Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 09, 23:30)
Man tai nereali atrodo.
Tingiu ieškot lapuko savo, man kažką apie 700 prognozavo lyg  g.gif
Nepatingėjau - 500+200 - 700 Lt.




o kur tu dejaisi breketus?
Atsakyti
QUOTE(Auksiukasss @ 2011 01 10, 01:24)
o kur tu dejaisi breketus?


Vilniaus implantologijos centre, pas Budrienę.
Atsakyti
QUOTE(Auksiukasss @ 2011 01 10, 00:24)
o kur tu dejaisi breketus?

as mokejau 900,virsuje plokstele,apacioje viela,ir tai man pasirode daug.1300 nemokeciau ir aiskinciaus kodel tiek daug schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 10, 00:30)
Man tai nereali atrodo.
Tingiu ieškot lapuko savo, man kažką apie 700 prognozavo lyg  g.gif
Nepatingėjau - 500+200 - 700 Lt.



Man viršus ir apačia kainavo 2200Lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliuxx @ 2011 01 10, 11:04)
Man viršus ir apačia kainavo 2200Lt. g.gif

Man atrodo ne api enuemima kalbi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 01 10, 12:18)
Man atrodo ne api enuemima kalbi smile.gif


doh.gif Taip, as apie uždėjima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiukasss @ 2011 01 09, 23:17)
kovo menesi butu 2 metai smile.gif zinoma, dar sakandis netaisyklingas, bet as jau nebeturiu kantrybes ir lesu tam reikalui smile.gif



Merginos, o negi taip galima?
Nusibodo, pinigu nebeturi, - paprasai gydytojos ir nuima breketus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 01 10, 12:40)
Merginos, o negi taip galima?
Nusibodo, pinigu nebeturi, - paprasai gydytojos ir nuima breketus?  rolleyes.gif


Nelabai tikiu, kad kas nors taip daro. Bent jau as tai pasiskolinciau is kur nors pinigu ir uzbaigciau gydyma, nes nuemus breketus ipusejus gydymui tai isvis pinigai i bala butu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 01 10, 12:40)
Merginos, o negi taip galima?
Nusibodo, pinigu nebeturi, - paprasai gydytojos ir nuima breketus?  rolleyes.gif




Tikrai galbut taip negalima, tiesiog su gydytoja buvo ne vienas pokalbis, kad jei noriu galiu jau nusiimti breketus. O jei noriu sakandi susitvarkyti turiu dar nezinau kiek laiko juos nesioti, detis kazkoki impanta, kuris tikrai nemaza sumele kainuoja.
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2011 01 10, 10:04)
as mokejau 900,virsuje plokstele,apacioje viela,ir tai man pasirode daug.1300 nemokeciau ir aiskinciaus kodel tiek daug schmoll.gif



na reikes bandyti aiskintis kodel taip daug smile.gif bet man tiek virsui, tiek apacioj des vielutes, taip pat ir ploksteles darys ir virsui ir apacioj wink.gif gal del to ta kaina tokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiukasss @ 2011 01 10, 13:32)
Tikrai galbut taip negalima, tiesiog su gydytoja buvo ne vienas pokalbis, kad jei noriu galiu jau nusiimti breketus. O jei noriu sakandi susitvarkyti turiu dar nezinau kiek laiko juos nesioti, detis kazkoki impanta, kuris tikrai nemaza sumele kainuoja.
Papildyta:
na reikes bandyti aiskintis kodel taip daug smile.gif bet man tiek virsui, tiek apacioj des vielutes, taip pat ir ploksteles darys ir virsui ir apacioj wink.gif gal del to ta kaina tokia g.gif

Gal,tau dvigubai visko reikes g.gif Kaip idomiai,visur kainos skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 01 10, 13:46)
Gal,tau dvigubai visko reikes g.gif Kaip idomiai,visur kainos skiriasi smile.gif




na tikiuosi, kad del to ax.gif bet as nesuprantu, kodel kitiems nereikia ir virsui ir apacioj tiek ploksteliu, tiek vieluciu, jei nesioja breketus ir virsui, ir apacioj g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.

Galvoju dėtis breketus, bet šią savaitę išvykstu, todėl dėsiuos tik grįžęs kovo mėnesį. Šia savaitę noriu nuvykti į kelias vietas Kaune, kur labiau patiktų, ir žinoma kaina prieinama.

Gal galėtumėte parekomenduoti porą vietų Kaune kur pačios dėjotės ir likote patenkintos kokybe bei kaina? Mąstau, ar įmanoma būtų prasisukti su 2000 litų už abu žandikalius bendrai.

Ar vertėtų dabar eiti į konsultaciją, ar brangiai ji kainuoja?

Ačiū labai smile.gif
Atsakyti