Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(Olesta @ 2010 11 05, 18:23)
rad staratsia 4u.gif  visada pamenu kaip Cipciukėlis kantriai viską aiškindavo mums lebedėlėms pradžių pradžioj  wub.gif  pasiilgstu jos labai  wub.gif



ale dingo musu super geros dusios mokytoja ax.gif , reikes vaziuot musiau ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 11 05, 20:23)
rad staratsia 4u.gif  visada pamenu kaip Cipciukėlis kantriai viską aiškindavo mums lebedėlėms pradžių pradžioj  wub.gif  pasiilgstu jos labai  wub.gif


Pasikėlė Cipciukas irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 11 05, 18:03)
1. o tas spaklius nesijaus poto,kai uzdesiu ta apdengimo mase is cukraus pudros? ir kiek mazdaug tu trupinuku imti? kažkiek aišku jausi, bet jo reikia plonai, tai problemos nematau tame
2. kokius geriausia pasirinkti tortus,nes noriu daryti triju aukstu torta su apdengimo masem 3 atskirom? bet kokius tortus galima dengti mase
3. kaip tuos tortus patartumete sulipdyti? nes maciau kai kurios kepejeles lipdo paprasciausiai su plastmasiniais kiek storesniais tokiais ale siaudeliais,bet as noreciau su kuo nors gal valgomu pagaliukai, šiaudeliai tortui reikalingi tam, kad nesusmegtų tortas jei jis minkštas, ant pagaliukų dar statosi plonas kartoninis popieriukas...nežinau ką ten valgomo reikėtų įkišti,kad atlaikytų viršutinius aukštus ir toktų tokiam reikalui, šiandien dėjau juodą mišką per abu aukštus tai netvirtinau, pasižiūrėjau, kad stabilus tortas ir nekaišiojau jokių pagaliukų  ax.gif tarpusavyje aukštus gali sulipdyti tuo pačiu špakliumi kuriui špakliuosi tortus

oi kaip aciu uz komentarus 4u.gif
jau taip ju laukiau, aciu labai labai 4u.gif
o kokius tortus patartumet daryt?
apatini galvoju daryti snikersa. jis gan kietas gaunasi kiek pamenu, ka jus manot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2010 11 05, 16:24)
rasiau,kad vietoj kokoso sirupo naudoju citrinos sultis mirksiukas.gif

o tai i saldainiu mase kur parasyta citrinos milteliai - deti citrinos rugsti ar kazka kita ? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 05 lapkričio 2010 - 21:25
jei nori be sutvirtinimų sudėlioti tai reikėtų rinktis standžius tvirtus tortus: medaus, džiovintų vaisių ir riešutų, trapios tešlos, tailandietišką bananų tortą, snikerį...antram aukšte tinka visi tie patys ir gali būti kokie vaisiniai, ar šiaip biskvitiniai tortai, o aukštutinis koks lengvas Zebros torčiukas, ar apelsininis suflė, medutis tas pats lengvas... aš tai nematau praktiškai skirtumo ką rinktis, aš bet kokiu atveju triaukštį tvirtinčiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
labai noriu jūsų patarimo, 1dieniui noriu iškepti sūnaus gimtadieniui tortą, gal galite pasiūlyti kokį nelabai sudėtingą. Buvau pasiruošusi kepti Snickers, bet tik vėliau pamačiau, kad jis skaniausias po 3-4d., tai kaip ir per vėlu, Medutis - jau visiems pabodęs.
Būsiu dėkinga už pasiūlymus 4u.gif
Atsakyti
kepkit Rafaelo ar koky vaisiny....grietrinele su jogurtu ir konservuotais vaisiais...labai skanu
Atsakyti
Moterytės, prašom pamačyt 4u.gif
Kepant rafaelą, kaip dedat riešutus? Turiu paprastų migdolų, tai reikia juos paepint ir smulkint ane?
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 11 06, 13:18)
Moterytės, prašom pamačyt 4u.gif
Kepant rafaelą, kaip dedat riešutus? Turiu paprastų migdolų, tai reikia juos paepint ir smulkint ane?

aš tai juos nuplikinu verdančiu vandeniu, tada lengvai nusilupa odelė ir nuluptu pakepinu orkaitėj. O smulkint ar ne, tai jau nežinau, gal kiekvieno skonio reikalas? g.gif aš tai kažkiek pasmulkinčiau...
Atsakyti
aš pakepinu su luobele, susmulkinu ir susidedu 4u.gif
Atsakyti
As i rafaella visai nededu riesutu...
Atsakyti
aš y Rafaela dedu kokoso drožliu......tai mums mmmmmm kaip skanu
Atsakyti