Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(Palomina @ 2010 12 31, 14:41)
pati daziausi.. smile.gif


kartą pagalvojau, kad turbūt jog atsirastų natūralios kirpyklos - beviltiška. Juk jos visos nuo Lorealio priklauso.. Sertifikatai, konkursai, reitingai, kursai, mokymai.... viskas lorelio
Atsakyti
Beje, siandien daziausi kaip Rasma pamoke.. labai idomu buvo pamatyti koks skirtumas kai krempudra tepi pirstais ir kai kempinele, taigi vakar krempudra tepiau pirstais, o siandien kempinele.. skirtumas akivaizdus.. ir siandien makiazas daug graziau ziurisi..
Atsakyti
Man tepant kempinėle gaunas pravals dažniausiai... bet gal reik pabandyti kempinėle. O šiandien krempudrą tepiaus ant kremo. Tai pusė velnio, nu bet tai naudos kaip iš tonuojančo kremo biggrin.gif tikrai reiks kitą nusipirkt, kai šitą pabaigsiu. O naudoju aš ją ne per dažniausiai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 12 31, 16:00)
Man tepant kempinėle gaunas pravals dažniausiai... bet gal reik pabandyti kempinėle. O šiandien krempudrą tepiaus ant kremo. Tai pusė velnio, nu bet tai naudos kaip iš tonuojančo kremo biggrin.gif tikrai reiks kitą nusipirkt, kai šitą pabaigsiu. O naudoju aš ją ne per dažniausiai... smile.gif

daziausi su Nvey krempudra, tai graziai su kempinele gavosi.. nezinau kaip issireiksti, bet as ne tepiau krempudra, o ja su kempinele taskavau.. na gal aisku.. beje, kempinele suslapinau ir po to isgreziau, kad nebutu labai slapia..
Atsakyti
Na yra tą tekę daryti su dailės dažais, gal ir su kremine pudra pavyks smile.gif Kai nusipirksiu geresnę smile.gif
Dėkui 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 12 31, 15:43)
kartą pagalvojau, kad turbūt jog atsirastų natūralios kirpyklos - beviltiška. Juk jos visos nuo Lorealio priklauso.. Sertifikatai, konkursai, reitingai, kursai, mokymai.... viskas lorelio


Kodėl taip sakai ? Porą kartų esu dažius kirpykloj sruogeles natur dažais. Aišku, dažų paletė ribota, nes su natur neišeina pašviesint, bet visai buvau patenkinta - pagyvino plaukų spalvą. Tik tai buvo senokai ir neprisimenu, kokie ten dažai buvo g.gif
Atsakyti
Ai Palomina dar norėjau paklaust, bloge skaičiau minėjai kad pradžioj nusipirkai per šviesią pudrą, o po to tamsesnę, kuri tiko. Kokie ten numeriukai? smile.gif
Papildyta:
Nu kaip gražiai atrodai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 12 31, 16:19)
Ai Palomina dar norėjau paklaust, bloge skaičiau minėjai kad pradžioj nusipirkai per šviesią pudrą, o po to tamsesnę, kuri tiko. Kokie ten numeriukai? smile.gif
Papildyta:
Nu kaip gražiai atrodai  thumbup.gif

aciu 4u.gif

Ta kur pirma kart bandziau (kur per sviesi buvo), numerio nepamenu, o kur man tinka tai 514 nr.
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 12 31, 16:26)
Tikrai gražiai, Palomina  4u.gif  Tik gerokai patamsėjusi (lyginant su prieš tai buvusia foto)   smile.gif

Aciu 4u.gif patamsejau tikrai neblogai, siaip maniau, kad sviesene siek tiek busiu.. bet viskas ok.. seniau dar tamsesne budavau biggrin.gif
Be to reikia nepamirsti, kad cia fotografuota iskart po dazymo.. tai po savaites jau vistiek sviesiau bus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 31 gruodžio 2010 - 15:31
QUOTE(Palomina @ 2010 12 31, 17:29)
Aciu  4u.gif  patamsejau tikrai neblogai, siaip maniau, kad sviesene siek tiek busiu.. bet viskas ok.. seniau dar tamsesne budavau  biggrin.gif
Be to reikia nepamirsti, kad cia fotografuota iskart po dazymo.. tai po savaites jau vistiek sviesiau bus..

Bet jums tinka, nors ir šviesesni gražiai atrodė, čia gal kaip pačiai smagiau jaučiasi spalva smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Ar Akoma produkcija ekologiška?( www.akomaskincare.co.uk)? tarp užsienio parduotuvių lyg nepastebėjau jos pirmame psl..
P.S. Su Naujaisiais visas, gražių, sveikų ir ekologiškų atradimų šiemet 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scurry: 01 sausio 2011 - 12:58
QUOTE(Scurry @ 2011 01 01, 12:53)
Labas rytas smile.gif
Ar Akoma produkcija ekologiška?( www.akomaskincare.co.uk)? tarp užsienio parduotuvių lyg nepastebėjau jos pirmame psl..
P.S. Su Naujaisiais visas, gražių, sveikų ir ekologiškų atradimų šiemet  4u.gif

Yra pirmam puslapy smile.gif
Atsakyti