Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai. Gartraukiai

IGU, ar patenkinti likot gartraukiu? Kokį modelį pasirinkot?
Gal kas susidūrėt su SCHLOSSER firma? Nerandu jų internetinio puslapio g.gif
Atsakyti
Mes nuziurejome Hanza g.gif kazin kaip jie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 08, 13:36)
Mes nuziurejome Hanza  g.gif  kazin kaip jie  4u.gif


Hanza Lenku firma, kazkuo nepasizymi itin.
Bet garu surinkejas gali buti ir Italijoje pagamintas, sunku pasakyti, reikia ziureti konkretu modeli.
Kai virtuve bendra su svetaine, sulyciau deti galingesni gartrauki apie 700-800 kub/h.
Papildyta:
QUOTE(dilditele @ 2006 09 15, 08:40)
del atidaryto lango esu skaicius, kad kaip tik negerai prie veikiancio gartaukio atidaryti langa, kazkaip ten oro sroves "susijaukia"
cia gal panasiai kaip veikiantis kondicionierius negerai salia atidaryto lango


Atidarius langa, gali atsirasti stiprios oro sroves ir garus nukreipti ne i gartrauki, o i kambarius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas: 08 lapkričio 2006 - 18:04
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 08, 20:00)
Hanza Lenku firma, kazkuo nepasizymi itin.
Bet garu surinkejas gali buti ir Italijoje pagamintas, sunku pasakyti, reikia ziureti konkretu modeli.
Kai virtuve bendra su svetaine, sulyciau deti galingesni gartrauki apie 700-800 kub/h.


va butent, pas mus bendra ir sitas hanza kur nuziurejom, yra 750 galingumo berods g.gif
Atsakyti
turim fagor. siaip geras, tik siek tiek tyliau galetu veikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2006 11 08, 13:14)
Gal kas susidūrėt su SCHLOSSER firma? Nerandu jų internetinio puslapio  g.gif


Ši firma ir mane domina g.gif Nusižiūrėjom gartraukį šios firmos...dizainas gražus, bet kažin ar geri jie? Gal kuri turit tokį?
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 11 14, 11:40)
Ši firma ir mane domina g.gif Nusižiūrėjom gartraukį šios firmos...dizainas gražus, bet kažin ar geri jie? Gal kuri turit tokį?

Tai jų ne tik dizainas gražus, bet ir siurbimo galia didelė (pagal kainą). Tik mane neramina triukšmo lygis g.gif Ar tik nebus jie didžiausi triukšmadariai? O internetinio puslapio nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2006 11 15, 11:31)
Tai jų ne tik dizainas gražus, bet ir siurbimo galia didelė (pagal kainą). Tik mane neramina triukšmo lygis  g.gif Ar tik nebus jie didžiausi triukšmadariai? O internetinio puslapio nerandu  verysad.gif


Man toks vaizdas, tiksliau garsas kai įjungė, kad bus....
Nors sakė, kad čia garsas dėl to, kad normaliai nepajungti jie...bet nelabai tuo tikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 11 15, 15:18)
Man toks vaizdas, tiksliau garsas kai įjungė, kad bus....
Nors sakė, kad čia garsas dėl to, kad normaliai nepajungti jie...bet nelabai tuo tikiu g.gif


O kiek jie panašiai kainuoja??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Herbal @ 2006 11 15, 17:13)
O kiek jie panašiai kainuoja??? g.gif

400 Lt nekainuoja ax.gif O siurbimo galingumas 550 ar 580.
Atsakyti
Apie schloser girdėjau, kad Lietuvoje, garažuose,gamina iš itališkų medžiagų. Dar šią vasarą parduotuvėse apie šią firmą negavom jokios informacijos ( taip pat norėjom pirkti). Taip pat sudomino geras galingumo ir kainos santykis. Gal čia tik konkurentų kalbos. Kai ieškojome informacijos, tai šios firmos gaminiai plačiai buvo paplitę Latvijoje. Gali būti, kad mųsų tiekėjai nesirenka šios firmos, nes nėra išvystyto aptarnavimo serviso, nėra atsarginių dalių, garantinio aptarnavimo. O triukšmingimas labai svarbus, nes tas ūžimas gali trukdyti žiūrėti TV, klausytis muzikos, ar papraščiausiai kalbėtis. Mes išsirinkom Gorenje, nelabai galingą, išėjimo vamzdyje yra dvi alkūnės, bet pakanka, kad ištrauktų dūmus. Veikint garų surinktuvui, negerai sandariai uždaryti patalpą, nes ištraukia orą, dujinė gali ir užgesti. Pati išbandžiau, kai veikia visu greičiu, o durys ir langas uždaryti, tai sunku atplėšti duris (išretėja oras).
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 11 16, 03:03)
Mes išsirinkom Gorenje, nelabai galingą, išėjimo vamzdyje yra dvi alkūnės, bet pakanka, kad ištrauktų dūmus. Veikint garų surinktuvui, negerai sandariai uždaryti patalpą, nes ištraukia orą, dujinė gali ir užgesti. Pati išbandžiau, kai veikia visu greičiu, o durys ir langas uždaryti, tai sunku atplėšti duris (išretėja oras).


O koks Jūsų modelis, spalva ir kiek kainavo? mirksiukas.gif
Ačiū už atsakymą!
Atsakyti