Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(ramintuska @ 2011 01 08, 16:20)
Gal dar Esha apsilankys greitu laiku ir pasidalins savo potyriais smile.gif

Sveikos smile.gif
As vis paskaitau ka rasote, tik pati nebesireikiu, nes neturiu ka pasakyti. Dantuku visai neskauda, brie breketu visiskai apsipratau (juos nesioju 2 menesius), o kitas vizitas pas gydytoja tik vasario 8 diena.

Del protinuku tai taip, nera ten kazkokia didele beda. Procedura kaip monejo nemaloni, bet ne taip ilgai trunkanti. As jau tuos salinimus net visai pamirsau ir neprisimenu kaip kazko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 01 09, 11:02)
Labas rytas  4u.gif Pas mane kolkas jokiu naujienu, ketvirtadieni vizitas, ziuresim ka pasakys smile.gif

Sveika prisijungus  mirksiukas.gif  Tikriausiai turejai omeny beligaturinius breketus, taip?

oho, taip greitai laikas eina. bigsmile.gif greit tavo vizitas ir laukiu ir ne, nes man tavo vizitas asocijojasi su mano egzu. nes irgi 14 diena bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 01 09, 15:04)
oho, taip greitai laikas eina. bigsmile.gif  greit tavo vizitas ir laukiu ir ne, nes man tavo vizitas asocijojasi su mano egzu. nes irgi 14 diena bus  doh.gif

Tikrai greitai bigsmile.gif Sekmes egzamine 4u.gif Mano vizitas 13 diena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 01 09, 04:35)
Sveika, blinge. O kokiam mieste/pas ką/kokie breketai?smile.gif nusiųsk duomenis blodei.
Man kaip skaudėjo dantis, tai vajėj. blink.gif gomurys dar patinęs, sakiau jei nepraeis iki trečiadienio, skambinsiuos Damušienei... Dabar man praėjęs vizitas kaip pragaras atrodo. ;(


Ej, ej, ej.. O kas sakė, kad aš kitą temą kuriu? biggrin.gif Ne, ne, perleidžiam kitai mergaitei ir ji naujas nares lai traukia į sąrašiuką.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondie*: 09 sausio 2011 - 14:53

QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 01 09, 12:02)
Labas rytas  4u.gif Pas mane kolkas jokiu naujienu, ketvirtadieni vizitas, ziuresim ka pasakys smile.gif

Sveika prisijungus  mirksiukas.gif  Tikriausiai turejai omeny beligaturinius breketus, taip?


Jo, vis man maisosi tas pavadinimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blinge: 09 sausio 2011 - 15:08
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 09, 08:44)
[i]
Oi,kokios cia blogos,as tiek atidejus vizitu,planavo pusantru metu,o teks visus 3 atnesiot,nes niekad laiku negaliu atvykt i LT smile.gif


Oho smile.gif aš kažkaip irgi galvoju, kad ilgiau nešiosiu, nei planuota, nes kai tik vieną dieną per savaitę galima rašytis vizitams, sunkiau laikus susiderinti ir pan..
Atsakyti
Asd ir pagalvoju kiek man reiks nesioti breketus jei tarp sudejimo ir pito paverzimo 3 menesiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie* @ 2011 01 09, 14:52)
Ej, ej, ej.. O kas sakė, kad aš kitą temą kuriu?  biggrin.gif  Ne, ne, perleidžiam kitai mergaitei ir ji naujas nares lai traukia į sąrašiuką..  4u.gif


tai ir nesakau, kad tu kuri temą.;D bet sąrašiukas pas tave, o aš jau važiuoju į Vilnių, neturėsiu galimybės persiųst jo. ;(
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 09, 16:15)
Oho smile.gif aš kažkaip irgi galvoju, kad ilgiau nešiosiu, nei planuota, nes kai tik vieną dieną per savaitę galima rašytis vizitams, sunkiau laikus susiderinti ir pan..



Ne ne,as cia juokais del tu 3 metu LD tpfu ptfu tpfu,tikiuos tik keliais men daugiau teks panesiot ir viskas smile.gif
Atsakyti
Merginos, ateisiu pasigirt ir kad duotumėte patarimų smile.gif Laimėjau skrydį, dabar turim su draugu tik išsirinkti kur skristi. Dviems asmenims lėktuvo bilietai pirmyn ir atgal. Kur skristumėte:
Amsterdamas (Olandija)
Berlynas (Vokietija)
Frankfurtas (Vokietija)
Viena (Austrija)
Briuselis (Belgija)

Galvoju vis apie Vieną, bet nenusprendžiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingin: 09 sausio 2011 - 17:51
QUOTE(Mingin @ 2011 01 09, 15:47)
Merginos, ateisiu pasigirt ir kad duotumėte patarimų smile.gif Laimėjau skrydį, dabar turim su draugu tik išsirinkti kur skristi. Dviems asmenims lėktuvo bilietai pirmyn ir atgal. Kur skristumėte:
Amsterdamas (Olandija)
Berlynas (Vokietija)
Frankfurtas (Vokietija)
Viena (Austrija)
Briuselis (Belgija)

Galvoju vis apie Vieną, bet nenusprendžiu  unsure.gif

aš už vieną thumbup.gif
prieš porą metų buvau vašingtone kelionėj ir susipažinau su tokiais žmonėm iš austrijos, tai siūlė paviešėt pas juos ax.gif biggrin.gif
ale atsisakiau išsigandus, kaip čia gali būti, kad nepažįstami siūlo...
nu tikrai keista buvo...
kai mamai pasakiau, tai sako reikėjo bent adresą pasiimt, o aš nepagalvojau schmoll.gif blush2.gif būtų įdomu...
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif esu naujoke jusu pokalbiuose situose wink.gif Su breketsid esu jau beveik du metukai blush2.gif laikas jau nusiimti, tiesiog lb uzkniso ir esu patenkinta ju tiesumu smile.gif
Noreciau jusu paklausti, gal kuri nors jau yra nusiemusi breketus? Labai ydomu butu susizinoti kokios kainos vyrauja skirtingose klinikose smile.gif Nes man pasake nemaza sumele, todel susidomejau kiek kiti moka smile.gif
Atsakyti