Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Baldų gamintojai - 2
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
elifė
QUOTE(Mergelė @ 2012 03 11, 11:10)
Jei dar nevėlu, tai parašysiu savo atsiliepimus apie Zilvio baldus. DAriaus koridoriusj spintą. Padarė viską OK ir laiku, nesigailiu. Tik mažas jų trūkumas, kad nelabai pataria, neturi dizainerio. Mano blondinišku protu susiprojektavau, klausiau jų patarimo kaip geriau, tai jie ir nelbai gilinosi ar gerai, ar ne. Vienu žodžiu turit būt jau viską labai gerai apsisprendę, o šiaip viskas thumbup.gif . Ir kai dėjo spintą, ati dirbo tvarkingiai, ramiai. Man patiko.
*

o kaip kainos pas juos? per kiek laiko pagamina? 4u.gif
Papildyta:
gal kas gaminotės baldus "puikio balduose"? 4u.gif
jūračiukas
QUOTE(jūračiukas @ 2012 02 03, 12:26)
Kaip ir išsirinkom ,,AZETAS". Gal kas darėsi pas juos?
*

Šiandien jau gavom baldus. Labai viskas tiko, net nemaniau kad taip bus gražu thumbup.gif
Mascara
QUOTE(jūračiukas @ 2012 03 14, 22:42)
Šiandien jau gavom baldus. Labai viskas tiko, net nemaniau kad taip bus gražu thumbup.gif
*

sveikinu thumbup.gif
gal nuotrauką galit parodyt? blush2.gif bigsmile.gif
S.Sandra
QUOTE(Mergelė @ 2012 03 11, 11:10)
Jei dar nevėlu, tai parašysiu savo atsiliepimus apie Zilvio baldus. DAriaus koridoriusj spintą. Padarė viską OK ir laiku, nesigailiu. Tik mažas jų trūkumas, kad nelabai pataria, neturi dizainerio. Mano blondinišku protu susiprojektavau, klausiau jų patarimo kaip geriau, tai jie ir nelbai gilinosi ar gerai, ar ne. Vienu žodžiu turit būt jau viską labai gerai apsisprendę, o šiaip viskas thumbup.gif . Ir kai dėjo spintą, ati dirbo tvarkingiai, ramiai. Man patiko.
*

Bet jų puslapyje rašoma, kad jie turi dizainerį.

elifė
QUOTE(S.Sandra @ 2012 03 15, 09:41)
Bet jų puslapyje rašoma, kad jie turi dizainerį.
*

taip, ir aš vakar su jauis kalbėjausi, sakė atvyks dizaineris-projektuotojas į vietą išsimatuoti drinks_cheers.gif
na, jie kaip ir visur tikisi kad užsakovas pats žinos ko nori, o jie tik nubraižys ir pagamins. juk negali jie už žmogų nuspręsti kaip jam gražiau ax.gif
S.Sandra
QUOTE(elifė @ 2012 03 15, 10:19)
taip, ir aš vakar su jauis kalbėjausi, sakė atvyks dizaineris-projektuotojas į vietą išsimatuoti  drinks_cheers.gif
na, jie kaip ir visur tikisi kad užsakovas pats žinos ko nori, o jie tik nubraižys ir pagamins. juk negali jie už žmogų nuspręsti kaip jam gražiau ax.gif
*

O ką jūs gaminsitės?
Notti
Gal galite parekomenduoti gerus baldininkus Vilniuje, reikalinga spintele ir lentyna po TV. Buciau labai dekinga 4u.gif
Latifa
QUOTE(alesvc @ 2012 03 09, 07:26)
Ar tai normalu kad gmyna 2 men. ? Maniau jau seniai tie laikai praejo...  doh.gif  (du zmones ta parase). Vadinasi neatsitiktinumas. Gal Jus uzsakote pas juos o jie uzsako pas kazka o tas kazkas dar pas kazka  bigsmile.gif  Tarpininku tarpininkai smile.gif Juokauju, biski paranoike esu smile.gif Sekmes visoms  4u.gif
*

nu taip, jie tik piešia ne visai vykusius projektus, užsakinėja fasadus (jei masyvo - tai tikrai žinau, kad iš Akmus.lt, o vidines pertvaras tai nežinau iš kur) ir surinkinėja mirksiukas.gif Tai net nežinau - bet šitą veiklą turbūt nelabai galima vadinti gamyba g.gif
Beje, man įdomu kaip tiems, kurie užsisakė ir jau turi baldus, paskaičiavo kainą? nes mum kai jau buvo belikę tik pasirašyt susitartį ir atspausdino galutinę sąmatą, kaina skyrėsi keliais tūkstančiais nuo tos, apie kurią buvo kalbėta blink.gif kai paklausiau, kaip čia taip yra, tai labai ramiai pareiškė, kad kainas jie visada sako be PVM blink.gif doh.gif (galima pagalvot, kad LT visi sako kainas be mokesčių, kaip kad JAV doh.gif )Taip kad kas ryšitės pas juos užsisakinėt - pasitikslinkit ar kaina su PVM ar be, kad nebūtų nemalonios staigmenos. Beje, po tokio akibrokšto mes jų paslaugų atsisakėm schmoll.gif
benux
apie kokią įmonę kalbat?
mums paskaičiavo galutinę kainą, su PVM ir tik tada sutartį pasirašėm. Ryt atveža baldus, tada žiūrėsim kas kaip.
dendule
QUOTE(Latifa @ 2012 03 15, 16:59)
nu taip, jie tik piešia ne visai vykusius projektus, užsakinėja fasadus (jei masyvo - tai tikrai žinau, kad iš Akmus.lt,  o vidines pertvaras tai nežinau iš kur) ir surinkinėja  mirksiukas.gif Tai net nežinau - bet šitą veiklą turbūt nelabai galima vadinti gamyba  g.gif
Beje, man įdomu kaip tiems, kurie užsisakė ir jau turi baldus, paskaičiavo kainą? nes mum kai jau buvo belikę tik pasirašyt susitartį ir atspausdino galutinę sąmatą, kaina skyrėsi keliais tūkstančiais nuo tos, apie kurią buvo kalbėta  blink.gif  kai paklausiau, kaip čia taip yra, tai labai ramiai pareiškė, kad kainas jie visada sako be PVM  blink.gif  doh.gif (galima pagalvot, kad LT visi sako kainas be mokesčių, kaip kad JAV  doh.gif )Taip kad kas ryšitės pas juos užsisakinėt - pasitikslinkit ar kaina su PVM ar be, kad nebūtų nemalonios staigmenos. Beje, po tokio akibrokšto mes jų paslaugų atsisakėm  schmoll.gif
*

kiek mums sake turi fasadu dazymo fabrika ir is ju uzsakineja kiti gamintojai va:

http://virtuves-baldai-kvadrus.lt/paslaugo...du_gamintojams/
Latifa
QUOTE(Latifa @ 2012 03 15, 17:59)
nu taip, jie tik piešia ne visai vykusius projektus, užsakinėja fasadus (jei masyvo - tai tikrai žinau, kad iš Akmus.lt,  o vidines pertvaras tai nežinau iš kur) ir surinkinėja  mirksiukas.gif Tai net nežinau - bet šitą veiklą turbūt nelabai galima vadinti gamyba  g.gif
Beje, man įdomu kaip tiems, kurie užsisakė ir jau turi baldus, paskaičiavo kainą? nes mum kai jau buvo belikę tik pasirašyt susitartį ir atspausdino galutinę sąmatą, kaina skyrėsi keliais tūkstančiais nuo tos, apie kurią buvo kalbėta  blink.gif  kai paklausiau, kaip čia taip yra, tai labai ramiai pareiškė, kad kainas jie visada sako be PVM  blink.gif  doh.gif (galima pagalvot, kad LT visi sako kainas be mokesčių, kaip kad JAV  doh.gif )Taip kad kas ryšitės pas juos užsisakinėt - pasitikslinkit ar kaina su PVM ar be, kad nebūtų nemalonios staigmenos. Beje, po tokio akibrokšto mes jų paslaugų atsisakėm  schmoll.gif
*

ups, per skubėjimą praleidau, kad mano cituotam poste nebuvo įmonės pavadinimo blush2.gif Čia mano tokia patirtis su įmone "patogi virtuvė".

QUOTE(benux @ 2012 03 15, 19:38)
apie kokią įmonę kalbat?
mums paskaičiavo galutinę kainą, su PVM ir tik tada sutartį pasirašėm. Ryt atveža baldus, tada žiūrėsim kas kaip.
*

jei gerai pamenu, tai jūs iš "patogios virtuvės" užsisakėt? jei taip, tai tada smagu, kad jums viskas iš karto buvo normaliai. Ir jei jau yra sutartis tai faktas, kad kaina yra galutinė. Tiesiog man nepatiko tai, kad derinant projektą ir darant preliminarius paskaičiavimus net nebuvo užsiminta apie tai, kad kaina tuose paskaičiavimuose yra be PVM. Bet gal čia tiesiog tik man nepasisekė su konkrečia dizainere g.gif arba po to, kai aš pakėliau nemenką vėją ir išsakiau įmonės vadovui ką aš galvoju apie tokius triukus, jis susiprato ir pakeitė savo politiką lotuliukas.gif nes šiaip jau, manau, jiems turėjo būti bent kiek apmaudu, kad po beveik 1 mėn. projekto derinimo ir kelių matavimų, jie prarado ~ 18 t užsakymą cool.gif

QUOTE(dendule @ 2012 03 15, 20:53)
kiek mums sake turi fasadu dazymo fabrika ir is ju uzsakineja kiti gamintojai va:

http://virtuves-baldai-kvadrus.lt/paslaugo...du_gamintojams/
*

tai taip gali būti, jei eina kalba apie LMDP ir MDF fasadus. Bet masyvo fasadų tai jie tikrai patys negamina schmoll.gif
dianulle
Kaip keista skaityti tokius pasisakymus apie patogi virtuve blink.gif . Kai mes ten gaminomes baldus pries daugiau nei metus, tai nieko panasaus nepatyreme- viskas buvo gerai ir kainas pasake su viskuo ir sutarti pasiraseme ir pagamino graziai, kokybiskai. Dar ir nemažai kam rekomendavau, niekas nenusivylė, viskas buvo tikrai gerai Galbut kazkaip nesusikalbejote g.gif ? Gal dizainere ne ta papuole? Mums vyrukas projektavo thumbup.gif
Man tai labai patinka virtuves baldai, patiko derinti projekta, patiko meistrai, kurie montavo mums baldus. Nieko blogo negaleciau pasakyti...
Kaip tik galvojau apie svetainės baldus ir ketinau vėl pas juos užsakyti. Tikiuosi viskas bus kaip ir praeita karta
epopėja
Na va, ir aš įkišau nosį pasiskaityt apie blogus gamintojus, kaip tik ruošiamės spintą gamintis, tai galvoju reik pasišniukštinėt, kad neužsirautume... Gal teko gamintis kam neseniai kokybiškai ir už padorią kainą (Kaune)?

Žiūriu diskusija apie Patogią virtuvę užvirė. Mes jau seniau virtuvę pas juos gaminomės, tai nusiskundimų neturiu jokių. Buvau maloniai nustebinta rezultato ir šiaip visa eiga be nesklandumų buvo. Kažkurioj temoj ir foto buvau įmetusi. Ir pagyrimų sulaukiau blush2.gif

o kažin gali jie ir spintą pagamint? m? Gal dar ką pasiūlysit?
dendule
QUOTE(epopėja @ 2012 03 16, 10:54)
Na va, ir aš įkišau nosį pasiskaityt apie blogus gamintojus, kaip tik ruošiamės spintą gamintis, tai galvoju reik pasišniukštinėt, kad neužsirautume... Gal teko gamintis kam neseniai kokybiškai ir už padorią kainą (Kaune)?

Žiūriu diskusija apie Patogią virtuvę užvirė. Mes jau seniau virtuvę pas juos gaminomės, tai nusiskundimų neturiu jokių.  Buvau maloniai nustebinta rezultato ir šiaip visa eiga be nesklandumų buvo. Kažkurioj temoj ir foto buvau įmetusi. Ir pagyrimų sulaukiau  blush2.gif

o kažin gali jie ir spintą pagamint? m? Gal dar ką pasiūlysit?
*

vat ir as cia ilindau ieskot spintu gamintoju o mes laukiam virtuves irgi is ten blush2.gif klausem del spintu tai sake irgi 8sav laukti reiketu tai mum tikrai per ilgai unsure.gif
del stumdomu duru kiek zinau yra tik keletas kurie patys daro tas duris o visi garaziukai perka blush2.gif mes bute daremes is baltic senator spintas dvi tai kokybe thumbup.gif graziai tvarkingai meistrai irgi tvarkingi. Tai svarstom kur dabar darytis ar vel ten pat blush2.gif
snail
QUOTE(dendule @ 2012 03 16, 11:01)
vat ir as cia ilindau ieskot spintu gamintoju o mes laukiam virtuves irgi is ten blush2.gif  klausem del spintu tai sake irgi 8sav laukti reiketu tai mum tikrai per ilgai unsure.gif
del stumdomu duru kiek zinau yra tik keletas kurie patys daro tas duris o visi garaziukai perka blush2.gif mes bute daremes is baltic senator spintas dvi tai kokybe thumbup.gif graziai tvarkingai meistrai irgi tvarkingi. Tai svarstom kur dabar darytis ar vel ten pat blush2.gif
*

mes pas Baldziai gaminome, virtuvini, kambario baldus, esam tikrai jais patenkinti, kaina manau tikrai atitiko kokybe rolleyes.gif http://www.robertobaldziai.lt/lt/gaminiai
dendule
QUOTE(snail @ 2012 03 16, 11:28)
mes pas Baldziai gaminome, virtuvini, kambario baldus, esam tikrai jais patenkinti, kaina manau tikrai atitiko kokybe  rolleyes.gif http://www.robertobaldziai.lt/lt/gaminiai
*

nava kaimynai irgi sita siule g.gif jie l.greitai padaro sake 2sav ir spinta butu g.gif
leone
QUOTE(snail @ 2012 03 16, 11:28)
mes pas Baldziai gaminome, virtuvini, kambario baldus, esam tikrai jais patenkinti, kaina manau tikrai atitiko kokybe  rolleyes.gif http://www.robertobaldziai.lt/lt/gaminiai
*

na gal jie ir geri, bet zmogui skirti laiko nelabai turi, tik prabegom prabegom, konsultaciju irgi minimaliai, viska turi klausti, jei zinai ka klausti... rolleyes.gif
dendule
QUOTE(Latifa @ 2012 03 16, 00:06)
ups, per skubėjimą praleidau, kad mano cituotam poste nebuvo įmonės pavadinimo  blush2.gif Čia mano tokia patirtis su įmone "patogi virtuvė".
jei gerai pamenu, tai jūs iš "patogios virtuvės" užsisakėt? jei taip, tai tada smagu, kad jums viskas iš karto buvo normaliai. Ir jei jau yra sutartis tai faktas, kad kaina yra galutinė. Tiesiog man nepatiko tai, kad derinant projektą ir darant preliminarius paskaičiavimus net nebuvo užsiminta apie tai, kad kaina tuose paskaičiavimuose yra be PVM. Bet gal čia tiesiog tik man nepasisekė su konkrečia dizainere  g.gif arba po to, kai aš pakėliau nemenką vėją ir išsakiau įmonės vadovui ką aš galvoju apie tokius triukus, jis susiprato ir pakeitė savo politiką  lotuliukas.gif nes šiaip jau, manau, jiems turėjo būti bent kiek apmaudu, kad po beveik 1 mėn. projekto derinimo ir kelių matavimų, jie prarado ~ 18 t užsakymą  cool.gif
tai taip gali būti, jei eina kalba apie LMDP ir MDF fasadus. Bet masyvo fasadų tai jie tikrai patys negamina  schmoll.gif
*

na del masyvu l.mazai kas daro patys jie mus is anksto perspejo kai klausiau apie vonios baldus:ax:
benux
na ką, ką tik išleidom meistrus, kurie sumontavo virtuvę. Turės pakeisti vienas dureles virš kriauklės, kažkoks mažuliukas įkirtimas, bet mums jo nereikia smile.gif biggrin.gif Ryt elektrikas pajungs buitinę techniką, dar kriauklę reikia įdėt ir turėsim galutinį rezultatą. Montavo apie 5 val. Kol kas tiek smile.gif
garbanėlė2
Sveikos mamytės 4u.gif
Gal kas darėtes slankiojančios sistemos spintas pas taip vadinamus " Garažnikus" ir galite parekomenduoti, patikima, kokybiškai atliekanti, nebrangininką meistriuką? Būčiau labai dėkinga. ax.gif Prašau į AŽ. (Klaipėdoje)
S.Sandra
QUOTE(benux @ 2012 03 16, 17:40)
na ką, ką tik išleidom meistrus, kurie sumontavo virtuvę. Turės pakeisti vienas dureles virš kriauklės, kažkoks mažuliukas įkirtimas, bet mums jo nereikia  smile.gif  biggrin.gif Ryt elektrikas pajungs buitinę techniką, dar kriauklę reikia įdėt ir turėsim galutinį rezultatą. Montavo apie 5 val. Kol kas tiek  smile.gif
*

Būtų įdomu pamatyti nuotraukyčių. 4u.gif
benux
Galesiu ikelt foto, tik reikia padaryti. Gal penktadieni pavyks ax.gif
rutaškina
perskaičiau visą temą, bet neradau nei vieno meistro ar firmos, kas gamintų baldus Panevėžyje. Nejau nei viena panevėžietė nesigamina baldų? biggrin.gif Ieškau gerų meistrų,kurie apsiimtų pagaminti prieškambario spintą, aišku nekosminėm kainom.. ax.gif
dianulle
QUOTE(benux @ 2012 03 21, 22:31)
Galesiu ikelt foto, tik reikia padaryti. Gal penktadieni pavyks  ax.gif
*

Sveiki,

o tai sutvarkė Jums virtuvę? Galima pas juos ramiai užsisakynėti smile.gif ?
benux
Taip, viska sutvarke 4u.gif pretenziju nebeturim, o del to, kad labai geranoriskai viskas buvo isspresta, nusprendem pas juos ir virtuvini stala uzsisakyt. Bet jums rinktis, tiesiog toks buvo musu patyrimas 4u.gif
Buteryte
labas vakaras,

labai ieškom gerų baldžių Klaipėdoje..Gal ką parekomenduotumėte? 4u.gif
dendule
QUOTE(dianulle @ 2012 03 22, 16:48)
Sveiki,

o tai sutvarkė Jums virtuvę? Galima pas juos ramiai užsisakynėti smile.gif ?
*

mums irgi atveze virtuve viskas puikiai blush2.gif labai kulturingas vadovas pasirode. Ikelsiu nuotrauka kai baigs tarpa tarp spinteliu sutvarkyt meistras ir apsitvarkysim nes kad vaizdas ne koks doh.gif blush2.gif Mes ir sienine spinta uzsisakem blush2.gif

REKOMENDUOKITE kas daro is masyvo sienines spintas!!!
Rituxx
QUOTE(dendule @ 2012 03 27, 09:21)
mums irgi atveze virtuve viskas puikiai blush2.gif labai kulturingas vadovas pasirode. Ikelsiu nuotrauka kai baigs tarpa tarp spinteliu sutvarkyt meistras ir apsitvarkysim nes kad vaizdas ne koks doh.gif  blush2.gif Mes ir sienine spinta uzsisakem blush2.gif

*

Sveiki,galite pasiskambinti į šią įmonę UAB DALGINA tel nr. 860187302 kiek žinau iš masyvo jie gamina baldus.
dianulle
QUOTE(dendule @ 2012 03 27, 09:21)
mums irgi atveze virtuve viskas puikiai blush2.gif labai kulturingas vadovas pasirode. Ikelsiu nuotrauka kai baigs tarpa tarp spinteliu sutvarkyt meistras ir apsitvarkysim nes kad vaizdas ne koks doh.gif  blush2.gif Mes ir sienine spinta uzsisakem blush2.gif

*

Niu tai ok smile.gif Smagu, kad nepagedo. Sunku būtų vėl gerus baldininkus atrasti. Savaitgalį pasikviesim svetainę pasimatuoti.
Ačiū už pasidalinimą info 4u.gif
dendule
QUOTE(dianulle @ 2012 03 27, 09:57)
Niu tai ok  smile.gif  Smagu, kad nepagedo. Sunku būtų vėl gerus baldininkus atrasti. Savaitgalį pasikviesim svetainę pasimatuoti.
Ačiū už pasidalinimą info 4u.gif
*

ka pastebejau pas draugus padaryta panasi virtuve be rankeneliu ir spinteles kabinamos tai tarpai tarp spinteliu kad ir mazyciai bet skirtingo dydzio, pas mus padare l.idealiai vienodus blush2.gif
zaliake
Aš ieškau vaikui lovos, reikia skubiai, nėra kada gamintis, gal patarsit kur ieškoti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dendule @ 2012 03 27, 12:47)
ka pastebejau pas draugus padaryta panasi virtuve be rankeneliu ir spinteles kabinamos tai tarpai tarp spinteliu kad ir mazyciai bet skirtingo dydzio, pas mus padare l.idealiai vienodus blush2.gif
*

O kur Jūs čia gaminotės?
Notti
Sveikos,

gal kas nors is jus gaminotes baldus pas www.lova.lt ?
dianulle
QUOTE(Notti @ 2012 03 28, 22:50)
Sveikos,

gal kas nors is jus gaminotes baldus pas www.lova.lt ?
*

Aš tai suprantu, kad ten puslapis, kur baldus pardavinėja daug įvairių gamintojų g.gif
Faustina2000
Perskaičiau kelis lapus apie giriamus meistrus ir merginų prašymus įkelt foto.
Pažadai lieka pažadais. Susidaro keista išvada. Aš tai nėra reklama gamintojams, kuriems trūksta klientų ??
S.Sandra
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 03 29, 14:13)
Pažadai lieka pažadais. Susidaro keista išvada. Aš tai nėra reklama gamintojams, kuriems trūksta klientų ??
*

Tikra tiesa, nuotraukų nelabai kas nori kelt. blink.gif Tik pažada, kad kitą dieną, o paskui ir dingsta... g.gif
dendule
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 03 29, 13:13)
*

QUOTE(S.Sandra @ 2012 03 29, 13:32)
Tikra tiesa, nuotraukų nelabai kas nori kelt.  blink.gif Tik pažada, kad kitą dieną, o paskui ir dingsta... g.gif
*

na as tikrai nedingstu nenoriu l.prastos kokybes det foto nes dar negyvenam niekas nevalyta blush2.gif ir daryta tik 1 foto su mobiliu kai iki galio nepadaryta buvo..jei tiks galiu idet kad nelaikytumet apsisaukele biggrin.gif
S.Sandra
QUOTE(dendule @ 2012 03 29, 20:31)
na as tikrai nedingstu nenoriu l.prastos kokybes det foto nes dar negyvenam niekas nevalyta blush2.gif ir daryta tik 1 foto su mobiliu kai iki galio nepadaryta buvo..jei tiks galiu idet kad nelaikytumet apsisaukele  biggrin.gif
*

Na tada palauksim galutinio rezultato. 4u.gif Kažkaip praleidau matyt,kad dar neužbaigta. blush2.gif
dendule
QUOTE(S.Sandra @ 2012 03 29, 20:21)
Na tada palauksim galutinio rezultato. 4u.gif  Kažkaip praleidau matyt,kad dar neužbaigta. blush2.gif
*

laukiu nesulaukiu kada baigs nes ten prie sienos tarpeli per siaura padare tai neuzdengia blush2.gif o kai virtuve dazyta tai 2sav dazymas uztrunka blush2.gif Gamintojams patiems patiko nori idet i savo puslapiuka tik reik sutvarkyt..daremes kaip ir cia is paskutiniuju merginu patogioj virtuvej..Dabar baigiu galva nusilauzti kur rasti kazka panasaus i masyvo duris i miegamojo sienine spinta nes visi daro tik standartiskai blush2.gif
patiko
QUOTE(rutaškina @ 2012 03 22, 16:36)
perskaičiau visą temą, bet neradau nei vieno meistro ar firmos, kas gamintų baldus Panevėžyje. Nejau nei viena panevėžietė nesigamina baldų?  biggrin.gif  Ieškau gerų meistrų,kurie apsiimtų pagaminti prieškambario spintą, aišku nekosminėm kainom.. ax.gif
*

mane taip pat domina baldų gamintojai Panevėžyje, domina virtuvės badai
JustMA
QUOTE(dendule @ 2012 03 29, 22:07)
laukiu nesulaukiu kada baigs nes ten prie sienos tarpeli per siaura padare tai neuzdengia blush2.gif o kai virtuve dazyta tai 2sav dazymas uztrunka blush2.gif Gamintojams patiems patiko nori idet i savo puslapiuka tik reik sutvarkyt..daremes kaip ir cia is paskutiniuju merginu patogioj virtuvej..Dabar baigiu galva nusilauzti kur rasti kazka panasaus i masyvo duris i miegamojo sienine spinta nes visi daro tik standartiskai blush2.gif
*

šiaip mirksiukas.gif ir nerasi... nes tai yra didelis plotas ir medžio durys sieninei spintai išsiries nuo drėgmės doh.gif ... arba nuo per didelio sausumo mirksiukas.gif nei vienas savę ir savo darbą gerbiantis baldininkas neapsiims daryt tokio gaminio mirksiukas.gif gali nebent bandyt faneruotę arba lenkišką MDF plokštę su medžio (filingų) imitacija...
kristilav
g.gif
QUOTE(JustMA @ 2012 04 02, 20:52)
šiaip mirksiukas.gif  ir nerasi... nes tai yra didelis plotas ir medžio durys sieninei spintai išsiries nuo drėgmės doh.gif ... arba nuo per didelio sausumo mirksiukas.gif nei vienas savę ir savo darbą gerbiantis baldininkas neapsiims daryt tokio gaminio mirksiukas.gif  gali nebent bandyt faneruotę arba lenkišką MDF plokštę su medžio (filingų) imitacija...
*

Mea uzsisakem Akai firmoj baldo parodoj.Daro is berzo ,uosio stumdomos spintas.Musu bus is berzo.Tokia tekstura mum prie lovos labiau tinka.Gal nieko neatsitiks.Dabar turesiu galvos skausma g.gif
benux
user posted image
žadėta parodyti ax.gif
fotografuota telefonu, todėl nuotrauka nėra labai kokybiška ir tikrų spalvų neperteikia.
dendule
QUOTE(JustMA @ 2012 04 02, 18:52)
šiaip mirksiukas.gif  ir nerasi... nes tai yra didelis plotas ir medžio durys sieninei spintai išsiries nuo drėgmės doh.gif ... arba nuo per didelio sausumo mirksiukas.gif nei vienas savę ir savo darbą gerbiantis baldininkas neapsiims daryt tokio gaminio mirksiukas.gif  gali nebent bandyt faneruotę arba lenkišką MDF plokštę su medžio (filingų) imitacija...
*

vava itariu blush2.gif nes siand buvau tai radau alternatyva....tik nervina kad remelis vistiek turi but aliuminis doh.gif visa reikala gadina nes tie metaliukai balti dazyti prasti doh.gif

QUOTE(kristilav @ 2012 04 03, 08:18)
g.gif
Mea uzsisakem Akai firmoj baldo parodoj.Daro is berzo ,uosio stumdomos spintas.Musu bus is berzo.Tokia tekstura mum prie lovos labiau tinka.Gal nieko neatsitiks.Dabar turesiu galvos skausma g.gif
*

va ir as gundziaus nes parodoj atrode super graziai ax.gif beje jei galit pasidalinkit kokios ten kainos g.gif

BENUX tvarkinga grazi virtuvele kas projektavo ja?
d-oncek
Tema geru ir blogu baldininku.As turiu kontaktus gerojo baldininko kaune biggrin.gif 4u.gif .Cia jo daryta virtuve
user posted image
JustMA
QUOTE(dendule @ 2012 04 03, 22:35)
vava itariu blush2.gif nes siand buvau tai radau alternatyva....tik nervina kad remelis vistiek turi but aliuminis doh.gif visa reikala gadina nes tie metaliukai balti dazyti prasti doh.gif
va ir as gundziaus nes parodoj atrode super graziai ax.gif beje jei galit pasidalinkit kokios ten kainos  g.gif

BENUX tvarkinga grazi virtuvele kas projektavo ja?
*

tai tie "metaliukai" padalindami duris ir išgelbės filingus, ar gryno medžio, spintos duris, nuo "vaikščiojimo"... esu girdėjus kaip "cypia" medinis filingas, nes netelpa rėme doh.gif ... bet dabar meistrai, kas daro iš gryno medžio palieka "vaikščiojimui" vietos, bet didelių plotų (filingų), vistik geriau nepirkti,,, nebent norit apsiženyti firmą... blink.gif nes medis gyvas ir jo taip paprastai neįmanoma išvarginti... arba geriau pasakysiu taip, mes neįperkam tikrai išvarginto medžio gaminių, nes jie mirkyti vandenyje metų metus...poto džiovinami natūraliai vėlgi metų metus, tai ir kainos kosminės doh.gif
elifė
mes prieš keletą metų gaminotmės baldus butui "vaidobalduose" (neseniai išsiaiškinau kad būtent ten smile.gif) tai pagami o ir virtuvę, ir prieškambarį, ir miegamojo lovą su spinta....
dabar keliamės į namą, jau apėjau nežinau kiek bladininkų. kainos kosminės doh.gif ir labai įtartina buvo kad sieninė spinta (nišoj) gali kainuoti 2000lt, kai ta spinta dydžio vos 1,5m pločio schmoll.gif kažkaip nerealu pasirodė. tuo labiau, kad meistras atėjęs tik primieravo kokie matmenys, kiek stalčių bus paklausė ir nieko neskaičiavęs pasakė 2000lt. doh.gif nu aš kažkaip pratus kad visą paskaičiuotų - kiek medžiagų, kokiek bėgeliai, kiek visa kita ir tada pasako galutinę kainą, o ne iš akies.... toks vaizdas, pažiūrėjo kad namas "neprastas" ir užlankstė kainą cool.gif
kitoj firmoju ale per pažįstamus "pigiau". kai paskaičiavo tą pačią spintą - 2200lt doh.gif
teko prisiminti vaido baldus. vyrui sakau paskambint, tegu paskaičiuoja, negi tikrai dabar tokios kainos schmoll.gif
tai va, kai paskaičiavo - širdis atsigavo. tai dabar net minčių nekyla dar ko nors ieškot.
kai pagalvojau, kad 4 metus gyvenam bute ir broko dar neišlindo thumbup.gif na, miegamojo lova pagirgžda jau blush2.gif bet pas ką ji negirgžda bigsmile.gif
jei norit pažiūrėti darbų foto, galiu nebent įkelti nuorodą, nes butą pardavinėjam, tai ten viskas matysis 4u.gif
My Webpage
pagalvojau, kodėl neparekomendavus gero meistro ax.gif
natuliona
QUOTE(benux @ 2012 04 03, 20:04)
žadėta parodyti  ax.gif
fotografuota telefonu, todėl nuotrauka nėra labai kokybiška ir tikrų spalvų neperteikia.
*

jauki 4u.gif
kaip paskutine apatine spintele atsidaro g.gif koks ten principas, nes ziuriu palange labai arti g.gif

QUOTE(d-oncek @ 2012 04 03, 23:07)
Tema geru ir blogu baldininku.As turiu  kontaktus gerojo baldininko kaune biggrin.gif  4u.gif .Cia jo daryta virtuve
*

galima kontaktus i az 4u.gif
alesvc
QUOTE(d-oncek @ 2012 04 03, 23:07)

Vis paskaitineju cia apie baldus... Kila klausimas, kodel mes daromes tokias standartines virtuves, lovas, sekcijas? Einam pas nestandartiniu baldu gamintojus o uzsakom standartinius baldus sad.gif Ar man vienai norisi nors syki pamatyit tikrai nestandartinio baldininko nestandartinius, autorinius gal, darbus. ? Ir sprest ar geras jis ar ne ne pagal tai pigiau daro ar ne, o pagal tai ant kiek jo suprojektuoti baldai yra individualus, isskirtiniai ....

P.S.
Virtuve grazi thumbup.gif bet deja ir vel standartine unsure.gif
dendule
QUOTE(alesvc @ 2012 04 04, 08:19)
Vis paskaitineju cia apie baldus... Kila klausimas, kodel mes daromes tokias standartines virtuves, lovas, sekcijas? Einam pas nestandartiniu baldu gamintojus o uzsakom standartinius baldus sad.gif Ar man vienai norisi nors syki pamatyit tikrai nestandartinio baldininko nestandartinius, autorinius gal, darbus. ?  Ir sprest ar geras jis ar ne ne pagal tai pigiau daro ar ne, o pagal tai ant kiek jo suprojektuoti baldai yra individualus, isskirtiniai ....

P.S.
Virtuve grazi  thumbup.gif  bet deja ir vel standartine  unsure.gif
*

lengvas atsakymas: daugelis zmoniu yra vidutines klases pajamu ar net zemesnes klases, todel nestandartine autorine virtuve bus brangesne ir gali ne tiek kad pabosti bet ir buti naudojama tik kavai issivirti.
Na musu virtuve yra mano autorinis darbas biggrin.gif todel kad projektas mano buvo, man grazu simetrija, reikejo mums kad nekristu i akis nes svetaine kartu suprojektuota buvo. reikejo baltos ir raudonos spalvos, tai gavosi visa virtuve blizgi balta o tarpe dariau raudonas plyteles... kai bus tvarka nes truksta dar vienos juosteles idesiu foto blush2.gif
aniri89
QUOTE(benux @ 2012 04 03, 21:04)

Labai gražu thumbup.gif

Dar sakėte, kad projektą turėjote savo. Tai nesinaudojot dizainerių paslaugomis iš patogivirtuve.lt?
Kokia kaina virtuvės (jei ne paslaptis)? 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.