Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

labai noreciau GLUOSNIO pasiteiraut, koki ten rusiska saltini cituojate vis? smile.gif
Atsakyti
TEMA - 2
pirmoje zinuteje nuoroda -Luule Viilma rusu k. 4u.gif
Atsakyti
Ka reiskia vienos akies skausmas ja vartant?
Atsakyti
Vakar kalbejomes su vyru apie daugeli dalyku, tame tarpe ir dvasines ligu priezastis... Ir staiga gavau jo klausima-o TAI KAS ITAKOJA GYVUNU LIGAS? AUGALU? JUK JIE IRGI SERGA... g.gif atsakymo neturejau.... unsure.gif
Atsakyti
O ka gali reiksti kojos (tiksliau kelio) skausmas? ir skauda tik viena, desine koja?
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2010 12 09, 18:39)
O ka gali reiksti kojos (tiksliau kelio) skausmas? ir skauda tik viena, desine koja?


Kiek žinau,- kategoriškumas, nenoras nusileisti, atsiklaupti, gali būti šykštumas.
Atsakyti
Vakar gulint, visai pries miega kilo pora klausimu:
1. Zvyneline. Kaip su ja? Nuo ko jinai? Juk tai liga visam gyvenimui.
2. Spuogai. Tarkim, ant veido. Dideli, raudoni, pulingi. Del ko jie atsiranda?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2010 12 12, 18:28)
Vakar gulint, visai pries miega kilo pora klausimu:
1. Zvyneline. Kaip su ja? Nuo ko jinai? Juk tai liga visam gyvenimui.
2. Spuogai. Tarkim, ant veido. Dideli, raudoni, pulingi. Del ko jie atsiranda?

Aciu.

buvo cia anksciau apie spuogus kalbeta. kiek pamenu tai nemeile sau bei dar kelios priezastys: pyktis ar kazkas tokio. Pries kelias dienas intensyviai ieskojau tiksliai kur parasyta sioje temoje bet neberadau, matyt ankstesneje temoje. Daznai kartoju myliu save tokia kokia esu bei mano veidas lygus; ir rimtai veidas mano lygus dabar, tik randai is mano senesniu spaudinejimu like. patariu ir tau kartot tokias frazes. net nebuciau patikejus kad veikia, bet tai nieko nekainuoja ir manau jau ant kaledu dziaugsies lygiu veidu
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2010 12 01, 21:19)
O gal galite pasakyti, kokios dvasines priezastys gali itakoti stipru pykinima? (kartais net ir vemima)?



QUOTE(gluosnis @ 2010 12 01, 21:37)
Labai trumpai - ateities baime ir pasislykstejimas kazkuo,kai mes per jega norim save priversti kazka "suvirskinti" nemalonaus, kazkokia situacija, zmogu, bet kunas musu visada parodo, ka mano apie toki saves prievartavima... t.p. noras grazinti gerus senus laikus.
Buna ir tokiu zmoniu, kurie negali priversti save vemti, net jei reikia - tai zmones kurie gyvena del ateities arba ateitimi, jie nieko nepaisant eina per gyvenima.



Fenomenali teisybe!
Atsakyti
...manau, kad buvo apie tai kalbėta, bet gal kas primins ant greičio? kodėl vaikai gimsta per anksti? nenori būti išnešioti? nebeištveria? bet ko?..
Atsakyti
Sveikos, na ir vel paliesiu dantu tema, nepykit jau labai blush2.gif
kazkas dedasi, pas odontologe nebuvau tik metus, o dabar nuejus pasitikrinti rado 12 skyliu doh.gif be to, pradejo taisyti protini, su juo dabar dideles bedos, prasidejo uzdegimas verysad.gif
jei klystu, pataisykit, ar kruminiai dantys simbolizuoja kitus zmones, o priekiniai - tevus, vaikus, brolius, kitaip tariant artimus zmones? g.gif nes va, kazkaip kai netekau tevu,su priekiniais neturiu problemu nors praeity ju buvo daug (tfu tfu tfu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 12 30, 11:31)
Sveikos, na ir vel paliesiu dantu tema, nepykit jau labai blush2.gif
kazkas dedasi, pas odontologe nebuvau tik metus, o dabar nuejus pasitikrinti rado 12 skyliu doh.gif be to, pradejo taisyti protini, su juo dabar dideles bedos, prasidejo uzdegimas verysad.gif
jei klystu, pataisykit, ar kruminiai dantys simbolizuoja kitus zmones, o priekiniai - tevus, vaikus, brolius, kitaip tariant artimus zmones? g.gif nes va, kazkaip kai netekau tevu,su priekiniais neturiu problemu nors praeity ju buvo daug (tfu tfu tfu) 4u.gif


Kiekvienas dantis susijęs su tam tikru organu. Jei sugedo tiek dantų, vadinasi, negaluoja visas organizmas ir reikėtų rimtai susirūpinti. Priekiniai dantys susiję su inkstais, antinksčiais, šlapimo pūsle, tiesiąja žarna, lytiniais organais, kaulų sistema.
Atsakyti