Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(Palomina @ 2010 12 31, 10:04)
is AO tik siuos du esu naudojusi.. Taip Green Tea daug lengvesnis uz GPB, todel ir susinaudoja daug greiciau smile.gif
Man GBP patinka, bet vis tiek norisi kažką naujo išbandyti, tik kad ir per daug neapsunkintų, bet kad ir lengvesnis už GBP nebūtų. Gal tos kurios turėję Kamelijų, Rožių ar dar kokį parašykite atsiliepimus 4u.gif


QUOTE(Babi* @ 2010 12 31, 11:05)
Ok smile.gif

O gal galit palygint AO GBP su Sante Brilliant Care arba Lavera Basis Sensitive?  ax.gif

O kas negerai su tuo ingredientų tikrinimo puslapiu? blush2.gif

Visus turėjusi, jei išvardinti pagal maitinimo'drėkinimo skalę didėjimo tvarka tai būtų: Sante BC-->Lavera BS-->GBP 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žinote, kurioje Vilniaus parduotuvėjė galima pigiausiai įsigyti Dr. Hauschkos kosmetikos? Pavyzdžiui Juaroje , valomasis kremas 67 Lt, galvoju ar būtų įmanoma įsigyti pigiau?(nėra laiko siųstis iš užsienio) Labai dėkoju už atsakymus iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2011 01 01, 13:31)
Sveikos, gal kuri žinote, kurioje Vilniaus parduotuvėjė galima pigiausiai įsigyti Dr. Hauschkos kosmetikos? Pavyzdžiui Juaroje , valomasis kremas 67 Lt, galvoju ar būtų įmanoma įsigyti pigiau?(nėra laiko siųstis iš užsienio) Labai dėkoju už atsakymus iš anksto 4u.gif

Pasilygink su Zaliazalia kainomis 4u.gif
Atsakyti
Klausimas naudojančioms rasulo molį:

Ar tą košytę užsimaišote tik tam kartui, ar darote ilgesniam laikotarpiui, kelioms dienoms? Ir su kuo rasulą maišo sausiaodės? Molis+hidrolatas+lašas aliejaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 01 sausio 2011 - 14:25
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 01, 15:22)
Klausimas naudojančioms rasulo molį:

Ar tą košytę užsimaišote tik tam kartui, ar darote ilgesniam laikotarpiui, kelioms dienoms? Ir su kuo rasulą maišo sausiaodės? Molis+hidrolatas+lašas aliejaus?

as kaip tingine uzsimaisiau indeli rasulo+vandens+aliejaus+ kiti priedai, atseit ilgesniam laikotarpiui biggrin.gif sugedo po keliu dienu.. matyt GSE netiko kaip konservantas arba per mazai jo ilasinau..
o kasdien maisytis ta kosele neturiu noro.. tiksliau labai tingiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 01 sausio 2011 - 14:29
QUOTE(Palomina @ 2011 01 01, 16:28)
as kaip tingine uzsimaisiau indeli rasulo+vandens+aliejaus+ kiti priedai, atseit ilgesniam laikotarpiui  biggrin.gif  sugedo po keliu dienu.. matyt GSE netiko kaip konservantas arba per mazai jo ilasinau..
o kasdien maisytis ta kosele neturiu noro.. tiksliau labai tingiu  blush2.gif

Tingėjimas yra pagrindinis tobulėjimo variklis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2011 01 01, 15:30)
Tingėjimas yra pagrindinis tobulėjimo variklis  mirksiukas.gif

reiks kada patobulinti 'formule' biggrin.gif



siandien kazkas man uzplauke, ir vos neistryniau savo blog'o blush2.gif man idomu ar naudingas kam ar nelabai g.gif aisku kuriau ji tuo tikslu, kad butu atsiliepimai apie mano naudotas priemones, nes pagalvojau tada, kad sitos NKG temos tai vistiek trinamos po truputi (jau pirmuju temu net nebera, o ten tiek ivairiu atsiliepimu ir info budavo rolleyes.gif )..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 01, 16:28)
as kaip tingine uzsimaisiau indeli rasulo+vandens+aliejaus+ kiti priedai, atseit ilgesniam laikotarpiui  biggrin.gif  sugedo po keliu dienu.. matyt GSE netiko kaip konservantas arba per mazai jo ilasinau..
o kasdien maisytis ta kosele neturiu noro.. tiksliau labai tingiu  blush2.gif

Vat ir aš tingiu, todėl ir klausiu ar galima jį "užkonservuoti" ilgesniam laikui, nes man labai jau sunkiai makaluojasi ta košelė- kol padarau reikiamo tirštumo praeina noras praustis ja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 01 01, 16:43)
siandien kazkas man uzplauke, ir vos neistryniau savo blog'o  blush2.gif  man idomu ar naudingas kam ar nelabai  g.gif aisku kuriau ji tuo tikslu, kad butu atsiliepimai apie mano naudotas priemones, nes pagalvojau tada, kad sitos NKG temos tai vistiek trinamos po truputi (jau pirmuju temu net nebera, o ten tiek ivairiu atsiliepimu ir info budavo  rolleyes.gif  )..

Palomina, tikrai netrink, pagailėk mūsų biggrin.gif
Man asmeniškai praverčia, nes blogas gana informatyvus, o ir nesudėtingų receptukų yra (dariau burbulus voniai pagal tavo įdėtą receptą, labai patiko ir man, ir draugėms, kurioms išdalinau), juolab pastebėjau, kad kartais mums sutampa tikę ir patikę produktai, tai man labai praverčia renkantis kažką naujo 4u.gif
Atsakyti
Palomina, aišku, kad variklis. Kaip kitaip būtų atsiradę tiek pvz buities prietaisų - tyngiu ranka plakti, gal mašina u- mane galėtų.. biggrin.gif Ir pan biggrin.gif
O blogo prašom neištrinti, nebausti pradedančiųjų (arba prieš ištrinant įspėti - nusikopinsim viską smile.gif ), aš dažnai ten lankausi. O jei įdomu, ar kas lankosi, per google galima susitvarkyt, kad rodytų lankomumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2011 01 01, 14:40)
Kadangi "traukinių" temoje iš Akomos naujienų nėra, tai pasiūlysiu čia - gal kas norite kooperuotis ir užsisakyti kartu , taupant parsisiuntimo mokestį?


Neapsimoka, nes kuo dagiau siunti, tuo daugiau moki už siuntimą.

QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 01, 15:22)
Ar tą košytę užsimaišote tik tam kartui, ar darote ilgesniam laikotarpiui, kelioms dienoms? Ir su kuo rasulą maišo sausiaodės? Molis+hidrolatas+lašas aliejaus?


Aš tai tik tam kartui su vandeniu susimaišau.
Atsakyti
Micefee,
Jei daugiau 2 kg, apsimoka, mokestis toks pat arba kyla po labai nedaug (pvz tarp 2 ir 4 kg 2 frank skirtumas) 4u.gif

Viena narė iškėlė klausimą dėl Akoma porduktų (tarkim, sviestmedžio) kokybės. Kolkas girdėjau tik du atsiliepimus, gal kas dar bandėte? Nerafinuoti, viskas su jais tvarkoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scurry: 01 sausio 2011 - 15:42
QUOTE(Scurry @ 2011 01 01, 16:32)
Micefee,
Jei daugiau 2 kg, apsimoka, mokestis toks pat arba kyla po labai nedaug (pvz tarp 2 ir 4 kg 2 frank skirtumas) 4u.gif

Viena narė iškėlė klausimą dėl Akoma porduktų (tarkim, sviestmedžio) kokybės. Kolkas girdėjau tik du atsiliepimus, gal kas dar bandėte? Nerafinuoti, viskas su jais tvarkoje?

Aš siunčiausi sviestmedį iš ten, tai kokybė gera mirksiukas.gif
Atsakyti