Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

o man kaip tik su grioveliu sojai labiau patiko. Del plovimo tai koks skirtumas, vistiek padekla plauni tai ir griovelis issiplauna, nereik gi jo atskirai plauti. Tik vat kazin kaip su tuo medziu, ar nepakis jis nuo sojos, neparus ir nepasidarys toks negrazus? g.gif
Atsakyti
Man taip pat su duobute sojai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už komentarus smile.gif

O jeigu padarius sushi padėkliuke griovelį kur būtų idėdamas keramikinis indelis sojos ipilti?
Atsakyti
QUOTE(jauku_komanda @ 2011 01 14, 14:02)
Ačiū už komentarus smile.gif

O jeigu padarius sushi padėkliuke griovelį kur būtų idėdamas keramikinis indelis sojos ipilti?


super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jauku_komanda @ 2011 01 14, 14:02)
Ačiū už komentarus smile.gif

O jeigu padarius sushi padėkliuke griovelį kur būtų idėdamas keramikinis indelis sojos ipilti?



ideja gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jauku_komanda @ 2011 01 14, 15:02)
O jeigu padarius sushi padėkliuke griovelį kur būtų idėdamas keramikinis indelis sojos ipilti?

Butu tikrai super, bet kad dydziai indeliu skiriasi mastau.gif nebent duobute pritaikyti konkreciam indeliui ir parduoti kartu su juo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 14 sausio 2011 - 20:47
QUOTE(flyone @ 2011 01 06, 21:38)
Gal kai praimate pakeli ismetate tuos drėgmę sugeriančius pakelius kur buna viduj ideta?

Taip,siuos ismetu g.gif bet ir is katik pradaryto pakelio ta pati problema man islieka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 15, 22:05)
Taip,siuos ismetu  g.gif bet ir is katik pradaryto pakelio ta pati problema man islieka g.gif

biggrin.gif o aš į naujai atidarytą lapų pakelį įdėdu dar ir ano pakelio drėgmę sugeriantį pakiuką biggrin.gif
Atsakyti
as niekad neismetu tu pakiuku
Atsakyti
Idėja sušių mėgėjoms smile.gif

user posted image
Atsakyti
Papuosimus tai suvalgyciua o kazin ar pameginciau torto ....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 01 17, 14:50)
Papuosimus tai suvalgyciua o kazin ar pameginciau torto ....

kažin iš ko tas pagrindas. apdengtas tai žuvim: lašiša, sviestažuvė, tunas...

o aš vakar dariausi.. essen.gif taaaaip skaniai pavalgėm, o dabar ir vėl norisi doh.gif biggrin.gif

sudėtis panaši, kaip ir visada:

1. įprastas: virta morka+agurkas+lašiša+tepamas tartare varškės-grietinėlės sūrelis
2. įprastas: morka+avokadas+lašiša+tepamas tartare varškės-grietinėlės sūrelis
3. išverstas: viduj: "krabų mėsa" + morka + agurkas + sūrelis, išorėj lašiša
4. išverstas: viduj: lašiša + avokadas + morka + sūrelis, išorėj ikrai (atlantinės silkės su kažkokiais maišyti).


Atsakyti