Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(Valkuva @ 2011 05 05, 13:55)
Butu idomu, jei kazkas nufilmuotu ir ikeltu video, kaip kvieciamos tos dvasios ir tos lekstutes pacios slankioja ant raidziu lentos. Tokiu nemazai yra youtube, bet visur apgaule.. Kita vertus, jei kazkas cia ikeltu, turbut irgi butu apsauktas apgaule ir video sumontavimu smile.gif

Per BTV rodo laidą "ekstrasensų mūšis" tai ten kartais apie tai pasakoja. Apie dvasių prisišaukimą sakė, kad labai tai yra pavojinga, nes kviesdami mes jiems atidarom įėjimą pas mus, bet išėjimo jos vėliau neranda ir pasilieka unsure.gif .
Beje maži vaikai sako tuos "reginius" mato daug dažniau, mano dukra maža labai bijodavo stovėti kampe, ji sakydavo, kad į ją žiūri akys g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2011 04 24, 20:05)
papasakosiu ne baisybe bet irgi sapna.

sapnuoju kad su kazkokiu vaikinuku soku i romenu laiku stiliaus baseina is labai aukstai. kolonos, papuosimai israitymai, lapai baseine, purvinas vanduo... viskas nepaprastai tikroviska. dar tam vaikinui pasakau kad labai nesvarus vanduo ir as lipu lauk.
viena diena vartau kazkokias nuotraukas internete ir vos sirdis nesustojo. Tas pats baseinas i kuri as sokau blink.gif apziurejau kiek imanoma daugiau foto, nu garbes zodis visos detales visi israitymai kolonos VISKAS identiska. O as net toj saly nesu buvus!
cia nuotrauka kam idomu
roman bath, england

Ir dar Rokiskio dvara kazkada sapnavau su visom detalem, nors neisivaidzavau kad toks egzistuoja. Su didziuliais sunimis parke lakstanciais. kai pamaciau pas kazka nuotraukose irgi net sirdi sudilgciojo blink.gif

siulyciau paskaityti knyga "Sapnu kalba", ten rase apie labai panasius sapnus.
Atsakyti
O jus bijot savo artimuju vaiduokliu? blush2.gif Mano seneliai seniai mire, bet jie mane isaugine ir as juos be galo mylejau, kai su tevais nuvaziuojam i ju sodyba, mamos suniukas neranda vietos, cypia, loja, kaukia, mama su teciu nerimsta - tipo kazkas yra, o man buna taip ramu ramu.. ir girdziu kad kazkas vaiksto, trepsi, lyg galva glosto, bet as zinau kad ten mociute arba diedukas ir man visai nebaisu... Bet ar gali cia man kaip bloguoju baigtis? blush2.gif Nes pora kartu pries atsiduriant reanimacijoj sapnuodavau kad mociute atejo manes pasiimti, o senelis dar neleidzia g.gif
Atsakyti
Skaitau temuke jau nuo pradzios, uzsikabliavau doh.gif visa pasiurpus sedziu oda siausiasi nuo istoriju doh.gif blush2.gif bet yra ir man buve keistu dalyku. Pamenu buvau gal 16-19m gyvenau dar su tevais, kambaryje miegodavau viena, ir naktimis daznai pabusdavau nuo... kazkieno alsavimo man i ausi unsure.gif fear.gif budavo toks slopus tylus bet kartu ir toks aiskus, tiesiog jauciu kaip letai kvepuoja kazkas, kambaryje tai viena esu salia niekas nemiega bet jausmas kad salia prie sono kazkas guletu arba pasilenkes prie manes kvepuoja alsuoja blink.gif ir dabar siurpas pereina kai atsimenu. Jau senokai to nebepatiriu, kai issikrausciau is tevu namu kazkaip ir dingo. Kiek is kaimynu teko girdeti jog pries mums atsikraustant tame bute gyveno seima su mociute, ir mociute kai mire ja sarvojo tame kambaryje kuriame teko garbe man gyventi doh.gif sakau gal tai susije...
Tiesa, pasakojau kazkada vyrui sia istorija tai nei patikejo nei pasisaipe... daugiau niekam sakius nesu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuxeee: 09 gegužės 2011 - 12:52
QUOTE(Stichija @ 2011 05 09, 09:35)
O jus bijot savo artimuju vaiduokliu? 


Matyt,tikrai laabai mylejai senelius-todel Tau ramu ir nebijai. Manau,kad "savu" nieks nebijo... rolleyes.gif

QUOTE(Linuxeee @ 2011 05 09, 12:49)
... kazkieno alsavimo man i ausi 

...buna-buna tokiu istoriju... As tai tikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar prisimenu istorija, vyras pasakojo...

Cia UK gyvenom, nuejom miegoti ir vyras daznai nakti keliasi atsigerti, tad jau kad nebereiketu i apacia laiptais lakstyti atsinesem asoteli su vandeniu i kambari. Taigi vyras atsikele atsigerti lova musu toliau nuo lango stovejo, taigi teko islipt is lovos ir nueiti iki lango, as jutau kad vyras atsikele ir vaiksto, per miegus pakeliau galva paziureti pamaciau praviras duris ir vyras staigiai durim trinktelejo ir i lova isoko apsikabino mane stipriai ir taip miegojo kuri laika. Paskui ryte pasakoja, sako geriu vandeni ir ziuriu kaip duru rankena pasilenke ir durys atsidare visu platumu unsure.gif blink.gif bijau.gif o uz ju aisku nieko nebuvo, nors sakau gal mergyte kuri atejo gerti paprasyti, na bet sake uz duru tikrai nieko nebuvo. Na zodziu jei man taip butu nutike turbut nualpusi buciau, o jis dar isdryso nulekes uzdaryti tas duris doh.gif smile.gif Dar dabar tame paciame name gyvenam, girgzda trata viskas, senas namas, velniai zino kokia jo istorija. Jei sedim visi apacioje tai daznai girdziu kaip virsuj grindys sugirgzda bet trumpai taip kazkaip nesigasdinu. Viska pelems nurasau hihihi.gif ju cia gyvas velnias unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuxeee: 10 gegužės 2011 - 08:07
QUOTE(Semilga @ 2011 05 05, 13:46)
fotografuojant kartais nuotraukose buna keisti balti apvalus ratukai,kartais pasiziuriu ekstrasensu musi(nors vyras sako,kad ten nesamone,bet man idomu), tai vienakart viena ekstrasense ir sake, negi jus ju-dvasiu nematote, ju aplink pilna aplink mus, prie kazkokio seno dvaro, sako:nufotografuokite...tai,kai nufotografavo, aplink tikrai buvo daug burbuliuku-rutuliuku...tai tikek,zmogau, arba ne...kas ten zino,kaip istikruju yra...

Tie burbuliukai -rutuliukai tai taip vadinami orbai. Yra tikinciu, kad tai dvasios, ar kazkokie energetiniai dariniai. g.gif Nors kol spie tai neisgirdau, tai niekada net nebutu i galva ateje, kad tai gali buti kazkas antgamtisko. smile.gif
Atsakyti
ramuma cia ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2011 05 09, 13:49)
Skaitau temuke jau nuo pradzios, uzsikabliavau  doh.gif  visa pasiurpus sedziu oda siausiasi nuo istoriju  doh.gif  blush2.gif  bet yra ir man buve keistu dalyku. Pamenu buvau gal 16-19m gyvenau dar su tevais, kambaryje miegodavau viena, ir naktimis daznai pabusdavau nuo... kazkieno alsavimo man i ausi  unsure.gif  fear.gif  budavo toks slopus tylus bet kartu ir toks aiskus, tiesiog jauciu kaip letai kvepuoja kazkas, kambaryje tai viena esu salia niekas nemiega bet jausmas kad salia prie sono kazkas guletu arba pasilenkes prie manes kvepuoja alsuoja blink.gif  ir dabar siurpas pereina kai atsimenu. Jau senokai to nebepatiriu, kai issikrausciau is tevu namu kazkaip ir dingo. Kiek is kaimynu teko girdeti jog pries mums atsikraustant tame bute gyveno seima su mociute, ir mociute kai mire ja sarvojo tame kambaryje kuriame teko garbe man gyventi  doh.gif  sakau gal tai susije...
Tiesa, pasakojau kazkada vyrui sia istorija tai nei patikejo nei pasisaipe... daugiau niekam sakius nesu  smile.gif


Skaitinėjau vakar kažkokį rusų forumą, ten irgi diskutavo (klausinėjo) apie panašius potyrius, tai vienoje temoje buvo paaiškinta, kad žmogui mirus, namuose lieka jo energetinė informacija, todėl įsikraustant į naują būstą būtina jį energetiškai išvalyti.
(Čia pasiskaitysit pati http://www.rost.tj/i...hp?topic=1690.0. Skaitykit Magic flame atsakymą).
Atsakyti
O jeigu tai ne energetine informacija o piktoji dvasia ? Tada ne taip kad išvalymas , egzorcistas nepadės
Atsakyti
Kazkada ir man teko pabendrauti su dvasia... budama 15m. ziurejau daug laidu apie dvasiu kvietimasi ir klausinejau aplinkiniu gal kam nors teko kviesti ar susidurti su jomis.Dauguma sake tik nebandyk to daryti, matyt tai mane i pastumejo ismeginti visu sakymai kad tai daryti negalima 4u.gif Viena nevelu vakar susirinkome su draugemis vienos is ju namuose.As vienintele apie dvasiu kvietima buvau grdejusi ir pradejau piesti...akis, raides, skaicia... siulas su adata...zvake... na ka pati laikiau siula su adata ir pradejom procesa kai adata pradejo judeti pati lyg kazkas ja tampytu po ta popieriaus lapa as net zada praradau, kambaryje pasidare baisiai salta nors buvo vasara ir gana karstas vakaras kiek pamenu... drauges kate visa pasisiause pradejo snypsti buvo lyg nesava, pradejo draskyti uzdarytas kambario duris ziuredama i staleli ant kurio as laikiau adata... zinoma drauges juokesi ir netikejo kad adata juda pati. pradejom uzdavineti klausimus: koks vardas kiek metu ir panasiai... po to klausymai apie mus o kas jeigu taip ir panasus vaikiski klausimai blush2.gif plepejom keleta valandu, mum patiko bendrauti su dvase vardu Egidijumi. Vienai is draugiu prireike namo ir klausimas dvasai buvo ar gali j eiti namu blush2.gif adata isvadziojo jog negalima ir kad ji niekur neis unsure.gif na neemem mes to i galva ir palikusios adata prie lapelio su akimi isejome visos islydeti drauges besijuogdamos atsisveikinom ir priejusisos prie duru neradome raktu kurie visada buna duryse o durys uzrakintos nors paskutine iejau as ir tikrai pamenu kad ju neuzrakinau o be musu daugiau nieko nebuvo namie ir nieks nejo prie duru... na paieskojusios neradome mes ju ir islipo drauge pro langa smile.gif gryzom atgal ir radom adata tiksliai atsisukusia i zodi ne unsure.gif kazkaip to nesureiksminome ir toliau kalbejome... pasibaige klausymai pasibaige noras toliau zaisti ir ramiai isvijome ja lauk tais visokiais zodeliais kuriuos pasakojo mama sakydama vaikysteje bevydama dvasias smile.gif ruosemes jau eiti namo ir sugalvojome duris abandyt atsirakinti su zirklemis nes buvo senos ir spyna tokia rusiska paprasta smile.gif priejusios prie duru pamatem kad raktai duryse ir kate prie ju stovi ir uostineja lyg kazkas butu atejas ir kazka palikes g.gif ir tik gryzusios namo suzinojom jog ta drauge kuri isejo namo pirma netoliese tos vietos kur mes buremes pateko i avarija verysad.gif ji pati pasakojo kad po masina ja kazkas pastume nors zmoniu ir nebuvo sale... neaisku del to kiek tiesos nes vaikysteje tai daug prisigalvodavome nebutu dalyku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 06 23, 20:50)


Šiaip dvasiomis tikiu,bet šis pasakojimas man atrodo išgalvotas g.gif
Atsakyti