Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

Kam truksta produktu
viskas radau cia
http://www.plius.lt/...istas/id-769966
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleks211 @ 2011 01 17, 18:13)
Kam truksta produktu
viskas radau cia
http://www.plius.lt/...istas/id-769966
thumbup.gif

Ko bijai parasyt, kad cia tavo skelbimas biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki. darėm ir mes šiandien pirmąkart sushi namuose. gavosi labai skaniai, tik dar nelabai priprantu prie to dumblių skonio blush2.gif truputį vimdo blush2.gif bet šiaip - skanu thumbup.gif

user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiandien: 17 sausio 2011 - 22:44
QUOTE(Šiandien @ 2011 01 17, 20:42)
Sveiki. darėm ir mes šiandien pirmąkart sushi namuose. gavosi labai skaniai, tik dar nelabai priprantu prie to dumblių skonio  truputį vimdo  bet šiaip - skanu 

thumbup.gif

kas cia per naujas skonio apibudinimas blink.gif blink.gif vimdo,bet skanu blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Planuoju ir aš savaitgalį daryti, pasiilgau labai to skonio. smile.gif

Šiandien, o su kuo tu darei? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oxys: 18 sausio 2011 - 09:40
QUOTE(EdAn @ 2011 01 18, 00:59)
thumbup.gif

kas cia per naujas skonio apibudinimas  blink.gif  blink.gif  vimdo,bet skanu  blink.gif  blink.gif  doh.gif



lotuliukas.gif nu ta prasme dar nepriprantu prie nori kvapo, šiek tiek nemalonus. bet bendrai paėmus skanu. na nemoku paaiškint doh.gif
Oxys - su paprika, agurku ir rūkyta lašiša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EdAn @ 2011 01 17, 23:59)
thumbup.gif

kas cia per naujas skonio apibudinimas  blink.gif  blink.gif  vimdo,bet skanu  blink.gif  blink.gif  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
as tai net nesu ju niekada ragavusi blush2.gif net nzn ar man patiktu
bet kai pamatau kokiam filme kai jos valgo, labai uzsimanau blush2.gif
esme tame, kad nelabai miegstu zuvi, o kokiu ju dar buna net nesidomejau unsure.gif
o koks ju pats paprasciausias receptas???
Atsakyti
QUOTE(Bamu @ 2011 01 19, 15:00)
as tai net nesu ju niekada ragavusi blush2.gif net nzn ar man patiktu
bet kai pamatau kokiam filme kai jos valgo, labai uzsimanau blush2.gif
esme tame, kad nelabai miegstu zuvi, o kokiu ju dar buna net nesidomejau unsure.gif
o koks ju pats paprasciausias receptas???



ziuri ka turi ir dedi i vidu, o siap yra vietu kur ju paragauti galima mirksiukas.gif pabandai o tik tada jei labai norisi pats mokaisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ir su zuvim nelabai, tai kazkada rimi pirkau vegetariska, tai gaminuosi sau toki namuose, ten dedu paprikos, surio tepamo arba helmans majonezo, agurko....
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 01 19, 15:17)
ziuri ka turi ir dedi i vidu, o siap yra vietu kur ju paragauti galima  mirksiukas.gif  pabandai o tik tada jei labai norisi pats mokaisi  mirksiukas.gif

na as irgi manau kad turbut reiktu nueiti kur ju paragauti mirksiukas.gif

QUOTE(daivasen @ 2011 01 19, 15:43)
Man ir su zuvim nelabai, tai kazkada rimi pirkau vegetariska, tai gaminuosi sau toki namuose, ten dedu paprikos, surio tepamo arba helmans majonezo, agurko....

zodziu, bele ka kas tinka su ryziais, tik ne zuvi schmoll.gif man tiktu

bet kaip su dumblo kvapu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 01 19, 16:17)
ziuri ka turi ir dedi i vidu, o siap yra vietu kur ju paragauti galima  mirksiukas.gif  pabandai o tik tada jei labai norisi pats mokaisi  mirksiukas.gif

Geras atsakymas drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti