Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(linette @ 2010 09 02, 21:07)
Svekos  4u.gif
įkeliu ir aš kelis savo nelaimėlius  blush2.gif

ka1009/48/cc37ecbc8dc2.jpg[/img][/url]

kiek pastebėjau kitos merginos sparčiai tobulėja , o aš kaip tūpčioju vietoj taip tūpčioju  blush2.gif , neišeina man su gėlėm nors tu ką , o taip stengiuos , ypač paskutinis , bet kokia kritika tiks , gal suprasiu ką ne taip darau


nu gal maziau kuklumo, ka? smile.gif Tortukai graziai islyginti, to melyno spalvos is koto vercia.. Toks turtingas, modernus tortas.. Manau ne viena issisaugos kaip pavyzdi smile.gif
ir gulbes dailios labai, ir sketukas smile.gif Gal as gulbem snapu nebuciau taip ryskiai daziusi, bet siaip tai labai geazu smile.gif O per laika ismoksi viska idealiai padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 09 02, 21:16)
nu gal maziau kuklumo, ka? smile.gif Tortukai graziai islyginti, to melyno spalvos is koto vercia.. Toks turtingas, modernus tortas.. Manau ne viena issisaugos kaip pavyzdi smile.gif
 


visiskai sutinku drinks_cheers.gif o to melyno tai rozes bent jau man tai labai grazios wub.gif ir isdeliota labai graziai thumbup.gif
Atsakyti
Linnete, jokios kritikos iš manęs nesulauksi umn.gif dar ko užsimanysi cool.gif per didelė prabanga... cool.gif tokio „tūpčiojimo“ čia dar kiekvienai pasvajoti reikėtų mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 09 01, 19:10)
pūsles manau gali iššaukti kažkokiu būdu susidarantys oro tarpai...t.y. jei masę kočiojant ant stalo gausiai nubarstyto krakmolu ar cukraus pudra, kitas variantas, jei dengiat masę ant sušaldyto sviestinio kremo, ta prasme, jei aptepat tortą, dedat į šaldytuvą ir tik vėliau dengiat, jeigu lieka

skaičiau skaičiau.. man tai tik viena mintis - PRODUKTAI. Jeigu dedamas ne sviestas, bet sviesto produktas, ne tikra grietinė, bet grietinės produktas iš augalinių riebalų , tai nėra ko ir tikėtis iš tokių produktų.

QUOTE(linette @ 2010 09 02, 22:07)
įkeliu ir aš kelis savo nelaimėlius  blush2.gif

mjoooo... nu ir savikritika unsure.gif
Labai gražūs tortai wub.gif
Atsakyti
mano pirmas blynas doh.gif
supratau, kaip man geriau dirbti, tai kitas turetu buti geresnis blush2.gif
sakykit, o kuo dabar "sutvarkyti" kartona? nes tas tortas toks nemazas gavosi g.gif i saldytuva tik tik g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencija2: 02 rugsėjo 2010 - 22:54
Vaje koki grazus visu torciukai, vis pasiskaitineju uzejus, pasiziuriu, bet neiskenciau.
Saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=Laurencija2,2010 09 02, 21:49]
mano pirmas blynas doh.gif
supratau, kaip man geriau dirbti, tai kitas turetu buti geresnis blush2.gif
sakykit, o kuo dabar "sutvarkyti" kartona? nes tas tortas toks nemazas gavosi g.gif i saldytuva tik tik g.gif


pabandyk graziai nuvalyti, ar ten tik paprastas kartonas?
tuomet gal kuo nors apibarstyk, nes tikriausiai nenusivalys, bet cia jau gali patarti labiau patyrusios kepejeles.
Atsakyti
nu turiu viena ideja biggrin.gif
kai paruosiu iki galo - ikelsiu savo pirma gyvenime papuosta tortuka rolleyes.gif
Atsakyti
Linnete- tikrai labai grazus tortukai wub.gif thumbup.gif

Laurencija2 -- tortukas tai man gražus , tik nuotrauka neriški , o del padeklo -- pries tai ji reikejo sutvarkyt, bent jau celofana det, kad nuvalyt galmėtų g.gif , o dabar jau sunkus variantas, bent as taip galvoju g.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš vis bandau ir bandau su bezu susidraugauti, na dar du kart bandžiau puošt, pagal visus reikalavimus, aptepus sviestiniu kremu, vistiek nutekėjo.. pasėdėjau paanalizavau ką ne taip darau, ir supratau kad turbūt tame bus šuo pakastas kad kaip naitas ankstesnėj temoj minėjo, turbūt ją reikia visiškai ataušinti, ir kad pabręstų šiek tiek išplakus reikia, nes kai aš ją tepu tokią iškart išplaktą, tai beze nebūna šalta, o tokia truputį šilta arba drungna nežinau kaip geriau nupasakot, taigi nenustojam ir toliau bezinamės blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 03 rugsėjo 2010 - 07:04
QUOTE(linette @ 2010 09 02, 21:07)
Svekos  4u.gif
įkeliu ir aš kelis savo nelaimėlius  blush2.gif



kiek pastebėjau kitos merginos sparčiai tobulėja , o aš kaip tūpčioju vietoj taip tūpčioju  blush2.gif , neišeina man su gėlėm nors tu ką , o taip stengiuos , ypač paskutinis , bet kokia kritika tiks , gal suprasiu ką ne taip darau


Man visi labai patinka... kazkaip spinduliuoja nuosirdumu, meile... keistai gal skamba, bet ne visada taip buna paziurejus i torta... gal pradedu isprotet g.gif
Papildyta:
QUOTE(Laurencija2 @ 2010 09 02, 23:49)
mano pirmas blynas  doh.gif
supratau, kaip man geriau dirbti, tai kitas turetu buti geresnis  blush2.gif
sakykit, o kuo dabar "sutvarkyti" kartona? nes tas tortas toks nemazas gavosi  g.gif i saldytuva tik tik  g.gif


Kaip pirmas darbas, tai tikrai puikus wink.gif tik kita kart pries darant torta - is visu sonu pakisk kepimo popieriaus. Baigusi puosti, istrauksi ir bus grazus padekliukas wink.gif
Atsakyti
Laurencija, jei jau nieko neiseina, tai apipjauk kartona, kad liktu tik po tortu ir perkelk ant svaraus kartono.
Atsakyti
Laurencija, žinant kiek vargo idėjai, ir kad pirmas tortas, tai tu šaunuolė thumbup.gif first.gif dėl kartono, tai jau čia niekuom nebepadėsim, jei perkelt neišeina verysad.gif kitą kartą ant kartono klijuok dovanų popierių, nuo jo labai gerai visi nešvarumai nusivalo 4u.gif arba dėk standesnį celofaną ir baigus puošti jį ištrauk 4u.gif
Atsakyti