Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Lape00X @ 2013 07 01, 21:57)
Sveikos mergaites,  ax.gif pasiskaiciau jusu pokalbius ir turiu pasiguosti..  mano irgi tokios pat bedos su protiniais dantukais.  blush2.gif Visi 4 yra pagal rentgeno nuotrauka, virsutiniai dar neisdyge, o apatiniai vis lenda po truputi ir lenda su didziausiais skausmaiss is tinimais ir kartais uzdegimais. Be to saknys uzsilenke, tad traukti paprastai nepavyks, tures lauzt... Labai baisu.... Bet nusprendziau nelaukti, nes ilgiau tenka kenteti del nuolatiniu mikro judesiu ne tik paciu situ dantuku, bet ir stumdymo visu kitu, kas isdarko sypsena..., nei atkentejus isrovima ir gyvento jau po visko tik gyjant. Tik va, kur geriau? Ar Zalgirio ar Kauno klinikose?


Mano sesei buvo pilnai išdygęs, tik užsilenkę šaknys, išrovė mūsų poliklinikoj tuo metu rezidentūrą atliekantys gyd. Bechara.
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2013 07 01, 20:24)
traukė man ir vyrui šeštadienį aštuntus, jam buvo operacija pusantros valandos, nes retinuotas, man valandą, nes beveik išdygęs, bet užtat puliuojantis, puliai net sake ant kaulo persimetę. nieko nejutau, tik traškėjimą, kai palietė pulinį, tai apsiverkiau, nes suskaudo, tada greitai suleido antrą dozę nuskausminamų. Komplikacijos tokios,kad jau trečią dieną užtirpęs liežuvis, šiandien skambinausi klausti kodėl,sakė pažeidė liežuvio nervą, pasiskambinti gale savaitės jei nepraeis, kažką darys tada gal. Dar nutampė visą žandą, didelę žaizdą padarę lupų kamputy, nes mažai išsižioju aš. Kraujas pabėga dar šiek tiek, gal valosi žaizda, susiuvo ten kažkiek, nuo skausmo vaistų beveik nereikia, tik vakare.
išrašė antibiotikų  smile.gif va tokia istorija, žiūrėsiu kas bus vėliau  smile.gif


Mano visi 4 protiniai nera isdyge staciai, auga gulsciai. Viena roviau neseniai (virsuje), tai uztruko gal 45 min ir viskas buvo/yra gerai. Taciau pati pirma roviau prie 2 metus. Tada buvo komplikuota. Man taip pat pazeide nerva. Vienos puses nejauciau apie puse metu. Nenoriu per daug gasdint, bet tiesiog cia maksimalus terminas, per kuri pilnai atsistato jautrumas.
Tikiu, kad viskas bus gerai smile.gif To ir linkiu.
Atsakyti
Buna visokiu nutikimu, retinuotu operacija buna ir su bendrine narkoze. O del nervu pazeidimo tikiuos jie jau atsistate?
Papildyta:
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 05 29, 08:36)
Kankinuosi ir aš su protiniais dantim - jie paauga kas pusmetį. Kaip pagal kokį grafiką - vėlyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį.
Šiuo metu iš viso žiauriai. nes, nors ir išsikalę jie, bet dar auga ir atitrūkinėja nuo dantenų. Jausmas žiaurus doh.gif  Bet jau pirma diena be vaistų, matyt jau aprims iki rudens smile.gif
Norėjau paklausti susidūrusių su protinių dantų bėdomis, ar jums protiniai dantys neiššaukia slogos? Man šį kartą prasidėjo kažkokia neaiški sloga, kosulys, čiaudulys nei iš šio nei iš to, turiu įtarimų, kad su dantimis susiję g.gif



Nelaukit, eikit pas chirurga. Buna, kad po truputi kalasi protiniai. Vaistai neispres problemos. Jie tik simtomus nuima.

Sloga butu, jeigu sinusa puliai pasiektu is dantu, ties pirmu kruminiu dantimi standartiskai. Sinusitas butu vienpusis, na is vienos puses butu sloga.smile.gif

Turit kreiptis i bendrosios praktikos odontologa arba chirurga, nes problemiskas dantis arba bus traukiamas arba bus isplauta dantenu kisene su chlorheksidino tirpalu arba furacilino tirpalu.
Papildyta:
Jeigu dantis kalasi arba prasikale su skausmais dideliais, isiziojimas pasunkejes, pakilo temperatura ir pan. Tai vadinama perikoronaritas.
Tokiu atveju butinai reiki kreiptis i gydytoja odontologa.

Jei reikia bendrines anestezijos, patarciau kreiptis i klinikas, i veido ir zandikauliu skyriu.


Papildyta:
QUOTE(Anzelikangell @ 2013 04 29, 13:39)
nzn, nenori man det to dirbtinio...sake dar near taip blogai, nors man atrodo kad laaaaabai blogai. israse antibiotiku savaitei. jei iki penktadienio nebus pagerejimo, sake susius alveole. O jau taip atsibodo, nei normaliai miegu, nei valgau, darbai kaupiasi tik, o galva plysta....





Dirbtinis kresulys nebuna.smile.gif Buna atnaujinamas kresulys, jeigu netycia iskalautas buvo ar kazkaip kitaip. Tada atnaujinamas kresulys. O jei problemiskas atvejis, idedama i istraukto danties vieta tokia medziaga panasi i zalia vata.

Antibiotikus butina gerti tiek dienu, kiek israse.
Atsakyti
QUOTE(Zinanti25 @ 2013 07 04, 11:59)

Dirbtinis kresulys nebuna.smile.gif Buna atnaujinamas kresulys, jeigu netycia iskalautas buvo ar kazkaip kitaip.  Tada atnaujinamas kresulys. O jei problemiskas atvejis,  idedama i istraukto danties vieta tokia medziaga panasi i zalia  vata.

Antibiotikus butina gerti tiek dienu, kiek israse.


Mano gydytojas irgi sakė, kad deda dirbtinį krešulį, būtent taip ir pavadino. Po to, kai įdėjp labai greitai nustojo skaudėti ir sugijo.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2013 07 05, 15:39)
Mano gydytojas irgi sakė, kad deda dirbtinį krešulį, būtent taip ir pavadino. Po to, kai įdėjp labai greitai nustojo skaudėti ir sugijo.




Jei labai kraujuoja deda hemostatine kempine. Jei problemos su uzgijimu, deda pvz., ,,Alveogyl".Pirmiausia atnaujine kresuli.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zinanti25 @ 2013 07 05, 22:06)
Jei labai kraujuoja deda hemostatine kempine. Jei problemos su uzgijimu, deda pvz., ,,Alveogyl".Pirmiausia atnaujine kresuli.smile.gif


Pas mane su užgijimu buvo, pradžioj bandė iš naujo suformuot krešulį, kai tai nepavyko, tada sakė, kad deda "dirbtinį krešulį", prieš tai pravalęs žaizdą, po to jau užgijo.
Atsakyti
Apie ta ir rasemes.smile.gif
Atsakyti
Klausimas po retinuoto danties rovimo: kiek laiko ten kraujuoja ir ar reikia kas 30min keisti tuos tamponus? Antras klausimas, kada reikia pradėti skalauti, jei išrovė vakar ar šiandien jau skaitosi, kad galima?
Atsakyti
QUOTE(drakaz @ 2013 07 12, 07:00)
Klausimas po retinuoto danties rovimo: kiek laiko ten kraujuoja ir ar reikia kas 30min keisti tuos tamponus? Antras klausimas, kada reikia pradėti skalauti, jei išrovė vakar ar šiandien jau skaitosi, kad galima?




Priklauso nuo kresejimo. Jei nebekraujuoja po 30 min., aisku nebereikia keisti. Jeigeras kresumas ir nera auksto spaudimo ir gretutiniu ligu, neturetu buti problemu su kraujavimu. Ir dar... negalima gerti alkoholio, rukyti nepatariama, sportuoti ar panasiai fiziskai daug kruvio tureti.

Kai uzgija svelniai paskalauti, stengtis valgyti kita puse ir minkstesni maista, del visa ko, kad nepataikytu i rauta vieta kazkas kieto ir pradrekstu.

Svarbu isaugoti kresuli, kol visai uzgis.smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Zinanti25 @ 2013 07 12, 16:29)
Priklauso nuo kresejimo.  Jei nebekraujuoja po 30 min., aisku  nebereikia keisti. Jeigeras kresumas ir nera auksto spaudimo ir gretutiniu ligu, neturetu buti problemu su kraujavimu. Ir dar...  negalima gerti alkoholio, rukyti nepatariama, sportuoti ar panasiai  fiziskai daug kruvio tureti.

Kai uzgija svelniai paskalauti, stengtis valgyti kita puse ir minkstesni maista, del visa ko, kad nepataikytu i rauta vieta kazkas kieto ir pradrekstu.

Svarbu isaugoti kresuli, kol visai uzgis.smile.gif


Bet ar tas krešulys gali iškristi jei buvo dėtos siūlės? Nes ten kaip ir viskas užtraukta turėtų būti
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti