Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

Rožiniai imbierai nuo baltų praktiškai niekuo nesiskiria. Kuo jaunesnė, šviežesnė imbiero šaknis marinuojama tuo didesnė tikimybė, kad jis išskirs rausvą pigmentą. O bet tačiau... labai dažna įvarvinamas vienas kitas lašas rožinių dažų, kurie ir senesnį, ilgiau pastovėjusį imbierą nudažo rausvai biggrin.gif
Atsakyti
Dekui, paieskosim wink.gif
Atsakyti
Sveikos, šiandien pas mane pietums sušiukai 4u.gif Vadovausi šia instrukcija Galiu pasakyti gavosi labai skanūs, nors ir nenaudojau pačių brangiausių produktų. Ryžiai mane nustebino, pirkau "Valdo" ryžius apvaliuosius žalioje pakuotėje, virimo pakeliais (neradau foto nete), ant pakuotės sušių nuotrauka. biggrin.gif Tai parašyta, kad tinka ir jiems. Ir tikrai, geras skonis, nepervirė, bet nebuvo sprangūs, kaip kartais būna sušiai restoranuose. Man pirktiniai patikę iš Tokyo China, tai galiu pasakyti, kad niekuo nenusileidžia, ypač dėl ryžių.
Sukimo dar reikia pasipraktikuoti, bet šiaip gana neblogai gavosi, manau. Kitą kartą bus dar geriau, neabejoju.
Beje, imbierą marinavau pati ir gavosi dar geriau nei pirktinis, tik tiek, kad ne rožinis, bet kiek skaičiau, tai rožinė spalva būna tik tuomet, jei imbieras šviežias ir jaunas, o gamintojai kartais tiesiog nudažo. Žodžiu, namie galima išgauti tikrai neprastą variantą.
Va tiek mano įspūdžių. ax.gif
Atsakyti
Gal kas gaminat karstus susius? Kaip juos gamint? 4u.gif
Atsakyti
Kokius skanius ikriukus naudojate sushi? ax.gif kaina nesvarbu, kad tik skanus butu biggrin.gif
Atsakyti
Mano pirmieji gyvenime daryti sushiukai 4u.gif Labai bijojau daryt, bet buvo super lengva ir smagu juos sukt blush2.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
nu labai skaniai atrodo tavo sushiukai, noreciau tokiu paragauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheeky_B @ 2013 02 01, 22:04)
nu labai skaniai atrodo tavo sushiukai, noreciau tokiu paragauti smile.gif


Aciu labai wub.gif
Atsakyti
Paskutinieji susiai tikrai atrodo net profesionaliai bigsmile.gif kaip noreciau paragaut bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2013 02 02, 09:51)
Paskutinieji susiai tikrai atrodo net profesionaliai bigsmile.gif  kaip noreciau paragaut bigsmile.gif


Skonis irgi buvo puikus 4u.gif net mano bb kuris neta s ushiu megejes sveite kaip reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Pietums biggrin.gif Nors per skubejima truputi kreivoki gavosi 4u.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Puikus sushiukai 4u.gif
Atsakyti