Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(kirbe @ 2010 11 06, 15:20)
aš y Rafaela dedu kokoso drožliu......tai mums mmmmmm kaip skanu


Tai jos ten ir turi but pagal recepta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 06, 13:18)
kepkit Rafaelo ar koky vaisiny....grietrinele su jogurtu ir konservuotais vaisiais...labai skanu

Oi ačiū, apie Rafaelo buvau visai pamiršusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 06, 17:20)
aš y Rafaela dedu kokoso drožliu......tai mums mmmmmm kaip skanu


As kaip tik ketinau pabandyti Rafaelo svajone kepti. Tik noriu del tu kokoso drozliu pasitikslinti -kiek ju reikia? (recepte parasyta 50 ?, tai speju kad cia gramais). Deja neturiu virtuviniu svarstykliu, bet gal kuri nors is kepusiu si torta pasakytu kiek apytiksliai tai bus matuojant stikline? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 11 06, 20:51)
As kaip tik ketinau pabandyti Rafaelo svajone kepti. Tik noriu del tu kokoso drozliu pasitikslinti -kiek ju reikia? (recepte parasyta 50 ?, tai speju kad cia gramais). Deja neturiu virtuviniu svarstykliu, bet gal kuri nors is kepusiu si torta pasakytu kiek apytiksliai tai bus matuojant stikline? Aciu 4u.gif

Kai pirksit ant pakelio raso svori gramais,yra po 150 g,tai padalinsit i 3 dalis ir bus 50 g.
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 11 06, 19:51)
As kaip tik ketinau pabandyti Rafaelo svajone kepti. Tik noriu del tu kokoso drozliu pasitikslinti -kiek ju reikia? (recepte parasyta 50 ?, tai speju kad cia gramais). Deja neturiu virtuviniu svarstykliu, bet gal kuri nors is kepusiu si torta pasakytu kiek apytiksliai tai bus matuojant stikline? Aciu 4u.gif


Is akies dek doh.gif juk cia nepamaisys tos drozles doh.gif
Atsakyti
aš irgi visada dedu iš akies......saujuke yberiu ir viskas......juk nepakenks tortui jei truputy daugiau ar mažiau bus tu drožliu..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 11 07, 01:29)
Kai pirksit ant pakelio raso svori gramais,yra po 150 g,tai padalinsit i 3 dalis ir bus 50 g.


biggrin.gif Na taip tai tikrai mokeciau paskaiciuoti, bet turiu nusipirkusi sveriamu drozliu, taip kad truputi sudetingiau...

Matyt teks daryti kaip Rugiagele sako -is akies sliuksteleti ax.gif Nors gal dar kuri prisimins tiksliau kiek ten ju stikline atmatuoti, kazkuriuo metu gi visos masiskai kepe.... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kirbe @ 2010 11 07, 12:21)
aš irgi visada dedu iš akies......saujuke yberiu ir viskas......juk nepakenks tortui jei truputy daugiau ar mažiau bus tu drožliu..... 4u.gif


Na taip tai jau aiskiau -sauja, tai sauja smile.gif Suprantu, kad cia ne miltai ir lemiamos itakos neturi, bet nenoriu pamazinti, nes jei paskui visai nesijaus ju skonio, tai bus be reikalo ideta tongue.gif Dabar jau nors apytiksliai orientuojuosi. ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 11 07, 10:29)
biggrin.gif Na taip tai tikrai mokeciau paskaiciuoti, bet turiu nusipirkusi sveriamu drozliu, taip kad truputi sudetingiau...

Matyt teks daryti kaip Rugiagele sako -is akies sliuksteleti ax.gif Nors gal dar kuri prisimins tiksliau kiek ten ju stikline atmatuoti, kazkuriuo metu gi visos masiskai kepe.... smile.gif
Papildyta:
Na taip tai jau aiskiau -sauja, tai sauja smile.gif Suprantu, kad cia ne  miltai ir lemiamos itakos neturi, bet nenoriu pamazinti, nes jei paskui visai  nesijaus ju skonio, tai bus be reikalo ideta tongue.gif Dabar jau nors apytiksliai orientuojuosi. ACIU 4u.gif


Taigi padarius krema, paragaukit. Jei atrodys kad truksta, damesit. Jei stiklinem skaicuuot, tai as dedu kokia nepilna stikline turbut, ta mazesne. Kondensuoto dedu maziau nei visa banke, nes per saldu biskeli buna..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 07, 12:35)
Taigi padarius krema, paragaukit. Jei atrodys kad truksta, damesit. Jei stiklinem skaicuuot, tai as dedu kokia nepilna stikline turbut, ta mazesne. Kondensuoto dedu maziau nei visa banke, nes per saldu biskeli buna..


Dekui, tikrai pasinaudosiu jusu patirtim.
As irgi ne megeja laikytis tiksliu receptu ir deti produktus gramas graman, bet kai pirma karta kepu koki nors kepini, labai pravercia nors apytiksles normos ir kiekiai, o paskui kitais kartais jau galima ir improvizuoti, ir derinti pagal savo skoni. ACIU 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, ir tiek daug nesulaistau, kiek ten parasyta blink.gif man atrodo nuo tokio kiekio skyscio, tas tortas turi but pliurze.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 07, 12:51)
Tiesa, ir tiek daug nesulaistau, kiek ten parasyta  blink.gif man atrodo nuo tokio kiekio skyscio, tas tortas turi but pliurze.


Tiesa, man tas irgi krito i akis, nes is nuotraukos matyti, kad biskvitas labai lengvutis ir labai purus, tai sulaiscius tiek skyscio turbut pavirstu i kose g.gif Su situ reikalu reikes atsargiai elgtis smile.gif
Atsakyti
mergaites gal kas daret sampano torta? ar verta ji daryt , koks skonis, jaucias tas sampanas ten ar ne? receptukasbuvo kazkada cia ikeltas.
Atsakyti