ,dabar jeigu izeidzia pasiunciu riebiai
Atsakyti
Kai vyras mane izeidzia, as isizeidziu. Jei rimtai , tai tikrai taip, esu labai uzgauli. Stengiuosi vyro pati neizeisti ir neuzgaulioti, todel manau kad ir jis neturi teises taip daryti. Kiekvienas zmogus yra individualybe, ir mes turime priimti toki koks jis yra, be izeidinejimu ir komentaru. Visi mes skirtingi ir tai tik idomiau. Manau geriau kazkokia pastaba, nei izeidimas.
Atsakyti
QUOTE(*melissa* @ 2004 05 20, 10:22)
mano draugei dabar tokia situacija: ji labai isizeide, kai jos vyras, kuris visada buvo svelnus, geras, nesikeikdavo, kai jie susigincijo del tikrai labai labai nereiksmingo dalyko, jai pasake: uzpi..ai. ji nepratus prie to, jos tevai labai inteligentiski, o ir tas vyras toks. jei jis butu mužikas, gal ne taip baisiai skambetu, o dabar ji vargse labai pergyvena, jie jau 3 dienas nebesikalba, ne vienas nenori nusileisti. ji  sako, kad niekad jau to nepamirs, gal nuris nuoskauda, bet tai nedings niekada is jos samones. o vyras, kaip ji sako, net nesupanta kame reikalas. kaip jus manote, ka jei patarti, kaip elgtis? ka jus darote, kai vyras lepteli ka nors tokio jusu atzvilgiu?


Ir kas čia tokio reikšmingo? Vyrai nereiškia savo emocijų taip kaip moterys bet jei taurė prisipildė, ėmė ir pasakė trumpai aiškiai. Gal šiurkštokai, bet nieko ypatingo.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2004 05 20, 13:22)

Kai man vyras sako "eik na*** beprote". Aš atsisukusi į jį ramiai pasakau "zuiki, kodėl mane taip vadini, man nepatinka, kad tu taip kalbi, juk yra ir vaikutis, kam jam visa tai".


Protingai darote. Po tokio atsakymo šlykščiai pasijusčiau, būtų velniškai gėda ir kaltę jausčiau ilgai jūsų vyro vietoj.
Atsakyti