Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

MANO MENIUKAS;

P.
sumustiniai su kumpiu
balandeliai bulviu kose
pieniska sriuba

A

sumustiniai su kumpiu
balandeliu likuciai
keptos bulves su kefyru

T

pieniska sriuba
burokeliu sriuba
bulviniai blynai su grietine

K

kepti kiausiniai
sriubos likuciai
pomidoru agurku salotos

P

avizine kose
upetakis
pomidoru agurku salotos


S

avizine kose
sv.kopustu sriuba su vistiena
likuciai


darzoves is sodopirkti nereikejo pienas is kaimo tai sislaidos labai mazos keturiu asmenu seimai 94.09 clap.gif
Atsakyti
Sveikutės, taupuolės gražuolės hi.gif

na ką - greit baigiat visos atostogauti ir prisistatot su meniukais - pilnais ar nelabai - nesvarbu smile.gif Bjaurybe, ir tave tas liečia mirksiukas.gif Jei jau per kokią nelaimę užsuksi į temą - žinok, aš tave mačiau ir užpelengavau biggrin.gif vasara vasarom, o ĖSTI juk vis tiek norisi biggrin.gif

Atsiatostogavau jau ir aš, ilgąjį savaitgalį dar kur nors gamtoj praleisim (jei niekas nepasikeis ir vaikai nesusirgs TFU TFU tFU cool.gif ir pradėsim pamažiukais darbams ruoštis ax.gif grįšiu aš darbukin po beveik 2 metų pertraukos scare.gif kažin, ką rasiu po visokių pasikeitimų mastau.gif


Papildyta:
Mano praėjusios savaitės meniu toks ne visai pilnas, bet baikis irnesakyk.gif , metu jį eterin vis tiek essen.gif

PIRMADIENIS
pusryčiai: avižinių dribsnių košė su džemu
pietūs: burokėlių lapelių sriuba, joje virtos vištienos nugarėlės su duona ir raugintais agurkais
vakarienė: karšti sumuštiniai

ANTRADIENIS
pusryčiai: jogurtas ir obuoliai
pietūs: balandėliai su bulvėm ir raugintais agurkais
vakarienė: burokėlių kambliukų sriuba su grybais

P.S. Virdama tą sriubą suklydau - šeimyna užskaitė ją už TĄ PAČIĄ kaip vakar sriubą, nusprendė, kad jiems burokėlių lapai jau atsibodo bash.gif: , į akis niekas nieko man nesakė, bet nevalgė ir psio mastau.gif Valgiau pati kelias dienas, o likučius (beveik pusę puodo doh.gif ) vis tiek teko išpilti bash.gif: O viriau gi tik dėl to, kad iš kaimo parsivežtų likusių kambliukų išmesti nereikėtų doh.gif Ironiška lotuliukas.gif

TREČIADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai
pietūs: spageti su pakepintom morkom ir tunu
vakarienė: virtos bulvės , grybai su spirgais, vakarykštė sriuba (tik man bash.gif: )

KETVIRTADIENIS
pusryčiai: ryžiai su sūriu
ankstyvi pietūs (vaikams): raudona kopūstienė, virtos bulvės su grietine
vėlyvi pietūs (visiems): keptuvėje kepti šašlykai, virtos bulvės, rauginti agurkai,
vakarienė: blynai, užplakti ant pasukų (nes manoji pasukų iškrovos diena kažikur nuplaukė blush2.gif )

PENKTADIENIS (tos pusiau "pirktinis" maistas, nes neturėjau laiko gaminti - labai ruošėmės į kelionę ax.gif )
pusryčiai: pirktinės bandelės su balinta kava
pietūs: pusiau naminiai piciukai, (kepti ant šaldytos pirktinės tešlos)
vakarienė: tie patys piciukai su česnakiniu padažu , ledai

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai

KELIONĖ bigsmile.gif tourist5.gif vacation4.gif

SEKMADIENIS
vakarienė: kepti kiaušiniai su pakepintais nuo kelionės likusiais mėsiukais , anksčiau pirktas tinginys su balta kava

Savaitės išlaidos maistui - 108lt . Maistas kelionei - nepriskaičiuotas (buvo atskiras biudžetas), bet parsivežėm kepalą duonos, 2 sausas dešras ir pakelis kepamų dešrelių, tai dar reikėtų priskaičiuoti kokius 25lt g.gif

Mėsa iš šaldiklio, agurkai - pačios rauginti, parsivežti iš kaimo, bulvės - iš kaimo.

Pirkiniai:
MĖSA - 2 šliosai šlapios dešros, 0.3kg lašinių spirgams
PIENO PRODUKTAI - 9l pieno, 1l pasukų, 2gab. fermentinio sūrio, 2 nedideli varškės sūriai
DUONA IR KRUOPOS - 2 kepalai duonos, batonas, 1,2kg šaldytos tešlos (12 lapelių), 4 bandelės, gabaliukas tinginio, 1 pirktinė pica
DARŽOVĖS IR VAISIAI - kekė bananų, pievagrybiai, alyvuogės
BAKALĖJA - cukrus, druska, margarinas, kečupas

Papildyta:
Beje, linuciuk, jei prisiminsi, kitą savaitę rašydama gal gali pabraukti tą dieną gamintus patiekalus ax.gif Taip lengviau gaudyti meniukuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 08 08, 04:24)
Sveikutės, taupuolės gražuolės hi.gif

na ką - greit baigiat visos atostogauti ir prisistatot su meniukais - pilnais ar nelabai - nesvarbu  smile.gif Bjaurybe, ir tave tas liečia mirksiukas.gif Jei jau per kokią nelaimę užsuksi į temą - žinok, aš tave mačiau ir užpelengavau biggrin.gif vasara vasarom, o ĖSTI juk vis tiek norisi biggrin.gif

labukas, įlendu aš čia dažnai jus pakontroliuoti tongue.gif . Tik dar atostogauja mano šeimyna, aš viena dirbu, nieko neruošiu, tik duonos pirkau ir grietinės, daržovių turėjau atsivežus iš uošvių aną savaitę. Šį savaitgalį pas kolegę buvau, tai irgi pridėjo daržovių. Tai tik kokią sriubą iš daržovių pasiverdu, tai salotų, dešrelių dar kameroje buvo. Žodžiu, nėra ką man rašyt. Jau po žolinių vaikus parsivešim, tada prasidės smagumai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2011 08 08, 09:51)
Jau po žolinių vaikus parsivešim, tada prasidės smagumai doh.gif

taupiai gyvenat vasarą thumbup.gif pas mane irgi po žolinių rimtesni dalykėliai prasidės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 08 08, 12:39)
taupiai gyvenat vasarą thumbup.gif pas mane irgi po žolinių rimtesni dalykėliai prasidės doh.gif

aš prieš atostogas išlaidų turėjau, panai su sveikata nekas, dar briketams užgiedojo 5 štukas, žodžiu, tik pinigus nešk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2011 08 08, 21:26)
aš prieš atostogas išlaidų turėjau, panai su sveikata nekas, dar briketams užgiedojo 5 štukas, žodžiu, tik pinigus nešk doh.gif

blink.gif uuuuuui blink.gif
Atsakyti
Sugryžau ir laukiu kitų 4u.gif


Šeštadienis-Sekmadienis-Pirmadienis: atostogos vacation4.gif


Antradienis:
1. Pusryčiai: sumuštiniai su tepamu sūriu ir agurkais, virti kiaušiniai, varškės sūris.
2. Pietūs: balandėliai vaikams (čia atsivežėm iš senelių), mes su vyru į darbą lašinukų įsidėjom.
3. Vakarienė: faršo-ryžių kukuliai, kepti orkaitėje su bulvėmis, kopūstų sriuba.


Trečiadienis:
1. Pusryčiai: sumuštiniai su sūriu ir dešra.
2. Pietūs: kopūstų sriuba, kukuliai. Vyras nešėsi sriubos ir lašinių.
3. Vakarienė: užkandom sausai, vaikai salotas su fetos sūriu valgė, vyras dar balandėlį užsilikusį pabaigė.


Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai: grikių košė.
2. Pietūs: vaikams kiaušinienė su salotomis, vyras lašinių, aš kelis sumuštinius nešiausi.
3. Vakarienė: varškėtukai, pieniška makaronų sriuba.


Penktadienis:
1. Pusryčiai: grikių košė.
2. Pietūs: makaronai vaikams, mes į darbą lašinių nešėmės.
3. Vakarienė: virtų bulvių blynai su grybų padažu.


Pirkta: fetos sūris 3,90 lt, tepamas sūris 1,35 lt, balta duona 5,10 lt, nektarinai 3,86 lt, pietūs kavinėje 25,30, jogurtinės pasukos 2,69 lt, paprikos 6,49 lt, pomidorų padažas 2,49 lt (paprikos ir padažas žiemai).
Agurkų, pomidorų, bulvių, kiaušinių, pieno, sūrio ir varškės atsivežėm iš uošvių gryždami iš atostogų. Dar agurkų, obuolių ir grybų kolegė atvežė. Taigi suma realios situacijos neatspindi schmoll.gif .

Viso: 51.18 lt
Atsakyti
reikes ir man rasytis ka valgom ir kiek isleidziam kazkaip idomu pasidare:)
Atsakyti
Va ir aš parkeliavau hi.gif

PIRMADIENIS
pusryčiavom: prie ežerų
pietūs: grįžinėjom nuo ežerų
vakarienė: kepti ir virti kiaušiniai su duona, majonezu, raugintais agurkais

ANTRADIENIS
pusryčiai: avižinė košė
pietūs: pirktinės bandelės su kava / kakava
vakarienė: bulvių-cukinijų kugelis su spirgų ir voveraičių padažu

TREČIADIENIS
pusryčiai: kugelio likučiai, virti kiaušiniai
pietūs: barščiai, kepta vištos krūtinėlė, garintos daržovės, ryžiai
vakarienė: virtos bulvės su silke

KETVIRTADIENIS
pusryčiai: avižinė košė
pietūs: vakarykštė vištiena, virtos bulvės, rauginti agurkai, barščiai
vakarienė: cukinijų blynai su grietine + pirktinis maistas

PENKTADIENIS
pusryčiai: 4 grūdų dribsnių košė
pietūs: kotletai su virtom bulvėm ir agurkais
vakarienė: svečiuose

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: kepintos bulvės su tomatu, pašildyta košė
pietūs: vėdarai su spirgais ir grietine
vakarienė: pabaigėm vėdarus

SEKMADIENIS
pusryčiai: pieniška makaronų sriuba
pietūs: širdelių blynai su medumi
vakarienė: šviežių kopūstų sriuba, kepti kiaušiniai su dešrelėm

Savaitės išlaidos maistui - 105lt . + pirktinis maistas 20lt

Pirkiniai:
MĖSA - 1kg faršo, 0.5kg dešrelių, 2 šliosai šlapios dešros, 0.5kg lašinių spirgams
ŽUVIS - 0.5kg silkės
PIENO PRODUKTAI - 7l pieno, 1gab. fermentinio sūrio, 3 ind. grietinės, 3 šokoladiniai pienukai, 1 sūrelis, 4 jogurtukai, 1l jogurto
DUONA IR KRUOPOS - batonas, 4grūdų dribsniai, sausi pusryčiai, 2kg miltų, 4 bandelės, gabaliukas tinginio, džiūvėsėliai, 1 mėsainis,
DARŽOVĖS IR VAISIAI - 4persikai, 2 apelsinai, 3 bananai
BAKALĖJA - kava, margarinas, majonezas, kepimo milteliai

Daržoves parsivežiau iš ežerų.
Atsakyti
Šią savaitę aš pirmoji, nuoširdžiai tikiuosi, kad ne vienintelė smile.gif

PIRMADIENIS
pusryčiai: košės ir sriubos likučiai
pietūs: ant keptuvės kepti šašlykai su ryžiais ir agurkais
vakarienė: pekino-agurkų salotos su vištiena, pusiau naminiai mėsainiai

ANTRADIENIS
pusryčiai: ryžių košė
pietūs: keptos bulvės su dešrelėm
vakarienė: sumuštiniai su dešra, kava/arbata

TREČIADIENIS
pusryčiai: kukurūziniai traškučiai su kava/arbata
pietūs: pupelių sriuba
vakarienė: ant keptuvės kepti šašlykai su bulvėm ir raugintais agurkais

KETVIRTADIENIS
pusryčiai: bandelės su kava
pietūs: varškėtukai su griteine
vakarienė: virtos bulvės su silke

PENKTADIENIS
pusryčiai: 4 grūdų dribsnių košė
pietūs: putnūs ant kefyro plakti blynai su grietine, tešloje kepta žuvis su pakepintom bulvėm ir žirneliais
vakarienė: pieniška makaronų sriuba

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: dribsnių košės blynai su grietine
pietūs: kiaulienos kepsniai su bulvėm , raugintais agurkais ir pomidorais
vakarienė: barščiai su frikadelėm

SEKMADIENIS
pusryčiai: cukinijų blynai su grietine, bandelės su kava
pietūs: mėsainiai su faršo-cukinijų kotletukais
vakarienė: daržovių troškinys su vištienos koncervais

Savaitės išlaidos maistui - 166lt .

Pirkiniai:
MĖSA - 0.5kg faršo, 4 keptos vištos blauzdelės, 1kg dešrelių, 4 šliosiukai šlapios dešros (1liko), kalakutienos kotletukų pakelis
ŽUVIS - 1kg šaldytos menkės file, 1kg silkės
PIENO PRODUKTAI - 8l pieno,1pak. varškės, 1 ind. grietinės, 2gab. fermentinio sūrio (1liko), 6 jogurtukai, 9 sūreliai (akcija, 2liko)
DUONA IR KRUOPOS - 2.5 kepalo duonos, batonas, 2 pak. bandelių mėsainiams, 10 blink.gif bandelių, sausi pusryčiai
DARŽOVĖS IR VAISIAI - 0.5kg pomidorų, marinuoti kopūstai, šviežias kopūstas, pusė pekino, konservuotos pupelės, konservuoti žirneliai, marinuoti agurkai (liko), 1kg kriaušių, 0.5 arbūzo, 1.5kg obuolių, 3persikai, 2 apelsinai
BAKALĖJA - kava (akcija, liko), cukrus , margarinas, tirpi arbata (liko), sultinys (liko)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 28 rugpjūčio 2011 - 16:27
Sveikos 4u.gif
ir aš ateinu biggrin.gif



Šeštadienis

1. Pusryčiai: grikių košė, virti kiaušiniai.
2. Pietūs: bulviniai blynai likę nuo penktadienio su grybų padažu.
3. Vakarienė: užsitepėm duonos su česnakais.



Sekmadienis

1. Pusryčiai: dribsnių košė.
2. Pietūs: lietiniai su kepenėlėmis ir su dešrelėmis su sūriu, pomidorienė.
3. Vakarienė: morkų salierų salotos su kumpeliu ir saulėgrąžomis.


Pirmadienis

1. Pusryčiai: dribsnių košė, sumuštiniai su sūriu ir dešra.
2. Pietūs: vaikams sriuba ir lietiniai su dešrelėmis, aš įsidėjau morkų salierų salotų su kumpeliu ir duona, vyras nešėsi lietinius su kepenėlėmis.
3. Vakarienė: pabaigėm virtų bulvių blynus su grybų padažu.



Antradienis

1. Pusryčiai: grikių košė, sumuštiniai su kumpeliu.
2. Pietūs: su vaikais suvalgėm užsilikusius virtus kiaušinius, lašinukų su duona. Vyras nešėsi lietinius su kepenėlėmis.
3. Vakarienė: pomidorienė ir pabaigėm lietinius su kepenėlėmis.



Trečiadienis

1. Pusryčiai: grikių košė.
2. Pietūs: vaikams makaronai su džiugu, aš nešiausi sumuštinius, vyras lašinių.
3. Vakarienė: dešrelės su bulvių koše ir burokėlių salotomis.



Ketvirtadienis
1. Pusryčiai: kvietinė košė.
2. Pietūs: vaikams dešrelės su bulvių koše ir burokėlių salotomis, vyras lašinių nešėsi, aš valgiau mieste.
3. Vakarienė: šaldytos tešlos pyragas su rūkyta vištiena, burokėlių sriuba su šonkauliukais.


Penktadienis

1. Pusryčiai: sausi pusryčiai su pienu, sūreliai.
2. Pietūs: pyragas su vištiena ir sriuba, vyras lašinių, aš gabaliuką pyrago nešiausi.
3. Vakarienė: pakepinta mėsa nuo šonkauliukų su daržovėmis ir pomidorų padažu, virti ryžiai.


Pirkta: pienas 2 l, grietinė 2,75 lt, varškės sūris 3,62 lt, fetos sūris 3,30 lt, jogurtas 1,99 lt, kopūstas, salieras, česnakai, čili pipirai, nektarinai - 13,60 lt, vištienos gabaliukai 9,90 lt, kepenėlės 3,50 lt, sūreliai, saldainiai, sausainiai -?, dešrelės 9 lt, kumpelio gabaliukas 6,73 lt, duona 6 lt, nektarinai, ryžiai, saulėgrąžos 8,35 lt, duona, bulka - 6,10 lt, burokėliai 3,50 lt, paprikos 3,80 lt, morkos 4 lt, čili 1,32 lt, cukinija 1,50 lt, nektarinai 1,80 lt, rūkyti šonkauliukai sriuba 3,62 lt, rūkyti vištienos ketvirčiai (čia buvo ir pyragui) 6,73 lt, pietūs kavinėje 12 lt, karka 6,5 lt, pomidorai 4 lt, duona 3,70 lt

Viso: ~127,30 lt. Suma apytikslė, nes tuos produktus su klaustuku, kur pirko vyras, kainų išgauti - misija neįmanoma. Bet manau apie +20 lt daugiau turėtų būt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 28 rugpjūčio 2011 - 21:21
bjaurybe, prabangiai gyvenat cool.gif - grikių košė vos ne kasdien biggrin.gif

man tai iš piktumo ranka nepyla už kruopas 7lt mokėt, kai kitokias galiu už pora litų paimt ax.gif
Atsakyti