Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

nu ką, paskaičiau temą, tai ta proga šeštadienį svečiuose nakvosiu, nes vyro nebus, tai iš anksto baisu lotuliukas.gif
šiaip siaubo filmus mėgstu, tai po to fantazija "subujoja", nes šiaip nesu nei patikli, nei jautri, kad dvasias jausčiau ar matyčiau. na bet "iš patikimų" šaltinių (ty draugų, giminių) pasakojimais tikiu.
bet visgi turiu porą savų:
1) su dukra ir vyru išlėkėm pagrybaut prie Vilniaus, netoli Bezdonių. dukrai gal kokie 4 metai buvo. na vaikštom mes su ja netoli mašinos (vyras, be abejo, tankmėje kažkur) . palipom palei kelią į kažkokį kalniuką (beje, jokių jausmų negerų nebuvo, miškas kaip miškas, tylu, ramu, gera) ir staiga ji man sako - "kas tai pasakė?". aš: "ką sakė?". ji: "nu tą žodį". aš juokiuos, sakau "nieks nieko nesakė" (aš tikrai tylėjau eidama tuo momentu). ji vistiek savo. nu, sakau, o kokį žodį sakė? sako "mentora" (ar kažką labai panašaus).
na aš pakraipiau galvą, bet, aišku, grįžom prie mašinos "dėl visa ko" biggrin.gif
na netrukus vyras grįžo, papasakojau įvykį, įsėdom į mašiną, pavažiavom toliau porą šimtų metrų, ir... kaip jau nuspėsit, pamatėm paminklą žydų holokausto aukoms...
nu kaip sakau aš tikrai žinau, kad vaiduoklių gyvenime neišvysiu, per daug nejautri esu, bet kad vaikas "menora" girdėjo, tai iki šiol įsitikinus. ax.gif
2) pranašiškas sapnas. neseniai sapnuoju mergaitę - baltai apsirengus, ją pro duris kažkas veda. ji atsisuka į mane, pasižiūri į akis ir sako - "***-ytės" (mano ir mano sesers pavardę) klasiokas mirė".
tada iškart atsibudau ir įtarimas nepaliko, nu, galvoju, tiesiogiai tai tikrai taip jau nebus, kad apie exklasioko mirtį išgirsiu, nu bet negeras sapnas tikrai, nes labai jau ryškus ir nebaisus (ne košmaras su lavonais kai orai keičiasi).
po poros dienų paskambino mano klasiokė, kad jos uošvis tą būtent naktį priepuolį turėjo, ir po kelių dienų mums pašnekėjus mirė. na ir aš jį pažinojau truputį, nors ir nėra labai tiesioginis artimas ryšys, tai bet vistiek kažkaip.. unsure.gif
3) dvasias su adatom ir mes kvietėm vaikystėj (durnės biggrin.gif ). ačiū D, nieks nesivaideno, bet būsimo vyro vardą man pasakė tongue.gif
na tokios slabnokos istorijos, bet, jei jau atvirai, tai su atsidarinėjančiom durim, keistais pavidalais ir tt tai nenorėčiau susidurt lotuliukas.gif
Atsakyti
Pamenu esame su piestukais kvietusios dvasias. Kiek tame tiesos nezinau,bet pati rankose piestukus laikiau ir jie tikrai patys judejo. Uzduodavai klausima ir atsakydavo taip arba ne. Tik nepamenu kokia piestuku poza pavaizduota reiksdavo taip, o kokia ne. Na,bet nieko baisaus nebuvo ir neatsitiko. Bet kai buvau gal kokiu 3-4 metuku, atostogavau kaime. Ten antrame aukste seniau gyveno dedes tevas.Jis ten ir mire. Ir pamenu ta ryta,kai pusbroliai isejo i mokykla,teta prie karvuciu. Tame kambaryje kur miegojau buvo palikta sviesa,durys praviros ir kitame kambaryje tamsu. Prabudau as ir ziuriu tamsoje netoli duru slenkscio stovi tas senukas. As suvokiau,kad jis mires. O jis stovi ir ziuri i mane. Apskritai as jo prisibijodavau, kai budavo gyvas. Stengdavausi visada atsisakyti eiti nunesti valgyti i antra auksta ir panasiai. Buvau maza,tad viskas uzsimirso. Kol po daug metu as vel budama kaime ir vel budama viena prisiminiau,jog kazkada man taip buvo nutike. Nejaukiai pasijauciau. Bet po remontu nebesivaideno. Visada maniau,kad ten buvo mano fantazijos vaisius, o ir tetai paaiskinti nesugebejau kodel as tada taip verkiau ir rekiau ji pamaciusi. Vos tik teta ibego i kambari jis dingo.. Tad po nemazai metu si ivyki papasakojau tevams ir sie nenustebo. Kai likdavo tevai po kaimisku darbu nakvoti kaime,tai girdedavo nakti palei lova lyg kas vaiksciotu su guminiais. Teciui yra tiesiog tas senukas issokes pries akis einant i kambari. Ir dar seniau lauke tualetai budavo. Tai tetis sako einu karta nakti i wc ir pareidamas matau palei salia namo esanti medi stovincia moteri ilgais zilais plaukais,apsibaugusia paklote ir ji staiga arteja prie manes. Tai buvo to vyro zmona,kuri pasikore. Aciu Dievui dabar kaime ramu, o ju paklydusios sielos ilsisi.
Atsakyti
QUOTE(Dimeira @ 2011 08 22, 22:09)
Pamenu esame su piestukais kvietusios dvasias. Kiek tame tiesos nezinau,bet pati rankose piestukus laikiau ir jie tikrai patys judejo. Uzduodavai klausima ir atsakydavo taip arba ne. Tik nepamenu kokia piestuku poza pavaizduota reiksdavo taip, o kokia ne. Na,bet nieko baisaus nebuvo ir neatsitiko. Bet kai buvau gal kokiu 3-4 metuku, atostogavau kaime. Ten antrame aukste seniau gyveno dedes tevas.Jis ten ir mire. Ir pamenu ta ryta,kai pusbroliai isejo i mokykla,teta prie karvuciu. Tame kambaryje kur miegojau buvo palikta sviesa,durys praviros ir kitame kambaryje tamsu. Prabudau as ir ziuriu tamsoje netoli duru slenkscio stovi tas senukas. As suvokiau,kad jis mires. O jis stovi ir ziuri i mane. Apskritai as jo prisibijodavau, kai budavo gyvas. Stengdavausi visada atsisakyti eiti nunesti valgyti i antra auksta ir panasiai. Buvau maza,tad viskas uzsimirso. Kol po daug metu as vel budama kaime ir vel budama viena prisiminiau,jog kazkada man taip buvo nutike. Nejaukiai pasijauciau. Bet po remontu nebesivaideno. Visada maniau,kad ten buvo mano fantazijos vaisius, o ir tetai paaiskinti nesugebejau kodel as tada taip verkiau ir rekiau ji pamaciusi. Vos tik teta ibego i kambari jis dingo.. Tad po nemazai metu si ivyki papasakojau tevams ir sie nenustebo. Kai likdavo tevai po kaimisku darbu nakvoti kaime,tai girdedavo nakti palei lova lyg kas vaiksciotu su guminiais. Teciui yra tiesiog tas senukas issokes pries akis einant i kambari. Ir dar seniau lauke tualetai budavo. Tai tetis sako einu karta nakti i wc ir pareidamas matau palei salia namo esanti medi stovincia moteri ilgais zilais plaukais,apsibaugusia paklote ir ji staiga arteja prie manes. Tai buvo to vyro zmona,kuri pasikore. Aciu Dievui dabar kaime ramu, o ju paklydusios sielos ilsisi.


baisu. unsure.gif
Atsakyti
Tikrai baisu unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,perskaiciau visa tema,tai prisminiau viena ivyki is vaikystes,bet tai nutiko ne man,o mano mamytei.
Man buvo kokie 1.5-2 metukai.Mama nuomavo kambari dviem studentams.Nutare jie issiburti su adata ,na klause tik ar turi angela sarga,mamai ir vienam is studentu parode ,kad turi,o kitam,kad neturi.Na po keliu dienu mama su pastaruoju (kuris neturi angelo) apsipyko.Ir nuejo mane migdyti,mano lovyte stovejo salia jos lovos.Kadangi pampersu tada buvo prabanga turet,tai salia mano lovytes buvo maisas su pedkelnem (kartais apsimiegojus prisiusiodavau,kad perrengti) , Na jau ir studentai jau ir sumige buvo,mama atsigule i lova ,pasakojo pasimelde pries miega ,sviesa isjunge,naktine lempa prie lovos,na sako ir jau guliu,tik girdziu lyg peles krebzdetu pedkelniu maise,staiga "peles" nutyla ir lyg kate pradetu begti ,tik staiga prisimena,kad kate palikta le,tik taip pagalvojus kate lyg nutilo ir sako girdziu zingsnius tokius sunkius lyg vyras su 46 dydzio batais eitu nuo lango artyn mamos,sako baisu ranka istraukti,kad svies ijungt.tik staiga lyg kas ja uz ranku laikytu ir pradeda stumti i lova su tokia jega kad net negali pajudinti ranku.sako tik atsiduriu kazkur degalinej negaliu nei pajudet ir saukt bijau,tave prizadinsiu,tik susikaupiu surenku visas jegas ir staigiai uzmetu rankas ant saves sukryziuoju lyg kryziu ant saves,tuo metu tik staiga lyg kazkas namie didelio nukrito ir nezmonskas zvygimas,na ir as pabudau tada mama isidrasino ir ijunge sviesa.pradejo raminti,uzmigde ir sako einu i virtuve vandens atsigerti,girdziu studenciokai ruko,na o ji cikava zozia nutare paklausyti apie ka jie kalba.Ir nustebo isgirdus,kad tas kuris neva angelo neturi pasakoja viska tapati,tik,kad mergina ji smauge,bet sapnas ar nesapnas buvo tas pats kaip ir mano mamos,o klykt jis pradejo po to kai mama sukryziavo rankas.o tas studenciokas pries pora dienu buvo pardaves savo motocikla.Tai velau jie suzinojo,kad ta nakti juo vaziavo mergina su vaikinu,vaikinas zuvo vietoje,o mergina po valandos ligoninej.Idomiausia tai,kad kiek jis parduodavo motorines priemones ant ju visada uzsimuzdavo zmones.
Na ir dar studenciokas pridure,kad geriau daugiau su mano mama nebesipyks,nes kaip susipyksta su ja jam amzinai kas nors nutinka.


P.S. mes gyvenome,mama iki siol gyvena ,sename vokiskame name.,bet jau senai ten ramu.

Atsakyti
Oho unsure.gif ko tik nenutinka unsure.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau viena,seip kai as maza buvau daug ir daznai vaidendavos,tai ko mama tik nedare ir sventino ir kunigus kviete,kol viskas nurimo.
Tada buvo dar benra virtuve tai turejom kaimyne tai ji mamai ir papasakojo.Sako tik pradejo migti girdi kazkokius garsus nu isidrasinus ir klausia smeklos atejai su geriu ar blogiu, ir isgirdo blooogiu,po savaites jos bute ivyko gaisras.
RASAU,PACIAI PRISIMINUS NET SIURPULIAI PER ODA PRAINA.:-)

NA IR PASKUTINE PAPASAKOSIU O TAI UZSIVEDZIAU.:-)

SITA IR MAMAI KAZKAS PASAKOJO.GYVENO DVI KAIMYNES JAUNA,O KITA PENSIJOJE MOKYTOJA BUVUSI.NA TA JAUNA GIMINIU NETUREJO TAI IR PADEDAVO SENUTEI.PO KIURIO LAIKO PASTEBEJO PAS SAVE NAMIE VIS RANDANTI SURUDIJUSIAS ADATAS,ZIOGELIUS,PO DURIM ZEMIU.NA IR PRASIDEJO PAS JA SU SVEIKATA BEDOS,PAGULDE JA I LIGONINE,BET JAI VIS BLOGEJO IR BLOGEJO,O TA SENUTE TIESIOG AKYSE ZYDET PRADEJO.GYDYTOJAI NEGALEJO PAAISKINTI KAS TI JAUNAJ YRA,NES SEIP SVEIKA,BET JAU MERDI,JOKIU SUTRIKIMU NERANDA.NETIKETAI ATVAZIUOJA JA APLANKYTI JOS DRAUGE IS TOLI KITO RUSIJOS KRASTO.O TA DRAUGE UZSIMINEJO BALTA MAGIJA,PAZIUREJO I JA IR SAKO TAVE UZKALBEJO.NA JAI IR SAKO VISADA TUREK KISENEJE DRUSKOS SAUJA IR KAI EISI NESVARBU KUR TAU VIS PRABEGS STAIGA KAZKAS KELIA MES I KOJAS TA SAUJA DRUSKOS IR TAS ZMOGUS KURIS TAU BLOGA LINKI NEGALES GRIZTI.NA KAIP SAKE JAI TAI IR PADARE.
PASTOVEI KAI JAI PERBEGDAVO KELIA JI MESDAVO SAUJA DRUSKOS IR VIS TA KAIMYNKA SENUTE,PO KIEK LAIKO PRADEJO SENUTEI VIS BLOGETI BLOGETI,O JAUNOJI GERIAU PASIJUTO,NA VIENA KARTA JI GRYZTA NAMO IR VEL TIK SMUKST KAZKAS PRIES NOSI LAIPTAIS I VIRSU,JI TIK ZIU DRUSKOS NETURI,IBEGA PAS KITO KAIMYNO SAKO DUOK SAUJA DRUSKOS ,JIS JAI DAVE IR TA PABERE ANT LAIPTU,NA IR TA SENUTE LEIDZIASI JAI IR SAKO KA TU DARAI AS DABAR NUSILEIST NEBEGALIU.TAI JI DARE PASTOVIAI SU TA DRUSKA.GALIAUSIAI JAUNOJI KAIMYNE VISISKAI PASVEIKO,O SENUTE NEUZILGO PASIMIRE.

GAL IR NEBAISU,BET IR KEISTA:-)
Atsakyti
QUOTE(Dimeira @ 2011 08 22, 20:09)
Pamenu esame su piestukais kvietusios dvasias. Kiek tame tiesos nezinau,bet pati rankose piestukus laikiau ir jie tikrai patys judejo. Uzduodavai klausima ir atsakydavo taip arba ne. Tik nepamenu kokia piestuku poza pavaizduota reiksdavo taip, o kokia ne. Na,bet nieko baisaus nebuvo ir neatsitiko. Bet kai buvau gal kokiu 3-4 metuku, atostogavau kaime. Ten antrame aukste seniau gyveno dedes tevas.Jis ten ir mire. Ir pamenu ta ryta,kai pusbroliai isejo i mokykla,teta prie karvuciu. Tame kambaryje kur miegojau buvo palikta sviesa,durys praviros ir kitame kambaryje tamsu. Prabudau as ir ziuriu tamsoje netoli duru slenkscio stovi tas senukas. As suvokiau,kad jis mires. O jis stovi ir ziuri i mane. Apskritai as jo prisibijodavau, kai budavo gyvas. Stengdavausi visada atsisakyti eiti nunesti valgyti i antra auksta ir panasiai. Buvau maza,tad viskas uzsimirso. Kol po daug metu as vel budama kaime ir vel budama viena prisiminiau,jog kazkada man taip buvo nutike. Nejaukiai pasijauciau. Bet po remontu nebesivaideno. Visada maniau,kad ten buvo mano fantazijos vaisius, o ir tetai paaiskinti nesugebejau kodel as tada taip verkiau ir rekiau ji pamaciusi. Vos tik teta ibego i kambari jis dingo.. Tad po nemazai metu si ivyki papasakojau tevams ir sie nenustebo. Kai likdavo tevai po kaimisku darbu nakvoti kaime,tai girdedavo nakti palei lova lyg kas vaiksciotu su guminiais. Teciui yra tiesiog tas senukas issokes pries akis einant i kambari. Ir dar seniau lauke tualetai budavo. Tai tetis sako einu karta nakti i wc ir pareidamas matau palei salia namo esanti medi stovincia moteri ilgais zilais plaukais,apsibaugusia paklote ir ji staiga arteja prie manes. Tai buvo to vyro zmona,kuri pasikore. Aciu Dievui dabar kaime ramu, o ju paklydusios sielos ilsisi.


Žiauru.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis89 @ 2011 08 25, 12:35)
GALIAUSIAI JAUNOJI KAIMYNE VISISKAI PASVEIKO,O SENUTE NEUZILGO PASIMIRE.

GAL IR NEBAISU,BET IR KEISTA:-)

Nu jei paslydo senute ant tos druskos, labai tikiu, kad ir pasimire irnesakyk.gif O siaip po tokiu jaunos moters bajeriu buciau kvietusi psich.ligonines personala cool.gif
Atsakyti
Baisu, kuo galvos kemšamos.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti