Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Renna @ 2010 12 02, 12:50)

1.O pabadyt Gelomyrtol nenorit? atriša visas užsikimšusius sinusitus  lotuliukas.gif

2.Kad ir vakar, vaikas neramus, visas raudonas, tempa tik kyla, o aš trypčioju tarp aconito, belladonnos ir chamomillos (nes itariu, kad dantys kalti)  lotuliukas.gif kažkaip visų trijų nesinoris duoti, nes paskui ir nesuprasiu, kas padėjo, o kas nea  biggrin.gif Daviau belladonnos (ir vėl susidūriau su bėda, kad nemoku parinti potencijos ir žirniukų kiekio doh.gif ) po poros dozių pagerėjo, mažylis užmigo, nebežadinau, kad vaistų sugirdyt, tai naktį tempa 39 doh.gif Vien žo, mokytis ir mokytis dar...

1.aš jį paprastai vartoju po antibų kurso. kitaip nepramuša.
2.žirniukų kiekis pahgal metus

QUOTE(argus @ 2010 12 02, 14:26)
Ačiū merginos.

Mes nuolat tą pelyną (na ne pastoviai, bet kart nuo karto) vartojam. Labai gerai yra mėtų, gervuogių, šalavijų arbatos nuo žarnyno negalavimų.

kai kam suveikia kaip laivinantys. Ir iš gyvų pasiasakymų ir vienoj knygoj apie vaistažoles skaičiau.
Atsakyti
QUOTE(opium @ 2010 12 02, 17:49)
1.aš jį paprastai vartoju po antibų kurso. kitaip nepramuša.
2.žirniukų kiekis pahgal metus
kai kam suveikia kaip laivinantys. Ir iš gyvų pasiasakymų ir vienoj  knygoj apie vaistažoles skaičiau.

Paprastai pelynas (kartusis kietis) kaip tik vidurius užkietina. Iš savo pačios patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 12 02, 18:35)
Paprastai pelynas (kartusis kietis) kaip tik vidurius užkietina. Iš savo pačios patirties smile.gif

nepažymėjau-aš apie šalavijus rašiau
Atsakyti
pelynas tinka bet kokiom 'pilvo' problemom- kartus kaip turi but- mano vaikams pilvus nustoja skaudet, kai pasakau, kad einu paskinsiu pelyno biggrin.gif
O šalavijas kaip antiseptikas - ir gert ir pvz gerklei skalaut tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 12 02, 20:07)
1.pelynas tinka bet kokiom 'pilvo' problemom- kartus kaip turi but- mano vaikams pilvus nustoja skaudet, kai pasakau, kad einu paskinsiu pelyno biggrin.gif
2.O šalavijas kaip antiseptikas - ir gert ir pvz gerklei skalaut tinka 4u.gif

1. mano vaikytės žolė ( kaime) doh.gif
2. dar ir nuo kosulio duodu nedideliais kiekis, kad tas kitas poveikis nepasirodytų rolleyes.gif rekomenduojama ir norinčioms nutrauk maitinimą, nes mažina laktaciją ( čia iš tos pačios knygos)
Atsakyti
Pelynas labai gerai imunitetą stiprina, veikia antibakteriškai, priešuždegimiškai.
O šalavijas tinka norinčioms pastoti smile.gif


Tik tema šita apie homeopatiją wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
nenoriu vaistuko girti be rytojaus. bet pirmą arsenicum dozę išgėriau prieš valandą, nes pavalgius vėl pas lapes, kaip Obuoliausia sako lotuliukas.gif , išbėgau. tai sučiulpus pilvas suburbuliavo, bet trumpai, ir kažkur 5 minutėm galvą suspaudė. prieš tai jau kaip ir norėjau miego vėl, galva sunki darėsi, bet kai užspaudė ir vėl atleido - dingo ir miego poreikis.
dabar galvoju ką čia nuveikus biggrin.gif
Atsakyti
aš sveika sokiai.gif Ačiū Jums ir Arsenicum 4u.gif
Atsakyti
Krika, čia jau seniai, nuo rudens eina toks virusas:žarnyno problema, šaltkrėtis, net temperatūra. trunka 1-2 dienas ir praeina. mes jau turėjom
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti