Įkraunama...
Įkraunama...

Niežti galvos odą

Sveikos,merginos...turiu tokia problemyte.daznai niezti galva,kai ja issiplaunu ir lyg kokie sasiukai susidaro.isbandziau ivairiausius sampunus:ir Revlon firmos ir is Loccitane ir is vaistines Nizorali.bet vistiek tas pat.gal kas susiduret su tokia problema.tiesa,turejau odos grybeli,bet galvoj jo nebuvo...gal patarumet ka? ax.gif
Atsakyti
Eit pas gydytoją,prieš tai galima skalauti plaukus ir galvos odą ramulėlių arbata.
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 09 03, 16:15)
Sveikos,merginos...turiu tokia problemyte.daznai niezti galva,kai ja issiplaunu ir lyg kokie sasiukai susidaro.isbandziau ivairiausius sampunus:ir Revlon firmos ir is Loccitane ir is vaistines Nizorali.bet vistiek tas pat.gal kas susiduret su tokia problema.tiesa,turejau odos grybeli,bet galvoj jo nebuvo...gal patarumet ka? ax.gif

Yra toks šampūnas jautriai galvos odai iš SP linijos wella firmos, mano dukra naudojo keleta menesių ir problema dingo savaime , tik jis yra labai koncentruotas , todel reikia labai skalsiai naudoti ir butinai gerai išskalauti.
Sekmes ;-)
Atsakyti
Jums netinka sampunas,bandykit kita,as kol sau atrinkau vis niezedavo,bet dabar jau metus laiko viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 09 03, 16:15)
Sveikos,merginos...turiu tokia problemyte.daznai niezti galva,kai ja issiplaunu ir lyg kokie sasiukai susidaro.isbandziau ivairiausius sampunus:ir Revlon firmos ir is Loccitane ir is vaistines Nizorali.bet vistiek tas pat.gal kas susiduret su tokia problema.tiesa,turejau odos grybeli,bet galvoj jo nebuvo...gal patarumet ka? ax.gif


Gal oda issauseja labai, reiktu sausiem plaukams sampuna naudoti, arba koki nors balzama.
Atsakyti
aciu uz atsakymus... 4u.gif reikes kazka bandyti...bet siaip atrodo gerus sampunus naudoju,ir isskalauju gerai,bet vistiek tokie kaip pleiskanu lopai ar sasiukai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 09 05, 20:36)
aciu uz atsakymus... 4u.gif reikes kazka bandyti...bet siaip atrodo gerus sampunus naudoju,ir isskalauju gerai,bet vistiek tokie kaip pleiskanu lopai ar sasiukai... ax.gif



Manau cia ne sampune esme o kazkokiame komponente kuris yra sampunuose ir jums alergizuoja g.gif Manau su gydytoja pasirarti vertetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 09 05, 20:36)
aciu uz atsakymus... 4u.gif reikes kazka bandyti...bet siaip atrodo gerus sampunus naudoju,ir isskalauju gerai,bet vistiek tokie kaip pleiskanu lopai ar sasiukai... ax.gif


siulau nueiti pas dermatologa mirksiukas.gif
Atsakyti
kAžkas panašaus ir man buvo, šiaip jautri mano galvos oda ir nusikasiusi buvau. Tai man asmeniškai labai padėjo Nizoral (ypač, jei grybelinės kilmės pleiskanos ir niežulys) šampūnas. Nežinau, kodėl jums jis netiko - jį reikia panaudoti ilgėliau kad efektas pasimatytų. Dar neblogas iš pigesnių Seborin (yra Droge). Dabar įsigijau Davines Purifying Anti-Dandruff gel - žiūrėsiu kas bus biggrin.gif Visi kiti šampūnai (iš profesionalių linijų ir ne tik) iš serijos anti-dandruff man netiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 06 rugsėjo 2010 - 21:26
Aš irgi paliksiu jums savo patarima. Išbandykite specialų kreminį šampūną KAARAL K05.

K05 SULPHUR SHAMPOO, 250 ml - 47 Lt SPECIALUS TRICHOLOGINIS KREMINIS ŠAMPŪNAS SIEROS PAGRINDU.

Tirštas koncentruotas antibakterinis šampūnas puikiai plauna ir atkuria galvos odos būklę. Padeda išvengti sudirgintos bei jautrios odos pleiskanojimo ir niežėjimo, apsaugo nuo šių reiškinių atsiradimo. Sėkmingai šalina įvairios kilmės dermatitų, psoriazės požymius, padeda prižiūrėti parazitų pakenktą odą. Drėkina sausą odą.

Geriausias iš visų neutralių ar trichologinių šampūnu.

Atsakyti
aš patarsiu bendykit bet kokį, bet kitą šampūną..aš tarkim naudoju tik profesionalią kosmetiką savo ševeliūrai, bet kartais joje būna kažko, kad dirgina konkretaus žmogaus odą. Man žiauriai netiko išgirtasis nuostabus TIGI, maniau, užsikasysiu arba priprasiu - pratinausi, gal kokį ketvirtadalį sunaudojau, galvą rečiau ploviau, ale niekaip, tik odai pakenkiau besikasydama per miegą nevalingai o kaip čia sm pakonsultavo, ten esantys sulfatai dėl to kalti. Taigi pakeitus šampūną turėtų savaime problema išsispręsti. Dabar aš naudoju barex žoliniu pagrindu šampūną ypač jautriai odai - super, po pirmo karto nustojo niežėt, nors aišku aš žymiai daugiau noriu..bet po to niežėjimo ..dzin, svarbu plaukai švarūs ir būtų gerai, kad nebeslinktų.
Atsakyti
Pritariu Zuvytei - kad pasireikstu Nizoral efektas reiketu ji panaudoti ilgeliau. Dar patarciau skalauti dilgeliu, ramuneliu nuoviru.
Atsakyti