Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

[quote=skm,2010 11 30, 16:06]
Del vaiku temos - vaikai pasirenka pamokas, kurias jiems reikia ismokti ir mokytojus - tevus, pasirenka tuos - per kuriuos gali ismokti butent tai, ko jiems reikia...ir ateina del blogu dalyku, ne geru smile.gif nes mokosi kaip blogi paversti geriu.
[/quote]
tai aš suprantu, man keista kodėl pasirenka per vienus ateiti, o su kitais gyventi, juk galima sakyti pamokas mokysis iš kito tėvo g.gif
[/quote]
juk biologiniam tėvui irgi reikia atidirbti savo karmą mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=skm,2010 11 30, 17:06]
Del vaiku temos - vaikai pasirenka pamokas, kurias jiems reikia ismokti ir mokytojus - tevus, pasirenka tuos - per kuriuos gali ismokti butent tai, ko jiems reikia...ir ateina del blogu dalyku, ne geru smile.gif nes mokosi kaip blogi paversti geriu.
[/quote]
tai aš suprantu, man keista kodėl pasirenka per vienus ateiti, o su kitais gyventi, juk galima sakyti pamokas mokysis iš kito tėvo g.gif
[/quote]

O koks skirtumas, per ką ir su kuo gyvens? Geriau savo daržą žiūrėt, nei po svetimą landžiot, nes toks klausimas labai daug pasako apie patį klausiantįjį... mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Chloris,2010 12 01, 11:08]
tai aš suprantu, man keista kodėl pasirenka per vienus ateiti, o su kitais gyventi, juk galima sakyti pamokas mokysis iš kito tėvo g.gif
[/quote]

O koks skirtumas, per ką ir su kuo gyvens? Geriau savo daržą žiūrėt, nei po svetimą landžiot, nes toks klausimas labai daug pasako apie patį klausiantįjį... mirksiukas.gif
[/quote]

o Jūs žiūrėkit savo daržą, o negalvokit ką koks klausimas pasako apie klausiantį smile.gif
Papildyta:
juk biologiniam tėvui irgi reikia atidirbti savo karmą mirksiukas.gif
[/quote]

Skaitau Aleksandro Žarskaus knygą "Aš iki gimimo", tai ir sukelia nemažai klausimų smile.gif

sutinku, kad vienam karma pamilti ir auginti svetimą vaiką, kitam karma neauginti savo vaiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skm: 01 gruodžio 2010 - 10:33
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 30, 14:14)
Priežastis- nesveikas skrandis  mirksiukas.gif Vaistai- meditacijos, vizualizacijos, afirmacijų kartojimas, atgaila, tai či, joga ir t.t.

Dėkoju už atsakymą, jau senai apie tai mąstau , kad norėčiau jogą išbandyti. ax.gif
Vaistų jokių nenaudoju ir niekam nesu alergiska, o dėl stomatito pas gydytoją nesilankiau , todėl sunku pasakyti kokios jis kilmės g.gif Tarpkitko mano mergaitė retai , bet taip pat serga stomatitu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2010 12 01, 10:58)
Dėkoju už atsakymą,  jau senai apie tai mąstau , kad norėčiau jogą  išbandyti.  ax.gif
Vaistų jokių nenaudoju ir niekam nesu alergiska, o dėl stomatito pas gydytoją nesilankiau , todėl sunku pasakyti kokios jis kilmės  g.gif  Tarpkitko mano mergaitė  retai , bet taip pat serga stomatitu  verysad.gif


Siūlau rinktis ne sportinę jogą, o geriau kokią nors nidra jogą ar pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2010 12 01, 11:58)
Dėkoju už atsakymą,  jau senai apie tai mąstau , kad norėčiau jogą  išbandyti.  ax.gif
Vaistų jokių nenaudoju ir niekam nesu alergiska, o dėl stomatito pas gydytoją nesilankiau , todėl sunku pasakyti kokios jis kilmės  g.gif  Tarpkitko mano mergaitė  retai , bet taip pat serga stomatitu  verysad.gif


ar galiu Jums pasiūlyti labai natūralią, bet ir labai veiksmingą priemonę tiek skrandžiui, tiek manau stomatitą turėtų sušvelninti. Nusipirkite turguje pas ūkininkus linų sėmenų, juos sumalkite kavamale ir ryte ant tuščio skrandžio porą šaukštelių užsipilkite karštu vandeniu ir išgerkite, idealu būtų jei šiek tiek ant silpnos ugnies pavirtumėte, bet kas skuba rytais gerai ir taip išgerti. Skonis toks kaip beskonio kisieliaus, bet skrandžio problemas sutvarko labai greitai. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2010 12 01, 12:22)
o Jūs žiūrėkit savo daržą, o negalvokit ką koks klausimas pasako apie klausiantį smile.gif
Papildyta:
juk biologiniam tėvui irgi reikia atidirbti savo karmą  mirksiukas.gif

Skaitau Aleksandro Žarskaus knygą "Aš iki gimimo", tai ir sukelia nemažai klausimų smile.gif

sutinku, kad vienam karma pamilti ir auginti svetimą vaiką, kitam karma neauginti savo vaiko...


Šitos istorijos kontekste nepamirškit vaiko motinos. Tiesiog grynai karminiai ryšiai. O sielos pačiu sunkiausiu metu ateina pas tuos, kuriuos labiausiai myli.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2010 12 01, 11:06)
ar galiu Jums pasiūlyti labai natūralią, bet ir labai veiksmingą priemonę tiek skrandžiui, tiek manau stomatitą turėtų sušvelninti. Nusipirkite turguje pas ūkininkus linų sėmenų, juos sumalkite kavamale ir ryte ant tuščio skrandžio porą šaukštelių užsipilkite karštu vandeniu ir išgerkite, idealu būtų jei  šiek tiek ant silpnos ugnies pavirtumėte, bet kas skuba rytais gerai ir taip išgerti. Skonis toks kaip beskonio kisieliaus, bet skrandžio problemas sutvarko labai greitai. Sėkmės  4u.gif


Būtų dvigubai veiksmingiau, jei gerdama tą kisielių mintimis atsiprašytum visų, ant kurių iki šiol pykai...
Atsakyti
Man irgi būna tokių momenų, kai kenčiu nuo stomatito. Tiek vasarą, tiek žiemą. Vienu kartu tai ir "Meloxas" buvo prie to prisidėjęs. Kažkur perskaičiau, kad banano gabaliuką gerai palaikyti burnoje ties ta vieta. Jis turi antiseptinių savybių, ar panašiai. Nuskambėjo gana juokingai, bet pabandžiau. Ir padėjo smile.gif thumbup.gif . Aišku reikia kelis kartus laikyti. Man buvo net užsisenėjęs.
Turiu skrandžio problemų. Ir būtent nerviniu pagrindu. Va dabar sužinojau nuo ko visos bėdos.
Maltu sėmenų būna parduotuvėse. Tik aišku, kai pati susimali ko gero yra veiksmingesnės, 'neišsistovėjusios'.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2010 12 01, 07:22)
Skaitau Aleksandro Žarskaus knygą "Aš iki gimimo"...


Gal galite siek tiek placiau apie sia knyga, sudomino. 4u.gif
Atsakyti
Ilgi galvos skausmai, trunkantys po keleta dienu kas kazkiek laiko? (na, lyg ir migrena ivardint butu galima) Kaip juos panaikint, ka jie pasako?
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2010 12 01, 11:22)

Skaitau Aleksandro Žarskaus knygą "Aš iki gimimo", tai ir sukelia nemažai klausimų smile.gif

sutinku, kad vienam karma pamilti ir auginti svetimą vaiką, kitam karma neauginti savo vaiko...

Zarskus gal ir tiesa raso, skaiciau jo knyga pries 6 metus, tuo metu kazkokiu priestaravimu manyje jo informacija nesukele, nezinau kaip butu dabar rolleyes.gif
reiketu perskaityti is naujo... bet jis raso gan vienpusiskai. taip yra, bet tai nera vien tik blogis, reiketu stengtis pamatyti ir kita to blogio puse, kuri yra gera.
Viilma raso, kad is vis nesvarbu nuo ko gime vaikas, gali net is donoro spermos, svarbu su kuo auga, svarbu bendravimas, santykiai.
Atsakyti