Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

Norejau paklausti del biuletenio:
Jeigu paskirta diena negaliu atvykti i DB del ligos, tai paemu biuleteni , tai iki kada ji testi ir aplamai kokia tvarka su tuo biulet? g.gif
Ir aplamai jeigu as bedarbe, tai kam DB biulet. reikalingas, galetu pazimos kokios uztekti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnieskaaa3: 01 lapkričio 2010 - 10:03
ne jūs tęsit, o gydytojas tiek kiek manys esants reikalingą. svarbu konsultantei pranešti. db biuletenis nereikalingas, jie matys jį sistemoje, kadangi dabar pildomi elektroniniai, o savrbu informuoti tam, kad jeigu paskirta pašalpa, jos mokėjimas būtų sustabdytas iki bus uždarytas biuletenis.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 01, 11:59)
ne jūs tęsit, o gydytojas tiek kiek manys esants reikalingą. svarbu konsultantei pranešti. db biuletenis nereikalingas, jie matys jį sistemoje, kadangi dabar pildomi elektroniniai, o savrbu informuoti tam, kad jeigu paskirta pašalpa, jos mokėjimas būtų sustabdytas iki bus uždarytas biuletenis.

O jeigu pasalpa nepaskirta ir negaliu atvykti, tai biuletenio nereikia imti, tik pranesti?
Gal kvailoki mano klausimai, bet sitoj srity visai zalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieskaaa3 @ 2010 11 01, 22:28)
O jeigu pasalpa nepaskirta ir negaliu atvykti, tai biuletenio nereikia imti, tik pranesti?
Gal kvailoki mano klausimai, bet sitoj srity visai zalia blush2.gif

Jeigu negalit atvikti turi buti tam svarbi priezastis ir nesvarbu ar gaunat jus ismoka ar ne.Jeigu biliutenio nebus ir jus neatviksit,tai gali ir isbraukti,nors ir pranesit.
Atsakyti
Sveikos, nesu niekur dirbusi, iskart po mokslu istojau i birza, stoviu jau 4 menesiai. Negaunu jokios pasalpos, nes neturiu stazo. Ar yra galimybe kazkiek laiko prastovejus DB gauti pasalpa?
Atsakyti
nedarbo socialinio draudimo išmokos negausit net neturit stažo, stovėkit nestovėjusi. galit gauti nebent socialinę pašalpą, apie jas - tam skirtoje temoje. iš to ką parašėt, manau kad jau prieš keturis mėnesius galėjote kreiptis dėl socialinės pašalpos, nes jei ji skiriama kaip studijas baigusiams ir nedirbančiam pagal specialybę asmeniui, db stovėti tam tikrą laiką nereikia, jei nesate ištekėjusi, vertinamos tik jūsų pajamos.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 10 29, 22:36)
vyras tokia jau antra karta gauna,pildom.

Na, puse metu jau praejo bet dar nesu gavus tokio dalyko unsure.gif o tai jei man dabar duos pildyt tai kaip atsiminsiu kur siunciau cv? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 10 29, 21:36)
vyras tokia jau antra karta gauna,pildom.

as ir jau gavau antra,nes tipo ,kaip drausminga ieskotoja biggrin.gif pirma buvau uzpildius visas 4 grafas.db pildau po viena su kiekvienu ejimu ax.gif
Nzn,manes nebuvo tikrine,o kaip ir patikrins,stampu nera,tai uzpildyt galima beleka,o ir kai neturi ka pildyt,tai dar pataria,ka uzrasyt bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(perfekta @ 2010 11 02, 18:02)
Na, puse metu jau praejo bet dar nesu gavus tokio dalyko unsure.gif o tai jei man dabar duos pildyt tai kaip atsiminsiu kur siunciau cv? doh.gif

uzsirasik ant kokio lapuko tinklapio adres.ir jei prireiks,parodysi.
Atsakyti
QUOTE(gustomama @ 2010 11 02, 19:20)
as ir jau gavau antra,nes tipo ,kaip drausminga ieskotoja biggrin.gif pirma buvau uzpildius visas 4 grafas.db pildau po viena su kiekvienu ejimu ax.gif
Nzn,manes nebuvo tikrine,o kaip ir patikrins,stampu nera,tai uzpildyt galima beleka,o ir kai neturi ka pildyt,tai dar pataria,ka uzrasyt bigsmile.gif

Tai isvada kad galima rasyt betka biggrin.gif
Man patiko kai klausem tos "pirmos paskaitos", panele viena sako, taigi darbo birza turi surast man darba, kam man ieskot lotuliukas.gif

Tiesa, dar klausima turiu.
Kai buvau pas konsultanta turejau tik sask. nr., bet sake kad reikes ir banko sutarties kopijos (na kuriame mano sask.), tai ar uzteks to sask. nr. ar pervedines tik tada kai gaus ta kopija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CHOCOLADE*: 02 lapkričio 2010 - 22:29
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 30, 16:35)
sveikutes , turiu toki klausimuka, nuo siu metu liepos berods 1 d. darbo birza dalijo subsidijas verslo liudijimui (papildomai po 200lt uz viena menesi), klausimas butu toks, kada sekanti karta vel gali issiimti subsidijuojama verslo liudijima, lygiai po metu(nuo pirmos praejusio verslo issiemimo dienos) ar nuo nauju metu vel galima? ir gal istatyma kas kur uzmatet, kad nuo kitu metu sausio pirmos pigo verslo liudijimai .... labai domintu informacija, dekoju is ankso.

tai negi niekas nezinote atsakymo? ar cia niekas su tuo nesusidure?
http://www.ldb.lt/TD...iemones_06.aspx
radau toki skyreli pasiskaitymui, gal kas paaiskintumete, kaip suprasti siuos du sakinukus?

Subsidija individualiai veiklai pagal verslo liudijimą gali būti mokama, kai verslo liudijimas išduodamas ne trumpesniam kaip vieno mėnesio laikotarpiui ir (ar) jį tęsiant iki 12 mėnesių, taip pat tai pačiai veiklai įsigijus kitą verslo liudijimą po pertraukos, bet neviršijant 12 mėnesių nuo pirmo verslo liudijimo įsigijimo laikotarpio.

Pakartotinai subsidija individualiai veiklai pagal verslo liudijimą gali būti skiriama ne anksčiau kaip po 12 mėnesių nuo paskutinės paskirtos subsidijos pasibaigimo dienos.


tai subsidija skiriama nevirsijus 12 menesiu tarpo ar tik po 12 menesiu? kazkaip cia labai dviprasmiskai man atrodo parasyta. gal kas galite brukstelti kaip cia yra is tikruju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 03 lapkričio 2010 - 09:24
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 11 02, 23:27)
Tai isvada kad galima rasyt betka  biggrin.gif
Man patiko kai klausem tos "pirmos paskaitos", panele viena sako, taigi darbo birza turi surast man darba, kam man ieskot  lotuliukas.gif

Tiesa, dar klausima turiu.
Kai buvau pas konsultanta turejau tik sask. nr., bet sake kad reikes ir banko sutarties kopijos (na kuriame mano sask.), tai ar uzteks to sask. nr. ar pervedines tik tada kai gaus ta kopija?

Taip,persasi tokia isvada lotuliukas.gif
Teisingai sako thumbup.gif lotuliukas.gif

Bent jau manes nereikalavo jokios kopijos,uzteko saskaitos nr.ir dar korteles nr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustomama: 03 lapkričio 2010 - 10:40
Jeigu įsiregistravau į DB balandžio 19d. ir buvo paskirta pašalpa, tai iki kada man ją mokės? Kada bus paskutinė išmoka, ar spalio mėn. ar lapkričio? Truputį susipainiojau blush2.gif
Atsakyti