Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(burbulux @ 2011 03 03, 16:23)
Manes taip pat laukia sitas siaubas verysad.gif Reikes salinti visus 4 protinius dantis doh.gif Dabar laukia konsultacija KMUK pas chirurgus, o paskui operacija, o blogiausia kad 2 apatiniai protiniai laabai arti nervo yra ir traukiant gali pazeisti nerva, ar kam taip buvo?


Man buvo. Saknis buvo apsivijus nerva ir betraukiant danti ji pazeide. Jausmas ne koks, bet viskas isgyvenama.
Atsakyti
QUOTE(burbulux @ 2011 03 03, 17:23)
Manes taip pat laukia sitas siaubas verysad.gif Reikes salinti visus 4 protinius dantis doh.gif Dabar laukia konsultacija KMUK pas chirurgus, o paskui operacija, o blogiausia kad 2 apatiniai protiniai laabai arti nervo yra ir traukiant gali pazeisti nerva, ar kam taip buvo?

Man salino viena protini,jis taip pat ejo salia nervo,bet viskas puikiai praejo smile.gif
Jus man sakykit,per kiek laiko uzsitraukia zaizda po operacijos?Jau praejo menuo,bet vis dar didele
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2011 03 03, 21:36)
Man salino viena protini,jis taip pat ejo salia nervo,bet viskas puikiai praejo smile.gif
Jus man sakykit,per kiek laiko uzsitraukia zaizda po operacijos?Jau praejo menuo,bet vis dar didele


Turbūt kiekvienai individualu. Aš patepdavau Dentosept'u- tai užsitraukė greitai. Net gydytojas stebėjosi, nors dėl to tepimo patenkintas nebuvo, visgi priemonė, kad ir augalinė, bet su spiritu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 03 04, 14:07)
Turbūt kiekvienai individualu. Aš patepdavau Dentosept'u- tai užsitraukė greitai. Net gydytojas stebėjosi, nors dėl to tepimo patenkintas nebuvo, visgi priemonė, kad ir augalinė, bet su spiritu. g.gif

O tau i ta skyle dejo kokiu nors vaistu?Nes man ideta ir sake turi rezorbuotis.Dar pajauciau kazkokio popieriaus atplaisa,nzn ar taip turi buti g.gif Seip chirurgas nebeliepe ateit,mastau gal nuvykt tegu pasiziuri
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2011 03 04, 13:21)
O tau i ta skyle dejo kokiu nors vaistu?Nes man ideta ir sake turi rezorbuotis.Dar pajauciau kazkokio popieriaus atplaisa,nzn ar taip turi buti g.gif Seip chirurgas nebeliepe ateit,mastau gal nuvykt tegu pasiziuri


Man nieko nedėjo, ištraukė ir viskas. Pati buvau nuėjus po savaitės, nes skaudėjo, pasirodo iškrito krešulys ir prasidėjo uždegimas- tai išrašė antibiotikų ir liepė skalauti kuo nors- tai tas Dentosept'as pigiausias buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 04 kovo 2011 - 13:38
Sveikos, merginos, ieškojau visaip per paiešką aktualaus klausimo, bet neradau, tai paklausiu:

Ar kuriai buvo taip, kad protinis dantis, esantis virshutiniame zandikaulyje, augdamas priverstu shalia esanti danti pakrypti i isores - zando puse ir nuo to prasidetu zando desnu skausmai, nes pakrypes dantis i jas nuolat trinasi kramtant.

Kai protiniai dantys buvo vos vos pradeje dygti, buvau pas stomatologe, bet jokiu pakitimu nebuvo, po menesio ir skaudeti nustojo, kol priesh kelias dienas nepajauciau trinties i zanda. Susiskaiciavau dantis, tai pakrypo ne ishdyges protinis, o shalia esantis normalus kruminis. Bijau, kad jis daugiau neatsistatys i vieta ir kad jo atstatyti kitu budu taip pat neimanoma, isprotesiu, kol sulauksiu savo eiles pas stomatologa, nes pinigu privaciam neturiu doh.gif verysad.gif

Gal kuriai taip buvo?
Atsakyti
Nu ir baisumas tie protiniai dantys.. blink.gif
Pas mane kol kas dar tuščia...nei viršuj kas dygsta, nei apačioje ( Ačiū Dievui...)
Ar gali būti, kad man išvis jie niekada net nepradės augti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 03 12, 16:16)
Nu ir baisumas tie protiniai dantys..  blink.gif
Pas mane kol kas dar tuščia...nei viršuj kas dygsta, nei apačioje ( Ačiū Dievui...)
Ar gali būti, kad man išvis jie niekada net nepradės augti?  smile.gif


Gali.
Arba ju isvis nera.
Arba kaip pas mane - visi auga gulsciai. Nieko neskauda, nesijaucia ir nesimato. Tik panoramine nuotrauka parode, koks siaubas burnoj. blink.gif
Atsakyti
Sakykit po protinio danties operacijos,koks gyjimo procesas?Buvau pas savo chirurgus,sako jei skaudes,patins tada ateik.O dbr kaip ir nieko baisaus nejauciu,bet danties buvimo vietoj balta.Kazi ar tai reiskias gyja,ar negerai kas?Gal kas jau susidure su tuo?
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2011 03 14, 20:10)
Sakykit po protinio danties operacijos,koks gyjimo procesas?Buvau pas savo chirurgus,sako jei skaudes,patins tada ateik.O dbr kaip ir nieko baisaus nejauciu,bet danties buvimo vietoj balta.Kazi ar tai reiskias gyja,ar negerai kas?Gal kas jau susidure su tuo?


Viskas gerai ten yra- tai gijimo požymis. 4u.gif Gerai kad tu bent čia paklausei. Aš buvau "protingesnė", iškrapščiau tą baltumą ir turėjau problemų su gijimu. Aišku, gydytojui nesakiau, kad pati kišau nagus. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 14 kovo 2011 - 20:14
QUOTE(RamiosBites @ 2011 03 09, 18:46)
Sveikos, merginos, ieškojau visaip per paiešką aktualaus klausimo, bet neradau, tai paklausiu:

Ar kuriai buvo taip, kad protinis dantis, esantis virshutiniame zandikaulyje, augdamas priverstu shalia esanti danti pakrypti i isores - zando puse ir nuo to prasidetu zando desnu skausmai, nes pakrypes dantis i jas nuolat trinasi kramtant.

Kai protiniai dantys buvo vos vos pradeje dygti, buvau pas stomatologe, bet jokiu pakitimu nebuvo, po menesio ir skaudeti nustojo, kol priesh kelias dienas nepajauciau trinties i zanda. Susiskaiciavau dantis, tai pakrypo ne ishdyges protinis, o shalia esantis normalus kruminis. Bijau, kad jis daugiau neatsistatys i vieta ir kad jo atstatyti kitu budu taip pat neimanoma, isprotesiu, kol sulauksiu savo eiles pas stomatologa, nes pinigu privaciam neturiu  doh.gif  verysad.gif

Gal kuriai taip buvo?

Laba, protiniai gali pakraipyti nuolatinius jei netaisyklingai auga, neuztenka vietos, man virsutinia pradejo augti visiskai uz dantu lanku, net odontologai nepastebeavo, kad juos turiu kol nepasakydavau ir baisiai trindavo skruostus, pasidaraiau panoraine nuotrauka ir paziurejo kokia situacija smile.gif

Kai rove isdygusius tai skausmo po rovimo kaip ir nebuvo, o va po neisdygusiu operacijos, tai vaikscciojau kaip burundukas ir su melynesm ir siulem, antibiotiku buvo israsyta ir valgyt negalejau smile.gif
Na bet tikrai nera taip baisu kaip galvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 03 12, 17:16)
Nu ir baisumas tie protiniai dantys..  blink.gif
Pas mane kol kas dar tuščia...nei viršuj kas dygsta, nei apačioje ( Ačiū Dievui...)
Ar gali būti, kad man išvis jie niekada net nepradės augti?  smile.gif


smile.gif tai gal jų nėra? Arba jie gyliai viduje.
Šiaip dažniausiai užsiūva tą vietą, bet gale ne visada.
Atsakyti