Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

QUOTE(Bamu @ 2011 01 19, 15:48)
bet kaip su dumblo  kvapu g.gif


o jei nesi ragavusi tai iskur sugalvojai kad dumblo kvapas? Man tai nera jokio kvapo. Nu aisku as specialiai prie nosies pritraukus neuosciau biggrin.gif
Atsakyti
O man kaip tik ir kvapas, ir skonis thumbup.gif
Kai primą kartą paragavau, bet tai buvo labai jau senai, viską išspjoviau hihihi.gif
Ir aš darau vegetariškus pagrindę.
Dar su krabų lazdelėmis skanu. smile.gif
Atsakyti
Man skaniausia su avokadu, pomidoru ir virta lasisa....gal ir keistas derinys, bet visiems, kas valge, patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamu @ 2011 01 19, 15:48)
bet kaip su dumblo  kvapu g.gif

Dumblas nėra tas pats kas jūros dumblis, t.y. jūržolė.
Dumblas ir yra dumblas - purvas.

Atsakyti
aciu mergytes uz atsakymus 4u.gif
jau nusprendem savaitgali su MB isragauti, be to nusprendem darytis patys blush2.gif manau bus skanu, nes labai norisi ax.gif
Atsakyti
Na, jūs ir šaunuolės!. Aš didžiausia sushi gerbėja, bet namie darau tik šventinėmis progomis ir vakarėliams, nes laaabai jau daug terlionės ir brangu. O be to, kad ir kaip skaniai namie pasidarai, tai gaunasi tik skaniau nei Maximoj, bet neprilygs sushi restoranams, o kadangi visur jau išragavusi tai išranki aš ir sushi skoniui ir vaizdui smile.gif
Atsakyti
mergytes ar kas ragavotsushi is "inDay.lt" 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai įdomu ar kas nors pirko ką nors iš šio skelbimo, kur buvo paskelbta prieš tai ( http://www.supermama...?...96&t=679352 ) g.gif ... labai jau norėčiau išbandyti krevetes, aštunkojus ir tuos nori smile.gif


Kažkas rašė, kad nori gaunasi guminiai ... dėl to ir dedasi į šiltus ryžius actas su druskyte ir cukrumi, kad noriai gautųsi lengvai sukramtomi smile.gif tai šiuo atveju jei dedate ir vis tiek guminiai gaunasi, gal mažai ?
Atsakyti
QUOTE(Bamu @ 2011 01 20, 14:44)
mergytes ar kas ragavotsushi is "inDay.lt" 4u.gif


sushi su mesa? ten normaliu praktiskai nera ir siaip... as laikausi nuomones, kad geriausi produktai yra specializuotose vietose, o ne ten kur daro visu rusiu maista.. plius sushi ten daugiausiai su mesa...tai emiau ten kazkoki vos ne vienitneli su zuvimi ir nieko gero. salia sushi express geriau, tik ir ten visai suprastejo viskas, tai as susiradau jau sau geriausia sushyna, nors ir nauja, bet uztai zinau, kad nueisiu ir gausiu viska greitai ir skaniai. nes gamintis namie tik sau ir vyrui tai per didelės laiko ir pinigu sanaudos del dvieju ritineliu.
Atsakyti
As tai ta acta su cukrum ir druska dar verdama idedu,skonis geras buna,bet nori visvien ne tas...
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 24, 20:33)
As tai ta acta su cukrum ir druska dar verdama idedu,skonis geras buna,bet nori visvien ne tas...


kaip suptrast verdama? Kad visur raso "tik neuzvirti" !
Atsakyti
sveikos mergaites,dirbu naujame sushi restoranelyje Kaune,pries tai darydavau kartais namie sushiukus,bet tai ka pramokau ten nepakartojama, namie kaip ir neymanoma visa to padaryt nezinant visu smulkmenu ir produktu,tiek darbu,tiek ziniom esu labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti