Įkraunama...
Įkraunama...

Gastritas

QUOTE(labaryta @ 2011 03 01, 22:49)
sveikutes, man pagal kraujo tyrimo rado helico pylorio bakterija ir israse triju rusiu antibiotikus sake po 2savaiciu tureciau pradeti justis geriau siandiena jau 9ta diena pagerejimas yra toks kad nebeskaudo skranduko pries valgi ir povalgio ,bet nera apetito valgau tik virta maista ir labai mazai ,ir pavalgius nesijauciu kaip anksciau ;((( gal kas galit parasyti apie ta helicobakterija kas esat ja tureje ir esat issigydziusios. Nes as labai pergyvenu kad nebegalesiu valgyti kaip anksciau, nes dabar neturiu apetito valgymui valgau per prievarta 4u.gif


Gal galit placiau apie kraujo tyrima,koki daret?
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 10 20, 08:44)
Gal galit placiau apie kraujo tyrima,koki daret?

is kraujo tyrimo retai randa bakterija, man du kart buvo jis darytas ir abu kartus buvo neigiama,o paimtas meginelis is skrandzio teigiamas
Atsakyti
O pilva kuriai nors skauda?Man paskauda aplink bamba po skrandzio skausmu,jau visai neberamu,ryt registruosiuos pas gydytoja.O kaip reikia pasiruost pas gydytoja,valgyt ar ne?Ar pirma karta jau ir reikes ta lempa ryt ar tik kokia echo darys?
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 10 20, 20:03)
O pilva kuriai nors skauda?Man paskauda aplink bamba po skrandzio skausmu,jau visai neberamu,ryt registruosiuos pas gydytoja.O kaip reikia pasiruost pas gydytoja,valgyt ar ne?Ar pirma karta jau ir reikes ta lempa ryt ar tik kokia echo darys?

pilvo neskauda, bet siaip kai pilva skauda gali siusti tirtis ir zarnyna. o valgyt ar ne priklauso nuo to ar tu registruojiesi tik konsultacijai ar skrandzio tyrimui
Atsakyti
Mano istorija tokia.. labai uzknisdavo kosulys - iki vos nevemimo.. patepdavo gerkle su sidabru kaskokiu, pageredavo.. sake tipo profesine liga gerkle.. tada pasake kad kosulys nuo refliukso.. ir taip gal 6 metai..nuo ko tas refliuksa net i galva neatejo pasidomet.. jo as nejausdavau beveik. tik nestumo metu. drauge patare paprasyt kad paimtu is pirsto krauja del tu h bakteriju.. taiva- teigiamas. taip iseina, kad nuo tu bakteriju kelia rugstis, jos dirgina gerkle, tuomet koseju.. reik paciam ieskot ligos, nes medicina siandien to pilnavercio gydymo nepasiulo..
daba teks praryt zarna . neisivaizduoju kaip? ar teko kam? l. baisu?? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rollick: 02 gruodžio 2011 - 21:05
QUOTE(rollick @ 2011 12 02, 21:04)
Mano istorija tokia.. labai uzknisdavo kosulys - iki vos nevemimo.. patepdavo gerkle su sidabru kaskokiu, pageredavo.. sake tipo profesine liga gerkle.. tada pasake kad  kosulys nuo refliukso.. ir taip gal 6 metai..nuo ko tas refliuksa net i galva neatejo pasidomet.. jo as nejausdavau beveik. tik nestumo metu.  drauge patare paprasyt kad paimtu is pirsto krauja del tu h bakteriju.. taiva- teigiamas. taip iseina, kad nuo tu bakteriju kelia rugstis, jos dirgina gerkle, tuomet koseju..  reik paciam ieskot ligos, nes medicina siandien to pilnavercio gydymo nepasiulo..
daba teks praryt zarna . neisivaizduoju kaip? ar teko kam?  l. baisu??  schmoll.gif


Kuo labiau su daktarais bendrauji, tuo liūdniau darosi. Galų gale pats esi savo sveikatos šeimininkas, pats ir turi ieškotis informacijos, ir tavo gydytojas yra tik vienas iš šaltinių, nors atrodo, kad tai jo darbas. Apie bakterijas irgi pasiskaitinėk, ne taip lengvai jos išsinaikina, antibiotikais dusinant gali ir kitų bėdų prisidaryt.

O žarną ryt, žinoma, ne pats maloniausias užsiėmimas, bet normaliai įveikiamas. Nuo tavęs priklausys padaryt vieną "gurkt" antgaliui praryt, visa kita padarys aparatas ir gydytojas. Neskauda. Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu klausimeli. Vyras grizta is uzsienio atostogom, jis nori issitirti skrandi, ar uztenka endoskopijos kad pamatytu ar yra rimta ar ne? Ar dar reikia papildomu tyrimu? Noriu is anksto ji uzregistruoti tyrimams.
Atsakyti
Kazkaip temute primirsta,ar visos jau pasveikusios? blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras mirksiukas.gif
Niekad neturėjau problemų su virškinimu, bet panašu, kad stresas,darbas naktim ir valgymas "pripuolant" padarė savo - turiu gastritą. Skaitau temą, atsirinkau truputį kokį maistą galiu valgyt, bet dabar vis pasvarstau, kiek dar laiko kankintis su tuo paūmėjimu reikės. Suprantu, kad nelieka visam gyvenimui to avižinės košės ir ramunėlių arbatos režimo ir tikiuos, kad man irgi užteks riboti tuos problemas iššaukiančius produktus, bet kokia jūsų pačių patirtis - per kiek laiko susitvarkot nuo to, kai skauda bet ką suvalgius, iki kol galima +- normaliai maitintis?
Atsakyti
Dazniausiai parsikankinu 4dienas dienas,kol aprimsta skrandis doh.gif Tomis dienomis valgau tik pieniska ryziu sriuba ir dziuveseliu su medetku arbata doh.gif Nors pasidarius tyrima galvojau,kad pilnas jau cia mano skrandis bus zaizdu,pasirodo viskas ok,tik patvirtino,kad man gastritas.Rugstys nekyla,tik tiek kad turiu ziuret ka valgau,kad nebutu blogai mirksiukas.gif Atsisakiau rukytu gaminiu,riesutu,cesnako,nuo 17val jau nebevalgau,geriu tik arbata mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho, aš jau mėnesį kankinuos. Tik tiek, kad pirmom dviem savaitėm valgydavau kartais ir netinkamo maisto -dar nežinojau, kokios mitybos laikytis. O jūs ir to pagerėjimo metu negalit daug ko valgyti, kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė @ 2012 09 25, 09:55)
Oho, aš jau mėnesį kankinuos. Tik tiek, kad pirmom dviem savaitėm valgydavau kartais ir netinkamo maisto -dar nežinojau, kokios mitybos laikytis. O jūs ir to pagerėjimo metu negalit daug ko valgyti, kaip suprantu?


Vardan geros busenos nebevalgau tu produktu,kuriuos minejau ir vakare geriau kokio jogurtuko,tik sunkiau jau jeigu koks savaitgalis nusimato sventinis,po svenciu buna vel ne kas,nes saslyko tai norisi nors truputuka wub.gif doh.gif
Atsakyti