Įkraunama...
Įkraunama...

Nepakankama geltonkūnio fazė

Nauja dalis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pirmą kartą gersiu Dufastoną, nes per ploną gimdos gleivinė. Gersiu po 1 tabletę du kartus per dieną.
Bet... Esu siaubinga užuomarša, nors ir užsistačiusi priminimus galiu kartais pamiršti, įdomu būtu sužinoti ar labai blogai jei sakykime pamiršiu kokią tabletę išgerti. Labai tikiuosi, kad taip nebus, bet jeigu būtu ar tai labai blogai??? g.gif
Atsakyti
Dufastonas iššaukia mėnesines, palaiko nėštumą!
Negirdėjau, kad augina gleivinę.

Nesuprantu aš tos gydytojos. Žodžiu, jei nori skirsim Crinone...! Priminiau, kad po nesivystančio lyg ir žadėjom....
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2006 01 31, 14:02)
Dufastonas iššaukia mėnesines, palaiko nėštumą!
Negirdėjau, kad augina gleivinę.


Tiksliai nežinau dėl ko, nes po ovuliacijos gyd. pažiūrėjo, kad per maža gleivinė ir liepė gerti Dufastoną.
Kaip suprast iššaukia mėnesines? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 31, 14:10)
Tiksliai nežinau dėl ko, nes po ovuliacijos gyd. pažiūrėjo, kad per maža gleivinė ir liepė gerti Dufastoną.
Kaip suprast iššaukia mėnesines? g.gif

Diuphastonas yra progesterono preparatas, jis yra skiriamas po ovuliacijos, padeda "išvešėti" gleivinei blush2.gif
Iki ovuliacijos gleivinė auginama estrogenų preparatais - estrofemu 4u.gif
kadangi diuphastonas storina gleivinęm tai nesant nėštumo ji greičiau atsidalija dėl savo storumo ir svorio (sutrikus ciklui ir nevykstant ovuliacijai gleivinė paprastai būna l. plona, todėl ir neprasideda mmm) ir pasišalina - ateina mmm 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 31 sausio 2006 - 14:28
Femme, pas ką tu gydaisi?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 01 31, 14:15)
Iki ovuliacijos gleivinė auginama estrogenų preparatais - estrofemu 4u.gif
kadangi diuphastonas storina gleivinęm tai nesant nėštumo ji greičiau atsidalija dėl savo storumo ir svorio (sutrikus ciklui ir nevykstant ovuliacijai gleivinė paprastai būna l. plona, todėl ir neprasideda mmm) ir pasišalina - ateina mmm 4u.gif


Nu truputi ne taip blush2.gif , progesteronas kitokiais mechanizmais iššaukia mmm
Čia tu jau per daug suprimityvinai.
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2006 01 31, 14:30)
Femme, pas ką tu gydaisi?

pas Klimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 01 31, 14:47)
Nu truputi ne taip blush2.gif , progesteronas kitokiais mechanizmais iššaukia mmm
Čia tu jau per daug suprimityvinai.


prašau nemuškit manęs doh.gif
man taip Miežėnienė aiškino blush2.gif gal čia toks paaiškinimas man buvo pritaikytas "dlia osobyna tupych..." lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai jau tikriausiai tongue.gif

Nors net ir toks paaiškinimas visiškai neatitinka tiesos. Gimdos gleivinėje progesteronas veikia per įvairių fermentų aktyvumą. Kur jau Mieženienei gilintis į tokius dalykus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 01 31, 15:30)
Kur jau Mieženienei gilintis į tokius dalykus lotuliukas.gif


Nu žinok kiek ji man "stebuklų" yra "paaiškinus" - atsimenu kai ji man aiškino mano harmonų tyrimus:
TTH pagal ją "tiesiogiai atsakingas už kiaušidžių veiklą";
FSH "skatina folikulų augimą", o LH "slopina folikulų brendimą", tai pas mane dėl to ir nevyksta ovuliacija, nes LH "nuslopina" tongue.gif
Tai po to forume kai pradėjau šitas savo "problemas" pasakoti, atsimenu mergaitės buvo biški pakraupusios blink.gif nuo tokių "paaiškinimų" tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės visos. Geriu Duphaston jau 6 diena (kad išaukčiau menesines), šiandien pradėjo teplioti rudom išskyrom, ar tai jau galiu vadinti menesinėm (klausiu dėl to, kad pirmą mėnesinių dieną turiu pradėti gerti kontraceptikus), ar turiu ir toliau gerti Duphastoną ir laukti "tikrojo" kraujavimo? Nežinau ką daryt? Patarkit prašau. blink.gif
Atsakyti