Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 08, 20:54)
As si savaitgali pradesiu kept, nes darbu milijonas man...

valio thumbup.gif reiskias man issisprende problema, zadejau tortus kepti dovanoms, bet jie kadangi nestovi tiek ilgai, kibsiu i "namus" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 12 08, 21:43)
Merginos, truputi pasimeciau, ziuriu ta trafareta namukui, bet man jis kazko nesueina, pvz pagrindo ilgis 35cm, o krastines 27.5, tai kaip cia, na suprantu po cm uzsides, bet ne tiek g.gif

nesu kepus da rnamuko,na bet kaip as isivaizduoju,tai tas pagrindas yra tiesiog"zeme",kuri neturi buti namo sienu plocio.ant jos juk dar galima pagaminti tvora,egle,besmegeniu...ar ne apie tai kalba eina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulatux: 08 gruodžio 2010 - 21:18
Daiva, meduoliai nuostabus 4u.gif

QUOTE(Linafedo @ 2010 12 08, 15:33)
Dekuj. Savaitgali kepsiu, tai ziuresim kas gausis smile.gif tikiuosi bus minkstuciai.

P.S. dar del miltu noriu pasiteirauti. Sudejau recepte nurodyta miltu kieki, bet tesla vis tiek lipo prie ranku. Gal atsaldzius ir kociojant bus gerai?  ax.gif

atvesink ir po to kai jau imsi po gabaleli ir kocioti - tada pridek miltu minimaliai, kad galetum iskocioti 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 08, 20:06)
Nesutinku. Cukraus pudra, baltymas ir rusgtele gali laikytis labai ilgai. Jis sudziuna.

laikytis tai gali ilgai, bet ar tai sveika g.gif as atsargi su baltymais...

as jau padariau du namelius karsta.gif
Atsakyti
SOS, sio e-mailo laimukasm@gmsil.com savininkei negaliu issiuti Eglutes trafareto unsure.gif Gal pastas pilnas.....
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2010 12 08, 23:34)
SOS, sio e-mailo laimukasm@gmsil.com savininkei negaliu issiuti Eglutes trafareto  unsure.gif Gal pastas pilnas.....

nes tokio pasto, gmsil ner, yr tik gmail.com
Atsakyti
o pas mus siandien televizijoje gamino kaledini vaisini pyraga. Jo privalumas tas, jog jo nereikia gaminti isanksto, o skonis sako visiskai nenukencia nuo tuo. Na as bent jau zadu pabandyti. Anglu kalba receptas cia
http://www.channel4....-12-06_p_3.html
Kas man patinka siame recepte - mano supratimu 100% vaisiu dezinfekcija sidre thumbup.gif

Siaip galima ir laidos epizodus perziureti - mano 10mete dukra su malonumu visus ziurejo - rytoj paskutini rodys. Jei idomu - ten buvo dar keli idomus Kalediniai receptai ir dekoro elementai. O ir siaip 40 minuciu Kaledines terapijos. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 09 gruodžio 2010 - 01:26
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 08, 20:08)
as jau padariau du namelius  karsta.gif

nepasirodysi? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

man dar toks klausimas iskilo ax.gif kai issikepsiu visas detales, gal pirma sienas galiu papuost, o tik tada nama "statyt" ? ar geriau pirma viska sutvirtint ir tada puosti? ar jokio skirtumo? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Su artejanciom sventem,ar jau kvepinat namus kepiniais? smile.gif
Atsiprasau,kad neperskaitau visos temos,(padarysiu tai rytoj) bet gal turit trafaretus namelio? arba noreciau dar labai traukinuko Kaledinio. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxx @ 2010 12 09, 03:52)
Sveikos 4u.gif Su artejanciom sventem,ar jau kvepinat namus kepiniais? smile.gif
Atsiprasau,kad neperskaitau visos temos,(padarysiu tai rytoj) bet gal turit trafaretus namelio? arba noreciau dar labai traukinuko Kaledinio. Aciu 4u.gif

Sveiki, pirmam puslapy yra namelio trafaretas ir eglutes, o prie eglutes traukinukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimuke @ 2010 12 09, 02:39)
nepasirodysi?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

man dar toks klausimas iskilo  ax.gif kai issikepsiu visas detales, gal pirma sienas galiu papuost, o tik tada nama "statyt" ? ar geriau pirma viska sutvirtint ir tada puosti? ar jokio skirtumo?  g.gif

As bent jau taip darysiu, kiek zinau ir kitos daro-pirma pasipuosia tada sienas stato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 08, 22:08)
as jau padariau du namelius  karsta.gif


Pasirodyk bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 08, 22:08)
Daiva, meduoliai nuostabus  4u.gif
atvesink ir po to kai jau imsi po gabaleli ir kocioti - tada pridek miltu minimaliai, kad galetum iskocioti  4u.gif
laikytis tai gali ilgai, bet ar tai sveika  g.gif as atsargi su baltymais...

as jau padariau du namelius  karsta.gif


Jie gi sudziusta.... ten nieko nelieka.. beje, jei bijai salmoneliozes, tai ji tik ant luksto buna (jei buna), tad atsargai galima nuplauti su soda ir siltu vandeniu kiausini. O per dvi savaites tikrai neapsinuodysi, jei bijai kad pasens.. g.gif na mano tokia nuomone..
Atsakyti
Merginos pasirodykit savo grozybes, palengvinkit mums gyvenima, kad galima copy padaryti ar savo fantazija pakoreguoti drinks_cheers.gif
Atsakyti