Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 23, 10:38)
tada teks i pacia regitra nuvaziuot ir nusirasyt smile.gif

Dabar dar ieškojau internete Marijampolės Regitros maršrutų,bet,kad nėra,o Kauno yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 09 23, 10:26)
Merginos,o jūs,kaip važiuojat,tai jūsų netraukia į šoną?Aš tai varau kartais,arba ant šaligatvio,arba link vidurio kelio blush2.gif  doh.gif


mane traukia i desine puse doh.gif kazkaip vis dar nejauciu automobilio doh.gif
Atsakyti
sveikutės,aš mokausi Jjagmino mokykloj Šiauliuose,teorijos dar 5pamokos liko ir šiandien jau gavau kvietimą pirmam pravažiavimui doh.gif kojas pakirto dar dabar nejaučiu,o apie vidurius iš vis patyliu doh.gif kaip aš bijau ne tas žodis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 23, 14:24)
sveikutės,aš mokausi Jjagmino mokykloj Šiauliuose,teorijos dar 5pamokos liko ir šiandien jau gavau kvietimą pirmam pravažiavimui  doh.gif  kojas pakirto dar dabar nejaučiu,o apie vidurius iš vis patyliu  doh.gif  kaip aš bijau ne tas žodis  doh.gif


Nu kogi taip stresuoji? Gi ne egzamina laikyt varai mirksiukas.gif Nevarys taves iskart i miesta, jei matys, kad sunkiai sekasi, tuo labiau prigriebs vaira, paspaudys pedalus, jei kas ne taip mirksiukas.gif TIKRAI nera ko bijot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 23, 16:40)
Nu kogi taip stresuoji? Gi ne egzamina laikyt varai  mirksiukas.gif  Nevarys taves iskart i miesta, jei matys, kad sunkiai sekasi, tuo labiau prigriebs vaira, paspaudys pedalus, jei kas ne taip  mirksiukas.gif  TIKRAI nera ko bijot  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif

nors as irgi bijojau, kaliau valerijono pries pirma pamoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 23, 11:16)
mane traukia i desine puse  doh.gif kazkaip vis dar nejauciu automobilio  doh.gif


Lygiai tas pats ir man biggrin.gif Tik gerai, kad nors ne pastoviai
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 23, 16:40)
Nu kogi taip stresuoji? Gi ne egzamina laikyt varai  mirksiukas.gif  Nevarys taves iskart i miesta, jei matys, kad sunkiai sekasi, tuo labiau prigriebs vaira, paspaudys pedalus, jei kas ne taip  mirksiukas.gif  TIKRAI nera ko bijot  mirksiukas.gif

QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 23, 16:58)
drinks_cheers.gif
nors as irgi bijojau, kaliau valerijono pries pirma pamoka  biggrin.gif

doh.gif nu nieko -baisu,viskas vienu kartu doh.gif bet įdomu,jei išmoksiu tai tikrai bus faina thumbup.gif

mūsų aikštelė prie arenos,o ten šiandien Vairo koncertas tai mašinų pilna,tai važiavom nuošaliau ir grįžtant per miestą grįžau blink.gif jei kelią matau tai nebematau kaip važiuoju ir ttt lotuliukas.gif
man reik kaip poterius susirašyti kada kokį pedalą spausti ir iškalti,nes neatsimenu,arba visus vienu nuspaudžiu arba visus atleidžiu lotuliukas.gif doh.gif
kai atsigausiu prašysiu jūsų pagalbos su važiavimo pradžia apie pedalų ir ttt eiliškumą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 23, 19:54)
doh.gif  nu nieko -baisu,viskas vienu kartu  doh.gif  bet įdomu,jei išmoksiu tai tikrai bus faina  thumbup.gif

mūsų aikštelė prie arenos,o ten šiandien Vairo koncertas tai mašinų pilna,tai važiavom nuošaliau ir grįžtant per miestą grįžau  blink.gif jei kelią matau tai nebematau kaip važiuoju ir ttt  lotuliukas.gif
man reik kaip poterius susirašyti kada kokį pedalą spausti ir iškalti,nes neatsimenu,arba visus vienu nuspaudžiu arba visus atleidžiu  lotuliukas.gif  doh.gif
kai atsigausiu prašysiu jūsų pagalbos su važiavimo pradžia apie pedalų ir ttt eiliškumą  blush2.gif



As is pirmo vaziavimo irgi grizau nei gyva, nei mirus biggrin.gif

o su tais pedalais- issmini sankba, uzsivedi masina, jungi pirma begi, pradedi letai atleidineti sankaba ir tuo paciu spausti aksceleratoriu (man sunkiausias pajudejimas is vietos, vis dar gestu, nes arba per staigiai atleidziu sankaba, arba per mazai gaza spaudziu), siek tiek isibegejus, vel spaudi sankaba (nebespaudi gazo) ir perjungi antra begi, atleidi sankaba, spaudi gaza ir tt. statbdydama nepamirsk irgi sankabos ismint. sustojusi ijungi laisva begi, atleidi sankaba. paskui atsiras automatizmas, ne negalvosi, kaip tuos begius perjungineji, kaip tuos pedalus minkai 4u.gif nors va, sakau, as nemoku dar graziai is vietos pajudet doh.gif
Atsakyti
man irgi sunku iš vietos pradėti, nes jei mažai gazuoju-nejuda, o jei pagazuoju -šoksta kaip arklys, nerandu viduriuko, o sankaba atleidinėju lėtai, švelniai, bet nepadeda. Nežinau ar yra mokančių paaiškinti, kaip negęsti. Dar su dizeliu tai kažkiek lengviau, bet su benzinu gęsta ir viskas.
Papildyta:
tema "mokomes vairuoti kartu'', bet jokiu pamoku ar patarimu neradau, tik kazkokie papezėjimai kas kada laiko egzus ir pan. Gal kas galit rimtai pamokyt ir papasakot ko nemokejot ir kaip išmokot, kokiu gudrybiu vairavimo išduoti, būtų tikrai naudingiau.
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2010 09 23, 21:36)
man irgi sunku iš vietos pradėti, nes jei mažai gazuoju-nejuda, o jei pagazuoju -šoksta kaip arklys, nerandu viduriuko, o sankaba atleidinėju lėtai, švelniai, bet nepadeda. Nežinau ar yra mokančių paaiškinti, kaip negęsti. Dar su dizeliu tai kažkiek lengviau, bet su benzinu gęsta ir viskas.
Papildyta:
tema "mokomes vairuoti kartu'', bet jokiu pamoku ar patarimu neradau, tik kazkokie papezėjimai kas kada laiko egzus ir pan. Gal kas galit rimtai pamokyt ir papasakot ko nemokejot ir kaip išmokot, kokiu gudrybiu vairavimo išduoti, būtų tikrai naudingiau.


blogai skaitet, negalima sakyt, kad jokiu neradot tongue.gif aiskinomes, i kuria juosta reikia ivaziuot sukant i kaire, labai graziai buvo aprasyta, kur ziuret, kad i garaza neivaziuot per giliai 4u.gif nors saip is esmes sutinku, noretusi temuteje daugiau patarimu drinks_cheers.gif

o vat as tai nieko gudro negaliu patart. mano didziausios klaidos- amzini uzgesinejimai pajudant is vietos, ant posukio pamirstu atleist sankaba, pamirstu posuki parodyt, is esmes esu nedemesinga- pvz, rikiuojuosi per istisine linija doh.gif daznai praziopsau zenklus- pvz, koks leidziamas greitis nepastebiu. tai cia jau jokios gudrybes nepades, reikia praktikos ir susikaupimo. na ir aiksteleje nelabai moku pasitaisyti, jei jau padarau klaida figuroje blush2.gif man toks jausmas,kad as niekad neismoksiu kaip zmogus vairuot doh.gif
Atsakyti
letuciukas 4u.gif

*Barakuda* 4u.gif

Jei su benzinu vaziuojat tai reikia atrast ta aukso viduriuka tarp gazo paspaudimo ir sankabos atleidimo, sankaba kai atleidineji,t ai vis vien jauciasi kazkiek kad masina jau kaip ir lektu beveik, jei dar daugiau atleistum, nuo tos vietos laaabai svelniai atleidinet, o gaza reik girdet, kai atleidineji sankaba ir kartu svelniaispaudi gaza, tas garsas i viena susijungia ir girdisi, arba dusimo link variklis eina, arba jau per daug gazo.

O eiliskumas pedalu spaudymo... tai parasyk kokioj situacijoj juos nori mingyt , pabandysiu paaiskint. Siaip reikia zinot , akd pries perjungiant begi butinai sankaba ismint, norint sustot pirma sankama tada gazas (bet cia beveik kartu jie), o pries kalniuka vaziuojant, tai sankaba atleidineji ir po labai nedaug spaudi gaza kol pajausi, kad masina neriedes , tada drasiau sankaba, nes jau kaip ir jauti kiek reik gaza spaust, kad nejudetu atgal, toliau pagal situacija spaudi gaza , arba jeigu riedi atgal, tai greit sankaba ir stabdis (tokiu dalyku teoriskai tau nieks neisaiskins, turi pajaust, o pajutimas su patirtim ateina...arba ne). Su dyzeliuku paprasciau daug istikruju.

As nelabai suprantu, cia kaip priekaistas tu patarimu stoka buvo? Manau pacius elementariausius dalykus instruktorius isaiskina, o je kas neaisku, tai klausi ir tikrai atsakys kas nors, patars smile.gif
Tik nereikia cia papezejimu kaisiot lotuliukas.gif

Aikstelej nebuvai? Siaip tiems kas nezino kada koki pedala spaust as visada sakiau ir sakysiu, pirma reik i aikstele varyt, ja pravaziuot kokius 3-4 kartus, tada bent minimaliai atsiras masinos "pajutimas", pedalu maigymo refleksas. Taigi reikalauk kita kart instruktoriaus vaziuot i aikstele mirksiukas.gif Pamatysi, po aiksteles isvaziavus i gatve nebegalvosi kur koki pedala spaust mirksiukas.gif 4u.gif
O jeigu ir uzgesi kur nors, tai pamatysi, tikrai nestresuosi taip smile.gif Kazkaip aikstele visiems pagelbeja 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Passion*: 23 rugsėjo 2010 - 22:48
Labai ačiū merginos,kad jūs taip aktyviai padedat 4u.gif
QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 23, 20:15)
*As is pirmo vaziavimo irgi grizau nei gyva, nei mirus 

*bet šiandien aš jau degu noru vėl sėsti ir važiuoti bigsmile.gif

ačių už patarimus,žemiau surašysiu kaip supratau 4u.gif

QUOTE(letuciukas @ 2010 09 23, 21:36)
Dar su dizeliu tai kažkiek lengviau, bet su benzinu gęsta ir viskas.

man papuolė VW Golf dyzeliukas thumbup.gif tik niekaip neįkertu kaip jis pradeda važiuoti be gazo biggrin.gif užtenka sankabą atleidinėt bigsmile.gif
o su Mb benzinu sykį porą mertų važiavau tai jis pats nustebo,kad pajudėjau gražiai,o aš net nejutau lotuliukas.gif

QUOTE(*Passion* @ 2010 09 23, 23:38)
*O eiliskumas pedalu spaudymo...
**Aikstelej nebuvai?

*apačioj iš patarėjų ir savo atsiminimų parašysiu ką žinau,ko nežinau ir noriu sužinoti 4u.gif

**buvom aikštelėj,be diena nedėking abuvo ,Vairo koncertas ir labai daug mašinų,nes mokyklos aikštelė Arenos stovėjimo aikštėj mirksiukas.gif

*Įsėdam į automobilį, susireguliuoju viską pagal save, užsisegu diržą.
*Išminu sankabą-pasitikrinu ar ant laisvo bėgio-užsivedu variklį-atleidžiu rankinį stabdį-jungiu pirmą bėgį-lėtai atleidinėju sankabą ir spaudžiu gazą?
*kai mašina įsibėgėja-atleidžiu gazą- spaudžiu sankabą ir jungiu antrą bėgį-atleidžiu sankabą ir spaudžiu gazą ir ttt ?


Vat šitų tai nežinau-neatsimenu,labai norėčiau,kad veiskmas po veiksmo parašytumėt,kaip kad aš pradžą parašiau,jei ten viską gerai supratau 4u.gif

Visiškas sustojimas:
Važiuoju antru,trečiu bėgiu ir reikia sustoti-kaip pradėti mažintis greitį-palaipsniui ar iš karto galima?
Spaudžiu sankabą ir stabdį lėtai ?ar pirma išminu sankabą ir tada stabdį ?

Sustojimas prieš sankryžą ,kai tarkim važiuoju antru ar trečiu bėgiu:

Posūkis su įjungtu bėgiu:

Prisistabdymas:

kalniukus dar palikim,nes lygioj vietoj dar nemoku biggrin.gif

ir nejaučiu važiuodama kaip nukrinta gazas arba nejučia pradeda kilti lotuliukas.gif

na va kiek prirašiau,betgal suprasit ir padėsit 4u.gif


Atsakyti