Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

sveikos naujoje temoje 4u.gif
Papildyta:



kadangi anoji tema jau užrakinta, atkeliu dar kartelį savo meniu:


Bjaurybe, net dvejų savaičių meniu


mano meniu:

SEKMADIENIS

I.ryžių košė
II. mes su b kelionėj-laidotuvėse, vaikai su mano tėvais
III. keptos bulvės su dešrelėm, agurkai


PIRMADIENIS

I.sumuštiniai su dešra, sūrio lazdelės
II. barščių sriuba man , b ir mažiukui, vyresnėlis pasidarė picą su pirktiniu padu
III. orkaitėj keptos faršu įdarytos bulvės, troškinti kalafijorai, morkos, cukinijos sūrio-grietinės padaže

ANTRADIENIS


I.sumuštiniai, mažiukui-mėsos kukuliai su morkom, kalafiorais
II. soti grikių košė (turėjau faršo nuo vakar, įtarkavau morkų, cukinijos, nemažai sūrio, suverčiau į išvirtus grikius, valgėiau aš ir vaikai), b darban nešėsi įdarytas bulves
III. mėsos kukuliai, troškinti su kopūstais ir morkom, bulvių košė


TREČIADIENIS

I. sočioji košė, sumuštiniai, tinginys
II. vakarykščiai kukuliia, bulvių košė
III. paštetas su duona prie kavos
IV. žemaičių blynai (visada perku tešlą, nutariau sutaupyt, nelabai man ji patinka daryt, bet sutaupiau)

KETVIRTADINEIS

I. kiaušinienė, sumuštiniai su paštetu
II. žemaičių blynai
III. makaronai su likusiu pakepintu faršu ir pomidorų padažu


PENKTADIENIS

I. batonas, užkeptas su tarkuotu sūriu, dešra, kiaušiniu
II. pieniška makaronų sriuba
III. totoriško faršo kepsniukai, grikiai, morkų-kopūstų konservuotos salotos


ŠEŠTADINEIS

I. čirviniai blynai su obuoliene (kviečiausi draugę pusryčių, ta proga ji atnešė gabalą skanių lašinių)
II. totoriški kepsneliai, grikiai, salotos
III. pagerintas studentiškas bulvių apkepas, truputį dariau kitaip, reiktų: bulvių, dešros, sūrio, pupelių, žalumynų, aliejaus kepimui, aš dėjua griežinėliais pjaustytas bulves, morkas, įtarkavau nemažai cukinijos, pupelių neturėjau, dešros ir žalumynų, viska išmaišiau suverčiau į blėtą air kepiau apie 45 minutes, užtarkavau sūrio ir dar pakepiau apie 10 minučių, buvo skanu
IV. kadangi nusibodo jau obuolių pyragas ir varškės keksas susigundžiau citrininiu keksu, ar dar aš jį kepsiu-nežinau, keksas kaip keksas, mano varškės skanesnis , o reikėjo: 150 g. svietso, 240 g. cukraus (pyliau stiklinę, mažoka), vaniilinio cukraus, 500 g sijotų miltų, 300 ml pieno, 4 kiaušiniai, 1 citrina (tiksliau nutarkuota jos žievelė), razinų, kepimo miltelių. išleistą sviestą išmaišyti su cukrum, įmušti kiaušinius, supilti pieną, įtarkuoti citrinos žievelę, man pasirodė mažai tai aštuntadalį citrinos dar išsunkiau į tešlą, suberti razinas. pabaigoj: sijotus miltus, miltelius ir vailę, viską gerai išmaišyti, kepti apie 45 minutes įkaitintoj orkaitėj, laikiau 190 laipsnių temperatūrą. pakilo gražiia, gavosi skanus, bet pirštų nesilaižėm, gal jau vėlu buv, šiandien prie kavos įvertinsim.

išlaidos maistui per savaitę: 55.01 litai, nedaug, nemokėjau nei už pieną, nei vaiko pietus mokykloj, nes atostogos. šaldikly turėjau mėsos, ją praktiškai jau baigiau, bulvių turim dar savų, kaip ir morkų, kitų konservuotų daržovių, kalafijorų davė b tėvai, kaip ir mandarinų, vaikam sūrelių. kiaušinių, sūrio dar turėjau.
Atsakyti
Sveikos, naujoj temoj.

Mazge, labai mažos išlaidos ir skanus meniu thumbup.gif
O būna spec.žemaičiam tešlos? Ar tu apie užpilamą iš pakelių kalbi? g.gif
Atsakyti
dėkui. tai ats užpilamas, ne taip pavadinau. seniau jį pirkdavau
Atsakyti
Ateinu ir aš su savo pirmu, pusiau pirktiniu biggrin.gif , meniu:

I
pusryčiai - jogurtai, kava
vakarienė - pirkta: vištienos maltinukai su žaliaisiais žirneliais

II
pusryčiai - jogurtai, kava
vakarienė -pirkta: marinuoti kepsneliai su vyšniniais pomidorais

III
pusryčiai - jogurtai, kava
vakarienė - malta jautiena, apkepta su šaldytomis daržovėmis ir makaronais

IV
pusryčiai - jogurtai, kava
vakarienė - maltos jautienos ir šaldytų daržovių užkepėle su sūriu

V
pusryčiai - jogurtai, kava
vakarienė - pirkta: Kijevo kotletai su agurkais

VI
pusryčiai - sumuštiniai su mėsyte, kava, arbata
pietūs - maltos jautienos kukuliuliai, apvynioti šaldytos tešlos juostelėmis, garnyrui grikiai ir vynuoginiai pomidorai

VII
pusryčiai - karšti sumuštiniai, kava, arbata
pietūs - pyragas iš šaldytos tešlos su vištienos ir moliūgų įdaru
vakarienė - Varškės tinginys

Pirkta- gatavas maistas 34.75
malta mėsa 33.75
jogurtai 24 vnt 27.52
vištienos file 10.01
duona 2.69
dešrytė sumuštiniams 7.77
sūris, užkandžiai, sviestas, grietinė, cukrus ir pan dalykai 55.98
vaisiai,daržovės 9.87
viso: 182.34

Truputį pasiaiškinsiu biggrin.gif esam trise- du suaugę ir beveik trejų metų vaikas. Namie valgom du kartus- pusryčius ir vakarienę (vakarienė pas mus tokia, kaip paprastai būna pietūs). Gaminam truputį daugiau, kas lieka, aš kitą dieną nešuosi į darbą. Vaikas valgo darželyje. Savaitgaliais, žinoma, viską valgom namie biggrin.gif Šeštadienį vakarienės nebuvo, nes netyčia ilgiau pamiegojom ir susivėlino visas maistas, buvo likučių, tai atskiro patiekalo nebegaminau. Gatavo maisto tiek daug neperkam, bet šįkart taip sutapo, kad vieną dieną vėlai grįžom, nebebuvo kada gaminti, kitą pamirštau išimti mėsos iš šaldiklio ir pan. doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano meniu:

PIRMADIENIS
I. Sumuštiniai su lašiša man, karšti sumuštiniai vaikui.
II. Moliūgų "tortas" man, lietiniai su varške ir razinomis vaikui.
III. Aš pabaigiau moliūgų "tortą", vaikas valgė makaronų košę.

ANTRADIENIS
I. Sumuštiniai su lašiša man, karšti sumuštiniai vaikui.
II. Kotletai su bulvių koše. Pomidorai vaikui, kopūstų-paprikos salotos man.
III. Avižinių dribsnių košė su mėlynių uogiene vaikui, kotletas, pomidoras, juoda duona man.

TREČIADIENIS
I. Sumuštiniai su lašiša man, karšti sumuštiniai vaikui.
II. Kotletai su bulvių koše, rauginti agurkai man, vaikas pas močiutę varškės pakepą kapojo biggrin.gif
III. Saldi sriuba.

KETVIRTADIENIS
I. Sumuštiniai su lašiša man, karšti sumuštiniai vaikui.
II. Picos.
III. Saldi sriuba

PENKTADIENIS
I. Sumuštiniai su rūkyta dešra.
II. Man pica, vaikas pas močiutę - balandėliai.
III. Vaikas avižinių dribsnių košę su mėlynių uogiene, aš pas mamą balandėlius.

ŠEŠTADIENIS
I. Blynai su mėlynių ir obuolių-cukinijų uogiene.
II. Balandėliai (iš mamos) vaikui, trinta moliūgų sriuba, silkė su svogūnais man.
III. Lašinukai, pomidorai, svogūnai, juoda duona.

SEKMADIENIS
I. Karšti sumuštiniai, kepti orkaitėje.
II. Troškinti rauginti kopūstai su kiaulienos šonkauliukais, virtos bulvės su lupenomis.
III. Ryžių košė su razinomis.

PIRKTA:
MĖSOS GAMINIAI: "Daktariška" dešra, šalto rūkymo "Sostinės" dešra, rūkyti lašinukai - 11,44 Lt
ŽUVIES GAMINIAI: jūros lydeka 1,6 kg - 11,58 Lt
DUONOS GAMINIAI: Forminė sumuštinių duona 1 vnt., pusė kepaliuko juodos duonos - 5,68 Lt
PIENO GAMINIAI: pienas 2 l, fermentinis sūris 0,5 kg, varškės sūreliai 2 vnt., grietinė 200 g - 15,54 Lt
VAISIAI, DARŽOVĖS: obuoliai, pomidorai, rauginti kopūstai - 6,85 Lt
KITA: juodasis šokoladas "Pergalė" 1 vnt., krienai su garstyčiomis 1 vnt., pomidorai savo sultyse 1 vnt., alus 0,5 l - 6,32 Lt

IŠ VISO: 57,41 Lt
Galėtų būti ir mažiau g.gif Žuvis liko nejudinta, duonos, dešrų, sūrio tikrai užteks ir kitą savaitę ax.gif O meniu tai toks šiaip sau, labai šią savaitę tinginys mane puolė doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įdomi: 28 lapkričio 2010 - 20:11
Įdomi, meniu normalus. priminei saldžią sriubą, bėda-valgaua š viena, na mažiukas gal prisijungtų g.gif

šonkauliukus perki? man jie brangūs atrodo, geriau mėsos gabalas, o gal klystu? skanu su raugintasi kopūstais. jau noriu

Milk, skaniai skamba apkepėlė su jautiena ir jautiena apsukta šaldytos tešlos juostelėm, gal galima plačiau? jau reikia payvairinimo.
Atsakyti
Na bandysiu nuo rytojaus rašyt, ką valgom ir ką perkam.
Rytojus prasidės nuo vištienos.Turiu pusė gabalo naminės, tai galvoju ją išvirt, nes kepta nusibodo. Iš nuoviro padarysiu sriubą, o iš mėsos, gal patorškint skanu būtų su ryžiais g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Bandysiu ir as jungtis i jusu buri ax.gif Pirmas blynas gal kiek prisviles blush2.gif
Trumpai: esam 4 asmenu seima, asiperku sestadieniais, stengiuosi pirkti viena karta i savaite, dasiperku savaites begyje tik pieno ir batono.
MB pusryciu dazniausiai nevalgo, mazoji valgo kose, sriubytes arba kartu su mumis, jei tinkama buna

VI
Pusryciai ir Pietus baiginejom savaites ivairius likucius
Vakariene buvom baliuje, ten ir pavalgem

VII
Pusryciai: karsti sumustiniai, kava
Pietus: orkaiteje kepti vistienos ketvirciai su bulvem ir pekino kopusto bei pomidoru salotom
Vakariene: kam jogurtas, kam sumustiniai

I

Pusryciai: karsti sumustiniai, kava
pietus: pavalgem pas mama blush2.gif
Vakariene: varskeciai

II

Pusryciai: omletas, man varskeciu likuciai, kava
Pietus: plovas
Vakariene: Pica (kepiau pati)

III

Pusryciai: blynai, picos likuciai, kava
Pietus: Cepelinai
Vakariene: Grikiu kose, MB vage cepelinus

IV

Pusryciai: virti kiausiniai, man sumustiniai kava
Pietus: Sriuba is stiklainiuko (anyta buvo davus savo gamybos konservuota), cepelinai
Vakariene:

V

Pusryciai: blynai su obuoliais, kava
Pietus: likusi sriuba, kotletai is uzsilikusios grikiu koses + bulviu kose, as pabaigiau cepelinus
Vakariene: like grikiu kotletai, pieniska makaronu sriuba, sokoladinis pyragas

Dabar kai paziurejau, tai skurdokas tas musu meniu blush2.gif bet pazadu pasitaisyti Siuo metu nelabai turiu laiko suktis virtuveje, didziaja dali laiko tenka praleisti prie knygu (studijuoju siuo metu)

Buvo pirkta:
Mesa ir jos gaminiai: vistienos desreles, vistu ketvirciai 2kg 11.63Lt
Duonos gaminiai: 5 batonai 2.95Lt
Pieno gaminiai: 400g sviesto, 0.5kg varskes, 0.5l grietines, fermentinis suris, 4l pieno, jogurtas 27.79Lt
Vaisiai, darzoves: pekino kopustas, 1kg obuoliu, 1kg pomidoru, paprika, bananai 10.44Lt
Kita: pomidoru padazas, majonezas, mineralinis vanduo 3l (MB pagirios po baliaus doh.gif ) 8.95Lt
VISO: 61.76Lt

Dar liko batono, siek tiek grietines, paprikos, sviesto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimundux: 29 lapkričio 2010 - 01:19
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 28, 22:12)
priminei saldžią sriubą, bėda-valgaua š viena, na mažiukas gal prisijungtų  g.gif

šonkauliukus perki? man jie brangūs atrodo, geriau mėsos gabalas, o gal klystu? skanu su raugintasi kopūstais. jau noriu


Na, mano vaikis tai po lėkštę suvalgo, o aš iškart po 3 lotuliukas.gif Jei vaikas nevalgytų, vis tiek virčiausi, nes man patinka ax.gif

Pirkau, bet ne pas mus, o Lenkijoj. Litais gavosi po 4,50 už kilą thumbup.gif Pas mus turbūt dvigubai kainuoja g.gif Net nežinau, neperku biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif atnesu ir as savo savaiteles meniu..

Pirmadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: kepta serniena su grybu padazu,keptomis orkaiteje bulvemis,marinuoti burokeliai
Vakariene: kiausiniene,kefyras

Antradienis

Pusr. sumust. kava
Pietus: vakaryksciai
Vakariene: blynai,duona su lasinukais,svogunais,karstas sokoladas

Treciadienis

Pusr. blynai,kava
Pietus: keptos bulves su kefyru
Vakariene: duona su lasinukais,svogunai,pieniska ryziu sriuba

Ketvirtadienis

Pusr. sumust.kava
Pietus: keptos bulves su cesnakiniu padazu,as pribaigiau sriuba dar
Vakariene: vyrui sausi pusryciai su jogurtu,man jogurtas ir batonas apkeptas su kiausiniu

Penktadienis

Pusr. batonas apkeptas su kiausiniu,kava
Pietus: kotletai,virtos bulves,morkos su majonezu
Vakariene: duona su lasinukais ir svogunais

Sestadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: kepta vista,ryziai,marin.agurkai,burokeliai
Vakariene: blynai

Sekmadienis

Pusr. karsti sumustiniai,kava
Pietus: pribaigem vakarykste vista
Vakariene: man duona su lasinukais ir svogunu,vyras vyresispagecius


Pirkta: duona,batonas,mineralinis,sviestas,grietine,piena 3l, jogurtai,desra,riestainiai,javinukai,kefyras,karstas sokoladas,traskuciai,sausi pusr., kava,sokoladukas,sokoladas,tinginys,desreles,3in1

isleista: 86.25
Atsakyti
pas mus kike mačiau parduotuvėse tai šonkauliukai virš 10 lt kg. man brangu, reiks lenkuos pasižiūrėt
Atsakyti
Sveiks smile.gif Dauguma praėjusią savaitę gana pigiai pragyvenot thumbup.gif Tikrai taupuolės thumbup.gif

Mėginsiu vėl būti aktyvesnė dalyvė, ne tik skaitytoja ax.gif

Milk daug jautienos valgot thumbup.gif man ji brangoka vis atrodo ar ne? g.gif Bet labai skanu ax.gif

Mazge, Įdomi thumbup.gif įvairus jūsų meniu 4u.gif
Atsakyti