Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

QUOTE(l'eau @ 2010 11 05, 15:17)
galbūt kad žinotų kad perveda tikrai tam žmogui, kuriam paskirta.

Tam kad pamatyti kieno tą sąskaita, jokių sutarčių kopijų nereikia. Užtenka įvest sąskaitos numerį, vardą pavardę ir sistema parodo, ar tai tikrai to žmogaus sąskaita.
Man kai paskyrė DB išmoką, tai užteko nurodyt sąskaitos numerį ir jokių kitokių dokumentų neprašė.
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2010 11 05, 13:32)
tai ir nurodai saskaitos numeri,o kam tos banko sutarties kopijos  praso:hm

Manau, kad banko saskaitos sutarties kopijos DB darbuotoja praso todel, kad isitikintu, jog pati tiksliai suvede saskaitos numeri i sistema, nes kai ateina zmogus, uzsirases sakaitos numeri ant kokios spargales ar serveteles, ar isivedes i savo telefona, kuri parodo darbuotojai, kad ji nusirasytu ta saskaitos numeri, o paskui, neduok, Dieve, ivyksta kokia klaida ir zmogus negauna pinigeliu i savo ta saskaita, tai, aisku, juk bega draskyt akis DB darbuotojai, kuri atseit blogai ivede saskaitos numeri bash.gif, nors yra galimybe, jog tas pats zmogus blogai uzsirase, praleido koki skaiciu ar sumaise vietom, ar neparase kokio nuliuko vieno ir pan. Tai kad nekiltu tokiu nesusipratimu, darbuotojai apsidrausdami praso atsviestos banko saskaitos sutarties, kurioje matosi visi zmogaus rekvizitai, reikalingi pavedimui atlikti. Ir jeigu pristacius tokia saskaitos kopija ivyksta klaida ir zmogus negauna pinigeliu i savo saskaita, va tada jau gali drasiai eit aiskintis i DB, nejausdamas savo atsakomybes, nes uz neteisingai nurasyta ir suvesta i DB sistema zmogaus banko saskaitos numeri jau yra visiskai atsakingas DB darbuotojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 05, 16:14)
Kursai paprastai vyksta kiekvieną dieną po 8 val. Laikas netrumpinamas prieššventinėmis dienos. Aišku būna, kad paleidžia anksčiau mokinius. Dalyvaujantys profesiniame mokyme gauna 560 Lt dydžio stipendiją (už faktiškai lankytas dienas, sakykim išlankėt visą pilną mėn. gausite pilną sumą,  jei mažiau - atitinkamai mažiau ir stipendijos), taip pat apmokamos apgyvendinimo išlaidos, jeigu gyvenate bendrabutyje mokymo įstaigos bei kelionės išlaidos į kursus ir atgal. Nebekompensuojami miesto maršrutiniai bilietėliai kiek pamenu, sakykim jei važiuojat iš kito miesto į mokymo įstaigą, mokamas 0,25 Lt už kilometrą pirmyn atgal kiekvieną dieną. Norint gauti kelionės išlaidas reikia rašyti prašymą. Bet kokiu atveju jus geriau pakonsultuos tarpininkas. Beje,jei asmuo praleidžia 20 proc. mokymosi laiko mokslai nutraukiami, bei negalima be priežasties praleisti 6 dienų iš eilės, berods, nes tokiu atveju profesinio mokymo sutartis irgi nutraukiama smile.gif Ligos atveju būtina pristatyti biuliotenį. Čia tiek žinių iš mano pusės ax.gif

Tai jei neklystu sumazino stipendija, kazka esu girdejus kad anksciau mokedavo apie 800 lt, ir jei jie prasideda 8 val tai iki keliu tesiasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija.v @ 2010 11 05, 16:34)
Tam kad pamatyti kieno tą sąskaita, jokių sutarčių kopijų nereikia. Užtenka įvest sąskaitos numerį, vardą pavardę ir sistema parodo, ar tai tikrai to žmogaus sąskaita.
Man kai paskyrė DB išmoką, tai užteko nurodyt sąskaitos numerį ir jokių kitokių dokumentų neprašė.

na, pašalpa turėtų būti mokama tam žmogui, kuriam paskirta. iš kur joms žinoti kieno sąskaita nurodyta? arba gal nori žinoti tikslų sąskaitos numerį?
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 06, 11:17)
1.na, pašalpa turėtų būti mokama tam žmogui, kuriam paskirta. iš kur joms žinoti kieno sąskaita nurodyta? 2.arba gal nori žinoti tikslų sąskaitos numerį?

1.na jei jums paskirta pasalpa,tai jus duosit savo,o ne kaimyno saskaitos nr.
2.cia skamba realiau.
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2010 11 06, 16:17)
1.na jei jums paskirta pasalpa,tai jus duosit savo,o ne kaimyno saskaitos nr.

nebūtinai savo, gal šeimos nario, kas žino? nesu tikra kaip db, bet pati esu dirbus su pinigų pervedimais, tai mums leidžiama buvo pervesti tik tiksliai į to asmens sąskaitą, t.y. jei asmuo nurodydavo nr, o įvedus rodydavo kito asmens, tegu ir šeimos nario pavardę - jokių pervedimų. nors db manau to neturėtų būt, koks jiems skirtumas gal asmuo pašalpa dovanot nori? tik va įrodymo kad asmuo prašė pervest į konkrečią sąskaitą manau reikia, juk neįrodysi kokiam įsteriškam žmogeliui aiškinančiam kad pinigai nepervesti kad pervesta į jo prašytą sąskaitą jei jos nr. ant kokios servetėlės užrašytas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 11 06, 10:36)
Tai jei neklystu sumazino stipendija, kazka esu girdejus kad anksciau mokedavo apie 800 lt, ir jei jie prasideda 8 val tai iki keliu tesiasi? g.gif

Asmuo gali rinktis tarp bedarbio pašalpos dydžio ir stipendijos, kuri yra 560 lt dydžio. Kažkaip taip. Gal kažkada stipendija siekė 800Lt, bet šiai dienai stipkė yra 560 lt. Jei prasideda 8 val, tai paskaičiuokit nuo 8 ryto turbūt. Nemanau, kad prasideda mokymai popiet. Viskas gi kaip mokykloje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2010 11 06, 11:17)
na, pašalpa turėtų būti mokama tam žmogui, kuriam paskirta. iš kur joms žinoti kieno sąskaita nurodyta? arba gal nori žinoti tikslų sąskaitos numerį?

Darant pavedimą asmeniui ir jeigu jo sąskaitos numeris nesutampa su vardu pavarde, bankas tokį pavedimą atmeta. Biržos darbuotojas mato apie atmestą pavedimą, kur nurodo, kad nesutampa duomenys. Praneša konsultantui, kuris susisiekia su asmeniu ir t.t. smile.gif
Pirmą kartą girdžiu, kad prašytų sutarties iš asmens.Labai keista. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 06, 17:22)
nebūtinai savo, gal šeimos nario, kas žino? nesu tikra kaip db, bet pati esu dirbus su pinigų pervedimais, tai mums leidžiama buvo pervesti tik tiksliai į to asmens sąskaitą, t.y. jei asmuo nurodydavo nr, o įvedus rodydavo kito asmens, tegu ir šeimos nario pavardę - jokių pervedimų. nors db manau to neturėtų būt, koks jiems skirtumas gal asmuo pašalpa dovanot nori? tik va įrodymo kad asmuo prašė pervest į konkrečią sąskaitą manau reikia, juk neįrodysi kokiam įsteriškam žmogeliui aiškinančiam kad pinigai nepervesti kad pervesta į jo prašytą sąskaitą jei jos nr. ant kokios servetėlės užrašytas buvo biggrin.gif


Žinokit labai svarbu, nei DB, nei VMI neturi teisės pervesti pinigų į kito žmogaus sąskaitą, net jeigu tai šeimos narys. Norint, kad pinigai būtų pervesti į kito žmogaus sąskaitą, turi būti Notaro patvirtintas įgaliojimas. Man jau yra taip buvę, kai mano buvęs vyras norėjo, kad iš VMI GPM permoka būtų pervesta į dukters sąskaitą, nes jis išvažiavo užsienį dirbt, tai jis tada atsimenu ėjo pas Notarą ir tas surašė įgaliojimą, kad leistų man tvarkyti jo reikalus VMI ir pinigai būtų pervesti į dukters sąskaitą, nors mūsų pavardės visų vienodos.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 06, 17:22)
nebūtinai savo, gal šeimos nario, kas žino? nesu tikra kaip db, bet pati esu dirbus su pinigų pervedimais, tai mums leidžiama buvo pervesti tik tiksliai į to asmens sąskaitą, t.y. jei asmuo nurodydavo nr, o įvedus rodydavo kito asmens, tegu ir šeimos nario pavardę - jokių pervedimų. nors db manau to neturėtų būt, koks jiems skirtumas gal asmuo pašalpa dovanot nori? tik va įrodymo kad asmuo prašė pervest į konkrečią sąskaitą manau reikia, juk neįrodysi kokiam įsteriškam žmogeliui aiškinančiam kad pinigai nepervesti kad pervesta į jo prašytą sąskaitą jei jos nr. ant kokios servetėlės užrašytas buvo biggrin.gif

Tiesa, socialinis tai girdėjau, kad perveda į vienos kurio nors šeimos nario sąskaitą, nes soc. pašalpa skiriama šeimai.
Dar mama pasakojo, kad jos kaimynė džiaugėsi, kad tiek vyro 315 lt, tiek jos 315 lt., perveda į jos sąskaitą, o ji vyrui neduoda jo dalies lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija.v @ 2010 11 06, 21:33)
Tiesa, socialinis tai girdėjau, kad perveda į vienos kurio nors šeimos nario sąskaitą, nes soc. pašalpa skiriama šeimai.
Dar mama pasakojo, kad jos kaimynė džiaugėsi, kad tiek vyro 315 lt, tiek jos 315 lt., perveda į jos sąskaitą, o ji vyrui neduoda jo dalies lotuliukas.gif

taip,soc.pasalpa gali buti pervesta i bet kurio seimos nario saskaita.Sita 100% zinau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

turiu klasimą. Stoviu darbo biržoje ir dabar radau darbą. Rytoj pasirašau darbo sutartį. Tai 3 dienas nuo sutarties pasirašymo turiu pranešti, kad radau darbą. Bet problema tame, kad neturėsiu laiko ten nuvykti. Tai gal aš galiu pranešti telefonu? O bedarbio kortelę atvežti kitą dieną, po savaitės ir pan? Nes dirbsiu Vilniuj, o darbo birža kitam mieste. LABAI SKUBIAI REIKIA !!! smile.gif

Ačiū.
Atsakyti
galite galite smile.gif svarbu pranešti smile.gif
Atsakyti