Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Itukas @ 2010 12 08, 13:03)
situ piestuku pernai pirkau maximoj prie visu tortu pabarstuku ir tt. nors siemet nera. pernai dekoravau tikrai gerai gavosi  4u.gif

Bent uzvakar siuos piestukus Maximoje gavau...
Atsakyti
QUOTE(Linafedo @ 2010 12 08, 12:47)
na su miltais, manau, susitvarkysiu  smile.gif o kiek laiko mazdaug juos laikyti neuzdarytus? Diena, dvi, savaite  g.gif ir tada i dezute sudeti? As Kaledoms noriu juos sveciams padalinti smile.gif

mano suminksteja po keliu dienu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 12 08, 13:08)
Na, turbūt teks kartoti kepimą, nes nejauku dukrai bus duoti valgyti šiuos meduolius nuo kalėdinės eglutės... visgi tas baltymas  schmoll.gif  Susimoviau truputį, na, nieko, bus proga pasitaisyti  biggrin.gif

Na bet palaukit, o kiek jau cia skaitineju, tai merginos ir namelius jau pasistaciusios kaledinius ir meduoliukus pasipuosusios, tai kaip suprast su tuo baltymu- galima jau tept, lipdyt ar dar tik issikept ir laikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 12 08, 15:46)
Na bet palaukit, o kiek jau cia skaitineju, tai merginos ir namelius jau pasistaciusios kaledinius ir meduoliukus pasipuosusios, tai kaip suprast su tuo baltymu- galima jau tept, lipdyt ar dar tik issikept ir laikyt g.gif

vava, as dabar jau irgi sunerimau, nes mano namelis pastatytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 08, 15:29)
mano suminksteja po keliu dienu wink.gif


Dekuj. Savaitgali kepsiu, tai ziuresim kas gausis smile.gif tikiuosi bus minkstuciai.

P.S. dar del miltu noriu pasiteirauti. Sudejau recepte nurodyta miltu kieki, bet tesla vis tiek lipo prie ranku. Gal atsaldzius ir kociojant bus gerai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 12 06, 11:38)
senos temos paskutiniuose puslapiuose praktiskai vien apie glaju ir piesima kalbama  4u.gif  glajus: baltymas su cukraus pudra ir citrinos rugstele. plonos linijos gerai gaunasi su tokiu maiseliu user posted image

Aciu 4u.gif Naujoke as siam reikale blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ugnieshka @ 2010 12 06, 20:25)
Gal Vilniuj visos sausainių formelės išpirktos  doh.gif buvau šian thomas philips Žirmūnuose, tai nė vienos formelės nėra  verysad.gif tęsiu toliau paieškas  cool.gif o gal kokiam kalvarijų turguj gali būt?  g.gif

Daugiausia as radau Prismoj, dar kelios buvo Hiper Rimi ir kelios Zalgirio Maximoj.
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 12 07, 20:07)
Jau klausiau, bet kazkaip nieks neatsake.. kur yra pirkti tu skaidriu maiseliu meduoliams pakuoti? gal kas mate vilniuje? As jau koki menesi visur ieskau, nerandu  doh.gif



Aš pirkau Panoramoje, Tiimarri. Yra didesnių ir mažesnių po 10 supakuota.
Atsakyti
QUOTE(degto molio plyta @ 2010 12 08, 13:39)
o dekoruoti su pirktiniais glajau piestukais ir genda ?  ir da, bukit geros parasykit kur rast zmogeliuko formele pirkt  verysad.gif

Vakar Kaune,bazių maximoj pirkom formeles 6 vnt 5,99lt ir jame yra žmogeliukas, senis besmegenis, zvaigzdute, varpelis, angeliukas... thumbup.gif ir ten pat gavom glajaus pieštukų Dr.Oetker 7,99lt 4 spalvos mirksiukas.gif bandysim šį savaitgalį kepti Cipciuko meduoliukus karsta.gif
Atsakyti
Šiandien išbandžiau kitokius Kalėdinius meduoliukus smile.gif

Receptuką radau rusiškame forume, tik aš dariau iš pusės normos, ir tai gavosi 90 meduoliukų bigsmile.gif

Reikia:
1 kiaušinio trynio,
1st. cukraus,
8v.š. pieno,
5v.š. aliejaus,
250g varškės,
4a.š. kepimo miltelių,
4a.š. vanilinio cukraus,
450-500g miltų,
druskos lašelį,
dž. spanguolių,
prieskonių meduoliams.

Glajui:
100g cukraus pudros,
1 baltymo,
1v.š. karšto vandens.

Trynį išmaišyti su cukrumi, sudėti pieną, aliejų, varškę, kepimo miltelius, vanilinį cukrų, druską, prieskonius( aš nedėjau, nes MB jų negali pakęsti doh.gif ), tik miltų visų nedėti iš karto, gal jų tiek ir nereiks, versti masę ant stalo ar lentelės, minkyti, jei reikia sudėti miltus, kurie liko, kai išsiminkys, padėti 1val. į šaldytuvą, po to išėmus, pasidaryti volelį, jį supjaustyti mažais gabalėliais ir daryti apvalius kamuoliukus, į vidų įsprausti po dž.spanguolę, dėti į skardą, kepti 170 laipsnių apie 15-20 min.

Glajui sumaišyti visus produktus ir kelias min. paplakti, kai meduoliukai atvės, juos apipilti glajumi ir gerai išmaišyti, galima papuošti įvairiais pabarstukais, aguonomis.
Aš su keliais meduoliais pasižaidžiau, tai mirkiau juos po vieną į glajų, kad gražiai pasidengtų, bet ilgam neužteko kantrybės biggrin.gif

user posted image

Čia jau kantrybė baigėsi biggrin.gif

user posted image

user posted image

Gal kas išbandysit 4u.gif





Atsakyti
4u.gif Merginos as su klausimeliu - kiek reikia acto 2 a.s. sodos uzgesinti? Ir dar - man penktadienio vakarui reiktu meduoliuku (na cia pagal cypciuko recepta jau nusiziurejau) - tai kada geriau kepti - siandien, ar rytoj? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 12 08, 15:46)
Na bet palaukit, o kiek jau cia skaitineju, tai merginos ir namelius jau pasistaciusios kaledinius ir meduoliukus pasipuosusios, tai kaip suprast su tuo baltymu- galima jau tept, lipdyt ar dar tik issikept ir laikyt g.gif

kiek skaiciau,tai dauguma šiuo metu cia tik bandomuosius darbus atlieka,kad kaledom nepasišiukšlintų biggrin.gif
Atsakyti
merginos ,reikia pagalbos,ar kalediniam vaisiu pyragui galima naudot paprasta cukru,ne rudaji?
Atsakyti