Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Provansas ir klasika mūsų namuose
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Iriska
SKUBU!

Svetaineje bus krosnele kuri iki puses bus nisoje.
Labai norejau ta nisa papuosti klinkeriu a la plytomis. Ar verta? Kainos klausimas apie 250lt unsure.gif

Galima palikti be nieko :

user posted image

user posted image

O galima padaryti taip:

user posted image

Reikia apsispresti iki rytojaus.

p.s. pasitarem, kad jeigu noresim , veliau padarysim. Tai kad nebeskubu, bet visvien idomi jusu nuomone. bigsmile.gif 4u.gif
sania
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 19:20)
Labai norejau ta nisa papuosti klinkeriu a la plytomis. Ar verta? Kainos klausimas apie 250lt  unsure.gif
*

Mano nuomone, jei interjere dominuos dar kazkur sios plytos, tai ziuretusi labai graziai. Jei ne, tai gal galima ir sutaupyt tuos 250 biggrin.gif
Iriska
QUOTE(sania @ 2010 10 26, 18:25)
Mano nuomone, jei interjere dominuos dar kazkur sios plytos, tai ziuretusi labai graziai. Jei ne, tai gal galima ir sutaupyt tuos 250 biggrin.gif
*

MB ta pati pasake, tipo kam ju reikia. O man grazu, tik noreciau gal baltu.
vida777
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 17:20)
SKUBU!

Labai norejau ta nisa papuosti klinkeriu a la plytomis. Ar verta? Kainos klausimas apie 250lt  unsure.gif
*

cia jau bendro namo stiliaus klausimas - ne kas grazu, o kas tinka ax.gif .
Iriska
QUOTE(vida777 @ 2010 10 26, 18:27)
cia jau bendro namo stiliaus klausimas - ne kas grazu, o kas tinka  ax.gif .
*

plytu daugiau ner niekur. Bet baltu labai ir nesimatytu tik akcentas gal butu. g.gif

Kazkas tokio:

user posted image
mamagabi
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 18:53)
plytu daugiau ner niekur. Bet baltu labai ir nesimatytu tik akcentas gal butu. g.gif

Kazkas tokio:
http://s007.radikal.ru/i302/1010/8f/f85483a85fec.jpg[/img][/url]

As esu didele zidiniu gerbeja, bet jei visgi gyvenimas priverstu rinktis krosnele ir ji butu juoda kaip naktis, as tos nisos vidu daryciau kaip tik ne balta (taip ir krosnele ir jos triuba bus labai ryskios ir matomos), o juoda smile.gif
Vidu klijuociau plytelemis panasiomis i juoda marmura ir butent tokia schema (cia nisos schema is virsaus), krosnele reiktu pakelti ant nedidelio pjedestalo, kad ta jos triuba kuo maziau matytusi:
user posted image
Tada tam juodume viskas susilies ir atrodys kaip zidinys wub.gif, tada ir simboline "ale zidinio atbraila/apdaila" galima pasidaryti :
user posted image
user posted image

Esu maciusi ta vidu uz krosneles ir veidrodziu isklijuota, ale savo fotobazeje neberandu rolleyes.gif
Iriska
Mes samoningai renkames krosnele ir nenoretume is jos daryti zidini. rolleyes.gif

Tai jaukumo klausimas, man jaukiau krosnele. Ypac emaliuota balta...ehhh wub.gif

user posted image
vida777
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 17:53)
*

tiesa pasakius, man visai neaiski tavo interjero kryptis.

Iriska
QUOTE(vida777 @ 2010 10 26, 19:15)
tiesa pasakius, man visai neaiski tavo interjero kryptis.
*

man irgi biggrin.gif bet ka daryti...nesu dizainere. Net nezinau kas ta kryptis. blush2.gif
Lietaus lasas
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 18:21)
man irgi biggrin.gif bet ka daryti...nesu dizainere. Net nezinau kas ta kryptis. blush2.gif
*

O tai kas pas jus labiau dominuos: provansas ar klasika? Nes as tai noriu klasikos ir spaudziu viska link jos, nors ir nelabai iseina....Bet bent baldai tai tikrai bus ir jau yra is klasikos operos biggrin.gif
Iriska
QUOTE(Lietaus lasas @ 2010 10 26, 19:48)
O tai kas pas jus labiau dominuos: provansas ar klasika? Nes as tai noriu klasikos ir spaudziu viska link jos, nors ir nelabai iseina....Bet bent baldai tai tikrai bus ir jau yra is klasikos operos  biggrin.gif
*

JAukumo noriu. Bus eklektika biggrin.gif Manau provansas labai arti klasikos.
Cobre
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 21:05)
JAukumo noriu. Bus eklektika  biggrin.gif Manau provansas labai arti klasikos.
*

Na eklektika gerai, bet tada reikia DERINTI tarsi ir nederancius dalykus. O kai nesiderina, tai jau tada lyg ir net nelabai eklektika gaunasi. Tu nori daug tau patinkanciu dalyku i viena vieta suplakti, manau gausis ne eklektika o visiska misraine g.gif
mamagabi
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 19:15)
Mes samoningai renkames krosnele ir nenoretume is jos daryti zidini.  rolleyes.gif

Tai jaukumo klausimas, man jaukiau krosnele. Ypac emaliuota balta...ehhh wub.gif

user posted image

Butent sitas pavyzdys ir yra zidinys/krosnele, su visais zidinio atributais mirksiukas.gif
O samoningai pasirinktos ir pabreziamos krosneles pvz. atrodo mazdaug taip:
user posted image

Zodziu, kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu, ane rolleyes.gif
michele
Labai simpatiska sofute gal kam patiks http://www.dubingiai.lt/baldai/baldai-dub/...590.html?lang=2
Iriska
QUOTE(mamagabi @ 2010 10 26, 20:42)
Butent sitas pavyzdys ir yra zidinys/krosnele, su visais zidinio atributais mirksiukas.gif 
O samoningai pasirinktos ir pabreziamos krosneles pvz. atrodo mazdaug taip:
user posted image

Zodziu, kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu, ane rolleyes.gif
*

Jo, jeigu rasiu zidinio apdaila naudota pagal mano ismatavymus, tada bus su apdaila, jeigu nerasiu, tada gal taip bus:

user posted image
mamagabi
QUOTE(michele @ 2010 10 26, 20:44)
Labai simpatiska sofute gal kam patiks  http://www.dubingiai.lt/baldai/baldai-dub/...590.html?lang=2

Sofkute simpatiska, o jos kainele nelabai unsure.gif

EljaRo*
QUOTE(vida777 @ 2010 10 26, 14:21)
, bet kazkodel pas mane yra labai didelis vidinis nusistatymas - kad tai labai nenaturalu  unsure.gif .
O vonios kambaryje tau lubu blizgesys netrukdo, kitaip, nei kambariuose?
*

net nepasakytumei,kur jos yra,ant tiek graziai,naturaliai atrodo,rinkomes matines,nes veidrodinems negerai garai...,kiek su gipsu privargome,net teko ir 3kartus perdeti kaikur,tai man butu ytempiamos kapeikas kainave,o ir svaru ir greitai.
Dzenke
QUOTE(Iriska @ 2010 10 21, 19:44)
Viska lemia kaina. Kol kas galiu sau leisti tik Ikea, todel is jos asortimento pasirinkau labiausiai klasikini Lindigo.
*

mano svogeris su baldais dirba N metu - sake nei vieno blogo zodzio (kokybes prasme) negali pasakyti apie Ikejos virtuves... beje kai kurios ju gaminamos LT smile.gif

QUOTE(aitiii @ 2010 10 09, 20:18)
labai tokio reikia, gal zinot merginos kur nuspirkti, aisku yra uzsienietiskose intern. pard. pirkti bet ten man zalias miskas  lotuliukas.gif

user posted image
*

user posted image
cia
Dzenke
Seniai besilankiau cia... Iveikiau pagaliau sia tema karsta.gif

Apsilamkiau dar karta sauniuose Zyliuko namuose wub.gif Komplimentai dar karteli dideliausi clap.gif

Dabar atrodo tureciau jau miegelio eiti, bet neuzmigsiu... galvosiu kaip namus savo versiu "aukstyn kojom" doh.gif
Provanso stilius man patinka, tik neisivaizduoju jo pas save... butu viskas kleckuota ir demeta su trim terliuzem doh.gif Klasikai prijauciu labai smile.gif

Virtuve pas mane klasikine, reikia uzuolaidu - niekaip neissirenku audinio doh.gif O galiausiai jau sugalvojau kaip si bei ta virtuvej perdaryt reikia... MB tikrai neapsidziaugs hihihi.gif reikes kazkaip ji tam paruosti smile.gif

Gailiuosi dabar kad paskubom neapgalvoje nama isirenginejom... kita vertus pasirinkimo neturejom. Ruosiam projekta kaip dastatyti priestata, tada manau pertvarkysim visa nama, nes 4 metai cia, jau sienos "pasivaiksciojo" suskilinejo - reik renovuoti smile.gif

Beje, prisisaugojau gausybe nuotrauku tiek jusu cia sukeltu, tiek savo pacios is visur prirankiotu - galvoju kaip jas sussiteminti g.gif
vida777
QUOTE(Iriska @ 2010 10 26, 19:05)
JAukumo noriu. Bus eklektika  biggrin.gif Manau provansas labai arti klasikos.
*

jaukumo nebus be vientisumo, kai viskas yra kas sau, o ne isvien.
Eklektika irgi yra STILIUS, o ne makalas. Ir ko gero dar lengviau nusigrybauti ax.gif .

http://www.skaidra.lt/?page_id=313

Mano supratimu, stilius prasideda nuo namo isores, o jau viduje, be jokios abejones, net visiskai tuscias namas jau turi tureti stiliu - langai, durys, grindys, sienos, lubos. Toliau belieka tik papildyti pasirinkta stiliu.
As pvz. net nesiruosiu visu turimu baldu keisti naujais, nors jie nei kiek ne klasikiniai. Mane zavi kurybinis ( blush2.gif ) procesas, kai gali pamazu viska susirinkti, pasikeisti, susiderinti. Be to, juk daug daiktu susidevi, sugenda, suluzta, ir juos tenka anksciau ar veliau keisti, tada koks skirtumas, ar as juos, dar pakankamai geros bukles, mesiu lauk dabar, tik tam, kad jie man ne visai tinka, ar tai padarysiu palaipsniui.
O del vidaus apdailos - ji turi buti irenginejant nama jau tokia, kokio stiliaus namus noresiu matyti. Visa kita ateis palaipsniui.

QUOTE(Upokšnis @ 2010 10 27, 12:50)
Ir po visko visiems giriasi: aš sukūriau, aš sugalvojau  lotuliukas.gif
*

Iriska
As nesu labai kategoriska kas liecia stiliu, nes zmones keiciasi, jeigu 18m norisi modernumo, tai 30m jau ir klasika patinka. Tai viso namo negriausiu, jeigu langai netinka i "klasikos" savoka. Galu gale 90proc seimu gyvena namuose, kur vientisumo nera. Nera tos vasdinamos kripties, nes sofa dar nuo tevu liko. Virtuves baldai keisti pries 10metu ir t.t.

O mano atveju, kai pinigeliu ne per daugiausiai ir zadu daug ka pirkti jau naudota, todel teks derinti ta ka turesime. Nes aisku turint pinigu daugiau viska galima suderinti/priderinti. Sunkiausia rasti derini pigu/grazu/kokybiska. unsure.gif
ambre
Sveikos.Labai puiki tema, gražių idėjų galima rasti, gerų patarimų gauti.

Mes dabar esame namo projektavimo stadijoje, paišau, braižau ir galvoju.
Namo stilistika jau aiški, bet atitinkamų medžiagų parinkime, manau, jūsų konsultacijos gali prireikti 4u.gif .

Beje ,klausimas kilo. Kažin kaip išdailintuose provanciškuose namuose jaučiasi vyrai? Man tai gražu, bet kažkaip neįsivaizduoju vyro tarp gėlėtų pagalvėlių sėdinčio biggrin.gif
Buvau namuose,kur pridėta senovinių vežimėlių su meškiukais, lėlės ant lentynų...O vaikų nėra...Na kažkaip keistokai atrodo. Ką manot?
vida777
QUOTE(ambre @ 2010 10 27, 09:43)
Buvau namuose,kur pridėta senovinių vežimėlių su meškiukais, lėlės ant lentynų...O vaikų nėra...Na kažkaip keistokai atrodo. Ką manot?
*

keistokai. Yra zmoniu, kurie (ypac moterys) tai megsta, tada jiems turbut gerai tokioje aplinkoje, bet jei tai tiesiog nukopijuota nuo kokio interjero zurnalo, tada - be komentaru.
Kiekvienam reikia susikurti aplinka pagal savo dvasia. Blogiausia, kai blaskomasi... kai dusia nezino ko nori rolleyes.gif . O su vyrais dar sunkiau. Pas viena baldu dizainere LT (turi savo firma), buvau su savo virtuves baldu projektu. Ji, vos uzmetus aki, pasake: "moteris dare projekta?" ir pridure: "as is savo ilgametes praktikos galiu is karto pasakyti, vyro ar moters darytas projektas. Nes tai, ka suprojektuoja vyrai, buna kazkoks nesusipratimas, o ne virtuve, svelniai tariant".

As asmeniskai priejau tokios isvados, kad ne tik virtuves, bet ir visa interjera turi planuoti moteris (aisku proto ribose, atsizvelgiant i visos seimos poreikius), o darbus atlikti - vyras biggrin.gif . Vyrai daznai buna labai skeptiskai is anksto nusiteike i "moteriska" interjera (ka cia prisigalvoji, kam cia reikia...), o veliau isikuria ir net labai gerai jauciasi (tik daznai pamirsta, kad buvo kategoriskai pries doh.gif ). As su MB kone kasdien jauciuosi kaip musio lauke, bet pazanga akivaizdi. Ko anksciau galvojau niekaip neiveiksiu, tai dabar darosi vis lengviau ir lengviau, bet vadzias laikyti dar stipriai reikia, nes tuoj bus nuvaziuota paprastesniu/lengvesniu keliu wink.gif .
Iriska
QUOTE(vida777 @ 2010 10 27, 11:26)
keistokai. Yra zmoniu, kurie (ypac moterys) tai tiesiog megsta, tada jiems turbut gerai tokioje aplinkoje, bet jei tai tiesiog nukopijuota nuo kokio interjero zurnalo, tada - be komentaru.
Kiekvienam reikia susikurti aplinka pagal savo dvasia. Blogiausia, kai blaskomasi... kai dusia nezino ko nori  rolleyes.gif . O su vyrais dar sunkiau. Pas viena baldu dizainere LT (turi savo firma), buvau su savo virtuves baldu projektu. Ji, vos uzmetus zvilgsni, pasake: "moteris dare projekta?" ir pridure: "as is savo ilgametes praktikos galiu is karto pasakyti, vyro ar moters darytas projektas. Nes tai, ka suprojektuoja vyrai, buna kazkoks nesusipratimas, o ne virtuve, svelniai tariant".

As asmeniskai priejau tokios isvados, kad ne tik virtuves, bet ir visa interjera turi planuoti moteris (aisku proto ribose, atsizvelgiant i visos seimos poreikius), o darbus atlikti - vyras  biggrin.gif . Vyrai daznai buna labai skeptiskai is anksto nusiteike i "moteriska" interjera (ka cia prisigalvoji, kam cia reikia...), o veliau isikuria ir net labai gerai jauciasi (tik daznai pamirsta, kad buvo kategoriskai pries  doh.gif ). As su MB kone kasdien jauciuosi kaip musio lauke, bet pazanga akivaizdi. Ko anksciau galvojau niekaip neiveiksiu, tai dabar darosi vis lengviau ir lengviau, bet vadzias laikyti dar stipriai reikia, nes tuoj bus nuvaziuota paprastesniu/lengvesniu keliu  wink.gif .
*

pritariu 100proc thumbup.gif drinks_cheers.gif

"o kam tau tos nisos/ gipsas/ apvadai / kruva bra ir t.t. taigi ir be sito gyventi galima ir "ZMONES GYVENA" biggrin.gif

tada kai toj laidoj "triap triapt kojele" tongue.gif
Upokšnis
QUOTE(vida777 @ 2010 10 27, 11:26)
As asmeniskai priejau tokios isvados, kad ne tik virtuves, bet ir visa interjera turi planuoti moteris (aisku proto ribose, atsizvelgiant i visos seimos poreikius), o darbus atlikti - vyras  biggrin.gif . Vyrai daznai buna labai skeptiskai is anksto nusiteike i "moteriska" interjera (ka cia prisigalvoji, kam cia reikia...), o veliau isikuria ir net labai gerai jauciasi (tik daznai pamirsta, kad buvo kategoriskai pries  doh.gif ). As su MB kone kasdien jauciuosi kaip musio lauke, bet pazanga akivaizdi. Ko anksciau galvojau niekaip neiveiksiu, tai dabar darosi vis lengviau ir lengviau, bet vadzias laikyti dar stipriai reikia, nes tuoj bus nuvaziuota paprastesniu/lengvesniu keliu  wink.gif .
*

Ir po visko visiems giriasi: aš sukūriau, aš sugalvojau lotuliukas.gif
ambre
vida777 gerai parašė drinks_cheers.gif , kurti reik pačiam pagal dūšią, bet atsižvelgti į profesionalius patarimus verta.
Ir šiaip mąstau, kad pagal žmogų ir namai turi būt- o ne namuose "shik i bliesk", o vaikšto žmogelis su nuklypusiais batais ir turginiu megztiniu (pažystu tokiu variantų).

Aš savo namus įsivaizduoju jaukius, su klasikos elementais, su meno kūriniais ir naturaliomis medžiagomis, kiek tai įmanoma šiai dienai.

Patinka Country stilius, bet kad va mieste iš konteksto iškrenta- vat jei sodyba- tai super būtų.
EljaRo*
ambre,nebijokit to miesto,jei patinka contry ir darykite taip,jums gyvent gi.Manau blogiau,kai zmones jokio stiliaus nemegsta....ai bile....po to lyg ir galvot pradeda....kodel nedareme taip ar taip g.gif
zyliukas
QUOTE(ambre @ 2010 10 27, 10:43)
Beje ,klausimas kilo. Kažin kaip  išdailintuose provanciškuose namuose jaučiasi vyrai? Man tai gražu, bet kažkaip neįsivaizduoju vyro tarp gėlėtų pagalvėlių sėdinčio biggrin.gif
*

nu tai jau kas per daug tas tikrai negerai. Vaiku ner o meskuciu prideta, nu buna ant senatves zmones suvaikeja. o vyru i rozes irgi sodint nereikia.
na tiesiog tos rozes turi but ten kur reikia wink.gif

QUOTE(Upokšnis @ 2010 10 27, 12:50)
Ir po visko visiems giriasi: aš sukūriau, aš sugalvojau  lotuliukas.gif
*

mano vyras pats visada giria mane ir sako "Cia viska Judre sukure, as tik vykdytojas buvau:" aiksu kai masciau derinau su juom, klausiau ar patinka, bet musu vizijos ir norai visai sutapo sakyciau.
Papildyta:
beje , pagaliau jau turiu svetaines uzuolaidas.
Nusprendziau nedaryti sunkiu gobeleniniu is sonu, o tik lengvutes.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image
Aga
Nu ir labai super tas lengvumas atrodo thumbup.gif
Matosi kieme dar daug darbų didelių laukia smile.gif
IvetaJ
Labai gražios užuolaidos bigsmile.gif . Tokios lengvos.
Labai gražus audinys smile.gif 4u.gif
zyliukas
QUOTE(Aga @ 2010 10 27, 19:47)
Nu ir labai super tas lengvumas atrodo thumbup.gif
Matosi kieme dar daug darbų didelių laukia smile.gif
*

oooi nesakykit, tik pradejom lauka tvarkyt, atramines sienutes pasidarem, pavesine pavasari darisim, sklypo kampe. na tvora tveriames, trinkeles dedames. o jau visi gelynai ir zolyte bus pavasari tik smile.gif
sania
Zyliukas labai grazu thumbup.gif
ambre
zyliuk, gražios, lengvos, bet aš surišimus kitokius daryčiau, gal kokią baltą nestorą virvelę su kutu ar šiaip juostelę... rolleyes.gif
lincikiukas
sveiki Zyliuk,
namuciai tikrai labai grazus:)
matosi aplink zidini plyteles, gal galit pasakyti kas gamintojas ir kokia kolekcija.
Aciu
tante_
Zyliukas, labai grazu drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif
zyliukas
QUOTE(lincikiukas @ 2010 10 27, 21:49)
sveiki Zyliuk,
namuciai tikrai labai grazus:)
matosi aplink zidini plyteles, gal galit pasakyti kas gamintojas ir kokia kolekcija.
Aciu
*

dekui mergytes 4u.gif

plyteles is SENUKU blush2.gif kazkokios visai ne super duper, kaina nedidele, bet mum puikiai tiko.
Dzenke
"Manifik" Zuliuk clap.gif Lenkiuosi tavo ismonei hi.gif

Beje, kada viska speji? ziuriu beibokiukas gan mazas - turetu but stabdys geras visuos reikaluos dekoravimo ?

Mergaites, gal kam reikia komodos medines sviesintos? 1500 cm plocio Svogersi mano baldininkas sake dare vienam klientui ir eksperimentavo kazka ten tepliodami, tai ta komoda dekupazui sake tinkama, siap naudot kazkoki dryziai sake matytusi g.gif Galiu paprasyt nuotraukos jei kam idomu. Sake uz 500 atiduotu - tai zemiau savikainos, nes stalciu begeliai sake apie 400 kainuoja tokiai komodai, o dar kur medis... Siule man, bet neturiu kur deti doh.gif
Papildyta:
radau fotke kur buvo siuntes dar nenutepliota
user posted image
Kristaline
Zyliuk, SUPER užuolaidos : bigsmile.gif Ir surišimai man labai labai patiko, įspūdingai ir originaliai atrodo thumbup.gif
Arvile'
QUOTE(Zaneta75 @ 2010 10 27, 21:53)
"Manifik" Zuliuk clap.gif Lenkiuosi tavo ismonei hi.gif

Beje, kada viska speji? ziuriu beibokiukas gan mazas - turetu but stabdys geras visuos reikaluos dekoravimo ?

Mergaites, gal kam reikia komodos medines sviesintos? 1500 cm plocio Svogersi mano baldininkas sake dare vienam klientui ir eksperimentavo kazka ten tepliodami, tai ta komoda dekupazui sake tinkama, siap naudot kazkoki dryziai sake matytusi  g.gif  Galiu paprasyt nuotraukos jei kam idomu. Sake uz 500 atiduotu - tai zemiau savikainos, nes stalciu begeliai sake apie 400 kainuoja tokiai komodai, o dar kur medis... Siule man, bet neturiu kur deti  doh.gif
Papildyta:
radau fotke kur buvo siuntes dar nenutepliota
user posted image
*

o kaip stalciai atsidaro? ir kokiam cia mieste? 4u.gif
gtn
Zyliuk, grazios ir lengvos uzuolaidos, kaip tik tokiam interjerui thumbup.gif
Tik mano akims kliuna kaspinai g.gif Gal naturoje jie graziau atrodo. Noretusi kazko lengvesnio ax.gif
Arvile'
QUOTE(gtn @ 2010 10 28, 08:57)
Zyliuk, grazios ir lengvos uzuolaidos, kaip tik tokiam interjerui  thumbup.gif
Tik mano akims kliuna kaspinai  g.gif Gal naturoje jie graziau atrodo. Noretusi kazko lengvesnio  ax.gif
*

drinks_cheers.gif man irgi kazkodel tie kaspinai uzkliuvo.... nors pati ideja sauni, bet kazkodel kliuna blush2.gif
Didele_meile
Sveikos,
musu laukines durys kol kas bus tokios:
user posted image
Cia manau country stilius labiau, bet gal galima jas kazkaip pritaikyti prie provanso?

Salia bus virtuve (retro stiliaus), ir kadangi laukines durys salia, tai norim atskirti bent bariuku. Gal kas turite nuotrauku kokiu provansisku baru (arba galvojam gaminti specialu balda, kuris tiesiog skirtu zonas...).
vida777
Zyliuk, uzuolaidos super tinka, tikras prancuziskas (provansiskas) lengvumas. Kaspinai siek tiek neiprasta, nes dauguma gal labiau klasikines uzuolaidas interjere isivaizduoja, o man kaip tik pas tave jie tinka prie visokiu rozyciu, smulkiu nuotrauku remeliu...
Truksta dar tik seimininkes su balta prijuoste, surista bantu nugaroje biggrin.gif .
Lietaus lasas
ikele Didele_meile duris, tai va ir prisiminiau, o tai kokio profilio su stiklais ar be ju, daryti duris namui, cia kalba apie vidaus duris. Durys bus azuolines...
Zyliukui kaip visad 4u.gif uz sukurta grozi 4u.gif
LaVil
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 27, 19:40)
beje , pagaliau jau turiu svetaines uzuolaidas.
Nusprendziau nedaryti sunkiu gobeleniniu is sonu, o tik lengvutes.
*

thumbup.gif man kaspinai irgi netrukdo smile.gif
vida777
QUOTE(Didele_meile @ 2010 10 28, 09:29)
Salia bus virtuve (retro stiliaus), ir kadangi laukines durys salia, tai norim atskirti bent bariuku. Gal kas turite nuotrauku kokiu provansisku baru (arba galvojam gaminti specialu balda, kuris tiesiog skirtu zonas...).
*

baras turi paskirti - prie jo sedima. Kaip jus prie jo sedetumet - is virtuves puses link lauko duru, ar atvirksciai wink.gif ?
gal geriau pusiau sienute/pertvara nuo lauko duru puses su kokia placia lenta ant virsaus (pvz. pirkiniu ar siaip smulkmenu padejimui, is karto pro duris iejus), o is virtuves puses gali buti ir spinteles po ja ir t.t. Tokia sienele gali buti pamuryta ir is senu plytu. Jei koridoriuje nedaug vietos pasidejimui, galima padaryti sienele-spinta daiktams/avalynei susideti.

user posted image

user posted image
Iriska
user posted image

Idomiai langai atsidarineja g.gif geras variantas, kai i vidu nera galimybes.
Didele_meile
QUOTE(vida777 @ 2010 10 28, 10:58)
baras turi paskirti - prie jo sedima. Kaip jus prie jo sedetumet - is virtuves puses link lauko duru, ar atvirksciai  wink.gif ?
gal geriau pusiau sienute/pertvara nuo lauko duru puses su kokia placia lenta ant virsaus (pvz. pirkiniu ar siaip smulkmenu padejimui, is karto pro duris iejus), o is virtuves puses gali buti ir spinteles po ja ir t.t. Tokia sienele gali buti pamuryta ir is senu plytu. Jei koridoriuje nedaug vietos pasidejimui, galima padaryti sienele-spinta daiktams/avalynei susideti.
*

Aha, teisingai supratai, ne bariukas, o sienele. turim tu audonu senoviniu plytu, bet man cia labai jau country stilius gaunasi... Ir noretusi kad prie laukiniu duru spinteles butu, isnaudoti erdve. Gal dar kokiu pavyzdeliu kas turi?
Galvojam kazka is situ paveiksleliu pritaikyt...
user posted image
user posted image
Nerytė
Zyliuk, vis grazeja ir grazeja pas tave wub.gif o gal jau pabaigta lova turi bigsmile.gif

QUOTE(Didele_meile @ 2010 10 28, 10:08)
user posted image
*

super ideja thumbup.gif
mamagabi
QUOTE(Didele_meile @ 2010 10 28, 11:08)
Aha, teisingai supratai, ne bariukas, o sienele. turim tu audonu senoviniu plytu, bet man cia labai jau country stilius gaunasi... Ir noretusi kad prie laukiniu duru spinteles butu, isnaudoti erdve. Gal dar kokiu pavyzdeliu kas turi?

Durys kolkas tamsokos/niurios (cia turbut beicuota pusis). As jas balinciau, bet reiketu pasitarti su specialistai, ar galima beica ant beico deti ir kokio efekto galima tiketis. Jie geriausiai patars del paties sviesinimo galimybiu, kad vaizdelis gautusi bent jau toks smile.gif :
user posted image
Del virtuves atskyrimo sienele - galima daryti ja iki puses pamuryta, o virsuje - stiklo langeliai, kad saltis nuo lauku duru i virtuve neitu, o koridoriuje sviesu liktu smile.gif :
user posted image
user posted image
Sienelei raudonos plytos puikiai tiks, tik jas reiktu baltai nudazyti - tada ir priesingoje koridoraisu sieneleje po laiptais tiks balti arba sviesintos medienos baldeliai.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.