Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Och Kirbeeeeee, jau kokios rožės wub.gif man tik apatinio aukšto kaspino apačia kiek už akies užkliuvo, nu bet visumoj, tai čia GERUUULIISSSSS wub.gif

Rugiagėle, Grietinėlės asas 4u.gif super moteris thumbup.gif , gražu thumbup.gif o fotkes gali ne ant sukamojo padėklo daryti mirksiukas.gif norėčiau pamatyti kitokioj aplinkoj tortuką 4u.gif

anber, nu puikus tas Tavo torttas, nesiparinam 4u.gif

man šiandien visi puikūs, tik ne mano pačios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 09 03, 13:13)
Och Kirbeeeeee, jau kokios rožės  wub.gif man tik apatinio aukšto kaspino apačia kiek už akies užkliuvo, nu bet visumoj, tai čia GERUUULIISSSSS  wub.gif

Rugiagėle, Grietinėlės asas  4u.gif super moteris thumbup.gif , gražu thumbup.gif o fotkes gali ne ant sukamojo padėklo daryti  mirksiukas.gif  norėčiau pamatyti kitokioj aplinkoj tortuką  4u.gif

anber, nu puikus tas Tavo torttas, nesiparinam  4u.gif

man šiandien visi puikūs, tik ne mano pačios  doh.gif


Neturiu uzuolaidu ar medziagos biggrin.gif o salione tiek sviesu buna, kad nuotraukos susilieja, nes blicas neveikia, nu nezinau kaip fotkint su tuo chlamu lotuliukas.gif reiks nuimt nuo to padeklo kita kart biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 09 03, 13:13)
Och Kirbeeeeee, jau kokios rožės  wub.gif man tik apatinio aukšto kaspino apačia kiek už akies užkliuvo, nu bet visumoj, tai čia GERUUULIISSSSS  wub.gif




žinok ten viskas tvarkoj su tuo apatiniu kaspinu,o nuotraukoj atrodo ,kad susiraukšlejes,nes ten atsispindi nuo padeklo.......
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 09 02, 23:06)
skaičiau skaičiau.. man tai tik viena mintis - PRODUKTAI. Jeigu dedamas ne sviestas, bet sviesto produktas, ne tikra grietinė, bet grietinės produktas iš augalinių riebalų , tai nėra ko ir tikėtis iš tokių produktų.

O tai "Rokiškio" sviestas 82 proc. irgi netinka unsure.gif ? Ar būtinai turi būti močiutiškas sviestas iš turgelio g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2010 09 03, 14:28)
O tai "Rokiškio" sviestas 82 proc. irgi netinka  unsure.gif ? Ar būtinai turi būti močiutiškas sviestas iš turgelio  g.gif ?


tinka.....čia kalba ejo apie sviesto ir augaliniu riebalu mišiny......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 09 03, 14:50)
tinka.....čia kalba ejo apie sviesto ir augaliniu riebalu mišiny......

Ačiū 4u.gif
Ir labai labai ačiū Olestai už patarimus aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
ateinu pagalbos, vyro gimtadieniui darysiu torta (naujoke esu), galvoju daryt snikersa arba rafaelo.
Reik patarimo, kokia forma butu paprasciau: grynas didelis (nes labai megsta grybukus mazus), ? paukstis koks(pauksciu myletojas), nu arba kazkas vyrisko...
Bandyciau deng ta mase is marshmallow saldainiu (jei kas gausis), bet sintetiniu dazu nelabai noriu pirkt, gal yra kokie naturalesni dazai?
Zodziu reik vaizdu ir patarimu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
prašom prašom, bile mačija, o aš tai bliauti noriu, prisijaukinau bezė, nu bet sutuokti ją su spalvomis tai kažkokia koma verysad.gif nu pažiūrėkit, kokia tragedija verysad.gif čia atseit ruda doh.gif viduje medutis, ramunės pastiliažinės...ir pynime padariau klaidą, per aukštai papyniau viršų ir gavosi iš mano apvalaino krpšelio nebe apvalainas, o plokštumisnis, o tada jau ir ramunes sudėliojau nebe taip kaip vizijoj mačiau, nu žodžiu, kairiarankių diena pas mane šiandien verysad.gif

user posted image
Atsakyti
olestut,nebliauk,o ir taip dregna biggrin.gif joooo,spalva tikrai nekokia schmoll.gif o kokiais dazais dazei? as meskius kai dzibuodavau,tai tikrai grazesne isgaudavau g.gif

siaip krepselis labai dailus wub.gif
Atsakyti
dark brown Sugarflairo čia, kitokių rudų neturiu verysad.gif gyvai kaip kakavinė atrodo, nu bet nuotraukose, tragedija doh.gif
Atsakyti
Nuotraukoj spalva nekokia,bet jeigu realiai kakavine,tai ir gerai.....užtat ramuniu grožis atperka viska..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 09 03, 16:24)
dark brown Sugarflairo čia, kitokių rudų neturiu  verysad.gif gyvai kaip kakavinė atrodo, nu bet nuotraukose, tragedija  doh.gif

as dazydavau tais is cypciuko,tai normaliai 4u.gif
Atsakyti