Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Juogle, jeigu įveiksi Kentą, Popovo nebereiks bigsmile.gif Nėra ten kažkas stebuklingo, tik tiek, kad lietuviškai parašyta.

Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2010 11 19, 10:07)
Juogle, jeigu įveiksi Kentą, Popovo nebereiks  bigsmile.gif  Nėra ten kažkas stebuklingo, tik tiek, kad lietuviškai parašyta.

oooo, ką tik perskaičiau šį: ТРУДНЫЕ И НЕИЗЛЕЧИМЫЕ СЛУЧАИ. ПАЛЛИАТИВНОЕ ЛЕЧЕНИЕ. labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoglė @ 2010 11 19, 11:56)
o dabar vis tiek lašiukais su antibais gydau sad.gif

Juogle, bet negi galima teigti, kad konstitucinis veikia, jei vis dar reikia antibų. O gal čia net ne homeopatijos klausimas, bet tiesiog reikia kažkokio psichologinio lūžio pasiryšti cheminių vaistų neduot.
Mes gydėmės apie pusę metų pas Galvydytę, pagerėjo ir sustojo. Bet visą tą laiką vartojom Zyrtecą, ir mane labai liūdino, kad net po pusės metų gydymosi ji nerekomendavo nei nuimt, nei sumažint to Zyrteco. Turbūt tai buvo pagrindinė priežastis, kad ją pakeitėm.
Tada grįžom pas M., (kurį buvom numetę dėl jo užimtumo doh.gif ), po M. konsultacijos, grįžom iš Klaipėdos ir dar nepradėję jo paskirtų vaistų, tą pačią dieną nuėmėm Zyrtecą, matomai kažkoks pasitikėjimas, kad viskas bus gerai, grįžo.
Man atrodo, kad tą Zyrtecą gėrėm bile kažką gerti, nes gi BA kortelėj įrašyta, mikoplazminė infekcija, alerginis rinitas ir dar bala žino ko. Nuėmus jį blogiau nepasidarė smile.gif , tik geriau.
Gal ir jums to pasitikėjimo kažkur imt reikia. Galėčiau dalį paskolint, jei imtumėt lotuliukas.gif , paskui gražintumėt.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2010 11 19, 11:32)
Juogle, bet negi galima teigti, kad konstitucinis veikia, jei vis dar reikia antibų. O gal čia net ne homeopatijos klausimas, bet tiesiog reikia kažkokio psichologinio lūžio pasiryšti cheminių vaistų neduot.
Man atrodo, kad tą Zyrtecą gėrėm bile kažką gerti, nes gi BA kortelėj įrašyta, mikoplazminė infekcija, alerginis rinitas ir dar bala žino ko. Nuėmus jį blogiau nepasidarė smile.gif , tik geriau.
Gal ir jums to pasitikėjimo kažkur imt reikia. Galėčiau dalį paskolint, jei imtumėt lotuliukas.gif , paskui gražintumėt.

na, nepradedu aš jų nuo pat pradžios, tik kai matau, kad neveikia konstitucinis smile.gif vis tiek jau reikia kažkaip apsispręsti.

pasitikėjimas gerai - ir savimi, ir homeopatija smile.gif kokiu paštu siųstum: paprastu ar registruotu pirmenybiniu? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2010 11 19, 08:32)
Merginos, kurios bandot susigaudyt: iš pradžių perskaitykit Kento knygą (Lectures on Homeopathic Philosophy/Lekcii po filosofii gomeopatii - internete tikrai yra visos, net nusikelt įmanoma). Pastebėjau, kad lengviau susiorientuoti analizuojant emocinius/mentalinius simptomus, nes fiziniai daug kur tie patys kartojasi.

Čia naujo Hpathy e-zine straipsnis apie chlamidijas ir grybelius bei jų įtaką:

http://hpathy.com/ho...c-detoxication/

Kai įsigilini, racijos daug.

blush2.gif gerai,kas skaitot angliškai.Ieškau aš irgi lietuviškų knygų apie homeopatiją g.gif
Pas mus situacija tokia,kad jau pora dienų nebeduodu jokių žirniukų.Sloga dar vis yra,o kosulys išlenda tik tada kai labai įsidūksta g.gif nežinau ar teisingai darau nieko nebeduodama.Nors buvo mintis stodalį paduoti pora dienų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzekle: 19 lapkričio 2010 - 15:47
nu va, kazkam nesenai patariau del gelezies trukumo, dabar paciai prireike - mazas hemoglobinas. kad grikiai su medum gerai, ir lyg Ferum phosphoricum tiktu vietoj gelezies tableciu g.gif patarkit prasau 4u.gif na nenoriu tu tableciu gert, tuo labiau, kad daznai jos hemoglobino nepakelia unsure.gif o ir kitu problemiciu atsiranda jas geriant verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 11 18, 21:30)
o nenudegins česnakas odos? g.gif  esam karpas su česnaku naikinę- kažkaip mažam vaikui nedrįsčiau krutinės česnakiniu tepalu tepti...  schmoll.gif



O kas yra mažas? Aš tepiau, kai mano sūnui buo apie 2,5-3 metų.
Papildyta:
QUOTE(sonatute @ 2010 11 19, 19:16)
nu va, kazkam nesenai patariau del gelezies trukumo, dabar paciai prireike - mazas hemoglobinas. kad grikiai su medum gerai, ir lyg Ferum phosphoricum tiktu vietoj gelezies tableciu  g.gif patarkit prasau  4u.gif na nenoriu tu tableciu gert, tuo labiau, kad daznai jos hemoglobino nepakelia  unsure.gif o ir kitu problemiciu atsiranda jas geriant  verysad.gif


Mes vartojom ne grikius su medum, bet grikių medų( kažkada buvom daug jo papirkę). Tai tikrai Hb po jo buvo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2010 11 19, 12:32)
Juogle, bet negi galima teigti, kad konstitucinis veikia, jei vis dar reikia antibų. O gal čia net ne homeopatijos klausimas, bet tiesiog reikia kažkokio psichologinio lūžio pasiryšti cheminių vaistų neduot.
Mes gydėmės apie pusę metų pas Galvydytę, pagerėjo ir sustojo. Bet visą tą laiką vartojom Zyrtecą, ir mane labai liūdino, kad net po pusės metų gydymosi ji nerekomendavo nei nuimt, nei sumažint to Zyrteco. Turbūt tai buvo pagrindinė priežastis, kad ją pakeitėm.
Tada grįžom pas M., (kurį buvom numetę dėl jo užimtumo doh.gif ), po M. konsultacijos, grįžom iš Klaipėdos ir dar nepradėję jo paskirtų vaistų, tą pačią dieną nuėmėm Zyrtecą, matomai kažkoks pasitikėjimas, kad viskas bus gerai, grįžo.
Man atrodo, kad tą Zyrtecą gėrėm bile kažką gerti, nes gi BA kortelėj įrašyta, mikoplazminė infekcija, alerginis rinitas ir dar bala žino ko. Nuėmus jį blogiau nepasidarė smile.gif , tik geriau.
Gal ir jums to pasitikėjimo kažkur imt reikia. Galėčiau dalį paskolint, jei imtumėt lotuliukas.gif , paskui gražintumėt.




Mažutei (3m) mano puliuojanti angina. Dvi paras tempa 39 - 39,5. Vakar vakare po dviejų parų be miego (nes naktim ir dienom vėsinau šlapiais škudurais ir akylai stebėjau jos būseną, maža ką su tokia tempa), nutariau nakčiai visgi sugirdyt ibufeno, nes jau buvau praradus ir viltį ir pasitikėjimą ir jėgas 4u.gif . duktė griežtai atsisakė gerti. Turbūt pajuto mano dvejones ir nusprendė padėt man apsispręst biggrin.gif . Šyrit atsikėlėm be tempos ir visa diena nekyla.
nuėjom pas gydytoja šiandien, sako sparčiai gyjat, gerklė daug gražesnė. Aišku buvo išrašiusi antibų, bet apsiėjom be jų. Bet dvejonių jau buvo - duot ar neduot. Tempa grynai belladoninė, bet dvi paras nejudėjom iš to paties taško. Nekrito nors tu ką g.gif
Nesu tvirtai prieš antibus, ale kad jie skiriami pas mus be jokių tyrimų. O dar kai paskaitai šalutinį poveikį doh.gif
Pasitikėjimas savimi, homeopatija, vaiku, ramus situacijos įvertinimas visgi padaro savo. manau reikia neišsigast ir visgi kažkada pabandyt padaryt kažką kitaip. Mano apsisprendimą lėmė suvokimas, kad kiekvieną kartą duodama antibus silpninu jo imunitetą. O mano kaip mamos pareiga daryti atvirkščiai rolleyes.gif
pasitikėkit ir tikėkit!

Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2010 11 19, 20:15)
O kas yra mažas? Aš tepiau, kai mano sūnui buo apie 2,5-3 metų.
Papildyta:
Mes vartojom ne grikius su medum, bet grikių medų( kažkada buvom daug jo papirkę). Tai tikrai Hb po jo buvo  thumbup.gif .


as ta ir girdejau ir skaiciau, bet va is kur jo gaut g.gif reiks siust i turgu vyra, gal ten ras, bet va kad negali pasitiket nezinomais bitininkais, neaisku ka ten ikis, o zinomi tokio medaus neturi unsure.gif na bet bandysim kuo naturaliau, pirmadieni bus musu gydytoja, tai reiks skambint smile.gif
Atsakyti
sveikos,

mano puseseres mergaitei 5 metuku slapimo taku bakterinis - infekcinis uzdegimas, paskaiciau kad lyg tiktu CANTHARIS, kas dar galetu tikti? g.gif

o as pati kazkokia keistai atrodo kad kaulai kazkokie sunkus lyg sukinetu kas, gerkle nori skaudet, galva sunkoka, nesuprantu kas darosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2010 11 19, 21:55)
sveikos,

mano puseseres mergaitei 5 metuku slapimo taku bakterinis - infekcinis uzdegimas, paskaiciau kad lyg tiktu CANTHARIS, kas dar galetu tikti?  g.gif

o as pati kazkokia keistai atrodo kad kaulai kazkokie sunkus lyg sukinetu kas, gerkle nori skaudet, galva sunkoka, nesuprantu kas darosi  verysad.gif



pasiskaitytk gelsemium, ferum fosforicum
Papildyta:
QUOTE(ainule28 @ 2010 11 19, 22:26)
pasiskaitytk gelsemium, ferum fosforicum

sorry ne ferum fosforicum o eupatorium blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2010 11 19, 20:55)
sveikos,

mano puseseres mergaitei 5 metuku slapimo taku bakterinis - infekcinis uzdegimas, paskaiciau kad lyg tiktu CANTHARIS, kas dar galetu tikti?  g.gif

o as pati kazkokia keistai atrodo kad kaulai kazkokie sunkus lyg sukinetu kas, gerkle nori skaudet, galva sunkoka, nesuprantu kas darosi  verysad.gif


Dažniausi kompleksai: Berberis homaccord, populus compositum. Jeigu laabai ūmi ir stipri eiga - Belladonna homaccord.

Pačiai tikriausiai tiktų Eupatorium (yra Influcid), jeigu raumenys sunkūs - Rhus toxidendron. Dar kažką panašaus turi Bryonia, Gelsemium (būna stiprus šaltkrėtis).
Papildyta:
QUOTE(zirzekle @ 2010 11 19, 15:46)
blush2.gif gerai,kas skaitot angliškai.Ieškau aš irgi lietuviškų knygų apie homeopatiją g.gif 



Lietuviškai nelabai kas ir yra... Išskyrus Popovo ir Bagdonavičiaus ir išverstą Stumpf. Dar vieną visai mažutę turiu, bet ji visai negelbstinti.
Atsakyti