Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Smėlio Migla @ 2011 01 05, 09:48)
sveikos, na ka, ir as i jusu gretas  doh.gif kaip bijau  unsure.gif trauks zalgirio klinikose sausio vidury
sakykit, o tos paslaugos mokamos, ar nemokamos?

Paslauga bus mokama. Man paciai rugseji pasalino abu, pirma karta ejau su siuntimu, laukti tko velniai zino kiek savo eiles, mokejau 120 lt, plius dar israse antibiotikus. Kita karta ejau i skubios pagalbos kabineta, sumokejau tiek pat, bet bent jau nereikejo visa menesi laukti.
Atsakyti
Lin1 prasitrinkite savo pasto dezute, nes negaliu jums atsiusti gydytojos kontaktu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal galit man pagelbeti, gal kas susiduret su panasia situacija 4u.gif
Buvau pas dantiste ir ji pasake, kad apatiniai protiniai pagede - tai arba plombuoti arba rauti. Kai pasakiau,kad geriau rauti - ji pasake, kad reiks rauti iskart visus 4 protinius blink.gif Ar tai normalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominga: 09 sausio 2011 - 21:30
nejutau jokio skausmo dygstant ne vienam g.gif tik ziuriu, kad kaip greit pradejo kaltis, taip ir sustojo.
Atsakyti
QUOTE(Dominga @ 2011 01 09, 21:30)
Sveiki,
gal galit man pagelbeti, gal kas susiduret su panasia situacija 4u.gif
Buvau pas dantiste ir ji pasake, kad apatiniai protiniai pagede - tai arba plombuoti arba rauti. Kai pasakiau,kad geriau rauti - ji pasake, kad reiks rauti iskart visus 4 protinius blink.gif  Ar tai normalu?


man mano stomtologe pasiule rauti visus 4, o Zalgirio klinikoj po apziuros nusprende, kad geriau raut 2 is vienos puses, o kitus 2 palikt velesniam laikui. penktadieni beje rauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominga @ 2011 01 09, 23:30)
Sveiki,
gal galit man pagelbeti, gal kas susiduret su panasia situacija 4u.gif
Buvau pas dantiste ir ji pasake, kad apatiniai protiniai pagede - tai arba plombuoti arba rauti. Kai pasakiau,kad geriau rauti - ji pasake, kad reiks rauti iskart visus 4 protinius blink.gif  Ar tai normalu?



man taip pat. ryt skambinsiu , pasakys kada raus 4 protinius blink.gif doh.gif vien pagalvojus silpna daros fear.gif

paskaiciau praita tema ......... blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *karolina*: 12 sausio 2011 - 15:40
QUOTE(*karolina* @ 2011 01 12, 15:29)
man taip pat. ryt skambinsiu , pasakys kada raus  4 protinius  blink.gif  doh.gif vien pagalvojus silpna daros  fear.gif




Sutikciau, kad rautu visus 4 nebent su pilna narkoze smile.gif Nors, jei gerai nuskausmina, tai sako, kad neskauda ax.gif





Atsakyti
QUOTE(Smėlio Migla @ 2011 01 12, 18:11)
man mano stomtologe pasiule rauti visus 4, o Zalgirio klinikoj po apziuros nusprende, kad geriau raut 2 is vienos puses, o kitus 2 palikt velesniam laikui. penktadieni beje rauna  doh.gif


Geriausia tuomet rauti vieną kartą 2 iš vienos pusės, o kitą kartą 2 iš kitos pusės, tuomet lengviau po to valgyti. Draugė pasakojo, kad tokios taktikos gydytojai laikosi Vokietijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belkaa: 12 sausio 2011 - 22:37
QUOTE(Dominga @ 2011 01 12, 23:14)
Sutikciau, kad rautu visus 4 nebent su pilna narkoze  smile.gif  Nors, jei gerai nuskausmina, tai sako, kad neskauda  ax.gif

sake bus pilna narkoze nes kitaip " nepasirasau" rolleyes.gif turiu skaudzios patirties su saknies traukimu. uzkrete spesiu blink.gif tai betkoks prisilietimas prie dantu man kelia siauba , o cia dar rovimas nusimato blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2011 01 12, 22:36)
Geriausia tuomet rauti vieną kartą 2 iš vienos pusės, o kitą kartą 2 iš kitos pusės, tuomet lengviau po to valgyti. Draugė pasakojo, kad tokios taktikos gydytojai laikosi Vokietijoje.


man taip ir isrove jau 4u.gif
vakar rove
sumokejau uz abu 100lt uz medziagas, dar ampuliu i minkstaja dave uz ta kaina biggrin.gif
antibiotikus ir vaistukus israse
vino danties saknys luzo betraukiant, tai zandikauli dar neblogai pagrese, bet siaip tai bijojau blogesniu pasekmiu. siandien tik maista minstesni valgau, ir pati kaula skauda, virsutinio tai net nejauciu. patines zandas truputi, bet realiai nezinant ir gerai neisiziurejus, tai sunku pastebet.
ir gydytoja chirurge nereali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio Migla @ 2011 01 15, 15:54)
man taip ir isrove jau  4u.gif
vakar rove
sumokejau uz abu 100lt uz medziagas, dar ampuliu i minkstaja dave uz ta kaina  biggrin.gif
antibiotikus ir vaistukus israse
vino danties saknys luzo betraukiant, tai zandikauli dar neblogai pagrese, bet siaip tai bijojau blogesniu pasekmiu. siandien tik maista minstesni valgau, ir pati kaula skauda, virsutinio tai net nejauciu. patines zandas truputi, bet realiai nezinant ir gerai neisiziurejus, tai sunku pastebet.
ir gydytoja chirurge nereali  thumbup.gif


o kokioje istaigoje , kokia gydytoja ? man reikia kazka pasirinkt ir va nezinau ...
Atsakyti
QUOTE(*karolina* @ 2011 01 16, 11:44)
o kokioje istaigoje ,  kokia gydytoja ?  man reikia kazka pasirinkt ir va nezinau ...


zalgirio klinikoje. maloni jauna gydytoja V. Tauraite-Maliuk. ji konsultavo, o po keliu dienu rove :)siandien 3 para po rovimo, bet jauciuos visai gerai. daugiau bijojau prisiskaicius, negu yra istikruju thumbup.gif
Atsakyti