Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

Sveikos 4u.gif

Šeštadienis:
1. Pusryčiai omletas ir sumutiniai su likučiais lašišos.
2. Pietūs išviriau šoninę šaltam ir rūgštynių sriubą, žirnienė užkepinta likučiais (buvo likę karšto rūkymo šoninės, dešros gabaliukas, senesnių lašinukų).
3. Vakarienei pekino salotos.


Sekmadienis:
1. Pusryčiai dribsnių košė.
2. Pietūs kugelis su grybų padažu.
3. Vakarienei šaltibarščiai su bulvėmis.



Pirmadienis:
1. Pusryčiai dribsnių košė, sūreliai, sumuštiniai su sūriu.
2. Pietūs vaikams šaltibarščiai ir kugelis. Vyras nešėsi rūgštynių sriubą ir kugelį. Aš žirnienės ir košės.
3. Vakarienei guliašas su obuoliais ir morkomis, makaronai.



Antradienis:
1. Pusryčiai dribsnių košė, sumuštinai su dešra ir sūriu.
2. Pietūs vaikams rūgštynių sriuba ir guliašas. Vyras sriubą ir kugelį nešėsi, aš guliašo su makaronais.
3. Vakarienei salotos su tunu.


Trečiadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu, sūreliai.
2. Pietūs vaikams guliašas, salotos su tunu. Vyras sriubą ir kugelį nešėsi. Aš salotas su tunu ir guliašą su makaronais.
3. Vakarienei kalakutienos gabaliukai su saldžiarūgščiu padažu ir virti ryžiai.



Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai grikių košė ir sūreliai.
2. Pietūs vaikams kalakutiena. Vyras guliašą su makaronais, aš kalakutieną ir grūdėtos varškės su duona.
3. Vakarienei užkandom sausai.



Penktadienis:
1. Pusryčiai virti kiaušiniai su majonezu.
2. Pietūs kas ką rado šaldytuve. Aš įsidėjau sumuštinius kelis su kiaušiniu ir varškės. MB nežinau ką nešėsi.
3. Vakarienei kas ką rado.



Pirkta: varškė, 4 sūreliai, geriamas jogurtas - 9,90 lt, kefyras 1,99 lt, batonas 1 lt, pienas 1,99, mandarinai, paprika, agurotis, pomidorai, pekinas, citrinos, greifurtai, sv. laiškai, kiaušiniai - 28 lt, duona, pienas, javinukai, guminukai - 7,80 lt, pasukos, grietinė, sūreliai - 6,38 lt, kalakutiena 9,90 lt, rūkyti lašinukai ir šoninė 17,60 lt, duona naminė 4,50 lt, varškė grūdėta 5 lt, jogurtas natūralus, jogurtai, varškės sūris su kmynais, varškė desertinė, fetos sūris, glaistyti sūreliai, varškės sūreliai, varškė 0,5 kg - 31,30, samsono saliami dešra, servelato dešra, daktariška šlapiankė 23 lt, morkos, svogūnai, obuoliai, agurotis 8,74 lt, avižiniai sausainiai, arbatiniai sausainiai, čiulpinukai -8,34 lt.

Viso:165.45


Truputį gale savaitės maniškiai pasėdėjo "ant sausiako", nės aš apsirgau ir kitą savaitę dar kursai, o sveikatos nėra, nežinau kaip jie namie versis doh.gif
Atsakyti
labukas smile.gif manasis meniu

Pirmadienis

Pusr. man sumustinis+kava,vaikui 4grudu kose
Pietus: kotletai su padazu,virtos bulves,morkos su cesnaku ir majonezu
Vakariene: miltiniai blynai

Antradienis

Pusr. man blynai+kava,vaikui 4grudu kose
Pietus: man vakaryksciai kotletai,virtos apkeptos bulves,morkos su cesnaku ir majonezu,vaikui darzoviu kose
Vakariene: jogurtas,vaikas dar vistos sparniuka valge(mamos teta atnese)

Treciadienis

Pusr. man juodas tortas+kava,vaikui 4grudu kose
Pietus: man pupeliu-perliniu kruopu sriuba,joje virti sparniukai,vaikui zemaiciu blynai
Vakariene; man nieko,vaikui sriuba

Ketvirtadienis

Pusr. man sumustinis+kava,vaikui 4grudu kose
Pietus: virti varskeciai
Vakariene; vaikui sumustinis,kukuruzai,man rukyta sonine,duona,bandeles

Penktadienis

Pusr. man kava su bandele,vaikui avizu dribsniu ir selenu kose
Pietus: as baigiau pupeliu-perliniu kruopu sriuba,vaikui desrele su bulviu kose
Vakariene: vaikui omletas,bandele,man sonine,duona,svogunas

Sestadienis

Pusr.man bandele su kava,vaikui avizu dribsniu ir selenu kose
Pietus: kepti varskeciai
Vakariene: man mandarinas,vaikui pladeles

Sekmadienis

Pusr. manlike vakaryksciai kepti varskeciai,vaikui avizu dribsniu ir selenu kose
Pietus: varskiniai blynai su juodaisiais serbentais
Vakariene: vaikui virtos desreles,man nieko

Pirkta: sureliai(6vnt) 4,74 zemes riesutai 2,59 grietine(2vnt) 4,40 cukrus 3,29 sokoladiniai papuosimai 1,39 vaniles aromatas 1,89 kokoso drozles 1,49 avizu dribsniai su selenomis 2,69 pienas(2l) 5,78 varske(2pak) 2,93 perlines kruopos(2vnt) 3,13 kava 8,49 sviestas 3,09 duona 3,09 desreles 3,89 kukuruzai 1,89 bulvytes 2,20 morkos 0,60 kiaulienos sonine,kiaulienos lasiniai(zali,mociute isruke paskui,daug pigiau taip nei prkti rukytus iskart) 22,01

Viso: 56,97
Atsakyti
Bjaurybe, o kas čia per guliašas su OBUOLIAIS??? blink.gif




Atsakyti
Mūsų savaitinis meniu (toks gana "vištinis" pasitaikė, gerai, kad kudakuoti nepradėjom biggrin.gif )

PIRMADIENIS - kepiau naminę duoną, paprastą ir su saulėgrąžom
pusryčiai: avižinė košė
pietūs: bulvinės bandelės, troškintos baltame padaže (teko valgyti man vienai, nes vyriškiai kažkodėl nesusigundė bash.gif: ), duona su dešrelėm ir sūriu (vyrams)
vakarienė: šviežių kopūstų sriuba, orkaitėje troškintuve keptos vištos šlaunelės ir sparnai ant bulvių ir morkų, kopūstų-morkų saldžiarūgštės salotos

ANTRADIENIS
pusryčiai: likusi avižų košė (man), kopūstų sriuba su dešrele (vaikui)
pietūs: likusios bulvinės bandelės (man), avižinių dribsnių košės likučių blynai su grietine (vaikams)
vakarienė: vištienos su bulvėm likučiai vyrams, jogurtas man

TREČIADIENIS
pusryčiai: pieniška ryžių košė (vyrams), man neliko, tai valgiau sausus pusryčius su jogurtu
pietūs: vakarykštės kopūstienės likutis, nuo vištos nugarėlės nupjaustytos mėsos guliašas su morkom, virtos bulvės, kopūstų-žirnelių salotos
vakarienė: barščiai su grybais ir vištos nugarėlės kaulais, grybai apkepinti su svogūnais ir grietine, apkepintos bulvės, koldūnai su grietine vaikui

KETVIRTADIENIS
aš - pasukos ir jogurtas, džiovinti obuoliukai
vyrai -
pusryčiai: avižų košė dviems, virti ryžiai su sūriu trečiam
pietūs: vakarykščio maisto likučių naikinimas (grybai, guliašas, apkepintos bulvės, salotos, sriuba)
vakarienė: karšti sumuštiniai

PENKTADIENIS
pusryčiai: pieniška grikių košė
pietūs: orkaitėje kepti šonkauliukai ir skrudintos bulvės, rauginti kopūstai
vakarienė: pieniška makaronų sriuba

ŠEŠTADIENIS kepiau naminę duoną, paprastą ir su sėmenimis
pusryčiai: karšti ir paprasti sumuštiniai
pietūs: vėdarai su spirgais ir grietine
vakarienė: makaronų sriubos likutis vaikui, šaltibarščiai su virtom bulvėm,
vėliau: mėsos užkandžiai su duona ir daržovėm (prie vyno, nes turėjom svečių)

SEKMADIENIS
pusryčiai: nuo vakarykščio likę mėsos užkandžiai
pietūs: orkaitėje kepta kaimiška višta, pakepintos bulvės, morkų-česnakų salotos
vakarienė: vaikas valgė dešreles su duona ir raugintais kopūstais, mes - nevalgėm


Šonkauliukai ir pirma višta buvo iš šaldiklio, sekmadieninę vištą atgabeno vyro tėvai. dar gavom įvairių daržovių. bigsmile.gif Pirkom maišą bulvių iš ūkininko.

Savaitės išlaidos maistui - 57lt + 60lt už bulves. Stengiausi į parduotuvę eiti tik kas antrą dieną, tai labai neišlaidavau, bet nebeturėjom daržovių, o jos - žiauriai pabrangusios doh.gif

MĖSA - 1kg dešrelių, 0.4kg šlapios dešros, 10 kiaušinių,
PIENO PRODUKTAI - 6l pieno, grietinė, 2pak. tepaus mišinio (akcija, liko), gabaliukas fermentinio sūrio, 2 sūreliai (liko)
DUONA IR KRUOPOS - 0.5 kepalo duonos, batonas, 1kg ruginių miltų,
DARŽOVĖS IR VAISIAI - maišas bulvių, 0.8kg morkų, kopūstas, rauginti kopūstai, 6 obuoliai, 1kg mandarinų
Atsakyti
Sveikos, mano praeitos sav meniu
vasario 16- 22

Trec.
Pusr.manu kose, bandeles, kava/arbata;
Piet. kopustu sriuba, guliaso likuciai;
Vak. farso kukuliai grybu padaze.

Ketv.
Pusr. virti varskeciai, vyrui i darba- kukuliai su virtomis bulvemis;
Piet. vaikams- bulvytes fri, as- pabaigiau varskecius;
Vak. kopustu sriuba, as pabaigiau guliasa, padariau vistienos kepeneliu pasteta.

Penk.
Pusr. as- pastetas su duona, vaikai- grikiai, desreles;
Piet. pabaigiau grikius, vaikai dar norejo desreli, kisielius;
Vak. pabaigiau sriuba, rauginti kopustai su svogunais, silke, varskes tortas.

Sest.
Pusr. tortas, kava, arbata;
Piet. patroskinti bulvyniai blynai su mesa;
Vak. sultinys, virtas kumpis, pom.- agurku salotos su grietine.

Sekm.
Pusr. mes- bulvyniai blynai, vaikai- virtas kumpis;
Piet. as- silke su duona, vyras ir vaikai- sultinys, desreles;
Vak. mieliniai blynai.

Pirm.
Pusr.vaikai- kumpis su salotomis, mes su vyru- pastetas su duona;
Piet. kalakutienos maltiniai su ryziais, rauginti kopustai;
Vak. maltiniai, bandeles su razinomis, cinamonu, arbata.

Antr.
Pusr. as pabaigiau ryzius, vaikai- kiausiniene, bandeles;
Piet. perline sriuba
Vak.-------------

Pirkta:
sonine, farsas- 20,50, citrinos- 1,10, rauginti kop.- 3,45, pienas 2lx 1,74, kalakut. ketv.,vistienos kepeneles- 14,28, morkos- 1,07, saldumynai, sausi pusryciai- 13,52, desra, desreles- 10,23, kiausiniai- 3,69, grietinele- 7,23, pievagrybiai- 2,69, grietine- 2,89, sultys- 11,78, suris- 3,74, silke- 2,39, zelatina- 1,22, krakmolas- 1,49, kiaul. kumpis- 9,- sviestas- 3,29, darzoves(pomidorai, agurkai, avokadas)- 9,21, vaisiai (obuoliai, vyuoges)- 11,40, miltai- 3,79, dz. abrikosai- 3,75, s/r kumpis- 10,-
VISO: 155,19 Lt

Sulciu nemazai pripirkom, bet reikalas tame, kad vaikui buvo temp, reikejo kuo daugiau gerti, nesugalvojom jau kaip ja sudominti, pirkom daug..bet musu pastangos nedave rezultato, vis tiek atsidurem ligonineje, issikrapstem tik lasaliniu pagalba verysad.gif
Atsakyti
UPSsss...nepabraukiau kas buvo gaminta...persiprasau, bet ir nezinau ar galima redaguoti ka as cia prikeverziojau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 02 27, 22:44)
Bjaurybe, o kas čia per guliašas su OBUOLIAIS??? blink.gif

pati nežinau biggrin.gif , kažkur perskaičiau ar sakė kažkas, kad skanu su morkom obuolį patarkuot. Tikrai žinau, nes nesenai buvo, ale iškrito iš galvos kaip tyčia doh.gif
Atsakyti
Emilijosmama, tikimės, kad vaikučiui jau viskas gerai 4u.gif

Bjaurybe, nugi nepatikimai man kažkaip obuolys nesaldžiuose patiekaluose atrodo, tai niekada nededu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 03 01, 23:07)
Bjaurybe, nugi nepatikimai man kažkaip obuolys nesaldžiuose patiekaluose atrodo, tai niekada nededu  ax.gif

Žinau, susitroškino ir visai jo nesijautė, kaip nedėta schmoll.gif . Gal reikėjo įdėti kelis bet pabijojau kad bus neskanu g.gif . Kitą sykį įdėsiu kelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 03 01, 23:07)
Emilijosmama, tikimės, kad vaikučiui jau viskas gerai  4u.gif


Aciu, jau viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
mano praeitos savaite meniu
vasario 23- kovo 1

Trec., Ketv. vyras ir vyresnioji dukra valge ka surado, i parduotuve nevaiksciojo, o as ir mazoji buvom ligonineje verysad.gif

Penk.
Pusr. lietiniai blynai, pastetas su duona, arbata;
Piet. pabaigem sriuba;
Vak. virtos bulves, kepinti pievagrybiai su svogunais, morku- avokado misraine su majonezu.

Sest.
Pusr. vaikai- sausi pusryciai su pienu, mes- sumustiniai su desra, arbata;
Piet. kepta orkaiteje vistiena su bulvemis fri;
Vak. vistiena, kepta duona, tinginys.

Sekm.
Pusr.vaikai- sausi pusryciai su pienu, kepiau duona, tinginys;
Piet. pas mama;
Vak. burokeliu misraine, duona, vistienos likuciai, vaisiai.

Pirm.
Pusr. grikiu kose su sviestu, burokeliu misraine;
Piet. burokeliu sriuba;
Vak. virta sonine, pekino kopusto- rukytos vistienos- kukuruzu misraine su majonezu, sokoladinis keksas.

Antr.
Pusr. vaikai- 3-ju grudu kose, mes- keksas, arbata;
Piet. burokeliu sriuba, sonine su duona, as valgiau grikius su kefyru;
Vak. as- misraines likuciai, vyras ir vaikai- bulves su kefyru, vyrui i darba- bulves+ ruk. vistienos ketvirtis.

Pirkta:
desreles- 4,15, pievagrybiai- 2,70, agurkai- 1,71, dz. abrikosai- 3,75, batonas (2 vnt.), duona- 7,57, varske, varskes surelis- 12,29, pieno gerimas, pienas, kefyras- 10,46, sultys- 15,80, pakramtymai- 13,76, arbata, tirpi kava- 11,66, vaisiai( obuoliai, vynuoges)- 7,98, darzoves (bulves, burokai, svogunai)- 8,11, vist. ketvirciai, dakt. desra- 10,- ruk. vist. ketvirciai- 6,11, kiausiniai- 3,09, majonezas- 2,79, sutirst. pienas- 2,99, sviestas- 4,22, grietine- 2,72, sausi pusryciai- 2,55, cukrus 2 kg- 6,58, 3-ju grudu dribsniai- 1,19, silke- 2,27, zirneliai- 1,79, miltai- 3,79, cinamonas- 1,29. Viso: 151,32 Lt.
Atsakyti
Savaitės meniu pamiršau susirašyt, bet tikiuosi per savaitgalį viską prisimint rolleyes.gif

Nuo antradienio pradedu dirbt thumbup.gif Bet tuo pačiu ir doh.gif doh.gif doh.gif Gerai, kad jau prieš konkursą pradėjom ieškot auklės unsure.gif
Atsakyti