Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(Klavera212 @ 2011 01 13, 11:29)
Nu,bet jūs kietos tema baisybes,o jūs apie narkozes ir ligonines kalbat . Nu cirkai be pinigų. Tik viena rodnega,kašką į tema parašo ,o kitos tai neyta tema pakliuvo. doh.gif

Juk tai irgi gali būti baisu, vaikystės košmarai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2011 01 13, 17:33)
Juk tai irgi gali būti baisu, vaikystės košmarai ir t.t.

bet seip tema ne apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ejot @ 2011 01 13, 17:04)
bet seip tema ne apie tai 4u.gif

Gal ir ne apie tai, taciau man baisiau skaityt buvo pasakojima kaip tonziles rove, negu kaip draugas atsisveikinti atejo doh.gif
Beje buvau toli, kai vienas artimas ir labai brangus giminaitis mire, vaziavau autobusu ir uzsnudau, prisisapnavo, nusisypsojo ir tolo, tolo...zinojau, kad serga, paskambinus suzinojau, kad mire verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 01 13, 18:21)
Gal ir ne apie tai, taciau man baisiau skaityt buvo pasakojima kaip tonziles rove, negu kaip draugas atsisveikinti atejo doh.gif
Beje buvau toli, kai vienas artimas ir labai brangus giminaitis mire, vaziavau autobusu ir uzsnudau, prisisapnavo, nusisypsojo ir tolo, tolo...zinojau, kad serga, paskambinus suzinojau, kad mire verysad.gif


Eina sau....ir dar sako,kad nebuna mistiniu dalyku...net siurpas nuejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ejot @ 2011 01 13, 17:04)
bet seip tema ne apie tai 4u.gif

drinks_cheers.gif Tema apie dvasias,mirusius žmones,ekstrasensus.
Atsakyti
QUOTE(Klavera212 @ 2011 01 13, 13:29)
Nu,bet jūs kietos tema baisybes,o jūs apie narkozes ir ligonines kalbat . Nu cirkai be pinigų. Tik viena rodnega,kašką į tema parašo ,o kitos tai neyta tema pakliuvo. doh.gif

Malonekit necituoti mano postu,kurie,jeigu ka,ne jums skirti buvo
Atsakyti
QUOTE(Klavera212 @ 2011 01 13, 21:08)
drinks_cheers.gif Tema apie dvasias,mirusius žmones,ekstrasensus.

As tai perskaiciau tiesiogiai: "Baisybes". Ne "ekstrasensai", "ne lavonai", ne "dvasios", o "Baisybes". Vadinasi, siai temai tinka viskas, kas baisu: vienam baisu operacijos, kitam mire zmones, treciam Juodoji ranka. Viskas tinka, kas sukelia skaitytojui siurpuliukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 01 14, 07:36)
As tai perskaiciau tiesiogiai: "Baisybes". Ne "ekstrasensai", "ne lavonai", ne "dvasios", o "Baisybes". Vadinasi, siai temai tinka viskas, kas baisu: vienam baisu operacijos, kitam mire zmones, treciam Juodoji ranka. Viskas tinka, kas sukelia skaitytojui siurpuliukus  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif
Ir man visai nebaisu tos juodosios rankos ar dar kokios išgalvotos pasakos. Man šiurpuliukas perbėgo skaitant apie tonziles.
ir jei reiktų rinkt šios temos baisybių baisybę, balsuočiau tik už tonziles drinks_cheers.gif
Atsakyti
cia moterys aprasusios istorija apie tonziles siurpa man sukele gal ne tiek del istorijos kraupumo, o del to kad , dieve mano, paciai teko tai patirti toj pacioj velnio nestoj ir pamestoj misionieriu ligoninej blink.gif skaiciau ir galvojau kad kazkas mano istorija raso blink.gif

tad geriau nenoret, nebalsuot ir geriau negirdet tokiu baisybiu, nes praejus jau apie 15 metu nuo to ivykio, as dar vis aiskiai viska prisimenu kaip kad vakar ir kartkartem ir kosmarus sapnuoju, tiesiog tai prisiminusi. nelinkiu tokios patirties ne vienam, ir geriau kad niekada niekam tokiu dalyku nereiktu patirti.
Atsakyti
Gal papasakot kai mano tevui nuskausminamieji nesuveike, bet jam vis tiek 2 dantis isrove? swoon.gif
Jam iki siol bet koks stomatologas daugiau siaubo ivaro, nei ta padarytu kokia nors pasivaidenusi dvasia biggrin.gif
Bet griztant prie temos, nepamenu gal jau buvau kur rasiusi girdeta istorija, kaip dvi mociutes sugalvojo pasiziuret, kaip atrodys su savo apdarais laidojimui. Nebutu mociutes, jei karsto is anksto nebutu nusipirkusios. Tai stai atsinese ta karsta i kambari, apsirenge, dar geliu pastate, kad tikroviskiau atrodytu ir gulasi i karsta, bet gi nesimato. Ne sako, reik fotografo. Atsivede fotografa, tariasi del kainos, o ta kita guli "pasiruosus" karste. Fotografas daugiau uzsiprase pinigeliu, mociute nenusileidzia, tai ta kita atsiseda karste ir sako: na duok tu jam kiek jis nori, tik greiciau.
Butu gal linksma, jei pasak istorijos fotografas nebutu isbales ir is to siaubo pro balkona issokes, mat durys balkono atidarytos buvo. Kur vyko veiksmas ir ar vyko is tikruju pasakyti negaliu. Bet uztat istorija turi morala: bijokit nepazistamu dedziu su replem, kai esat priristi prie kedes o ne prisikelusiu is numirusiuju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 01 14, 15:17)
Gal papasakot kai mano tevui nuskausminamieji nesuveike, bet jam vis tiek 2 dantis isrove? swoon.gif
Jam iki siol bet koks stomatologas daugiau siaubo ivaro, nei ta padarytu kokia nors pasivaidenusi dvasia biggrin.gif
Bet griztant prie temos, nepamenu gal jau buvau kur rasiusi girdeta istorija, kaip dvi mociutes sugalvojo pasiziuret, kaip atrodys su savo apdarais laidojimui. Nebutu mociutes, jei karsto is anksto nebutu nusipirkusios. Tai stai atsinese ta karsta i kambari, apsirenge, dar geliu pastate, kad tikroviskiau atrodytu ir gulasi i karsta, bet gi nesimato. Ne sako, reik fotografo. Atsivede fotografa, tariasi del kainos, o ta kita guli "pasiruosus" karste. Fotografas daugiau uzsiprase pinigeliu, mociute nenusileidzia, tai ta kita atsiseda karste ir sako: na duok tu jam kiek jis nori, tik greiciau.
Butu gal linksma, jei pasak istorijos fotografas nebutu isbales ir is to siaubo pro balkona issokes, mat durys balkono atidarytos buvo. Kur vyko veiksmas ir ar vyko is tikruju pasakyti negaliu. Bet uztat istorija turi morala: bijokit nepazistamu dedziu su replem, kai esat priristi prie kedes o ne prisikelusiu is numirusiuju  unsure.gif



Toki ne taip seniai trumpametrazi filma rode per LTV, lietuviai aktoriai vaidino 4u.gif geras mirksiukas.gif Tik pavadinimo nepamenu doh.gif
Papildyta:
o pirmadieni per TV6 ziurejau siaubo trileri "Uzraktas", adrenalino buvo mirksiukas.gif ir vietom siurpu, ir tikroviska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2011 01 14, 15:47)
Toki ne taip seniai trumpametrazi filma rode per LTV, lietuviai aktoriai vaidino 4u.gif geras mirksiukas.gif Tik pavadinimo nepamenu doh.gif

Rimtai? bigsmile.gif Idomu butu pamatyti, nes sita istorija girdejau pries kokiu 15 -20 metu.
Atsakyti