Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - 2

Man "Magres baldai" komplekta pagamino per viena menesi, kaip buvo parasyta sutarty, taip ir padare.
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2012 03 07, 20:01)
Tai kaip suprantu apie Zilvio baldus niekas nieko negirdejes, as turiu tik viena tolima pazistama, kuri daresi virtuves baldus, yra labai patenkinta  rolleyes.gif

Gal kas girdeje ka apie Liepos baldus Kaune? doh.gif
baigia galva susisukti nuo galybes baldininku.... unsure.gif


Jei dar nevėlu, tai parašysiu savo atsiliepimus apie Zilvio baldus. DAriaus koridoriusj spintą. Padarė viską OK ir laiku, nesigailiu. Tik mažas jų trūkumas, kad nelabai pataria, neturi dizainerio. Mano blondinišku protu susiprojektavau, klausiau jų patarimo kaip geriau, tai jie ir nelbai gilinosi ar gerai, ar ne. Vienu žodžiu turit būt jau viską labai gerai apsisprendę, o šiaip viskas thumbup.gif . Ir kai dėjo spintą, ati dirbo tvarkingiai, ramiai. Man patiko.
Atsakyti
QUOTE(saaa11 @ 2012 03 08, 16:08)
Iš kart sutarėm maždaug, kad kovo pirmą savaitę norėsim baldų, o jeigu  būtume remonto nespėję pasibaigti, būtų palaukę kol pasibaigsim.

Nufotkinsiu ir įkelsiu smile.gif ir valgomojo stalą su kėdėm


Vis dar laukiam foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2011 11 03, 00:56)
gal kas susidūrėt su http://www.zilviobaldai.lt/
patinka man jų vaikiški baldai. kažin, kaip kokybė?  g.gif



QUOTE(faugabi @ 2011 12 26, 21:58)
Sveikos merginos  4u.gif  Tai vis tik gal kas iš Jūsų susidūrė su Žilvio baldai gaminamomis dviaukštėmis lovomis vaikų kambariui ? Perskaičiau visą temą, tačiau apie juos jokių komentarų, nors klaususių jau ir buvo  ax.gif



QUOTE(Mergelė @ 2012 03 11, 11:10)
Jei dar nevėlu, tai parašysiu savo atsiliepimus apie Zilvio baldus. DAriaus koridoriusj spintą. Padarė viską OK ir laiku, nesigailiu. Tik mažas jų trūkumas, kad nelabai pataria, neturi dizainerio. Mano blondinišku protu susiprojektavau, klausiau jų patarimo kaip geriau, tai jie ir nelbai gilinosi ar gerai, ar ne. Vienu žodžiu turit būt jau viską labai gerai apsisprendę, o šiaip viskas thumbup.gif . Ir kai dėjo spintą, ati dirbo tvarkingiai, ramiai. Man patiko.

labukas,

domina ir mane zilvio baldai ir irgi ypac dviaukstes vaiku lovytes, na bent jau sirdi nuramino, kad atsirado nors vienas teigiamas atsiliepimas, labai tikiuosi kad bus ju ir daugiau

perskaiciau visa temute, kai ka issisaugojau, reikes pradet ziurinetis atidziau, nes irgi ieskau baldu vaiku kambariui ir kas be ko kad butu ne kosminemis kainomis, gal visgi dar bus kokiu rekomendaciju Kaune 4u.gif
Atsakyti
Visai neblogu ziuriu komplekteliu yra tuose zilvio balduose ax.gif , man dar patiko Kesto baldai, gal kas susidure su jais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saaa11 @ 2012 03 09, 10:57)
Na taip, juk jeigu turi daugiau užsakymų ir dar  kokybiškai nori pagaminti, normalu, kad užtrunka. Pavyzdžiui, kėdes su stalu pirkom iš ekspozicijos, bet jei būtume užsakę, reiktų laukti 6-7 savaites, nors gamina patys tauragėje ir stalas, ir kėdes - standartas. Tai kur standartinis stalas ir kur nestandartinė virtuvė. Ko reik skubiai, geriausia pirkti gatavą iš ekspozicijos ir greit, ir kainą galima nusiderėti.

mes irgi laukiam savo virtuves is tenai blush2.gif 8sav toks terminas ir mums. Tiesiog tarkim negi dazymo procesas keliais sluoksniais greit nevyksta. Kai gausime ir pastatys galesiu parasyt savo komentara bet su ju dizaineriu jokiu bedu nebuvo labai kulturingas ir padeda apsispresti logiskai desto viska 4u.gif
Kas yra slankiojanciu duru didmenininkai Kaune? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 03 11, 11:10)
Jei dar nevėlu, tai parašysiu savo atsiliepimus apie Zilvio baldus. DAriaus koridoriusj spintą. Padarė viską OK ir laiku, nesigailiu. Tik mažas jų trūkumas, kad nelabai pataria, neturi dizainerio. Mano blondinišku protu susiprojektavau, klausiau jų patarimo kaip geriau, tai jie ir nelbai gilinosi ar gerai, ar ne. Vienu žodžiu turit būt jau viską labai gerai apsisprendę, o šiaip viskas thumbup.gif . Ir kai dėjo spintą, ati dirbo tvarkingiai, ramiai. Man patiko.

o kaip kainos pas juos? per kiek laiko pagamina? 4u.gif
Papildyta:
gal kas gaminotės baldus "puikio balduose"? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 02 03, 12:26)
Kaip ir išsirinkom ,,AZETAS". Gal kas darėsi pas juos?

Šiandien jau gavom baldus. Labai viskas tiko, net nemaniau kad taip bus gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 03 14, 22:42)
Šiandien jau gavom baldus. Labai viskas tiko, net nemaniau kad taip bus gražu thumbup.gif

sveikinu thumbup.gif
gal nuotrauką galit parodyt? blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 03 11, 11:10)
Jei dar nevėlu, tai parašysiu savo atsiliepimus apie Zilvio baldus. DAriaus koridoriusj spintą. Padarė viską OK ir laiku, nesigailiu. Tik mažas jų trūkumas, kad nelabai pataria, neturi dizainerio. Mano blondinišku protu susiprojektavau, klausiau jų patarimo kaip geriau, tai jie ir nelbai gilinosi ar gerai, ar ne. Vienu žodžiu turit būt jau viską labai gerai apsisprendę, o šiaip viskas thumbup.gif . Ir kai dėjo spintą, ati dirbo tvarkingiai, ramiai. Man patiko.

Bet jų puslapyje rašoma, kad jie turi dizainerį.

Atsakyti
QUOTE(S.Sandra @ 2012 03 15, 09:41)
Bet jų puslapyje rašoma, kad jie turi dizainerį.

taip, ir aš vakar su jauis kalbėjausi, sakė atvyks dizaineris-projektuotojas į vietą išsimatuoti drinks_cheers.gif
na, jie kaip ir visur tikisi kad užsakovas pats žinos ko nori, o jie tik nubraižys ir pagamins. juk negali jie už žmogų nuspręsti kaip jam gražiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 03 15, 10:19)
taip, ir aš vakar su jauis kalbėjausi, sakė atvyks dizaineris-projektuotojas į vietą išsimatuoti  drinks_cheers.gif
na, jie kaip ir visur tikisi kad užsakovas pats žinos ko nori, o jie tik nubraižys ir pagamins. juk negali jie už žmogų nuspręsti kaip jam gražiau ax.gif

O ką jūs gaminsitės?
Atsakyti